Gelinim Mutfakta

14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölüm de Naciye beklentilerin üzerine bir puan almasının yanı sıra zirvede yer alan Elif’in de günü sonuncu bitirmesi final günü çok ama çok karmaşık ve heyecanlı bölüm bizi beklediğini gösteriyor. Tabi bu düğüm bugün Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe Puanları verildiği sırada çözülmediği takdirde. Benim beklentilerime göre 14 Kasım puan durumu sonucunda elenecek ve bilezikleri alacak isim kesin olarak belli olmayacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Haftalık Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bildiğiniz üzere bu hafta tahminlerimiz de Elif’in bilezikleri alacağını düşündüğümüzü açıklamıştım. Son bölüm de aldığı puanlar sonucunda hala o düşüncede olduğumuzu ama bugün 14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği yine günü sonuncu bitirmesi halinde favori yarışmacı bir anda Melike yada Naciye olma ihtimalini de belirtmem gerek.

=> [mavibuton]28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Duygu Ve AyselBugün verilen fragman da Elif, yemeğini tabağa koyarken tabağın çatlaması, yaptığı yemeğin suyunun da akmasına neden oldu. Bu durumu kaynanalar odasında duyan yada gören Çiğdem hanım gelini Elif’e çok iyi puan vereceğini düşünüyoruz. Ancak aynı puanları bugün diğer kaynanalardan Elif göremeyecektir. Not: 14 Kasım Perşembe puan tablosu sonucu yazının en son kısmında verildi.

=> [mavibuton]21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliBugün 14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak yarışmacı Melike, Elif yada Naciye üçlüsünden birisi olması halinde Cuma günü bilezik almaya aday en büyük ve en önemli yarışmacı haline gelecek.

=> [mavibuton]15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/mavibuton] hangi gelin olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün izlediğim fragmanda tam da puanlama başlamaya yaklaştığı sırada Melike’nin birden bire Elif’ten acı içinde su istediğini izleyeceğiz. Herkesin aklına Melike doğuruyor mu? diye gelse de aldığım bilgiler ışığında 400 bölüme kadar yarışmada kalması gerektiğini, 400. bölümde Melike’nin yerine tecrübeli bir yarışmacının katılacağını duygum.Gelinim Mutfakta Bugün Naciye'ye Gelen Çiçek - 14 Kasım 2019Melike acı içinde Elif’ten su istediğini gören diğer yarışmacılar da panik için de ne oluyor Melike diyerek durumu anlamaya çalıştı. Melike’nin ise tek söyleyebildiği şey;

“Kasıklarım ağrıyor”

Diyebildiği duyduk. Hatırlarsanız geçen sene bu vakitler de yarışmada Cansu bebeği Duru’ya hamile halde yarışıyordu. O da bazı zamanlar böyle anlar yaşamıştı. Ancak en sonunda ambulans ile doğuma gitmişti. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu yazının en sonunda sizleri bekliyor. 

Bugün 14 Kasım Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Melek’in birden bire kötülenmesi, yarışmacılar ve sunucumuz Fatih Ürek’i panikletti. Kısa süre içinde kendisine gelen Melike’nin bu hali yakında ben doğuma gideceğim sinyali de şimdiden vermiş oldu. Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe Puanları Sırasında Melike Doğurdu mu görseliBugün çeyrek altını alan gelin hangi gelin diye merak edildiğini biliyorum. Fragman da izlediğim kadarı ile Elif’in birinci olma şansının olmadığını düşünüyorum. Ancak kesin sonucu birazdan kaynanalar gelip puanlar verdiğinde ben de buradan çeyreği bugün kim kazandığını açıklayacağım.

Bu hafta eleneceğini düşündüğümüz ama son bölümde günün birincisi olması nedeni ile hem bizleri hem de orada yarışan yarışmacıları şaşırtmayı başaran Naciye, ilk geldiği hafta kendisini kanıtlamak için bilezikleri almak istiyor ise %100 bugün 14 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da birinci olmak zorunda. 

14 Kasım Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması önemli olduğunun farkında olan Naciye bunca yıllık tecrübesini son bölümde konuşturmayı başardı. Peki bu bir tesadüf müydü? Yoksa gerçekten Naciye çok iyi yemekler yapabilir mu? sorusunun cevabını, bugün kaynanalardan alacağı düşük yada yüksek puanlar verecek.14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Melike14 Kasım 2019 Perşembe günü diğer günlerde verilen yada alınan puanlardan daha önemli. Yarışmacılar bunun farkında ve bugün kazanan gelin olmak için elinden geleni yapacaklar. 

Bugün Gelinim Mutfakta 14 Kasım Puanlama kısmı neden önemli?

 1. Bilezikleri alacak kişi büyük oranda netleşecek
 2. Eleme potasına düşen isim kesin olarak belli olacak
 3. Bilezik yarışı kimler arasında yaşanacağı netleşecek
 4. eleme potasına kimleri kıyasıya yarışacağı belli olmuş olacağı

Bu avantajların farkında olan yarışmacılar 14 Kasım Gelinim Mutfakta Puanlaması esnasında kaynanalardan yüksek puanı alabilmek için yemeğini en iyi şekilde sunmak ve hazırlamak için canla başla çalıştılar. 

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe Puan Durumu

11 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan ve oldukça çekişmeleri anlara sahne olan bu hafta 14 Kasım Perşembe günü kaynanaların birazdan vereceği puanlar ile 394. bölümü kaldığı yerden devam edecek. 14 Kasım Perşembe puanlaması özellikle en son sırada yer alan Duygu için oldukça kritik bir öneme sahip.14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Elif Akçam Zira Duygu Bugün çeyrek altını alamaz ise en azından kendisine en yakın yarışmacıyı geçmeyi başaramaz ise kesinlikle Cuma günü eleme potasına yarışacak. Bunu istemeyen Duygu, işini şansa bırakmayı asla düşünmüyor. O yüzden 14 Kasım Perşembe Puanları sırasında en yüksek puanı hem kaynanasında hem de diğer kaynanalardan alabilmek için elinin lezzetini adeta konuşturdu. Not: 14 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Naciye’nin birden çıkışı Duygu’yu geriletti. Bunu bilen Duygu da herkesin psikolojisi ile uğraşmaya başladı. En başta da Naciye’ye karşı baskı kurmaya başladı.14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu Açıklayan Fatih Ürek 14 Kasım Perşembe puanları kaynanalar tarafından henüz verilmeden gelinlerin bugün itibari ile topladıkları puanlara ve sıralamalarına baktığımız da Elif her ne kadar dün sonuncu da olsa 40 puanla zirvedeki yerini halen korumayı başardı. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.

İkinci sırada ise Melike ve Naciye’yi görüyoruz. İkili hem ikinciliği hem de üçüncülüğü paylaşıyorlar. Tabi son sırada Duygu’ya kalmış oldu. Duygu, 32 puanla son sırada ve kendisine en yakın yarışmacılardan 4 puan geride olduğunu görüyoruz. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu yazının sonunda sizleri bekliyor.14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapıldığı Sırada DuyguBugün kim birinci olacak? Elif’in tabağının kırılması nedeni ile güveç’in tüm suyunun akması nedeni ile kaynanalardan istediği puanları alamayacağını düşündüğümüz de Melike ve Naciye için bir fırsat doğdu. Bakalım hangisi bugün günün birincisi olacak?

14 Kasım Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar heyeti sırası ile gelip gelinlerin yaptığı yemekleri tek tek puanlama yapacaklar. Biz de bu anları sizlere aktarıp, öncelikle çeyrek altını alan gelini açıklayıp, sonrasında haftalık toplam puan durumu sonucunu vereceğiz. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı elbete bu yazının devamında sizlere açıklayacağız. Ancak öncelikle sunum kısmına gelinlerin hangi yemeği yaptığını ve hangi malzemeleri kullandığını açıklayıp, daha sonra 14 Kasım puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Milföylü Güveç

14 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Milföylü Güveç Malzemesi

 • 500 gram dana kuşbaşı et
 • 2 adet patates
 • 2 adet kuru soğan
 • 2 adet yeşil biber
 • 1/2 çay bardağı kadar sıvı yağ

14 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Milföylü Güveç Malzemesi

 • 1 paket milföy
 • Yeterince tuz
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • 1 adet yumurtanın sarı kısmı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Günün yemeği olarak seçilen Milföylü güveç için Fatih Ürek gelinlere 50 dakika süre verdi. Patates ile etin pişmesi zor olduğu için gelinleri yemeklerinin pişmesini istiyor ise bir an evvel malzemeleri doğrayıp, fırına vermesi gerekecek.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiTeknik gerektiren ve milföyün kapanma şeklinde içindeki etin pişme oranına kadar bir çok ayrıntısı olan bu yemeği bakalım hangi yarışmacı yapmayı başaracak. Sözlerimi burada son verirken, merakla beklenen bugün günün birincisi kim olduğunu ve hangi gelin çeyrek altını bugün kazandı? sorusuna cevap olacağını hemen alt kısımda sizler için cevapladık.  

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Puanları (14/11/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :3
Duygu  : => Aysel’in Gelini5
Melike :3
Naciye :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hanım‘ın verdiği Puanlar

Elif :5
Duygu :2
Melike :3
Naciye: => Hanım’ın Gelini1

*************************
” 14 Kasım 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif :1
Duygu :3
Melike : => Şaheste’nin Gelini3
Naciye :5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Duygu :1
Melike :1
Naciye :1

“YAZIKLAR OLSUN ÇİĞDEM’E PİŞMEMİŞ YEMEĞE 5 VEREREK TÜRK HALKI İLE DALGA GEÇİYOR”

Gelinlerin 14 Kasım 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif351514
Duygu523111
Melike333110
Naciye11518

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 40 + 14 = 54
Duygu  : 32 + 11 = 43
Melike  : 36 + 10 = 46
Naciye : 36 + 8 = 44
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 14 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
14 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NACİYE

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Kasım 2019 Cuma Fragmanı İzle

15 Kasım 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 395. bölümü ile gelecek programın 15 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı