Zuhal Topal'la Sofrada

14 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok! Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı?

14 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok soruları sosyal medyada sorulması üzerine bu yazıyı kaleme alıyoruz. Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı= Yok mu? Sorusunun cevabını yazı içerisinde kesinlikle bulabilirsiniz.

=> 14 Haziran 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bildiğiniz üzere Duan Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, hafta için 14:20 de yeni, bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Zuhal Topal‘ın yaptığı sevilen ve ilgi ile izlenen kaynana ve gelin konseptini bir ada sunan yarışma programın hayranları 14 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok sorularını sorması dikkatlerimizden kaçmadı.

=> 13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Son zamanlarla farklı konseptlerle hayran kitlesini neredeyse ikiye katlayan, damatların yarıştığı konsept ile dikkatleri bir anda üzerine çeken sevilen yarışma programında birbirinden iddialı isimler yarışmasına rağmen bir gelin 15.000 TL2yi kazandı.

Beş kaynana ve beş gelinin Cuma günü en yüksek puanı alan gelin olmak için birbirinden iddialı menülerle yarışırken, haftanın ortak yemeği ile gerçekten maharetli ve eli lezzetli gelinin kim olduğunu belirlemeye çalışan yarışma programı 14 Haziran Pazartesi günü yayınlanmayacak.

14 Haziran Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok

Geçtiğimiz hafta 7 Haziran ile 11 Haziran haftasında son defa ekrana gelen yarışma programında gözler 14 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı? sorusunun cevabında oldu. Programını yakından takip etmeyen yada ara sıra bakan seyircilerin bu soruyu sorduğunu fark ettiğimiz için sevilen yarışma programı geçtiğimiz hafta sezon finali ile aramızdan ayrıldı.

14 Haziran Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Neden Yok

Kısaca 14 Haziran Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada programı yayınlanmayacak. Çünkü; Sevilen yarışma program 11 Haziran Cuma günü sezon finali yaparak aramızdan ayrıldı. Beklentilere göre Eylül ayının başlarında yeniden ekrana dönmesi beklenen program bu sezon son bölümünü 625. Bölümü ile ekrana geldi

Zuhal Topal’la sofrada Sezon finalini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Zuhal topalla sezon finalinemi gitti Onun yerine yeni yarışma
    başlamış Şef akademi hepmi olacak ? bu yarışma Erkekler. yemek yapıyor ne komik 😁😁 bakalım hoşuma gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu