Gelinim Mutfakta

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta Yağnur İşçiler’in katıldığı hafta finalin de Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu sonucunda göre bilezikleri hangi gelin kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Haftalık Puan durumu sonucuna göre Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Bilezikleri alacak gelin %100 belli oldu. Yağnur mu bilezikler aldı? Yoksa Esra mı aldı? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

10-14 Mayıs Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı hafta başında beri merak ediliyordu. Cuma puanlamasına önce giren Yağnur Cuma günü altınları kim aldı? Sorusuna cevap olan gelin olabilmek için Cuma günü kolları sıvadı. Not: Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorusunun cevabının yazının en sonun da açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Bilezikleri kim aldı resmi

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucu henüz verilmeden Yağnur 67 puanla yarışmaya başlarken en yakın rakibi Esra 57, Seda ise 55 puanla bilezikleri için yarışan yarışmacı oldu.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan Gönül bu hafta Cuma günü eleme potasında yarışacak. Halen yarışmadan kurtulma imkanı olan Gönül bu hafta 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda her ne kadar 15.000 TL’yi kazanmasa da en azından elenmemek için çabalayacak.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Sırası ile

 • 14 Mayıs cuma gelinim Mutfakta Puan durumu Sonucu
 • Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi
 • 14 Mayıs Öncesi Puan Durumu
 • Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Haftalık Puan Durumu sonuçları
 • 14 Mayıs Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı
 • Soruların cevapları sırası ile sizleri alt kısımda bekliyor.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

10 Mayıs 2021 tarihinde eski yarışmacı Yağnur İşçiler’in katılması ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri 14 Mayıs Cuma günü kaynanaların ve Seda Sayan’ın vereceği, 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bir gelin beş adet altın bileziği kazanacak.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu açıklandığı sırada Yağnur ve kaynanası

Bugün 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu henüz belli olmadan önce yarışmacıların Perşembe günü aldıkları puanların sonucunda elde edilen sıralamasına baktığımızda; Yağnur 67 puan, Esra 57 puan, Seda 55 puan Gönül 45 puan aldı. (Toplam puan öncesinde)

Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi

 • 10 Mayıs Pazartesi: Yağnur
 • 11 Mayıs Salı: Yağnur
 • 12 Mayıs Çarşamba: Esra/Gönül
 • 12 Mayıs Perşembe: Yağnur

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alacak isim her ne kadar %100 olarka belli olmasa da bu hafta dört bölümün üçünde Yağnur çeyrek altın alarak önemli bir avantaj elde ettiği görülüyor. Dikkat: 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan durumu (Cuma Puanlaması Öncesinde)

 1. Yağnur: 67 Puan
 2. Esra: 57
 3. Seda: 55 Puan
 4. Gönül: 45 Puan

Yağnur hem Pazartesi hem salı hem de Perşembe günü günün birincisi olup çeyrek altını alarak önemli bir avantaj elde ederken, Esra’da bu hafta bir defa günün birincisi olduğu için Yağnur’un puanlarına en yakın yarışmacı oldu. Yağnur 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucunda bilezikleri kesin olarka alabilmesi için bugün verilen puanlar da günün birincisi olmak zorunda. 

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı resmi olarka son kaynananın vereceği puanlar sonucunda belli olacak olsa da Yağnur ile en yakın rakibi arasında ki puan farkı haftanın birincisi kim olduğunu ve Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabını büyük oranda ortaya koymakta.

Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Bugün Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Tablosu sonucu ile bu hafta toplam Puan durumu sonucunda hangi gelin bilezikleri aldığı, hangi gelinin çeyrek aldığı alt kısımda terk tek açıklanmıştır.

14 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Seda  : 55 + 15 = 70
Esra   : 57 + 11 = 68
Gönül  : 45 + 19 = 64
Yağnur: 67 + 20 = 87

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAĞNUR

14 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÖNÜL

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
14 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA
*************************

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

10 Mayıs 2021 tarihinde 710 bölümü ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri alan yarışmacı 14 Mayıs 705 bölümünde 14 Mayıs Cuma toplam puan durumu sonucuna bilezikleri alan isim %100 belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler Kimdir (Bu Hafta Bilezikler alan Gelin) lütfen tıklayınız.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta beş altın bileziği alan yarışmacının kim olduğunu merak konusu oldu. Yağnur’un gelmesi ile rekabet ortamı bir kat daha artan yarışma programında Yağnur hafta finaline en yakın rakibine 10 puan fazla alarak avantajlı şekilde girdi.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bu hafta en yüksek puanları alıp beş altın bileziği alan yarışmacı %100 Yağnur İşçiler oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu