14 Mart Sev Yeter 194. Bölüm Özeti Adi İşita Karşılaşması!

Sev Yeter İşita ölecek mi dediğimiz bir bölümün ardından işte merakla beklenen Sev Yeter 194. bölüm özetimiz.

Raman uçak kaçırılması sonrası vurulan İşita’yı kollarında hastaneye getirir ancak hala onun İşita olduğunun farkında değildir. Mihika da olay yerine gelip Raman’ın getirdiği kişiye bakınca şok olur, bu İşita’dan başkası değildir.

İşita ise hastanede yanı başında Mihika’yı görünce duygulanır. İkili arasında koyu bir sohbet başlar. İşita Pihu’nun resmini görünce Ruhi’ye benzerliği ile çok şaşırır ve duygulanır. Rumi ile yakında evleneceklerini söyleyince İşita şaşırıp Mihir’i sorar. Mihika sonra anlatırım der.

İşita ölmediğini kimseye söylememesini tembihlediği Mihika’ya nedenlerini de anlatır. Adi ise babasını merak edip yanında Mihir ile hastaneye gelir gelmesine ama Raman geldiklerine geleceklerine pişman eder. Ne işiniz var diye kızınca Adi de sinir olup hakaret edince Raman ona tokat atar.

İşita rtık hastaneden çıkacaktır ama onu hastaneye yetiştiren kişiye can borcu olduğunu düşünüp teşekkür etmek ister. Mani ise getiren kişinin numarasını arar ama Raman açmaz. Raman Adi’nin kendisine söylediği sözleri hatırlayıp hastaneye getirdiği kişiyi ziyaret etmeyi düşünür.sev yeter 194. bölüm özeti resmi

Çiçeklerini de alıp hastaneye kadar gelir ancak acilen Avustralya’ya geri dönmesi gerekince çiçekleri hemşireye götürmesi için verip çıkar. Ruhan’ın yanına giden raman ne zaman Pihu’dan bahsetse Ruhan kendini terk edilmiş hisseder. Sev Yeter 14 Mart özetimiz devam ediyor. 

İşita ise Mihika sayesinde uzun süredir sesini duymadığı annesinin sesini duyup ağlar. Mihika’nın düğünü yakın olduğundan Adi tarafından tasarlanmış olan kıyafeti Adi hastaneye getirir. Mihika İşita’yı görecek diye tedirgin olur ama ilk odaya geldiğinde İşita yoktur ancak ikinci geldiğinde Adi İşita ve Mihika’yı birlikte görür.

İşita aradan geçen zaman nedeniyle genç bir delikanlı olan Adi’yi tanıyamaz. Ancak Adi onu hemen tanır. Mihika ona sessizce sakın bu durumdan kimseye bahsetme der.

Adi İşita’yı o kadar özlemiştir ki yeniden gelir ve uyumakta olan İşita’yı izler, ayağına dokunur. İşita uyandığında Adi’yi görünce şaşırır. Adi sadece umarım en kısa sürede iyileşirsiniz, halinize bakıp bir anımı hatırladığımdan duygulandım der. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Mart Sev Yeter 194. Bölüm Özeti Adi İşita Karşılaşması! (8 Yorum)

  1. KIM VAR
    KIMLER GELSE BENI CAGIRIN****************************************************************

  2. Erkenci kuş vakti herkese iyi geceler.FILIZ HANIM ELINIZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER IYI AKŞAMLAR IYI GECELER.