Zuhal Topal'la Sofrada

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Mertcan Bahar]

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Mertcan Bahar yarışacak. İnternet fenomeni olan Mertcan 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan son yarışmacı oldu. Damatların yarıştığı bu hafta son yarışmacısı Mertcan Bahar kaç puan aldı? Mertcan Bahar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar daha önce tatmadığı yemeklere karşı kaç puan verdiler? 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucunda Mertcan toplamda kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Mertcan Bahar ve Ailesi

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma Puanları sonucu %100 belli olduktan sonra bir damat bugün 15.000 TL’nin sahibi olacak. Bizlere gelen bilgi neticesinde iki damat 36 puanla birinciliği paylaşıyor. Mertcan bu dengeyi bozup bozamayacağı ilerleyen saatler de ortaya çıkacak.

=> 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

10 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayan, Damatların yarıştığı, kaynanaların ve sunucunun puan verdiği bu hafta son yarışmacısı internet fenomeni Mertcan Bahar bugün 14 Mayıs Zuhal Topal puanlaması sonucunda en az 37 puan alacak şekilde yarışacak. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda ki tablo içerisinde açıklanmıştır. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Aslen Trabzonlu olan “Bakanım ne yaptın bize” repliği ile internet fenomen haline gelen ünlü youtuber Mertcan Bahar kaç puan aldı? Mertcan Bahar’ın menüsüne Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Mertcan Bahar’ın menüsüne ne dediler? Tüm bu soruların detaylı cevapları yazının devamında sizleri sabırsızlıkla bekliyor.

=> 10-14 Mayıs Zuhal Topal Bu Hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma (2020)

14 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan damadın adı Mertcan Bahar. Henüz 4 yıllık sözlü olan internet fenomeni olan Mertcan Bahar kendi bulduğu yemekleri kaynanaların beğenisine sunacak.

Mutfakça çok fazla vakit geçirmese de mutfağa girdiğinde farklı lezzetleri birbirine karıştırıp daha farklı yemekler elde ettiğini, bugün 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında yüksek puan almak için daha önce demediği bir sosla yarışacak.

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Damat ve Kaynanası

Daha önce 17 Mart 2020 tarihinde yarışan Çiğdem Tekin’e destek olmak adına programa katılan Mertcan yine süslü terlikle programda yemek yapacağını açıkladı. Kendisine ve yemeklerine güvenen Mertcan 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında %100 birinci olacağını, ikinciyi ise şimdiden merak ettiğini söyleyerek oldukça iddialı konuştu.

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan damadın, müstakbel kaynanasının ve sözlüsü Sema2nın bilgileri alt kısımda açıklanmıştır.

14 Mayıs Yarışmacısı Mertcan Bahar

Zuhal Topal'la Sofrada Mertcan Bahar
Mertcan Bahar
 • 1999 doğumlu
 • 22 yaşında
 • Aslen Trabzonlu
 • Henüz sözlü
 • İnternet fenomeni
 • 4 Yıl Sema ile Sözlü
 • Hırslı ve inatçı bir yapısı var

14 Mayıs Yarışmacı Sema Sarmış (Mertcan’ın Sözlüsü)

Zuhal Topal'la Sofrada Sema Sarmış (Mertcan'ın Sözlüsü)
Sema Sarmış
 • 1997 yılında doğdu
 • 24 yaşında
 • 4 yıldır Mertcan ile sözlü
 • İstanbul da yaşıyor
 • Durgun bir yapısı var

14 Mayıs Yarışmacı Kaynana Serpil Sarmış (Mercan’ın Kaynanası)

Zuhal Topal'la Sofrada Serpil Sarmış
Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Sarmış Resmi
 • 1976 doğumlu
 • 45 yaşında
 • Bu haftanın en genç kaynanası
 • İstanbul da yaşıyor
 • Oldukça hırslı biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Mertcan Bahar’ın merakla beklenen menüsündeki yemeklerin isimlerini açıkladıktan sonra kaynanaların menüye karşı eleştirilerini birebir verilecektir. Bu yazının sonunda işse Mertcan’ın yemeklerine gelecek Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma Puanları ile puanlaması verilecektir. 

14 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Mertcan’ın Menüsü 

 • Özel Tarifleri ile Domatesli Şehriye Çorbası
 • Yaprak Sarma
 • Metomen
 • Kaşarlı Köfte
 • Soslu Makarna
 • Çoban Salata
 • Meyveli Buskivi Pastası

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Mayıs Cuma Puanları alacak Mertcan ve Menüsü


Kaynanalar Mertcan Bahar’ın menüsünü program öncesinde öğrendiklerinde aynen şöyle eleştirdiler;

Menü çok kolay
Makarna çok basit
Ne kadar emek var bakacağız

Kaynanalar

Bu hafta başında damatların yarıştığı, kaynanaların ise yemeklere puan verdiği daha önce denememiş bir konsept ile bayrama özel programda bu haftanın son yarışmacısı internet fenomeni Mercan Bahar oldu. Dikkat: Mertcan Bahar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda bulabilirsiniz.

Mertcan Bahar her ne kadar kendisine güvense de ne müstakbel kaynanası ne de sözlüsü Mertcan’ın harika yemekler yapıp, bugün 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda birinci olabileceğine inanması dikkatlerden kaçmadı.

14 Mayıs 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
14 Mayıs 2021 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Resmi

Şu an için iki damat 36 puana sahip olduğu için iki damadın eşit puanlarını Mertcan’ın alacağı bugün 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu dengeleri bozacaktır. 

“Normal de sunucunun vereceği puanları önceden tahmin ediyor olsak da haftanın final bölümünde hak eden yarışmacının kazanması için sunucu program yetkilileri ise son yarışmacının puanlarından sonra toplantı yapıyor. Bu toplantı neticesinde bazen sunucunun vermeyeceğini bir kaç puan fazla puanlar verilebiliyor. Tıpkı geçen hafta 10 puan alan gelin gibi…” Editör Yorumu

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma puanları ve son toplam puan durumu sonucunu belli olmadan önce Mertcan’dan daha önce yarışan damatların elde ettiği tüm puanları alt başlıkta sizleri bekliyor. Günün puanları ise yazının en sonunda tablo halinde verilmiştir. 

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Birbirinden iddialı damatların yarıştığı, renkli anlara sahne olan bu hafta damatların yarıştığı, kaynanaların ise yemeklere puan verdiği bu hafta son yarışmacı Mertcan Bahar bugün 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları için yarışan damat oldu. (Aslında Mertcan henüz evli değil, 4 yıldır sözlü)  Son yarışmacı Mertcan’ın puanları belli olduktan sonra bugün 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucu alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Bu hafta damatların yarıştıkları gün aldığı toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 10 Mayıs Pazartesi Puanı (Sezgin Yamak): 31 Puan
 • 11 Mayıs Salı Puanı (Özer Tekin): 37 Puan
 • 12 Mayıs Çarşamba Puanı (Serdal Akdağ): 37 Puan
 • 13 Mayıs Perşembe Puanı (Akın Yakak): 32 puan
 • 14 Mayıs Cuma Puanı (Mertcan Bahar): 32 puan

Damatların yarıştığı bu hafta finali olan Cuma günü Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Cuma puanları sonucunda Mertcan kaç puan aldı? Kaynanalar Mertcan’ın yemeklerine kaç puan verdi? Soruların cevapları alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Mertcan Bahar)

Fadime Danışan  5
Birsel Ürkmez  5
Gülay Aksu  5
Muazzez Kal  10
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   32

**14 Mayıs 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

Aslen Trabzonlu olan internet fenomeni olan 4 yıldır sözlü olan Mertcan Bahar’ın yarıştığı, 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve hafta finalinin yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu