Gelinim Mutfakta

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı günün birincisi ve Salı puanları açıklandı! 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 14/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Altın final haftasında çeyrek sayısında kim önde? 14 Haziran Salı puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Salı Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Bugün en yüksel puanı kim aldı? Salı altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/07/2022) 14 Haziran Salı ünü Hasret 21 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Hasret de altın final haftasında ilk çeyrek altınının kazanmayı başardı. Damla ise 5 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Haziran Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puanları %100 belli olduğunda, gözler çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak. Zira Damla aldığı altınlarla rakiplerini geride bırakmayı başardı.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verildi Mi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Damla toplamda 3 çeyrek altın alarak, best of yada altın final haftasında en fazla çeyrek altını alan gelin olarak ön plana çıktı. Damla adım adım rakiplerini geride bırakıp, bu yılın şampiyonu olmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Bu Hafta Eleme Var mı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 14 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 14 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta toplamda beş çeyrek altın dağıtıldı. Bunlardan ikisi Aslıhan’a, ikisi Damla’ya biri de Yeşim’e giderken, Hasret ilk günü kayıpla kapatan isim oldu.

=> 16 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler Hasret’in alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira geçtiğimiz haftayı kayıpla kapatan Hasret, bu hafta ilk bölümde de istediği puanlar alamadı. 

=> 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Nurten gelinine beş vermek isterken hep ona en düşük puanlar vermesi, Hasret’in elde edeceği çeyrek altınları başkasına gitmesine neden oldu. Hasret kaynanasının yaptığı puanlamaya isyan ederken, Nurten de kendi puanlamasının yanlış olduğunun farkında. 

Damla son bölümde kazandığı çeyrek altın ile birlikte toplamda 3 çeyrek sayısına ulaştı. Damla bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanla sonucunda, dördüncü çeyreğini de elde edip, 25 bilezik için en iddialı gelin olmak istiyor. 

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Hasret

Haftanın ikinci bölümünde damla Aslıhan’ın dudaklarına dikkat çekti. Aslıhan dudaklarına botoks yaptırdığını söyleyince, Dala dayanamadı ve şu sözleri af etti. İşte Damla’nın Aslıhan’a karşı sarf ettiği o sözleri;  

“Aslıhan yemeklerle öne çıkamıyorsun, dudaklarına botoks yaptırdın!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, Aslıhan’ın aslında iyi yemek yapamadığını, kendisini yemekleri ile gösteremediğini, bunun üzerine botoks yaptırarak dikkat çekmek istediğini ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Damla en yakın rakibi Aslıhan’a söylemeleri ile rencide edip, yemeklerine odaklanmasına engel olmak istedi. Damla’nın bu hamlesinin başarılı olup olmaması, bugün Gelinim Mutfakta 14 Haziran Puanlama sırasında Aslıhan’ın alacağı puanlarla doğru orantılı olacak.

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Hasret ve Kaynanası Nurten

Hafta başında Aslıhan kaybettiği çeyrek altını almak isterken, Hasret artık çeyrek altın hasretine son verip, altın final haftasında “Ben de varım” demek için çeyrek altını kazanmak istiyor.

Yeşim altın final haftanın ilk bölümünde ilk çeyreği alan gelin olsa da sormasını iyi getiremedi. Yeşim mevcut gücünü ortaya koymak istiyor. Bunun için de 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, altın final haftasında ki ikinci çeyreğini kazanmanın hayalini kuruyor

Yeşim ile Aslıhan elenmeden önce yarışırken, Yeşim reklam anlaşması imzalamış, Aslıhan da aynı firmanın reklam yüzü olmuştu. Yeşim Aslıhan’ın da aynı reklam anlaşmasında yer alacağını öğrenince, reklam firmasının arayıp Aslıhan’ın anlaşmasını fes ettirmişti. Bu durumu öğrenen Aslıhan da Yeşim’e neden diye sorduğunda, Yeşim o gün şöyle cevap vermişti. 

“Aslıhan ikimiz farklı kulvarlardayız!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim Aslıhan’ın işine engel olmadığını, firmanın reklam yüzü bir kişi olabileceğini, bu nedenle farklı kulvarlarda olduğu için tepki gösterdiğini dile getirmişti.

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 21 puan alan Damla bu haftanın ilk, kendisinin ise üçüncü çeyreğini kazandı. Aslıhan beş puanla günün sonuncusu olan isim oldu. 

Aslıhan ve Yeşim artık Damla’nın gidişatını dur demek, Hasret ise ilk çeyrek altınının kazanmak için bugün Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 6 Haziran 2022 tarihinde ekrana geldi. İlk bölümde yüzü gülen taraf Damla oldu. Haftanın ikinci puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı puan durumu sonucundan daha önemli olan bugün çeyrek altını alan gelin ise şimdiden merak konusu oldu. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

dört hafta boyunca sürecek olan best of yarışında ilk hafta geride kaldı. Hasret dışında tüm yarışmacılar ilk hafta en az bir çeyrek altın kazanırken, bu hafta Damla aldığı çeyrek altınla, liderliği de eline almayı başlardı. 

Hasret kaynanasının istemden de olsa verdiği birleri bir kenara koyup, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup altın final haftasında iddiasını sürdürmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puan Durumu Netleştiği An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Bilindiği üzere yarışmacıların bugün 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucundan daha çok best of haftasında alınan çeyreklerin sayısı daha önemli hale geldi. 

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 14 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı Yeşim kaç puan aldı? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? Damla kaç puan aldı? 14 Haziran 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? 14 Haziran Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Puanları (14/06/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Damla: 1
Aslıhan: 3
Hasret: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: => Nuray’ın gelini 1
Aslıhan: 4
Hasret: 5

*************************
” 14 Haziran 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Hasret: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 14 Haziran Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 1 1 3 5 13
Damla 1 1 1 1 1 5
Aslıhan 3 4 4 4 1 16
Hasret 5 5 5 5 1 21

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Haziran Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 19 + 13 = 32
Damla: 21 + 5 = 26
Aslıhan: 5 + 16 = 21
Hasret: 10 + 21 = 31
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 14 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
14 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 14 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 3
Aslıhan 2
Hasret 1
TOPLAM 7

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Salı günü, günün birincisi olan gelin ile Salı çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğu %100 belli olacak. Gözler ise haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Şu Damla ne zaman yemek yapmadığını kabul edecek acaba çok merak ediyorum. Sürekli boş konuşma yapan bir gelin, utanmadan birde olmamış yemeklerini savunup duruyor, şaka gibi :))

 2. Bu ne hadsizlik yaa su koymuş çorba diye ortaya hala kaynanalara çemkiriyor yetti artık Damla nın şımarıklıkları illallah diyorum izlerken 😶😶

   1. Allah aşkına bu dünyada bir tek damla mı evlendi acaba tutturmuş kocacım da kocacım iyi ki evlendi sonra da altın alinca bir tarafları kalktı bu kendini beğenmişin inşallah bilezik ve altınları alamaz yeşim alir inşallah o zaman görür gününü hadisiz

 3. Damla tabağını savunacak
  Nurten yine şov yaptı Nurten hep kendini gösterme çabasında çok kötü oyuncu
  Beyhan iyi oyuncu

  1. damla da gıcık olunmayacak gibi değilki. valla evlat olsa sevilmez o kadar nefret ediyorum damladan ağzını açtığında!

   1. yeşim ciler Damla yi çekemiyor
    bu ne kin bu ne nefret
    Damla güzel yemek yapıyor yeşim yapamadığı için Damla yi çekemiyorsunuz
    yemek yarışması karakter yarışması değil

    1. yeşim en azından şuan bile gönüllerin birincisi, damla bu gidişle ne gönüllerin ne de programın birincisi olacak :D #şampiyonyeşimöksüz :))

 4. Bıktık bu Damla’nın konuşmalarından. Daha 22 yaşında, kendi ayakları üzerinde duramayan, devamlı çen, çen. Allah düşman başına bile vermesin. Benimde gelinim var. Kaynanasına karşı çok saygısız. Taktın kabahat, takmadın kabahat. Evleneceği eve getirmiş ailesini oturtmuş, bu ne terbiyesizlik. Bulunmaz hint kumaşı gibi, neyine güveniyor. Yuları takmış damada, çekiyor.

 5. Damla’nın her tarafından cehalet akıyor arsız böyle gelin düşman başına miyaseye rahmet okutuyor

  1. Haksızlık yapmayın damlaya!
   Az bile yapıyor. benim de öyle bir nişanlım veya kocam olsa daha fazlasını yapardım. Baksanıza damla gak diyor ev guk diyor bağ bahçe alınıyor. ne isterse yapan kör, zayıf karakterli bir Furkan’ı var. Adamın annesini evinde istemiyor ama cümbür cemaat kendi ailesini gelin gideceği eve yerleştiriyor. Ve Furkan denen adamcık tek kelime edemiyor. Bu karakter değil yemek yarışması diyenlere de damla gibi bir gelin nasip olur inşallah.

  1. tüyo alınca nasıl da buluyor 5 111 yapıyor kimsenin de sesi çıkmıyor
   diğer Kaynanalar yapınca etmedikleri laf kalmıyor

 6. damla sen bu puanları hak etmiyorsun ya sen daha iyi puanlara layıksın idolüm benim

 7. damla miyasenin zaten yanından geçemez çünkü damla ve miyasenin yürüdüğü yollar çok farklı damla başarı yolundan miyase ise başarısızlık yolundan o yüzden damlanın miyasenin yanından geçmesi mümkün değil

  1. damla basari yolunda Miyase basarisizlik yolundaymis yok oyle degil Damla BAŞARISIZLIK YOLUNDA MIYASE BASARI YOLUNDA CUNKU DAMLA ALDIGI BILEZIKLERI YANIK ÇIG TABAKLARIYLA ALDI BEYHANIN 4-5 PUANLARIYLA ALDI MIYASE IYI GUZEL YEMEKLERIYLE ALDI KAYNANASI GELINI IYI YEMEK YAPTIGI ICIN 5 111 PUANLARI VERDI GUZEL YEMEK YAPTIGI ICIN BUTUN KAYINVALIDELER 4-5 PUANLARI VERDI KOTU YEMEK YAPTIGI GUNLERDE KAYNANASI VERMIYORDU.
   MIYASE 5 AYDA 59 BILEZIK ALDI.
   DAMLA 3 DEFA GELDI VE 4-5 AYDIR ORDA 27 BILEZIGI VAR NERDEN MIYASE BAŞARISIZ NERDEN DAMLA BAŞARI DAMLA GELDIGINDEN BERI ALTIN LISTEYE GIRICEM 100 BILEZIK ALICAM ONLAR LAFLA OLMUYOR MIYASE 1KERE GELDI VE ADINI ALTIN LISTEYE YAZDI.
   GELINIM MUTFAKTA NIN EN BAŞARILI 2NCI GELINI OLMAYI BAŞARDI.
   DAMLA EGERKI SAMPIYON OLURSA ODA RAKIPLERININ BAŞARISIZ OLMASIDIR DAMLANIN BAŞARISI DEGIL DAMLA TENEKE LISTESININ EN ALTINDA.

  2. Damla Başarili degil 4-5 aydir yarismada yarisiyor 27 bilezik aldi basarili olsa 4-5 ayda 50 bilezik almasi lazim ustelik cig tabaklariyla aldi bileziklerini ve Beyhanin 4-5 puanlariyla aldi ben şampiyonum diye bagirip duruyor demekle olmuyor şampiyonun yeri diyo daha sampiyon olmadan altin listesine adimi yazdiricam diyodu 3defa geldi daha teneke listesinin en altinda.
   Miyase Başarili guzel yemekleri yapti bilezikleri aldi Miyase varken Damla orda gorunmuyordu bile MIYASE 5AYDA 59 BILEZIK KAZANDI GELINIM MUTFAKTANIN EN BAŞARILI 2NCI GELINI OLDU TEK SEFERDE GELIP ADINI ALTIN LISTESINE YAZDIRDI. MIYASENIN YOK KAYNANASININ 5 111LERIYLE ALDI DEDILER SADECE KAYNANASI DEGIL BUTUN KAYNANALAR 4-5 VERDI SADECE KAYNANASININ VERMESIYLE OLMUYOR. YARISMAYA GELDIYSE GELININI BULMASI VE BIR TAKIM OLMASI GEREKIYOR VE BUDA MIYASE VE SEVILAY HANIMDA VARDI BIR TAKIM OLUP BILEZIKLERI KAZANDI.
   DAMLA EGER KI ŞAMPIYON OLURSA BUDA DAMLANIN BAŞARISI DEGIL RAKIPLERININ BAŞARISIZLIGI.

  3. miyase mi başarısız DFGHUISOPĞİ bu sezonun en başarılı gelini hala o :) 25 bileziği alan bile miyaseyi geçemeyecek :)) ha, pardon? damla hiç 25 puan almış mıydı?? tabi alamaz çünkü kocaman bi balon :))

 8. damla miyasenin zaten yanından geçemez çünkü damla ve miyasenin yürüdüğü yollar çok farklı damla başarı yolunda miyase başarısızlık yolunda o yüzden damla miyasenin yürüdüğü başarısızlık yolunda asla yanından geçemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu