Gelinim Mutfakta

14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Mı Oldu? Gelinim Mutfakta 14 Mart Puanları İle Perşembe Toplam Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 14 Mart Perşembe günün birincisi kim oldu? Dün Gülcan’ın sırasını hatırlayanınız var mı? bilmiyorum ama dün eleme potasından 1 puan yukarıda acaba elenecek mi diye merak edilen Gülcan resmen roket gibi fırladı ve dün 19 puan toplayarak zirveye adını yazdırdı. Elbette bulunduğu konumu kalıcı değil. Gelinim Mutfakta 14 Mart Puanları verilirken de bu konumunu koruması hatta diğer rakiplerine fark atması lazım. Not: Perşembe Puan Durumu (Toplam) yazının sonunda verilmiştir. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

=> Gelinim Mutfakta 14 Mart 2022 Pazartesi Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Mart Perşembe Puanları bir nevi final tadında geçecek. Çünkü eleme potasına düşecek isim belirlenecek. Diğer yandan ise bilezik yarışında en iddialı isim de ortaya çıkacak. Böylesine önemli isimlerin ortaya çıkacağı bir günde, her gelin bilezikleri alacak isimler arasına girmek için ter dökerken, elenecek isim olmamak için çabalayacak. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Mart 2019 Puanlaması[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

14 Mart gelinim mutfakta puanlama da Güneş iyi puanlar alması gerektiğini ama onun öncesinde bu hafta yarışmaya gelen Neslihan’ın da kendisini eleme potasına düşürmemesi gerekiyor. güneş’den önce hep yeni gelen gelinler Cuma günü eleniyordu. Şimdi Neslihan ile bu durum tekrar mı edecek diye şahsen üzülüyorum. Çünkü Neslihan hiç çeyrek kazanamadı ve elenmek üzere olduğunu görüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 14 Mart Puan durumu sayfanın en altında verildi. 

Gelinim mutfakta puan durumu açısından gelinlerin aldığı konumları bu gün, yani 14 Mart Perşembe puanları şimdilik verilmeden toplam puan durumu ne alemde bir bakalım. Gülcan harika bir çıkış ile 42 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. Hemen 1 puan gerisinde ise Güneş 41 puanda Gülcan’ın ensesinde yer almakta. Üçüncü sırada bu haftanın şansız gelini Ezgi 35 puanda yer alırken, son sırada bu hafta yarışmaya dahil olan Neslihan 30 puanda olduğunu görüyoruz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Mart Günün Birincisi[/pembebuton] Kim Olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün yani 14 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi Güneş yada Gülcan olursa bilezik yarışında da en büyük rakibine de fark atmış olacak. Yok eğer Neslihan birinci olursa, Ezgi için tehlike çanları çalmaya başlar ve Ezgi eleme potasına düşme ihtimali var. Böylesine önemli bir puanlama da her bir puan bence yarışmanın da kaderini belirleyecek. Dikkat: Gelinim Mutfakta 14 Mart 2019 Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2019 Perşembe puanlaması yapılmadan kaynanaların bu hafta performanslarına bakacak olursak, yani bu hafta kaç kez kendi gelinin bulduklarına baktığımızda Reyhan hanım 2 kez, Besime hanım 1 kez , Gülderen hanım 1 kez, Aynur hanım ise hiç gelinin tabağını bulamadığını görüyoruz. Dikkat: 14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

14 Mart Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi bakalım kim tahmin edecek. Ben zaten puanlama esnasında bu sorunun cevabını gerek yorum kısmında gerekse bu yazı içinde vereceğim ama bu zamana kadar sizlerinde bu puanlamaya katılmasını istiyorum. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 14 Mart Günün Birincisi Ve 14 Mart Punaları İle Günün Yemeği

14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama aşaması bence final gününden daha heyecanlı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü, final günü ciddi bir puanlama da değişim söz konusu olmuyor. En fazla ikinci ile üçüncü arasında değişim gösteriyor. Bu zamana kadar ise Perşembe eleme potasına düşüp Cuma günü hem çeyreği hemde bilezikleri alan bir tek kişi oldu. O isim ise İlhame’nin gelini Hatice’dir. Başka bir gelin bunu yapamadığı için Perşembe puanlama sonuçlarını final gibi bakabiliriz. 

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de harika bir çıkış yakalayan Gülcan, kendi kaynanasından çok diğer kaynanalardan da iyi puanlar aldı ve 19 puan toplayarak birden zirveye yerleşti. Dikkat ederseniz Gülcan ile kaynanası arasında artık tartışma olmuyor ve Gülcan da yemeklerine odaklanmaya başladı. Not: Gelinim Mutfakta 14 Mart Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan

Gülcan’ın dünkü başarısında kaynanasının payı olsa da diğer kaynanalardan iyi puanlar alan Gülcan sosyal medyada çok iyi yemekler yaptığını ama ne hikmetse ilk iki gün yüksek puanlar alamadığını, bunu da diğer kaynanaların kendi gelinlerinin kötü yaptığını düşünüp, en kötü tabağa verdiklerini iddia etti ama sonunda Gelinim mutfakta puan veya puanlama da dün hak ettiği puanları aldı. Not: 14 Mart Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Neslihan mevzusunu açmak istiyorum. Gerçekten yarışmaya katılan gelin en azından bir kez çeyrek altını almasını istiyorum ama çok güçlü yarışmacılar arasında kayboluyor. Belki başka bir zaman gelmiş olsaydı iyi puanlar alabilirdi ama şu an Neslihan, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da çok kötü bir konumda ve her ana eleme potasına düşmek üzere. Perşembe puanlaması sonrasında artık her şey belli olacak ve Neslihan, Gelinim mutfakta toplam puanlar da konumu da netleşmiş olacak.

Gelinim mutfakta 14 Mart Perşembe toplam puan durumu için güneş ile Gülcan arasında bilezik yarışında olacağını, Ezgi ile Neslihan da eleme yarışında birbirleri ile yarışacağını görebiliyoruz. Şimdi Ezgi belki kolay bir şekilde Neslihan’ı geçebilir ama Gülcan ile Güneş arasında 5 bilezik yarışı çok heyecanlı olacak.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu hafta oldukça farkı yemekler yapmaya başlayan, bazen de ismini ilk defa duyduğum lezzetleri ekranlara getiren yarışma programın da hangi yemeğin yapılacağını açıklayalım. sonuçta bu yemek sonucunda bir gelin, 14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak ve aynı zamanda çeyrek altını da alacak. bu sebeple bu gün bu yemeğin ne olduğunu açıklayalım. Daha sorna işse bu gün ve belkide bu haftanın en önemli olayı olan Gelinim Mutfakta 14 Mart Perşembe puanlama kısmını an ve an aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 14 Mart Saksı Kebabı Malzemeleri

 • 3 adet patlıcan (bostan)
 • İki yemek kaşığı sıvı yağ
 • Bir adet orta boy soğan (İnce yemeklik doğranacak)
 • Bir adet kırmızı taze biber 
 • İki adet yeşil taze biber
 • 400 gram kuşbaşı eti 
 • 1,5 çay kaşığı tuz 
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı pul biber

Üzeri İçin;

 • 1 Su bardağı kadar su
 • İki yemek kaşığı salça
 • Bir dilim kaşar peyniri

Fatih Ürek finalden bir gün önce seçilen günün yemeği için 45 dakikalık sürenin yeterli olacağını söyledi. Zaten 20 dakika pişirmesi süresi yeteceği için, 20 -25 dakika da hazırlama süresi ile 45 dakika süresi içinde sizlerde evlerinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 14 Mart Puanları (14/03/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 4
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5
Neslihan : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aynur‘un verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 4
Güneş : 1
Neslihan  : => Aynur’un Gelini 5

*************************
“14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güneş : 1
Neslihan : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Güneş : 1
Neslihan 3

*************************

Gelinlerin 14 Mart 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 3 2 5 13
Gülcan 4 4 5 2 15
Güneş 5 1 1 1 8
Neslihan 1 5 3 3 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Mart – 15 Mart Haftası) – Perşembe

Ezgi          : 35 + 13 = 48
Gülcan     : 42 + 15 = 57
Güneş      : 41 + 8 = 49
Neslihan  : 30 + 12 = 42

DİKKAT! HAFTANIN BİLGİSİNİ ÖNCEDEN SADECE İNSTAGRAM ADRESİMİZDE BULABİLİRSİNİZ “dizicenter_net” YAZARAK PROFİLE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Gelinim Mutfakta 14 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

14 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 14 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
14 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜNEŞ

*************************

Gelinim Mutfakta 260. Bölüm 15 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

109 Yorum

 1. Herkese güzel bir gün diliyorum herşey gönlünüzce olsun ??bugünde ceyrek kimde bakalım ??

 2. hadi tahminleri alalım :) bu arada bu gün ahali kayıp yaa neredeler bilen gören duyan var mı?

 3. Herkese iyi günler diliyorum :) bugün çeyrek altını kim alır diye, tahmin etmeyeceğim ?

   1. Yemeğin içinde ki Gulcanin sari saclari için yeni türkü yazmanı bekliyorum Fırat ?????

  1. Sende ne ara Gulcanci oldun daha geçen gün nefret ediyordun Fırata yaranmak için Gulcanci oldun ???Bu arada senin kocan kimi tutuyor Esra çok merak ediyorum??

 4. Haaa haaa çok komik ağzını topla konusmana dikkat et sen benimle ugrasmaktan vazgeç yorumuna bak kimi tutacagimi da sana sormayacağım herhal de

 5. Güneş konuşma tarzı ile Cansu konuşma tarzı çok benziyor değil mi yoksa sadece ben mi benzetiyorum

 6. Fırat hangi konu kapanmistir???Ve bana yakışmayan nedir??
  Yapanlara yakışıyor da eleştirenlere mı yakışmıyor ??

 7. Flaş flaş besime hnm sırası geldi ve ezgi yine hep en son tabakta herzamanki gibi özellikle yapım ekibi bunu yapiyorsunuz neden aceba

  1. Yagnur kim ya şu konuşmada bir türlü sonunu getiremeyen devrik cümle kralicesimi aman Allahım nolur o manasız konuşan kız çocuğu gelmesin.

   1. Sende de herhalde su insanların konuşmalarını anlayamayan kişisin eğtim al sen yazık sana Yağnurun kunusmalarindan anlayamıyormussun bide utanmadan bunu burada söylüyorsun ?????

 8. Bu arada malatyalı lar sadece Elazığlılara KOFİK deme izni verir:)
  Biz dideriz ama dittirmeyiz malatyalilari kimseye :)

 9. Reyhana ezginin tabağını söylemekten ne zaman vazgeçecekler acaba sıkıldık artık

 10. Bazen düşünüyorum, bu “Anonim” isimli arkasında kim var :) yetişkin biri olsan, anlardın hangi konudan bahsettiğim, bir. Bu konu daha önceleri konuşulmuştu, ve her taraftanda kapatılmıştır, sizde dağıl, iki. Ve sonuncusu, niye durmadan daha hala, konuyu tazelemeye çalışıyorsunuz. Demekki hedefiniz bambaşka birşey, artık sizin yorumlarınıza yorum yapmayacağım, ama saygım sonsuz :) saygılar.

  1. Ben Esraya dedim Zeynep Esra yanar döner diye Fırat sana noluyorr acaba ???
   İşte sen kendini niyetini belli ettin bu demek oluyor ki bazı Anonimler hakliymis yani bende merak etmeye başladım Fırat isminin arkasında kim olduğunu??

  2. siz böyle ikiyüzlülük yaptığınız sürece bu konu kapanmaz ya cıkar adam gibi gerçeği söylersiniz yada herkezin size yalancı gözüyle bakmasına razı olursunuz,bunun başka yolu yok

   1. Aynen Anonim arkadas?
    En sonunda ben Filiz Hanıma soracağım gerçekler ortaya çıkacak ?

 11. Bencede besimeye ezgi son tabaka söylemeleri ve 1ninci tabak gülcanin demeleri ne kadar doğru ozaman gülcana da taraf tutuyorlar hiç mi kaynanasindan düşük puan almaz insan bune ya bıktık artık hep gülcana 5

 12. Kayınvalideler çatır çatır Ezgi nin hakkını yiyorlar YAZIKLAR Olsunnn tüü size….

  1. Aynen öyle sınır bozucu gulderenle komşu ilden malatyalı besime komşusunu hep yakıyor

   1. Özellikle en iyisine düşük puanlar veriyorlar tamam program formatı kendi gelinini bulup 5 vermek ama en iyiyede 4 verin bari dimi☺️

 13. Neslihan gider bu hafta. Haftaya da bakarsınız Özlem geliyormuş. Ben en iyisi Ziyafet hanıma yazayım, çabuk gelsin. ?

  1. Imdat ziyafet asla gelmesin en tahammül edemedigim bölümler ziyafetli bölümlerdi.

   1. Ziyafet gelirse seyretmem sinirlerim bozuluyor.gelinim mutfaktanin kaliteside duser.kin nefret intikam dolu bir bayan ziyafet

 14. Acaba bellimi haftaya gelecekler kim insallah güçlü birileri gelir ezgileri yollar haftaya da gitmeseler daha da gitmezler bunlar

 15. Filiz haniimmm instagram da dizi centeri bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 16. Arkadaş sen benimle neden uğraşıyon senin baska işin yokmu bi bak burda senden baska benimle ugrasan varmı acaba artık yeter benimle uğraşma

   1. Haaahaaahaaa Esra ne meyvesi veriyor acaba söyler misin hahahaaa gülme krizine girdim şuan haaahaaaa

    1. Burda çok seveni var seviliyor seviyeli saygılı sohbetlerinden sor istersen diğer arkadaşlara

     1. Site yorumlarını bilen genelde yazı yazaan diğer arkadaşlara sorabilirsin. Tek tek isim isim yazmayayım

     2. Zeynep ve Rüya kadını hatırlıyormusun? hem sen kimsin acaba daha önce hangi isimle yazdın şuan kullandigin isimle ilk defa yaziyorsun

  1. Tek kişi değil bu çok kişi var onlardan biri benim ama bu uğraşmak değil gerçekleri söylemek

 17. Bi bak yorumdan baska birşey varmi senin derdin başka demekki artık konuşur susarsın kabak tadı veriyon senin yüzünden canımı sıkamam malesef

 18. Ben çıktım seninle zaman harcayamam benimle uğraşma bi daha da yazmayacam sana ilgilenmiyorum

     1. Esra kendisi evliyim diye yazmis ama inkar etmişti yazmadım demişti sonra Anonim arkadaş evliyim diye yazdığı yorumu buldu çıkardı sonra Esra şaka yaptım diye kivirdi..
      Esra Zeynepte olsa Esrada olsa ortada bı yalan dolastiriyor..

     2. Aslında gerçek adı Esra da değil Zeynepte değil rumuz kullaniyor ben biliyorum ama gerçek ismini ama söylemiyecegim
      Poyrazla Zeynep ve Rüya kadın rumuzuyla yazmıştı Fıratla da Esra rumuzuyla yazisiyor şahane dimi hahaaaahaaaahaa haaa

  1. Seni Yegane olarakta hatırlamıyorum herhalde çok şık yazmıyorsun o yüzden bazı konuları kaçırmış olabilirsin benim ve benim gorduklerimi gören baya kişi var
   Ben hergun buradayım hiç bir seyi.kacirmiyorum ???

 19. Bir daha da senin gibi kötü insanlarla ayni yerde bulunmuyacam al senin olsun program serbest takılirsin benim hakkim da da bi daha yazma senin kalbin kötü kalbini iyileştir sen benimle ugrasana kadar senin yazilarin dan sıkıldım artık yorum bile yapamıyorum senin yüzünden benim yerime sen yap artık yorumlari hadi bayyy

 20. Kazık gulderennnn güneş battimi suratlarlar morardı havalar indi insallah/ yarın defolup gidersin yürümeyi konuşmayı öğren gel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu