Zuhal Topal'la Sofrada

14 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün İpek Ayşe Anlı Kaç Puan Aldı? İpek’e Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? 14 Mart Puanları

14 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Perşembe günü İpek Ayşe Anlı yarışacak. Yarışmacı İpek daha ilk dakikadan itibaren bu haftanın en fenomen yarışmacısı oldu diyebilirim. Çünkü Aysel’in gelini İpek yazıları tersten okuyabiliyor hatta tersten oynayabiliyordu. Her insan belki bir kaç kelime tersten söyleyebilir ama bu konuda yetenekli olanlar tersten cümle kurduğunda donup kalıyorsunuz. Bakalım bu tersten okuma başarısını ve yeteneğini İpek, Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Perşembe Puanları sırasına gösterebilecek mi? Tabi aynı zamanda haftanın birincisini belirlemede önemli katlısı olan sunucumuz İpek’e Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını bu yazı içinde cevaplamaya çalışacağız. 

=> 14 Mart 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 144 bölüm de Emine hanımın 22 senelik gelini ilginç lezzetlerle yarışacak. Kaynanalar ise bu menüye ve ilginç isimleri olan yemeklere sizce ne diyecek? Tabi ki eleştiri yağmuruna tutacaklardır. Emine hanım gittiği hiç bir yerde doğru dürüst yemek yemediği gibi çok çok iyi puanlar vermedi. İlk üç gün yarışan kaynanalarda bu gün Emine hanımdan intikamını elbette alacak. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Her gün yarışan gelin kim olduğunu ve kaç yaşında olduğunu, eşi ile nasıl tanıştığı gibi bazı olayları çok merak ettiğinizi biliyorum. Bu sebeple bu gün yarışan 14 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada İpek kim ve İpek’in kaynanası Emine hanımın kim olduğunu da ayrıca bu yazı içinde tanıtacağız. [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Puan Durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Perşembe Puanlar Menüğsü Ve Yarışmacısı

Zuhal Topal’la 14 Mart bugün yarışan Özge, elinin lezzetine güvendiğini ve bun kanıtlama imkanı olduğunu söylerken Tersten konuşarak sunucumuz Zuhal hanımı da etkilemeyi başardı. Birazdan eşi ile hangi şartlarda evlenmeyi kabul ettiğini duyan Zuhal Topal çok ilginç bir anısını da hatırladı. Haftanın en iyi sunumu ve yemekleri ile zirvede olan Salı günü yarışmacısı Merve’yi bakalım İpek geçebilecek mi? Şahsi fikrim kaynanası emine hanım yüzünden en mükemmel yemekleri de ortaya çıkarsa, diğer kaynanalardan 3 ve 4 puan arasında puanlar alacak. Çünkü Emine hanım gittiği her sofrada neredeyse çok az yeyip düşük puanlar vermene dün çok takıldılar. Bu gün diğer kaynanalar Emine hanımdan intikam alacak. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Puanları ve menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Puanları verilmeden önce yukarıda dediğim gibi gelinimizi tanıştıracağız. Hemen ardından ise 14 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada İpek’in menüsü ne olduğunu madde madde vereceğiz. Şimdi bekletmeden hemen yarışmacımızı sizlerle tanıtalım.

14 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada İpek Ve Kaynana Emine Kimdir?

Haftanın üçüncü günü ve final gününden bir gün önce yarışan Emine’nin gelini İpek Ayşe Anlı; 22 yıllık evli olduğunu İstanbul da ikamet ettiğini ve 42 yaşında olduğunu açıkladı. Tersten okuma yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken gelinimiz İpek, kendisini istemeye geldiklerinde bir şartıyla evleneceğini, şartı ise bir ev almasını ister. Emine hanımda İpek’in kendisi gelini olabilmesi için istediği evi almak yerine yapmış ama aradan 4 yıl geçmiş. Bu süreç içinde İpek ile eşi 4 yıl nişanlı kalmışlar. Zuhal hanım hemen evlendirme programı sunduğu zamanı hatırlayıp, dejavu oldum diyerek çok komik anlara sahne oldu.14 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada İpek İle Kaynanası Emine

İpek’in kaynanası Emine Anlı; Gelini gibi İstanbul çatalca’dan katıldığını ev hanımı olduğunu 2 gelini ve 2 erkek çocuk olduğunu açıkladı. Emine hanım gelini İpek’ten çok şikayetçi olduğunu söyleyerek gelini takıldı. Şimdi yarışmacımızın menüsünü aktaralım.  

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart 2019 İpek’in Menüsü

  • Vegatalı Toros Çorbası
  • Kalp Lahmacun
  • Sebzeli Tavuk Bohça
  • Mısırlı Pilav
  • Salata Sandalı
  • Milföylü Muhakkak Denenmesi Gereken Tatlı 

Zuhal Topal'la sofrada 14 Mart Perşembe İpek'in Menüsü

 

Kaynanalar menüye baktığında çok basit bir menü seçtiklerini söylediler. Tatlı için artı parantez açan kaynanalar milföylü tatlı olsa ne olacak gibilerinden küçümsediler. Dikkat ettiğim kadarı ile eli gerçekten çok hamarat ve yemeklerine hakim olduğunu gördüğüm.

Şimdi Kaynanalar 14 Mart Perşembe günü İpek’e kaç puan verdiğini ve Zuhal Topal İpek’e kaç puan verdi sorusunun cevabını sizler için alt kısımda bekliyor. Tabi öncesinde İpek’den önce yarışan gelinlerimizin puanlarını paylaşalım.  

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Perşembe (11 Mart – 15 Mart Haftası) 

11 Mart Pazartesi günü başlayan ve 15 Mart Cuma finali ile son bulacak bu haftada ilk günden itibaren gelinlerin aldığı haftalık toplam puanları ekliyoruz. 

  • 11 Mart Pazartesi Hilal Özdoğan’ın Puanı = 18
  • 13 Mart Salı Merve Ambarkaya’nın Puanı = 25
  • 13 Mart Çarşamba Özge Şahin’in Puanı = 23
  • 14 Mart Perşembe İpek Ayşe Anlı’nın Puanı = 20

14 Mart Zuhal Topalla Perşembe Puanları (İpek’in Puanları)

Nazmiye  5
Perihan  3
Nuray  3
Muhabbet  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM   20

**14 Mart Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Mart 2019 Bugün İpek’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

Tersten konuşan ve oldukça elinin hızlı olduğunu gözlemlediğimiz kaynana Emine’nin 22 yıllık gelini İpek Ayşe Anlı’nın yarıştığı bölümün fragmanı sizlerle… 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu