Zuhal Topal'la Sofrada

14 Haziran Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Gözde’nin 14 Haziran Zuhal Topal Kaç Puan Verdi

14 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gözde Karakaya yarışacak. İzmir ilimiz de ikamet eden 3 yıllık gelinimiz, elinin lezzetini kaynanalar kanıtlamak istiyor. Kendisinden önce yarışan gelinimiz Sevda ile kaynanalar arasında çıkan olayı sunucumuzdan öğrenen Gözde’nin bence şansı var. Misafir ağırlamada kusur etmediği sürece kaynanalardan en az 4 alacağını düşündüğüm yarışmacı Gözde’ye [saritext]Zuhal Topal bugün kaç puan verdi[/saritext]? sorusunun cevabını yazımızın en altında sizleri bekliyor. 

=> 14 Haziran 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın son günü yarışan Gözde, havuç taratoruna fazla tuz atması ile işleri bir anda kötüye gitmeye başlayan yarışmacımız eksik aldığı havuçlardan dolayı havuç taratorunu yıkama yoluna gidecek. Tabi yıkanınca lezzeti de kaçacağı için kaynanalardan havuç tarator için puan alması zorlaşacak. Damak lezzeti çok hassas olan sunucumuzda bu yıkama olayı nedeni ile lezzetinin kaçtığı yönünde bir açıklama bekliyoruz. Not: [saritext]Zuhal Topal 14 Haziran Cuma Puanları[/saritext] yazımızın en son kısmında, tablo içinde bulabilirsiniz.14 Haziran 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Gözde Karaya ile Ailesi

Bugün 14 Haziran Cuma Puanları kaynanalar tarafında verildikten sonra bu haftanın finali için bu hafta yarışan gelinler da son gün yarışacak Gözde’nin evine gelecek ve final günü başlayacak. Bu kısımda sunucumuz teker teker yarışmacıların aldığı puanları açıklayacaklar. O anlarda [pembebuton]14 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/pembebuton] sonucunu için tıklayınız.

Henüz son yarışmacı yemeklerini yapmadan ve kaynanalar puanlama kısmına geçmeden, bu hafta büyük ödülü alan kim olduğunu sizleri merakta bırakmadan açıklamak istedik. Zuhal Topal’la Sofrada 14 Haziran Cuma puanları henüz kaynanalar tarafından verilmemesine rağmen kazana gelini yukarıda verdiğim linkten görebilirsiniz. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran 2019 Gözde Ve Kaynanası Fatma

[saritext]bugün Zuhal Topal kaç puan verdi[/saritext]? sorusuna geçmeden önce dün yaşanan olayın etkisi hala devam ediyor. Perşembe günü yarışan Burçin hakkında konuşan sunucumuz kendi ekip arkadaşları ile konuştuğunu ve 9 ay boyunca böyle bir durum ile karşılaşmadığını söylediklerini yayın esnasında aktardı. Burçin kendi yemeklerini savunurken birazda sınırı aşması bence bu haftanın en önemli olayı oldu.

14 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları İle Menüsü

14 Haziran Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Gözde Karakaya; Aslen İzmirli ve İzmir de eşinin işi dolayısı ile ikamet etmektedir. Daha 28 yaşında ve 3 yıllık gelin olan Gözde’nin 1 bebeği var. Kaynanası Fatma hanım ile çok iyi geçinen yarışmacımız, anne kız gibi olduklarını ama eşinin işi dolayısı ile beraber yaşamadıklarını aktardı. Kaynana Fatma hanım ise Ankara ilinde ikamet ettiğini ve yarışma için gelini ile birlikte İstanbul da buluşmuş oldu. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran Cuma Puanları Verilmeden Önce Gözde'nin Röportajı

14 Haziran 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Gözde’in kaynanası Fatma Karakaya; 3 çocuk annesi ve dört yıl boyunca restoran da profesyonel aşçı olarak çalıştığını söyleyen kaynana Fatma hanım, bu hafta sessiz tavırları ile dikkat çekti. Gelini Gözde’yi ilk gören eşi olduğunu ama düğününde olamadığı için oldukça duygusal anlar yaşayan Fatma Karakaya, gelinin elinin lezzetine güveniyor. Hiç vakit kaybetmeden, 14 Haziran Cuma günü yarışan Gözde’in menüsünü bakalım.

14 Haziran 2019 Cuma Gözde Karakaya’nun Menüsü 


14 Haziran Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan verdiği Menü

  • Sebzeli Mercimek Çorbası
  • Kapya Biber Dolması
  • Havuç Tarator
  • Kremalı Mantar Sote
  • Beşamel soslu garnitürlü Köfte Çanağı
  • Patates Püresi
  • Şehriyeli Pirinç pilavı
  • Roka Salatası
  • Dondurmalı İrmik Helvası

Fatma hanımın gelini Gözde’nin bugün sunacağı menüyü gören kaynanalar oldukça kolay bir seçim olduğunu ve 2 saat içerisinde kesinlikle bitirebilir. Üzerine bir de yarım saati kalır. Şeklinde menü hakkında özellikle kolay olması nedeni ile eleştiriler geldi. Bu yemek programı zor yemekleri yapma programı olmadığını, lezzetine göre puan verilmesi gerektiğini buradan hatırlatmakta fayda var. 

“14 Haziran 2019 Zuhal Topalla Sofrada Puanları ile Haftalık puanları hakkında bilgi almak için googleye Zuhal Topal’la Sofrada Dizicenter şeklinde arayıp, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  “

Gözde her ne kadar iddialı başlasa da elinin ayarı havuç taratora tuz eklerken gitmesi ile planı alt üst oldu. Onun tuzunu kapatmak için bir çok aksiyon alan yarışmacımıza, bakalım kaynanalar kaç puan verecekler. Tabi kaynanaların pintilik yapıp, düşük puanlar kullandığı hafta, büyük ödülü alan gelini, sunucumuzun puanları belirliyor. Bu sebeple hemen alt kısımda 14 Haziran puanları ile birlikte Zuhal Topal bugün verdiği puanı da ekledik.

14 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Gözde’nin Puanları)

Güler  4
Zahide  3
Zeynep  4
Nadide  7
Zuhal Topal    6
TOPLAM   24

**14 Haziran 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Haziran Cuma Fragmanı

Aslen İzmirli olan ve İzmir de hayatını devam ettiren 3 yıllık gelinimiz, yarışma programının 205. bölümün de yarıştı. O anların kısa bir fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu