Gelinim Mutfakta

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma günün birincisi ve puanlar açıklandı mı? 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bu hafta Cuma çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 14 Mayıs Cuma günü en yüksek puanı hangi gelin adlı? Cuma günü çeyrek altını kim kazandı? 14 Mayıs Cuma günün birincisi kim oldu? 10-14 Mayıs haftasında final bölümünde ekrana gelen yarışma programında 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu (Toplam Puan durumu) sonucuna göre kim birinci oldu? İşte tüm bu soruların cevapları bu haberimizin detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puanları sonu açıklandığında bir gelin %100 beş altın bileziğin sahibi olurken bir gelin de aldığı düşük puanlardan dolayı yarışmadan elenecek. Böylesi önemli bölümde nefesler tutuldu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Puanları için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Seda

Bu hafta yarışmaya katılan Yağnur yarışmadaki dengeleri alt üstü etti. Uzun süredir Seda ile Esra arasında geçen bilezik yarışına Yağnur ben de varım diyerek rekabet ortamını bir kat daha artırdı.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Pazartesi Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Seda hafta başında yarışmaya katılan bu hafta yeni gelen lakin daha önce yarışma programın birinci sezonunda katılıp 10 altın bilezik kazanan Yağnur’ göndereceğini iddia etse de kendisi eleme potasının bir tık üzerinde yer alıyor. Yağnur ise bugün 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup haftanın birincisi olmak için kolları sıvadı.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 14 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 14 Mayıs Gelinim Mutfakta Cuma Kim Elendi ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta son bölüm de iki gelin yine kural hatası yaptı. Seda ve Gönül kural hatası yaptığı için (-2) puan cezasına çaptırılırken, çeyrek altını kazana gelin yine Yağnur oldu. Yağnur bu hafta toplam da 3 çeyrek altın kazanarak önemli bir başarı elde etti.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puanları verildiği sırada Esra ve Fatma

Yağnur son bölümde sağladığı avantaj sayesinde haftanın final bölümünde bugün Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Puanlama öncesinde 67 puanla en yakın rakibi ile arasında 10 puan fark atmayı başardı. 

Seda hafta başında iki defa kural hatası yaptı. İşin garip tarafı her iki kural hatasında kaynanası Nagehan Seda’nın tabağını bulmayı başardı. Bu da Seda ile kaynanası arasında geçen tüyolaşma kural hatasına yönelik olduğu akıllara getiriyor.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu sırada Gönül

Esra ile kaynanası Fatma arasında geçmişte yaşanan bir konu gündeme geldi. Fatma kaynana gelininden borç para istediğini, Esra ise senet imzalarsa borç para verebileceğini aktardığında rakip yarışmacılar Esra’yı şöyle eleştirdi

“Kaynana parayı ödemezse eve haciz mi göndereceksin!” Yarışmacı Seda

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu açıklandığı sırada Yağnur ve kaynanası

Bu sözleri Esra’nın yaptığını yanlış bulurken, Esra kaynanasının kendisinden para alıp inkar etmesine karşı tedbir aldığını, aslında amacı parayı haczetmek değil, kendisinden para aldığını ispatlamak olduğunu dile getirdi. Anlaşılan bu hafta finalinde bugün 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında Esra’nın kaynanası ile yaşadığı olay günün kritiklerin de gündem olacak.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında verilen her puan eleme potasında ki ismi değiştirecektir. Zira Perşembe puanlaması sırasında elememe potasına Gönül düştü.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gönül şu an da 45 puanla en son sırada yer alırken, kendisine en yakın isim seda 55 puanla üçüncü sırada yer aldı. Gönül bugün Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma puanlaması sırasında elenmemek için Seda’nın puanlarını geçmek için çabalayacaktır.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu

10 Mayıs 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün Seda Sayan’ın başlatacağız 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması soncunda hafta finali sonlanacak. Gözler ise Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu (Toplam Puan Durumu) sonucu elenecek ve bilezikleri alacak ismin %100 belli olacak.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan bu hafta  Pazartesi ile Salı ve Perşembe günü tam puanlarını Yağnur’a verirken, Çarşamba günü tam puanı Esra’ya verdi. Seda’nın verdiği yüksek puanların etkisi ile Yağnur bugün Gelinim Mutfakta 14 Mayıs puanlaması öncesinden en fazla puanı olan gelin olarka güne başladı.

Gelecek hafta Yağnur ile Seda arasında ki bu kıvılcımın tonu giderek artacağı açıkça belli oluyor. Bunun farkında olan Yağnur gelecek hafta Seda’ya üstünlük sağlamak adına bugün 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olup, aynı zamanda bilezikleri almak istiyor.

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

14 Mayıs Cuma Seda Sayan beş puanı kime verdi? Bu Cuma Yağnur bugün kaç puan aldı? 14 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim aldı? Bugün toplam puan Durumu sonucuna göre hangi gelin zirveye çıktı? 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (Toplam Puan durumu) ne oldu? İşte tüm bu soruların cevapları alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Puanları (14/05/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Esra: 4
Gönül: 4
Yağnur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 3
Yağnur: 5

*************************
” 14 Mayıs 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 4
Gönül: 5
Yağnur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Esra: 1
Gönül: 4
Yağnur: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 1
Gönül:  3
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 14 Mayıs Cuma Toplam Puanlar

Seda 1 4 2 3 5 15
Esra 4 1 4 1 1 11
Gönül 4 3 5 4 3 19
Yağnur 5 5 1 5 4 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10-14 Mayıs) – Cuma

*************************

Seda  : 55 + 15 = 70
Esra   : 57 + 11 = 68
Gönül  : 45 + 19 = 64
Yağnur: 67 + 20 = 87

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
14 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs 2021 Cuma Fragmanı İzle

14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin %100 beş altın bileziği alırken bir gelin de yarışmadan elenecek. İşte o anların kısa özeti olarka Gelinim Mutfakta 14 Mayıs 2021 Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

46 Yorum

 1. İnternetten baktığıma göre bu tatlı iyi kızarması gerekli.Yağnur ki en iyisi.Ancak yapılan hamurun uzun müdet dolapta beklemesi lazımki biraz sert olsun sanırım vakit olmadığından az bir zaman dolaba koydular.Böyle tatlıları sunuma almamaları lazım.

 2. Fatma hanım yaptı yapacağını.Seda ya çok iyi dedi,Esra ya biraz pişmesi gerekliydi dedi Seda ya 2 Esra ya 4 verdi.Bu nasıl bir puanlama.En iyi pişiren Yağnur ada 1 verdi.Bu nasıl bir adalet,ancak bir gün bunların ayaklarına dolaşacak hak yemek.

 3. Diğer haksızlığı baş HAK YİYEN Seda Sayan yaptı.Yağnura iyi verdi ancak Seda ya hamur diye 1 verdi.Halbuki Gönül ve Esra nın hiç kızarmamıştı.

 4. Kızlar slm
  Sizde benim gibimi düşünüyorsunuz yoksa ben mi çok kötü kalpliyim anlamadım 2 günden beri izliyorum programı o ne öyle Esra gerçekten senet yapmış olabilirmi şakamı yapıyor lar Seda Sayan da neden hep o Esrayi tutuyor anlamış değilim bu olayda bile Esra haklı demesi beni benden aldı
  O sarisin kızıda sinir oldum nekadar garipler aralarında sanki Gönül hem daha kibar saygılı
  Valla 2 günden beri izlerken sonuna kadar getiremiyorum çok affedersiniz içime öküz oturuyor sanki allahım affet

  1. Nazlicim haklısın canım Seda hanım Esrada ne gördü
   anlamıyorum Fark ettinizmi Esra’nın masasına yaklaşınca benimkisi dedi bu ne demek anlamadım?

 5. Yağmur gormemisin şeyi olmus tutmuş şeyini kopormis yagmurda o hesa p sonradan gormeler maden cok zenginsin ne bok isin var ordaaaaa

 6. Yağnur: bu neden geldi kanalde yakini akrabasi bu cunki kac oldu geldigi 10 kez geldi gitti yazik millertin gözunu boyuyorlar

 7. Hak eden kazandı Yağnur.Gönül ün elenmesine çok üzüldüm.1 puanla kaybetti,çok yazık Esra 1 puanla elenmekten kurtuldu.Bunada yazık.Esra Elenseydi havalara uçacaktım.Yine paçayı kurtardı.Ne şans var yaaa şu Esra da anlamak mümkün değil.Ancak gördüğüm kadarıyla Seda Sayan Yağnur u himayesine aldı ilk haftadan.Oyun havasına çağırarak bunun ilk işaretlerini verdi.

  1. Hakk eden kazandı E.A ama Gönüle çok üzüldüm Keşke Esra gitseydi çok güzel olurdu Yeni gelen
   Aynur gelin Adanalı bakalım neler olacak 😉😁 Bende
   internetten baktım tatlıya Yağmurla Seda doğru yapmıştı kızarmıştı Nagehan gelinini bulamadı bu defa 3 verdi

   1. Vallaha çok haklısınız bende çok istiyorum o küstah dombili esranın gitmesini ama biraz zor gider arkasında destekçisi arkasında şarlatan seda sayan olduğu müddetçe valla bence ikisinin arasında gizli anlaşmamı var bilmem esra bilezıkleri kazanarsa zannedersem bölüşüyor başka ne olabilirki?

     1. Esra’nın destekçisi Seda olduğunu bende biliyorum dikkat ettinizmi bilmiyorum Seda
      soru sorulan zaman Esra’nın masasına yakinlaşinca Benimkisi diyor Gerçekten Esrayı
      benimsemiş Fatma ben mutfağın kraliçesiyem
      Bu nerden gelir Özgüven Tabiki Seda sayandan destekliyor Saygılar anonim 🙏 iyi günler ☺️

 8. P.tesi günü Adanalı bir gelin geliyor.Yemek fragmandan gördüğüm kadarıyla PERDE KEBABI.Bu yemek çok hassas bir yemek.Hamurlu bir yemek püf noktası hamurun ince açılması gerekli.Hamurun içine et,k.üzüm,badem ,kuru domates,soğan gibi malzemeler giriyor,unları çok iyi pişirmek lazım.Hamuru cam tepsiye yayıp içine malzemeyi doldurup kapatıp fırına veriyorsunuz.Fırına erken atan kazanır.

  1. E.A sizden bir şey sorcam merak ettim 😁 Siz aşçı,
   yada restoran isletiyorsunuz? Çünkü bende yemek yapmayı severim 👩‍🍳 Siz nasıl yapılır biliyorsunuz o,
   yüzden sormak istedim Peki Azerbaycan 🇦🇿 yemekleride
   Biliyormusunuz? Bizim yemekler çok güzel lezzetli olur 👩‍🍳🇦🇿 🇹🇷🙏 Demek istemiyorsanız sorun yok anlarım ben ☺️?

   1. Ahçı değilim ancak fragmanda yemeği görüyor hemen internetten ne ve nasıl olduğunu ,püf noktalarının ne olduğunu öğrenip yorum yapıyorum.İyi geceler,

    1. Yaa demek aşçı diğilsiniz anladım teşekkürler 🙏
     Sizede iyi geceler EA ☺️🥱

 9. Ya bu Yağnur madem zengin köklü bir ailenin kızı ne halt yemeye gelmiş oraya.Gönderin gitsin,ihtiyacı olanlar yarışsın.Ayrıca şu cırtlak sesli Esra’yıda gönderin,çok ukala,kendini beğenmiş.

  1. Ukalaki tam ukala kaynanası fatmada sinsi dönek yanlış yarışmayı seçmiş ne işi varsa orda ondan olsa olsa iyi hacı ana olur

 10. Yağnur eski yarışmacı,bundan önce 2 defa daha katıldı.Fazla kalamadan elendi.Değişik bir karakteri var,övünme,abartma,kasıntılık yapma,hava atma onu mizacı.Halivakti yerinde.Bir eli balda 3 çocuk var ama bakıcı bakıyor.Anlıyacağınız sosyete güzeli.Bu pandemide herhalde canı sıkıldı,birde butikçi olmuş reklam yapmaya gelmiş.Benim halimvaktim yerinde olsa o zavallı Gönül e mali yönden destek çıkarım inanın.Her nekadar 12.000 Tl.lik telefon almasına rağmen.Diğer yarışmacılara özendi garibanım.

 11. Yağnur çok zengin, ne zaman baksan bir tören düzeniyor Çoçugunun 6 aylık töreni ihtiyacı yok altına demekki Gönül fakir kiza benziyordu Yağnuru daha öncede izledim hiç değişmemiş ama Kanal d bunu göstermemeli bence millet ne
  durumda Pandemiyle uğraşıyor Zor bir durumda böyle şeyler
  göstermek doğru değil Yağnur gelince Seda sayana HEDİYYE
  getirdi oğlu için belki ondan Yağmuru bilerzikleri kazandırdı

 12. İzlenen programlar 3 hafta önce çekiliyor.
  Seda Sayan ‘in puan vermemesi lazım.
  Orada en güzel yemek yapan gömüldü,hikayesi bittiği için elendi
  Esra,Seda hiç yemek yapamıyorlar.Hikayeleri bol.Seda Sayan’ın senaryolarını iyi oynuyorlar,kendilerini de rezil ediyorlar
  Ya akıl var mantık var zencinseniz ne işiniz var oralarda,küçük küçük çocuklarınızı bırakıp gelmişsiniz,değermi hiç ,değermi hiç.
  Gönül bir daha çağırırlarsa sakın gelme,sen de Zeynep gibi haksız yere elendin.Orada kalmayı hak eden tek gelin sensin.Metdiven silmeye git oraya gelme, rezillik,rezillik.Birde demez mi seni çok seviyorum.
  Jet sosyeteye ne demeli, Yağmur SEN evet SEN sosyetenin kesip attığı tırnak olamazsın.
  Sen bir hafta atmadığım takla kalmıyor aldığın 10 bin liralık bilezik,Jet sosyete onu bahşiş diy veriyor garsona.
  Eşyanın bol sıfırlı kaynanasının yalanlarının yanında seni ki ruz biber oldu artık.
  İZLEMEYECEĞİM,IZLEMEYİN,IZLEMEYİN
  FATİH ÜREK GELSİN ve puanlama yapmasın
  Haksızlık haksızlık, rezillik,rezillik,değerler sıfır sıfır..
  Bu tür programlar sizi ailenizden soğutur.
  Sonra sunucunuza benzersiniz,amann ha yazık olur size.
  İYİ BAYRAMLARRR

  1. EA merhaba nasılsın Hazirmisin Fatma’nın şovuna bu
   seferde damadına baklava. yapıyor 😉😁

   1. İyi günler dilerim.Şimdi Seda Sayan gelinlere sorular soruyor ancak cin gibi et ve malzemelerin nasıl kavrulduğunu inceliyor,özellikle seda nın yemeğinin içine girecekti.Ondan sonra gidip hakkaniyetle puan verecek.Buna kargalar bile güler.Bu yazdıklarımızı acaba Seda Sayan a iletiyorlarmı merak ediyorum.

    1. Sağolun sizede iyi günler dilerim. Aynen doğru
     bence Seda sayan puan yapmamalı çünkü
     görüyor nasıl yapıldiğini Yemeklerini karıştırıyor
     o yüzden yemeğin tadına bakınca anlıyor kayinvalidelere. söylüyor Özelikle Fatmaya Defaya
     Yağmura sanmıyorum Seda yorumları okumuyor
     Ortalığı karıştırıyor 😁😉

 13. Bugün kebapta krep yerine lavaş kullanılıyor.Kreplide oluyormuş.Yemeğin püf noktası etin ve iç malzemesinin iyi kavrulup pişirilmesi.Bunu iyi başaran kazanır.

 14. Seda sayan vallahide billahide Seda yı elemeye çalışıyor.Nilgün hanım ilk tabağa(Esra) pek iyi olmamış dedi Yağnur ve Seda nın tabağını beğendi,fakat yağnur u bulamadığı için Esra ya 4 verdi.Ben anlamıyorum seda sayan ın ağız tadı diğer kayınvalidelerden bu kadar farklı olabiliyormu.akıl ve mantığa sığmıyor.

 15. Biraz önce yazdıklarım doğru çıktı.Hadi Aynur gelin yaktı hep 1 aldı,Seda Sayan seda nın tabağının yemek yaparken neredeyse içine girecekti.madem olmamış 2 kayınvaldeden nasıl 5 alır Seda bunu bir anlatabilir mi Seda Sayan,resmen şike yaparak Seda yı elemeye çalışıyor.

 16. Esra Nagehan hanım puanlamasından sonra Seda için et sote gibi olmuş dedi.Bu cümleyide Seda Sayan söylemişti.Bu kadar tesadüf olurmu.Bu tesadüfleri anlamak mümkün değil.Şike var şikeeeeeee.

 17. Yazdığım herşey doğru çıktı.Seda 4 kayınvalideden 5 aldı.Seda Sayan utansın tabiki utanacak yüzü varsa.

 18. yarın mevsim yemeği ENGİNAR DOLMASI var.Enginarın kılçıkları iyi alınması lazım.Fatma hanım yine Seda ya 2 veriyor.Bakalım neler olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu