Gelinim Mutfakta

14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 14 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu gün hafta ortasına geldik ve puanlar oldukça bir birine yakın ilerliyor. Dün kura sonucu çeyrek altına kavuşan Ezgi’nin Cansu’ya ezici bakışları dikkatimden kaçmadı. Cansu ise Sevgül hanımın yani kendi kaynanasının puanlaması neticesinde günün birincisi olamadı. Bakalım Sevgül hanım Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba Puanları verirken kendi gelinin Cansu’yu bulmayı başarabilecek mi? Hep birlikte bu gün göreceğiz. <<< [kirmizibuton]21 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız. >>>

Hatice’nin daha ilk haftası olmasına rağmen kendisine güveni oldukça fazla ve ilk defa kamera karşısına çıktığını düşündüğümüz Hatice yıllardır kamera karşısında gibi davranması ve heyecan yapmaması dikkatimizden kaçmadı. Bu gün yani 14 Kasım Çarşamba günü, Hatice yine kaynanası ilhame sayesinde gelinim mutfakta puanlama da yüksek alacağını düşünüyoruz. Siz Kaynana İlhame hakkında ne düşünüyor sunuz? [saributon]16 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/saributon] görmek için tıklayınız.

Kaynana İlhame de ilk defa yarışmaya katıldı ve büyük ihtimalle ilk defa kamera karşısına çıktı. Bu heyecana rağmen İlhame sonuçta o da yarışmaya ilk defa katıldığını düşünürken nasıl oluyor da gelinim mutfakta puanlar verilirken nokta atışı gelinin tabağını buluyor? Ben hayretler içerisindeyim. Bu hafta sektirmeden gelinin tabağını bulursa yarışma programını tarihine geçecek. [mavibuton]16 Kasım Gelinim Mutfakta Puanlama[/mavibuton] ne olduğunu görmek için tıklayınız.

Yeni gelen gelinin aldığı daha doğrusu kaynanasının tabağını bulması ile gelinim mutfakta puan durumu oldukça büyük oranda etkilendi. Reyhan hanım dün puanları verirken Fatih Ürek’e 1-1-1-5 tarzında puanlama yapmak mecburiyetindeyim demesi ama Ezgi’nin tabağından emin olamadığı için 5-2-1-3 puanlama yapmak zorunda kalmıştı. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe Puanları[/pembebuton] için Tıklayınız

Yani buradan anlamamız gereken Reyhan hanım İlhame hanımdan korkmaya başladı. Bu yüzden Ezgi’yi bulup beş verip diğer gelinleri geriye atmak istedi ama başaramadı. Not: Gelinim Mutfakta 14 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Hatice yarışmaya katıldığı gün aldığı puanları görünce Betül ile Cansu’ya yazık olacak demiştim ki dediklerim de bir bir çıkmaya başladı. Hem reyhan hem de İlhame gelinlerini Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak için diğer gelinlere düşük puanlar veriyorlar. Bu hafta Eleme potasına girecek muhtemel iki isim Cansu ile Betül olacak ve tahminlerime göre bu hafta Betül elenecektir. Dikkatinizi çekerim bu sadece verileri yorumlayarak yaptığım bir tahmindir. Sizlerde görüşlerinizi yazının altında yorum kısmından bildirebilirsiniz. Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

İlhame kaynananın ilk iki gün verdiği puan istatistiklerinin oranına baktığımızda Reyhan hanımı geride bırakmayı başardı. Kendi gelinin tabağını bulma oranı %100, Kendi gelinin tabağına 5 puandan aşağı puan verme oranı %0 olması oldukça dikkat çekici olduğunu ve üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum ve  İlhame hanım Gelinim Mutfakta 14 Kasım puanları verilirken gözlerim üzerinde olacak. Tadarken kötü dediğine beş iyi dediğine gene biri verecek mi? Umarım diğer gelinlerin hakkında girmez.

14 Kasım Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Umarım hakkı ile kazanan bir gelin olur. Dün şansı yaver giden Ezgi, kura sonucunda çeyrek altına kavuştu. Bakalım bu gün hangi gelinin şansı yaver gidip en yüksek puanı alıp günün birincisi olup, çeyrek altına kavuşacak hep birlikte göreceğiz. 

Geçtiğimiz mart ayından beridir yayın hayatına devam eden ve oldukça iyi reytingler alan yarışma programı bu hafta Cuma günü vereceği beş bilezik ile birlikte en baştan itibaren 175 bilezik vermiş olacak. Çeyrek altın olarak istatistikler açıklanmadığı için buradan aktaramazsak da gelin kaynana yarışması içerisinde ne karlı olanlardan biri olduğunu söylemeliyim. Sizlerde bu yarışmaya whatsapp dan kendisiniz ve kaynananızı tanıtan videoları  gönderip başvurabilirsiniz.

14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını yazılarımızın sonunda veriyoruz. Öncelikle günün yaşanan önemli olaylarında bahsedeceğiz, daha sonra günün yemeğinin adını verdikten sonra Gelinim mutfakta puan veya puanlama başlığı altında günün puanlarını verdikten sonra Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu yani toplam puanlarını veriyoruz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Hatice ile Ezgi iki gündür aynı puanları alıyorlar. Bu yüzden zirvede iki gelin yer almakta ve 25’er puanları var. Bu ikilinin hemen arkasında Cansu 24 puanla zirvede kopmadan sıkı takip ederken Betül, zirvenin 6 puan gerisinde 19 puanla sonuncu sırada yer almaktadır. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (12 Kasım – 16 Kasım) da şimdilik durum yönde. Dikkat: 14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Bu gün de günün sonuncusu olursa Cuma gününü beklemeden valizini ufak ufak hazırlamasını tavsiye ediyorum. Şahsen kendisini sevsem de yarışmada maalesef acımasız ve düşük puan alan gitmek zorunda. Umarım yarışmada kalmayı başarır. Umarım Betül bu günün gelinim Mutfakta günün birincisi olamayı ve çeyrek altını almayı başarır.

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Günün Birincisi, Yemeği Ve Günün Puanları (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba puanlama kısmının altına o değerli yorumlarınız yapmanız için bazı değişiklik yapılmıştı. Ancak sizlerden gelen yorumlar ve geri dönüşler neticesinde yazı rengimizin kalın olma özelliği ve göz alıcı kısmı kaldırıldı. Görüş ve düşüncelerinizi hakaret ve küfür içermeden mail adresine gerek olmadan rahatça düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu için bu gün gene düne benzer bir sonuçla karşılaşacağımızı düşünüyorum. Hatice bu gün düne göre şanslı ve artık daha tecrübe kazandı. Kaynanası da zaten nokta atışı yemeklerini buluyor. Hatice biraz daha diğer kaynanaların damak lezzetine uygun yemekler yaparsa bu hafta toplam puanlarda en yüksek alan gelin olur. Bakalım sonuçlar nasıl şekillenecek. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Sözlerimi daha fazla uzatmadan 14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini verelim. Bu gün günün yemeği Karışık piyaz yapacak. Şimdi bizde karışık piyazın malzemelerini verelim.

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Günün Yemeği Karışık Piyaz Ve Malzemeleri

 • Yarım su bardağı nohut
 • Yarım su bardağı kuru fasulye
 • Yarım su bardağı barbunya
 • Yarım su bardağı yeşil mercimek
 • Yarım su bardağı börülce
 • Bir adet kırmızı soğan
 • İki tal taze soğan
 • İki adet sivri biber
 • Bir adet domates
 • İki diş sarımsak
 • Bir avuç maydanoz
 • Bir adet limon
 • 7 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir yemek kaşığı nar ekşisi
 • Bir yemek kaşığı sirke
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı sumak

Fatih bey,Çarşamba günün yemeğini gelinlerin yapması için 40 dakikalık süre verdi. Gelinleri hemen yemeklerinin yapımına koyulurken bir taraftan da tartışmaya ve lafları ile bir birini iğnelemeye devam ettiler. Nihayet tüm gelinler vaktinde tamamladılar ve 14 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte merak edilen Çarşamba puanları burada.

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Puanları (13/11/2018 Çarşamba)

*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5 Reyhan’ın Gelini  
Betül   : 1
Cansu : 1
Hatice : 2
*************************

#Kaynanalar puan verdikten 30 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Betül  : Gül’ün Gelini
Cansu : 3
Hatice : 5
*************************

“14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi     : 3
Betül    : 3
Cansu 
 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
Hatice   : 1
*************************

Kaynana İlhame’nin verdiği Puanlar
Ezgi     : 2
Betül   : 1
Cansu  : 1
Hatice : ⇒ İlhame’nin Gelini
*************************

Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Gelinlerin 14 Kasım Çarşamba Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi      5+4+3+2 **14**
Betül    1+1+3+1 **6**
Cansu   1+3+5+1 **10**
Hatice  2+5+1+5 **13**

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

14 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Ezgi


Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

14 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Betül

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (12 Kasım – 16 Kasım Haftası) – 14 Kasım Çarşamba

 Ezgi’nin Puanı     : 25 + 1439
 Betül’ün Puanı    : 19 + 625
Cansu’nun Puanı : 24 + 10 34
Hatice’nin Puanı  : 25 + 1338

Gelinim Mutfakta 174. Bölüm 15 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

58 Yorum

  1. Bugünkü bölümde videolarda Ezgi konuştu, dünkü mantığa göre Ezgi altını alamayacak bugün

 1. Kesinlikle reyhan hanıma içerden bilgi veriliyor bir daha bu proğramı takip etmiyorum çok banel olmaya başladı ıı

  1. tabiki bencede bilgi veriliyor yazik birazda alamayanlar alsin fatih cok yanlis yapiyor diskalifiye etmesi lazim giciklandirdilar yarismadan

   1. Risk alıp buluyor olamaz mı, çünkü risk alıp 1 verdiği de oldu, hatırlayın cuma günü Cansu’yu birinci yapan Reyan Hanım

 2. bence reyhan tuyo aliyor fatih goz yumuyor diger gelinlere haksizlik oluyor biran evel diskalifiyre olmalari lazim

  1. Risk alıp buluyor olamaz mı, çünkü risk alıp bir verdiği de oldu, hatırlayın cuma günü Cansu’yu birinci yapan Reyan Hanım

  1. cok dogru soyluyorsun zeynep hanim asiri sıktı ezgi adaletsizlik var galbia ruyasinda dahi goremdi altinlari burada kazanip zengin olup gidecek diger gelinlere haksizlik yapiliyor bu reyhan tuyo aliyor bence icerde

  1. Bende reyhan ve ezgiye gıcık oldum erimiş yemekle birinci oldu reyhana içerden bilgilendiriliyor galiba

 3. bu hatice ne kadar da itici kaynana İlhame da bi o kadar itici geliyor bana yazık hakkı yenenlere

 4. Ezgi’yi tebrik ediyorum. Hatice ile ikisi çekişecek gibi. Cansu pusuda :) Betül büyük bir atılım olmazsa elenecek gibi

 5. ARKADAŞLAR KAYNANALAR GELİNLERİN TABAKLARINI İZLEMESİ KADAR SAÇMA BİR ŞEY OLABİLİR Mİ? O ZAMAN KAYNANALARI İZLEME ODASINA GÖTÜRMEYİN BARİ YANINDA DURSUN

 6. pRAGRAMIIN FORMATI ACİLEN DEĞİŞMELİ VE HAKSIZ PUANLAMA YAPILIYOR… BEN BİZZAT BU KONUYU İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ OLARKA HEM FATİH ÜREK E HE MDE BES YAPIMA HEM DE KANAL D İLE PAYLAŞACAĞIM

  1. boyle sacma poragrammi olur rehan ve ezgi cok guzel oynuyor biran evel poragram kaldirilmali kanal d duy sesimizi

 7. %100 reyhan hanıma tuyo veya bilgi veriliyor inanılır gibi değil düşünmeden ezgiyi buluyor diğer gelinlerin emeği çalınıyor ey ortak yürek

   1. Ezgi sadece kayinvalidesinin verdiği puanla mi birinci oluyor hem ezginin kendi bileginin hakkıyla aldığını düşünmüyorum

    1. Ezgi sadece reyhanın verdiği puanlamı birinci oluyor ezginin kendi hakkıyla aldığını düşünüyorum

 8. Diğer kaynanalarda gelinlerine 5 veriyorlar. O zaman onlaradami icerden bilgi veriliyo. Bence cok sacma konusuyosunuz. Ben ezginin bilezikleri almasini Cansunun da gitmesini çok isterim. Çok saygısız ve itici geliyo bana

 9. Reyhan hanimin verdigi 5 leri soyluyorsunuz ama sevgul haniminkileri unutuyirsunuz galiba.kadin kendi gelinine 5 veriyorezgiye 1.hatice geleli ezgi 2 >3 almaya basladi sevgul hanimdan.reyhan hanimda daha once yasemine 5 leri veriyordu.ezgiye 1 verdigi zamanlar daha cok

 10. Adalet icin ilk gunden beri soyledigim disardan bir sef olabilir puanlama yapacak.baska turlu adalet olmaz

 11. Arkadaslar beni soran bile yok zeynep kac gundur yoksun diyen bile yok beni ozleyen bile yoķkkkkk???????

 12. Ezgi çok hanım bi gelin her gelen onun üzerinden şov yapıyo .Ezginin her hafta kazanmasını istiyorum

 13. İsmail Orhan takmışın kafayı Egi ile Reyhan hanıma,programda en saygılı gelin Ezgi ve en neşeli kaynana Reyhan hanım.Tiyo verenleri görmüyorsun galiba. Cansu gelin Sevgül kaynana ve yeni gelen Hatice gelin ile İlhame kaynana.bunları görmezden gelme.Dürüst ol.

 14. Tadı kaçtı bunun.Ezgi-Cansu ambargo koymuşlar.İzlemicem artık.Reyhan kesinlikle tüyo alıyor.

 15. Kanal D ailesi harbiden hayretle izliyorum haticenin olmamış tabağı 4 gündür 5 veriyor bence haticenin kayınvalidesi görüyor gelininin yapamadığını 5 puanları veriyor bence kayinvalideler yemek yapılmaya başlandığı zaman izleme penceresi kapatılmalı adil olan bence böyle olması umarım bu fikri degerlendirirsiniz

 16. Ezginin bu hafta bilezikleri alıp cansunun ve kayınvalidesinin yüzlerini görmek istiyorum cuma günü finalde ezgi ve reyhan cansu ve hatice kıskananlar çatlasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu