Kördüğüm

14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm 281. Bölüm Özeti # Tapasya Ölecek Mi?

Kördüğüm 281. Bölüm Özeti vermeden önce bu bölümün en iyi sahnesi veya en önemli kısmı Tapasya’nın durumu ağır. Tapasya ölecek mi? Meethi annesi Ichcha’nın gördüğü rüyanın aynısı gördü. Hadi daha fazla meraklanmadan 14 Mayıs Kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 281. bölüm özeti iki başlık halinde siz değerli okurlarımıza sunacağız. Bu başlık altında ilk kısmı anlatıyor olacağız. Daha fazla konuşmadan 14 Mayıs Pazartesi kördüğüm özeti vermeye başlayalım. Tej, tüm foyası ortaya çıkmadan alt kata inip herkesin videoyu izlemeden müdahale etmek istese de artık çok geç kalmıştı. Tej, bu durumdan kurtulmak için Mukta’yı esir alsa da Veer ile yakışıklı Rathod’un sayesinde Mukta kurtulurken Tej ilk fırsatta silahını çekip kalabalığa doru ateş etmiş, kurşun Mukta’ya doğru gelirken iki anne Ichcha ile Tapasya kurşunların önüne atlamıştı. Tej’in silahından çıkan kurşun Tapasya’nın kalbine isabet etmişti. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl ilerledi? 14 Mayıs Pazartesi kördüğüm özeti vermeye alt paragrafta devam ediyoruz. Umarım sıkılmadan okuyorsunuzdur. Uzun yazılarımızı okumak isteyen kırmızı başlıkları okuyarak bile bu bölümde neler olduğunu anlayabilir diyerek özeti devam edelim.

Tapasya aldığı kurşun yarası ile elindeki kasedi yere düşürür. Kendisi de olduğu yere yığılır. Divya ile Jogi hemen Tapasya’nın yanın gider. Rathore ise Tej’in yanından koşup Tapasya’yı yere düşmeden tutar. Tapasya konuşacak durumda değildir. Bu sırada içeri polisler gelip Tej’i yakalar. Tej ise daha akıllanmamıştır. Benimle uğraşmanın sonu budur der. Ceza evinde girsem de geri geleceğim diye tehditleri savurur. Rathod dayanamaz. Tapasya’nın yanından koşup, polislerin elinde olan Tej’e saldırmak istese de polisler suçluyu kanun cezalandırsın. Lütfen kavga etmeyin diye ayırırlar. Tej’i polisler hemen evden çıkartır.

Meethi İle Karji İki Bacı Oldular (Sıkı Arkadaş Babında) Kördüğüm 281. Bölüm Özeti

Kördüğüm 281. bölüm özeti, Atişgan da yani Meethi’nin durumuna bakacak olursak. Maiyya, Massi yemek yerken Kajri başlarında ayakta bekler. Meethi daha önce içmediği bir çorbayı içmek zorunda kalır. Meethi içerken öksürmeye başlayınca Maiyya, Nirbhay’ın karısı Karji’ye yemeği kötü yaptığı için kızar. Meethi, onun bir suçu olmadığını, bu yemeği daha önce hiç yemediği için böyle olduğunu söyler. Yemekten sonra Meethi Karji’nin yanına gider.

Meethi, Karji’nin gözlerinden yaş aktığını görünce neden ağladığını sorar. Karji, soğan doğradığı için gözleri yaşlı olduğunu söylese de Meethi yalan söylemeyi beceremediğini söyler. Karji ile Meethi artık bacı kardeş olduklarını söylerler. Karji, hiç dışarı çıkmadığını bu evin geleneği olduğunu felan bahseder. Meethi de bu nasıl gelenek ve kuralmış öyle. Ben Visnhu ile konuşurum. Bu geleneği kaldırmasını isteyeceğim der. Karji sözlerine devam edip bu evin gelini olarak başımızı yerden kaldırmamızı istemezler der. Meethi sen hiç canını sıkma. Bu durumu çözeceğim der. Karji de bacım adın gibi tatlısın. Teşekkür ederim der. 

Mukta, Hepsi Benim Suçum 14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm Özeti

14 Mayıs Pazartesi Kördüğüm Özeti, Veer hemen ambulansı arar. Ancak Tapasya’nın durumu ciddi olduğu için ambulansı beklemeden kendileri hastaneye getirirler. Radhot hemşireye acele etmesi yönünde bağırıp çağırır. Hemşireler fırçadan sonra koşuşturmaya başlarlar. Hemen Tapasya’yı ameliyathaneye alırlar. Mukta her şeyi çözen babası Radhot’un yanına gidip ne olur babacığım annemi kurtara. Onun yaşaması için elinden geleni yap yalvarırım O olmazsa yaşayamam ben der. Radhot ise elinden bir şey gelmez. Mukta sözlerine devam eder. Bütün bu olayların sorumlusu benim. Belki ben olmasaydım bunların hiç biri olmayacaktı diye kendisini suçlamaya devam eder. Rathore kızı Mukta’ya öyle düşünme. Kaderde bunu da yaşamamız gerekiyormuş der. 

Kördüğüm 281. bölüm özeti, 14 Mayıs Pazartesi kördüğüm özeti, 14 Mayıs kördüğüm özeti, 14 Mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti

Ameliyathaneden hemşire çıkar. Herkes başına toplanır ve Tapasya’nın nasıl olduğunu sorar. Hemşire, hastanızın durumu çok ağır. Her şeye hazırlıklı olmalısınız. Doktorumuz müdahale edecek ve hemen ameliyata alacak deyince Divya üzüntüden olduğu yere bayılır. Hemşire dokturu alıp içeri ameliyat haneye girerler. Nani ise öfke ve stresten kimse Tapasya’yı anlayamadı. Tapasya, Ichcha için neler yaptı ama Bundella ailesinden burada kimse yok. Damini, Ichcha neden gelmedi der. Eğer Tapasya’ya bir şey olursa Ichcha hiç bir zaman affetmem diye konuşur. Jogi ise bunları konuşma zamananı olmadığını Nani’ye söyler. Mukta ise her şey benim suçum diye ağlamaya başlar. Radhot kızına moral vermeye çalışır. Damini de gelip annen çok güçlü biri. Şimdi bizlerin dua etme zamanı der. 

Meethi’nin Korku Dolu Anları 14 Mayıs Kördüğüm Özeti

14 Mayıs Kördüğüm özeti, Meethi, rüyasında Ichcha’nın gördüğü korkunç rüyayı görür. Karanlık bir odada eli yüzü kanlar içinde bir rüyadır. Korkudan gecenin bir vakti uykusundan uyanır. Meethi, Allah’ım bu nasıl rüya der. Meethi, rüyasını paylaşmak için Visnhu’yu uyandırmak ister. Ancak Visnhu öksürmeye başlar. Meethi panik olur. Hemen su getireyim canım diye odadan çıkar. Visnhu yalandan öksürmüştür. Meethi’yi karanlıkta su getirmek için mutfağa gideceğini bildiği için ona tuzak kurmuşlardır. Meethi giderken birden kapının çaldığını duyar. Korkudan irkilir. Sesin hangi kapıdan geldiğini anlayamaz. Panik olur. Ama genede sesin olduğu yöne doğru gider. Meethi, evde gezmediği yere kadar gelir. Meethi kimsiniz. Neden kapıya vuruyorsunuz dese de bir cevap alamaz. Meethi eli ayağı titremeye başlar. 14 mayıs kördüğüm özeti vermeye devam ediyoruz.

14 Mayıs Kördüğüm özeti resim 1

Kapının arkasında gölgenin geçtiğini görür ve kapıya doğru yöneldiğinde karşısında Maiyya’yı görür ve şiddetle bağırır. Maiyya senin burada ne işin var gelin der. Meethi de Visnhu için mutfağa su almaya gidiyordum. Birden kapı sesi duydum deyince Maiyya bir daha evin bu tarafına geçmeni yasaklıyorum. Al bu suyu götür Visnhu’ya der. Meethi korkudan arkasına bile bakmadan gider. Maiyya ise odanın önüne gelir.  İçeride bir gölge vardır ve Maiyya o gölgenin kime ait olduğunu biliyordur. Ben ilk başta Meethi’yi korkutmak için oyun oynuyorlar sanmıştım. Ancak işin boyutu daha farklı anlaşılan.

Doktor Tapasya’yı Kurtar 14 Mayıs Kördüğüm 281. Bölüm Özeti

14 Mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti, Doktor ameliyatı yarım bırakıp hasta yakınlarının yanına gelir. Herkes doktorun ağzından korkunç cümlenin çıkmasından çok korkar. O cümle Tapasya öldü? demesin diye dua ederler. Ancak hastane köeşinde bekleyenlerin aklına bir tek soru vardır. O da Tapasya ölecek mi? sorusudur. Doktor, ameliyatın devam ettiğini ama Tapasya’nın çok kan kaybettiğini ve hemen acil kan bulunmasını ister. Radhot ise doktor sen ameliyattan anlamıyorsan ben en iyi doktorları ilaçları getireyim. Ama ne olur Tapasya’yı yaşat der. Doktor ise biz elimizden geleni yaparız. Biz Allah değiliz. Yaşatma ve öldürmek onun elinde deyince Rathore sinir olur. Doktoru dövmek ister. Jogi araya girip doktorlar elinden geleni yapıyorlar. Sen sakin ol oğlum deyip sakinleştirir.  Meethi elindeki su ile gelir. Visnhu hala öksürmektedir. Visnhu ona nerede kaldın diye sorunca başında geçeni anlatır. Konu gene annesi ile konuşamadığını ve çok merak edeceklerini söyleyince Visnhu, birden sinirlenip Meethi’nin elini tutup bağırıp çağırır. Meet şok.. Meet, ağlamaklı konuşmaya başlayınca Visnhu ben sana nasıl kızarım canım. Sadece şaka yaptım. 14 Mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti devam ediyor. 

14 Mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti, tapasya ölecek mi

Nirbhay ile konuştum. Buraya 20 km uzaklıkta telefon kulübesi varmış. Söz veriyorum. Seni oraya götürüp ailen ile konuşturacağım der. Meethi çok mutlu olur. Akash gittikten sonra odada tek başına alnına sindur sürerken sanki izleniyor muş gibi hissedip arkasına döner. Ancak, arkasında kimse yoktur. Maiyya Meethi’nin arkasında büyük resimdeki bayanın gözlerindeki delikten içeriyi izlemektedir. Maiyya, Meethi çok gülümsüyor. Ne kadar gülümserse o kadar da ağlayacak ve üzülecek der.  Tapasya ölecek mi? Bu konuyu 14 mayıs kördüğüm 281. bölüm özeti part (3-4) bulabilirsiniz. Kısa sürede eklenecektir. 

14 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Bu başlık altında kördüğüm 281. bölüm özeti yani 14 mayıs kördüğüm bölüm özeti verdik. Bölümün fragmanı pazar günü 13 mayıs saat 17:50 sıralarında kanal 7 ekranlarında yayınlanacaktır. Daha sonra bizler de sitemize ekleyeceğiz. 14 Mayıs Pazar kördüğüm özeti ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=6QyuVfXVEEQ

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

181 Yorum

 1. Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı hafta sonları kızlar nasılsınız bakalım

  Nurdanım melek aynı halen solunumu çok hızlı hırıltısıdavar dünden beri beslemedim

  Defnem saolasın canım herdefasında diyom yanımda bulundurcam ama hep hunutuyorum

  Nazım Elam zulişim incem gül çiçeğim rüyam ayselim Denizim isabella Manya filizim iremsu nihan

  Nasılsın kızlar

 2. Anonim kimsin bilmiyorum ama sana hediyem ??araba olsun canım kasazız belasız surersin inşallah

 3. GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  ABİMLERİMLE İŞ GEREGİ BİR YERE GİDMEM GEREKİYORDU GİDDİM TL ELİME BİLE ALAMADIM HEP İŞİM TABLETTE İŞİM OLDUGU İÇİN
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  ERKEN GELDİM HEMEN YAZİM DEDİM BUGÜN EVDEYİM KOMŞU KIZI
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ?????????????????????????????

 4. Günaydın hayırlı sabahlar

  ?????

  ?DENİZİM?
  NURDANIM SALIHAM NAZ’IM DEFNEM ELAM ZULİŞİM ÇİCEGİM RUYACIM FİLİZİM MANYAM HELINCİM İNCECİM İREMSU BELLA…
  unuttum varsa affola…

  ?????

  Gününüz aydın olsun, gülümsemeniz hiç solmasın, evinizden bereket, dilinizden şükür, kalbinizden imam eksik olmasın inşAllah ???

  ?????

  Salıham sağol kardeşim iyiyim ben… Sen nasılsın bırtanem… Hastaneye yatmışsınız ??? Rabbim şifa versin inşAllah meleğimize… Sanada bol sabırlar versin ne dıyım bilmiyorum ki.. Sabrın bol, kuvvetım daım olsun Salıham..
  beden ile olmasada kalp ile,dua ile herzaman yanındayım canım kardeşim benim???

  ?????

  Çiçeğim hoş geldin kuzu nasılsın bırtanem ???

 5. AYSELİM CANIM CANI HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR ?

 6. Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar mutlu huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle Rabbim bugünde kalbinizden geçen bütün Dualarımızı Kabul eder İnşallah ❤
  ❤❤
  SALİHA Ablacım sanada günaydın hayırlı sabahlar Meleke Allah acil şifalar versin inşallah Ablam Sen Nasıl oldun Başının Ağrısı geçdimi
  ❤❤❤
  AYSEL ablam günaydin hayırlı sabahlar. Hoş buldum bitanem çok teşekkür ederim Şükür daha iyiyim ben sen Nasılsın iyimisin Oğlun Nasıl Ablam ❤❤
  ❤❤
  ❤❤ELAM ❤❤Günaydın Hoş geldin merak etmiştik seni Nasılsn İyimisin Nârın çiçeğim İnşallah İyisindir ???
  ???
  Anonim Özlem misin hediyem ????Güller gülü bütün Kadınlar sever İnşallah seversin sende

 7. ❤️❤️❤️GÜLÇİÇEGİM ❤️❤️❤️ PASTACI GÜZELİ
  HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NARİN ÇİÇEGİM

 8. NÂZIM Hoş Buldum bitanem Çok teşekkür ederim Şükür daha iyiyim ben. Sen Nasılsın iyimisin Dün Pek Göremedim seni İşlerinmi Var Canım

  RÜYA Ablacım Sen Nerdesin Özledim Senide İnşallah İyisindir

 9. Rabbim İyikik Versin İnşallah Hep ❤❤ELAM ❤❤❤Sevindim İyi Olmana Bitanem. Çok Teşekkür ederim Şükür Bende İyiyim Bugün Hafta Sonu Evdesin Qaliba Canım ?

 10. ❤️❤️❤️GÜLÇİÇEGİM ❤️❤️❤️ PASTACI GÜZELİ
  SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL DAİMA MUTLU OL NARİN ÇİÇEGİM
  ASLINDA BUGÜN EVDE OLMAZDIM İŞDEN GELDİM ONUN İÇİN BUGÜN EVDEYİM
  BİRTANEM NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR ??

 11. DEFNEM Gittinmi Köye Canım İnşallah Sağ salim Varmışsındır Gittiysen Allah işlerinde Kolaylık Versin ❤❤❤
  ???
  ZÜLİŞİM Sende Hayla Gelmedin

 12. Sende Daima Mutlu Olursun İnşallah ❤❤❤ELAM ❤❤❤Çiçeklerin en Güzeli Kolay Gelsin Çok Yorma Kendini Bitanem İyi etmişsin evde olmakla Dinlen biraz. Hayatım Aynı Canım Değişen Bişey yok Evdeyim Bende???

 13. ÇİÇEGİM ❤️❤️❤️ PASTACI GÜZELİ
  RAMAZAN GELMEDEN HALLEDELİM DEDİK
  RUH İKİZİM DEFNEM
  KÖYEMİ GİDDİ AİLESİNİN YANINA

 14. Sanada günaydın Denizcim Yok Güzelim Ben DB Yazmıyorum Sadece Buraya Yazıyorum Hep Başka Sitelere Yazmıyorum

 15. DENİZCİM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 16. Anladım ❤❤❤ELAM ❤❤❤Allah Kolaylık versin İyi etmişsin Bitanem. Evet Defnem Köye Gidecekti Bugün İnşallah Sağ Salim Varmıştır

 17. ❤️❤️❤️GÜLÇİÇEGİM❤️❤️❤️ PASTACI GÜZELİ
  TEŞEKKÜR EDERİM
  NARİN ÇİÇEGİM

 18. ❤️❤️❤️GÜLÇİÇEGİM❤️❤️❤️ PASTACI GÜZELİ
  TEŞEKKÜR EDERİM
  NARİN ÇİÇEGİM ?

 19. MERHABA CUMLETEN GUNAYDIN

  ❤❤GULCICEGIM HOSGELDIN CANIM
  nasilsin iyimisin??

  ❤❤ELAM HOSGELDIN NASILSIN CANIM IYIMISIN??

  ❤❤SALIHAM cok gecmis olsun canim melek icin uzuldum acil sifalar diliyorum??

  ❤❤AYSELCIM hosgeldin cok sagol cok sukur diyelim sende iyisindir insallah??

 20. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM HAYIRLI YOLCULUK AHİRETLİGİM ??? dedi ki:

  DEFNEMMMMM???
  RUH İKİZİM ???
  AHİRETLİGİM ???
  KELEBEGİM ???
  CAN SUYUM ???
  KOMŞU KIZI ???
  ..
  HAYIRLI YOLCULUKLAR SELAMETLE AİLENİN YANINA GİDERSİN
  BEN GELDİM SEN YOKSUN BİR TÜRLÜ KARŞILAŞAMIYORUZ SENİNLE RUH İKİZİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI
  KALBİMİN NADİDE GÜLÜ
  ??????????????

 21. Bende iyim ablam

  abla ah kalbime gidersen ordaki kizlar benim yorumlarimin cikmadigini soyle olurmu

 22. Bende iyim ela ablam

  abla ah kalbime gidersen ordaki kizlar benim yorumlarimin cikmadigini soyle olurmu ela ablam

 23. DENİZCİM BURDA Kİ DB GÜLÇİÇEK AYRI BİRTANEM


  RÜYAM CANIM BENİM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANEM

 24. Bişey Değil ❤❤❤ELAM ❤❤❤Çiçeklerin En Güzeli ❤❤
  ??
  RÜYAM Sanada günaydın hayırlı sabahlar Ablam. Hoş buldum Çok teşekkür ederim Şükür daha iyiyim ben. Sen Nasın İyimisin Prensesler Nasıl ❤❤❤
  ??
  Yok DENİZCİM O, gül Çiçek Değilim ben Eskiden yani 4 Ay Önce Lale ismiyle yazmıştım Oraya Çünkü orda Gül çiçek isminde kız vardı değişiklik olmasın diye Yanlış anlaşılmamak için Güzelim. Ben Pastacıyım

 25. ❤❤COK SUKUR ELAM BIRTANEM KAC GUN YAZMAYINCA COK MERAK ETTIM SENI DEFNEDE HUZURSUZ OLDU ARANIZDAKI BAG HIC KOPMASIN INSALLAH

 26. GÜNAYDIN
  ????
  HERKESE
  ????

  BEN KÖYE GİDECEĞİM İÇİN GİREYEMCEĞİMMM

  ÖPÜYORUMM SİZLERİ?

 27. Sanada günaydin hayırlı sabahlar HELİNCİM Ablasının Güzeli İyi Yolculuklar Allah’a emanet ol Görüşürüz ???

 28. ❤❤Allah iyilik versin Cicegim seni gordum daha iyi oldum.Bende cok uzun zaman yazmayinca merak ettim.Cok sukur canim couklarda bende iyiyiz bugun misafirim var..halinizi hatrinizi sormak icin ugradim ??

 29. Denizcim Sen Ask Yazan Denizsin Dimi Tatlım Oraya Yazıyorsan Aygüne Benden Selam Söyle Bol Bol

 30. Rabbim Sanada Güzeller Güzeli Kızlarınada Daima İyilik Sağlik Versin RÜYAM Bende Seni Gördüğüme Sevindim Ablam Kolay Gelsin İşlerinde Canım benim ❤❤

 31. ?????Bir mümin namaz kılmaya başlayınca, Cennet kapıları onun için açılır. Rabbi ile arasında bulunan perdeler kalkar. Bu hâl namaz bitinceye kadar devam eder. ?????
  ????

  ???Çok kaygı çekme, mukadder olan olur, takdir olunan rızkın da sana gelir. ??????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ??
  ??????
  Teşekkür ederim kızlar köye geleli çok oldu. Annem babam evde yok yevmiyeye gittiler. Annem yapılacak işlerin listesini verdi gitti. Sayarken bile başım döndü inanin. Evi toparladim,bulaşıkları yıkayıp yerlestirdim. Şimdi sebze serasina indim sebzeleri suluyorum. Bir taraftan size bakayım dedim..???
  ??????
  RÜYAM dün nerdeydin herşey yolunda mi bebeğim ???
  ??????
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN. ❤❤❤❤❤❤??????
  IŞ GEZISI ANLADIM AMA KEŞKE GURBET ABLAYA SÖYLESEYDİN IKI SATIR YAZIP HABER VERSEYDİ BIZE CAN SUYUM. AKLIMA GELENLER GELDİ YANI. ??SENIN ADETIN DEĞİL ÇÜNKÜ HABERSIZ GITMEK. ÇOK ŞÜKÜR IYISIN KOMŞU KIZI BENDE KÖYDEYİM DÜNYA KADAR IŞ YIĞILDI ÜZERİME ??❤???

 32. Kıyamam Sana DEFNEM Allah Kolaylık Versin Canım Ne Kadar İşle Meşkulsun Öyle Allah Yardımcımın Olsun ❤❤❤❤❤❤❤❤

 33. AYSELİM HOŞGELDİN ??
  ????
  DENİZ canım DBdeki Gülçiçek buraya yazıyordu sonradan zaten. Ama vedalasali çok oldu bizle. Yani artık hiçbir zaman yazmiycani söyledi. Boşuna GÜLÇIÇEKI ARAMA. MART BAŞINDA VEDA ETTI KENDİSİ 3 AY OLUYOR NERDEYSE. BENI SORANLARA SELAM OLSUN. HAKLARINI HELAL ETSIN BIRDAHA DÖNMEYECEĞİM DEDI. BEN SENİN BILMEMENE ÇOK ŞAŞIRDIM DENİZCİM.. GÜLÇIÇEKI BEKLEME ARTIK..!!!

 34. ❤️❤️❤️ ELAMMM HOŞ GELDİNN ❤️❤️❤️

  Nasılsın iyimisin kız iki kelam etseydin keşke biliyorsun merak ediyoruz. Bi daha olmasınnn ???

  ????

  GAMZELİMM seni rüyamda gördüm. ❤️❤️❤️Rabbim işlerine kolaylık versinn

 35. İşte onlar sabretmelerine karşılık cennetin yüksek makamlarıyla mükafatlandırılacaklardır. Ve orada esenlik dileği ve selamla karşılanacaklardır.

  Furkan süresi 75. Ayet

  ????

  Kim bir Müslümanın kusurunu örterse Allah da kıyamet günü onun kusurunu örter.

  Hadisi Şerif

  ????

  Nasılsınız hatun kişilerimmm RÜYACIM GÜLKIZ ZÜLİŞİMM AYSELİMM DATLI BACIMM ne var ne yok

 36. Hayırlı Günler NURDAN Ablam. Teşekkür ederim Şükür biraz daha iyiyim ben. Sen Nasılsın iyimisin Ablacım ❤❤❤

 37. NURDANIM BALIM
  HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM BENİM ADETİM DEGİL SÖYLEMEDEN GİDMEK ANİ OLDU O SIRADA HİÇ ELİME TL BİLE ALAMADIM HEP TABLET ELİMDEYDİ AKŞAM YORGUN OLUNCA YAZAMADIM BİR DAHA OLMAZ ÇİÇEGİM
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM
  GURBET ABLAM BENİM HABER VERMEDİGİMİ BİLSEYDİ SÖYLERDİ
  BENİM ADETİM DEGİL HABER VERMEDEN GİDMEK İŞ YOGUN OLUNCA AKŞAM ARTIK YORGUNLUKTAN GÖZLERİM KAPANIYORDU SAAT 10 OLUNCA ELA YATMIŞ OLUYORDU YOKSA AKŞAM SAAT KAÇ OLURSA OLSUN YAZARIM
  İNŞALLAH BİR DAHA BÖYLE OLMAZ OLSA DA AKŞAM GEÇ BİLE OLSA YAZMAYA ÇALIŞIRIM YADA ABLAMA SÖYLERİM
  KOLAY GELSİN AHİRETLİGİM KELEBEGİM KENDİNİ ÇOK YORMA DİYECEN AMA SEN KENDİNİ YORACAN KENDİNE DİKKAT ET KENDİNE İYİ BAK KOMŞU KIZI
  S. Ç.S GÜN IŞIGIM
  ????????????

 38. ❣❣DEFNEM birtanem hosgeldin isin zor gercekten allah kolaylik versin dun evde digildim canim acil bir durumdu haber veremedim senide merakta biraktim..bu aralar basim cok kalabalik bugun misafirim var arkadasim gelicek hazirlik yapiyorum aksama musait olursam yazmaya calisirim opuyorum??

 39. Merhabalar kizlar ben geldim , dün eve çok geç geldim partiden saat 23:38 di o yüzden giremedim bu günde giremicem ailemle bir yere gidiyoruz hoşçakalin , Allaha emanet olun ☺☺☺

 40. Sağol ÇİÇEĞİM iyi dinlenmeler?
  ???
  Kolay gelsin Rüyam ?
  ???
  Sağol NURDANIM hayirlara çıksın Rüyan??
  ???
  Iyi eğlenceler MANYOŞ ?
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM TAMAM CAN SUYUM S.Ç.S KELEBEĞİM IYI DİNLENMELER KOMŞU KIZI ?❤?????❤❤??

 41. MERHABALAR NASILSINIZ BIZ GELDIK BEN KISA SURELINE COK OZLEDIM SIZI BUGUN IZIN ALIP ARADIM AMA KISA

  COK SEVIYORUM SIZI

  YAZIN FUTBOLL VARMIS COK SEVINCLIYIM INSALLAH BENDE ILESIP KATILICAM INSALLAH
  BURDA MUTLUYUM BU GUNLER BENI SEVEN SEVMEYEN GELIYOR

 42. NEYSE GORUSURUZ. SUREM DOLDU GELMEDINIZ KENDINIZE IYI BAKIN… ALLAHA EMANET OLUN.

 43. Selam kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm?????????? meleyin bende aldılar yoğun bakıma koydular benide almıyorlar yanına

  Bekleme salonundayım bekliyorum gözümün önünde deyil çok merak ediyorum ne yapıyor şimdi

  Sizlere haber vereyim dedim dualarınızı eksik etmeyin rabbim hakkımızda hayırlı bir kapı açsın inşallah kuzum acı çekmesin ???

 44. biliyorum yarin ama yarin yokum kutlamadan gitmek istemedim tekrardan TATLI OMRUNU COCUKLARINA ADAYAN ANNELERIMIN ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN… benimde annemsiniz… isbla.dan

 45. SALİHAMM Rabbim hayırlı kapılarını açsın. Ne diyeyim bilemedim. ?? Rabbim hayırlı şifalar ihsan eylesin

 46. Off Belloşum kaçırdım seni yoğun anıma denk geldin??
  Bende senin annenin Sevgili Başak Teyzemin anneler gününü kutlarım.. seni ve aileni çok seviyorum Rabbim iyiki bizi tanıştırdı ❤❤❤❤❤iyi olmana çok sevindim Pırlantam
  ????
  SALİHAM dualarımız Melekle. Sen bi elini yüzünü yıka..??
  ???
  Zülişim nerde???

 47. CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZE GÜNAYDIN :) BEN SABAHA KARŞI YATINCA ANCAK BU SAATTE KALKABİLDİM. ŞİMDİ KENDİME KREP KAPACAĞIM. KİMLER İSTER BAKIM? BUYURSUN GELSİN :) YORUMLARI KONTROL ETMEDİM BİLGİSAYARI AÇAR AÇMAZ BU YORUMU YAZDIM. BU GÜN KÖRDÜĞÜM ÖZETİ BİRAZ FAZLA VERMEYE GAYRET EDECEĞİM SİZLERİ ÇOK MAMA ÇOK SEVİYORUM

  1. ay nuradan ablam çok şükür bu gün geç kalktım bir güzel oldu ki şimdi krep yaptım onu afiyetle yiyorum gel buyur beraber yiyelim :)

   1. Filiz lutfan onu nasil kulanildiğni bilmiyorum lutfan haa bide o narde kaldi ki diğar bolumu yazmiycakmisin

 48. Geldim kızlar moralman yerlerdeyim ya benim dandik telefon yine İnternet yiyor baya bir bugün telefoncuya gittim hiç bir şey yapmadı halla halla ?? benim telefona ne oldu bilmiyorum benden habersiz kafayı buluyor galiba ya sinirlerim tavan yaptı resmen ??

  1. canım telefonun samsungsa fabrika ayarlarına döndür benim de samsung s4 vardı o da aynı şekilde durmadan şarjı bitiyor ve internet yiyordu yotube de nasıl recovery yapıldığını isledim kendim yaptım çok basit ondan sonra kendine geldi haberin olsun zülişim

   1. Samsung telefon olsa biliyorum fabrika ayarlarını kardeşimin telefonundan ama bu Vestel in telefonu ya baya sorun yapıyor bide sürekli şarjı bitiyor batarya yüzünden

 49. Anca moralim düzeltmeye çalıştım ya sabah sabah sinirlerimi bozdu resmen ?? sinirden evdeki bütün tabakları bardakları kırıyormuşum annem bir geliyormuş tabaklar hep yerde ?️?️ olan azarı yerim ya ??

  1. zülişim telefon yüzünden mi canm takma kafana teşefonun ıphone mı samsung mu? yok sa başka mı?

 50. Nurdanım defnem Allah razı olsun

  İkide ziyaret vardı gidip gördüm

  Yatıyordu vücudu buz gibiydi elleri ayakları parmak uçları morarmıstı niye dedim böyle ateşi var ondan dediler

  Doktoruylada konuştum iyi deyil dedi makinaya takmışlar onunla nefes alıyor burnuna takmışlardı

  Dedi eyer kötüye giderse nefes borusuna takcaz inşallah kötüye gitmez inşallah iyiye gider

  Başımda yine öyle ağrıyor sonkluyor
  Sanki

 51. Herkes nasıl iyimi tek tek isim yazamıyorum malum bugün erken yazacaktım kusura bakmayın sizleri merakta koydum özür dilerim ??

 52. SALIHA CANIM COK GECMIŞ OLSUN KORKMA ALLAHIN IZNIYLE MELEK IYI OLUCAK ALLAH ŞIFA VERSIN KUCUK MELEYE BIRTANEM

 53. Ya bu Tapu ölmeyecek zaten Salak İcca ölecek çok şükür ayy bu Akash ailesi aile değil tövbe tövbe ayy bir çeşitler ?‍?‍?‍??‍?‍?‍? ya psikopat aile resmen Jogi takur bunlara nasıl kız verdiğise artık Allah yardım eylesin hiç sormadan bilmeden ?? Mehht dünden meraklı gelin gitmeye ????

  1. zülişim ölmeyeceğini biliyorum ama izleyenler tapu ölecek mi diye google amcadan aratıyorlar onun için yazdım canım arkadaşım.

     1. Filiz pilay marketdan imo diye arat cykar onu acsana seninle kunusucak seyim onamli yada bana numarani var ban seni ekliyim lutfan yapma cok ama cok onamli ne olur kirma beni lutfan lutfan lutfan lutfan

 54. SALİHAM dışarı cik da eczaneden ağrı kesici al. Sonra hastanenin bahçesinde parkta otur derin derin nefes al.. hastanenin içinde bekleme sürekli. Allah’ın izniyle Melekimiz iyilesir inşallah. Ya sana arada uğrayıp destek olucak bir yakının yok mu kardeşlerinden falan bu zor anlari niye yalnız bekliyon hep kuzum..??
  ????
  FİLİZİM afiyet olsun spamdan Bellanin yorumunu çıkar da okuyalım ;)
  ???
  Zülişim senin telefon kudurdu zaar. Bu nasıl olur anlamadim. Başka bi telciye daha soraydin
  ???
  Ic guveysinden haliceyim Nazım sen nasılsın..
  Yeni oturdum Kanal zapingliyom.

 55. Bilmiyorum ki Defnem benim telefona ne oluyor kendi kendine tavır takınıyor ya bugün 40 mb yakın yedi bir bakarım başka telefoncuya sorarım olmazsa ??

 56. DEFNEM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM VALLAH BENDE YENI KUAFURDEN GELDIM DEFNEM ICGUVEYDEN NE YAPACAN KUSURUMA BAKMA ANLAMADIM VALLAH BENIM JETON DORTT KOŞE OLUNCA KOLAY KOLAY ANLAMIM ???

 57. ZULEYHAM CANIM INTERNETTIN GITMESI TELEFONLA ALAKASI YOK CANIM SENIN HATINDA SORUN OLMASI LAZIM CANIM BU BENIM DUŞUNCEM TABIKI

 58. Gerçekten tuhaf Zülişim ??
  Kiz interneti kapatmayı mi unutuyon yoksa..
  ???
  NAZCIM hiç güleceğim yoktu?Kiz Türk Deyimler sözlüğüne ait bir deyimdir iç guveysinden halliceyim. Yani icguveysi hep mutsuz,çekinik ve huzursuzdur başına ne geliceni kestiremez hiç. Durum özeti için kullanılır bu söz duymamana çok şaşırdım daha önce ??lisedeki hocam da çok kullanırdı

 59. ZULEYHAM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM EEE SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM

 60. Afiyet olsun Filizcim krep güzel olur ya aslında yapması kolay da ben beceremiyorum geçen öğlen yapmaya çalıştım krebin hamuru yapıştı kaldı tavada tövbe tövbe sonra unu sütünü az koymuşum galiba ?? düzelttim sonradan iştey

 61. Evet tuhaf Defnem anlamadım bende ne oluyor bu telefona yok ya yorum yazarken bile İnterneti kapatıyorum neden oluyor böyle pazartesi günü başka telefoncuya sorarım

 62. DEFNEM CANIM HEP GUL GUZELLIM ALLAH SENI INANDIRSIN SENDEN DUYDUM VALLAH BURDA OGRENECEYIM COK SEY OLACAK KIZ ???

 63. DEFNEM CANIM HEP GUL GUZELLIM ALLAH SENI INANDIRSIN SENDEN DUYDUM VALLAH BURDA OGRENECEYIM COK SEY OLACAK KIZ ??? DEFNEM BEN INTERNETTIM GECE GUNDUZ ACIK HIC KAPATMAM CANIM INTERNETIMDE HIC GITMEZ

 64. spamda yorum yok canım arkadaşlarım ben çamaşır asacağım hava güzel kıyafetler içeride kuruyunca koku yapuıyor. Gidip dışarı asayım yarım saate geleceğim akabinde kördüğüm özeti yazacağım bana sormak istediğiniz bir şey olursa yazının tamamını büyük yazarsanız çabuk fark ederim :)

 65. İyi Sohbetler Kızlar
  ???
  SALİHA Ablam Allah Yardımcın Olsun Meleki Sana Ve Sevenlerine Bağışlasın Rabbim Dualarımız Seninle Ablam
  ???
  ZÜLİŞİM Naber Nasılsın
  ???
  NAZIM Merhabalar Nasılsın iyimisin Canım
  ???
  FİLİZİM AFİYET OLSUN NASILSIN İYİMİSİN NELER YAPIYORSUN CNMM
  ??
  Amma Dinlenmişim Ha Bi Baktım Saat⏰ kaç olmuş.
  ?
  DEFNEM İşlerini Bitirebildinmi

 66. FİLİZİM VAHSI GÜZEL ALTTAKI BELLA ISTE.
  RUMUZ DEGISTIRDI SPAMDAN YORUMUMU CIKARIN ANNELER GÜNÜ IÇIN YAZDIM DEDI BEN DE MERAK ETTIM!!!

 67. GULCICEYIM tesekkur ederim cok sukur iyiyim guzellim Serce hep iyi ol Canim Emim ???❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ FILLIZIM CANIM SANA KOLAY GELSIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ??

 68. Sevindim iyi olmana NÂZIM. Teşekkürler Canım ❤❤Küçük Naz Nasıl Kızz Büyüdümü Biraz daha ?

   1. Filiz bana yokmu hosgaldin filiz numarani var lutfan bak israr etmeme ragman varmiyecanmi lutfan ???

 69. NAZCIM gooogledan bakarsin sende detaylari(iç guveysini)?
  Niye kuaföre gittin düğün mu var? Telefonunun interneti açık kalırsa internet yer zaten. Seninkinin özelliği ne ki sınırsız kullaniyon zaar ?
  ????
  Zülişim krepin malzemesi az olmaz.. yavan olur ?
  ???
  Yok Çiçeğim bitmedi. Daha akşam yemeği yapicam nevresimleri yıkadım onlari geciricem yataklara yorganlara..
  Ha daha kumese gidip tavukların yumurtalarini topluycam??

 70. DEFNEM YOK KIZ MILLET EV TEMIZLIYI YAPAR BENDE GITTIM KENDIMI TEMIZLEDIM ?? YOK CANI INERNETTIM SINIRSIZ DEYIL BENIM PAKET 5 GB INTERNET GELIR BANA CANIM ?

 71. GAMZELİMM Türk telekom kullanıyorum 6gb internetim vat bende hiç kapatmam bir watsap birde dizi center var başkada bişe izlememde sosyal medyamda yok onunla uğraşayım hep kalır internetim.eee sen ne yaptın anneciğin babacığın nasıl anneciğe ne hediye aldın. Gerçi senin gitmen en büyük bir hediye ama. ???

  ???

  NAZIM genelde çok bilinen bir değimdir demek dikkatini çekmedi daha önce zarrrr

  ????

  GÜLKIZ dinlen canım iş falanda yapma toparla kendini

  ❤️❤️❤️

  İNCE hatun yerin belli alışmışız hafta sonu burd olmana yokluğun belli

 72. Defnem merak saldım bir şu krebi yapıyım bakalım dedim ilk defa ama ya koydum malzemeleri karıştırdım iyice ya tavaya koy koymaz yapıştı kaldı tavada Allahım ya rabbim dedim bu krebe ne oluyor böyle ?? dedim sonra biraz süt falan ekleyince ikinci defa oldu

 73. NURDANEM nasilsin iyimisin belkide daha once dikkatimi cekmimiş olacak haklisin nurdanem ??

 74. Zaten bende hiç bir şey izlemiyorum ya sadece buraya giriyorum bide önemli konularda araştırma yapıyorum öyle sosyal medya falan anlamam zaten geçen gün Facebook açtım işte hiç resim falan koymadım iki gün sonra kapattım hiç kafam anlamaz bide Facebook açtım ya sürekli mesaj geldi durdu yabancı isimdi Facebookta arkadaşlık isteği gönder diye tövbe tövbe ?? sonradan kapattım geri bir buraya giriyorum işte ya benim hattan oluyor şu günü dolsun gidip Türk Telekom geçeceğim

 75. Unutmadan buradaki herkesin Anneler gününü kutlarım ❤️❤️?? ❣️❣️❣️ Nice mutlu anneler gününüz kutlu olsun

 76. Allah Allah denekki Turkcell yiyor interneti sadece. Benim cevremdeki herkes yediğini söylüyor zaten. Acımasız hat nolucak.. ben hep kapatirim internetimi
  Zülişim sen formatla bi telini fabrika ayarlari ile. Krep için tavada önemli benim tavam çok kalitelidir hiç yapistirmaz
  Facebook çok eğlencelidir kiz?Sapik hacker bana dadanmasaydi takilirdim şimdi
  ???
  NURDANIM ben anneme zaten sürekli hediye alan biriyim. Özel günleri sevmiyorum ama sabunluk aldim. Kırılmıştı diğeri.. Ailem iyi galiba tam gaz çalışıyorlar yüzlerini gören kim ki..
  Sen ne aldin annene gerçi sen nasil göndercen ariyorsundur tel ile kaynanani da Kutluyor musun huzur köşem ???

 77. Eskiden hiç atlamazdım tlfonla tebrik ederdim kayınvalidemide ama epey zamandır hiç muhattap olmuyorum. İçimden bazı şeyler bitti sanırım.??? iyide oldu böyle huzurluyum ❤️❤️❤️ Özel günlere pek denk gelmem zaten ama anneciğime sürekli hediye alırım.

 78. DEFNE ABLAM
  ZULEYHA ABLAM
  NURDAN ABLAM
  MANYAM
  FILIZ ABLAM
  NAZ ABLAM
  GUL CICEK ABLAM
  GULCICEYIM
  MELEK ABLAM
  INCE ABLAM
  ELA ABLAM
  NIHANCAN ABLAM
  NIHAN ABLAM

  VE DIYEE GUZEL KIZLAR

 79. yine bennnn :-) :-) :-) Nasilsiniz.
  2 gundur ipac zarar verir diye duraklatildi bu firsat bende yine izin alip geldimmm…

 80. Evet Defnem turkcell yiyor ya İnterneti acımasız Turkcell önceden Vodafone kullanırdım oda para keser dururdu ?? ben anlamadım neyi kullanacağımı
  Facebook hiç kullanmadım ama meraklıyım biraz zaman geçirmek için bire bir ?? bende korktum sapık falan dadanır başıma bela olur diye ?? bir bakayım format atarım olmszsa ?? ya ben malzemeleri eksik koymuşsum ondan yapıştı kaldı tavada birazda beceriksizim doğruyu söylemek gerekirse geçen sene ilk defa kek yapmaya kalktım her yer un olmuştu ya illa yaptım bir şeyi malzemesini eksik yada fazla koyarım ?? zamanla öğrenirim ya

 81. Ha ben aldım anneme hediye ya ben geçen hafta zannediyordum bu haftaymış halla halla ?? on gün önceden kutladım ben ??

 82. FİLİZİM HOŞ BULDUM CANIM NASILSIN❤
  ?
  İyi Olman Sevindim ZÜLİŞİM Teşekkürler Bende İdare ediyorum
  ?
  Kolay Gelsin DEFNEM Demek Daha Yemekte Pişireceksin Çok yormamaya Çalış Kendini Bitanem
  ???
  NAZIM Sevindim İyi olmasına Canım Teyzesinin Gülü Sağlıklı Büyüsün İnşallah
  ??
  NURDAN Ablam Teşekkür ederim Saoll Evet Dinleniyor Zaten Baş Dönmesi İş Yapmama İzin Vermiyor . Sen Napıyosun Ablacım
  . ❤❤
  DENİZCİM Naber Tatlım
  ??
  İSABELLAM Hoş geldin Nasıl Oldun Bakalım Prenses??

 83. Guzel kizlar belki beni sevdiniz belkide sevmediniz
  ama deniz kardesiniz artik gidiyor hakinizi helal edin benim hakkim varsa helal olsun

 84. Ay Zülişim gülmekten öldürdün beni 10 gün önceden mi kutladın o da iyiymiş bizim gizz???
  ???
  NAZIM Allah ahirette kavuştursun sizi annenle mekanı cennet olsun. Nur içinde uyusun❤❤❤❤❤
  ÇİÇEĞİM sağol yoruluyom malesef iş çok.. Çiçek bari pasta yapar annesine anneler gününde ?
  ???
  NURDANIM anladim. Soğukluk olabilir tabi. Amin sana da maşaallah bitanem??❤
  ???
  BELLOŞUM HOŞGELDİN NE VAR NE YOK BIZIM GIZZLAR. PIRLANTAM VE RUH IKIZI NIHAN. ANLATIN BAKALIM❤❤❤
  ?KIZLAR VAHSI GÜZEL BIZIM BELLA ÇİÇEĞİM SEN SORUYORDUN BELLA NERDE DIYE
  VAHSI GUZEL BELLA ??

 85. ❤❤DENİZ KIZ??
  HAKKIMIZ HELAL OLSUN VARSA. SENDE HELAL ET KUZUM YOLUN AÇIK OLSUN. ISTEDIGIN ZAMAN GEL YINE KAPIMIZ AÇIK HEP SANA..

 86. Evet Defnem ya on gün önceden kutladım bende geçen hafta zannediyordum işte gerçekten ??? şimdiymiş bende şaşırdım kaldım ?? şimdi reklamlarda çıkıyor anneler günü diye bende görünce bir tuhaf oluyorum ??

 87. Evet DEFNEM Anneler günü için Pasta Yapmak İstiyorum Ama Annem Bi türlü İzin vermiyor Bende Gece Annem Uyuduktan Sonra Yapayım Süpriz olsun Diyorum İnşallah Allah izin verirde Yaparım.
  Evet Defnem Anladım Bella Olduğunu Yazmasından Canım Sen Napıcaksın Annen için ❤❤❤
  ……
  DENİZCİM Nereye Gidiyon Canim Neden Gıdıyon

 88. Denizcim helal olsun hakkım inşallah geri gelirsin buraya yolun açık olsun ❤️❤️

 89. Ablama bile dedim anneler günü diye geçen hafta dediki bu hafta değil ki öbür hafta dedi sen on gün önceden kutladın dedi ?? bende böyleyim işte milletten önce ben kutladım ??

 90. HOSBULDUM BEN ASİRİ COKKK İYİYİM YAA. COKK COKK MUTLUYUM AMA SEBEBİNİ BENDE BİLMİYORUM.
  BUGUN HASTANEDE TABİ KAPİSİNDA SARKİ SOYLEDİK BİR HAFTA SOYLECEYİZ BU SARKİLARİDA TEK DEYİL KUCUK TATLİS LOSEMELİ COCUKLARLA AYYY ALLAHİM COK TATLİ COK GUZEL.

  BEN . ANNEME HEDİYE ALMADİM HENUZZZ ZATEN ONUN HEDİYESİ BİZİZ BİZİM GİBİ COCUKLARİ VAR.

  DEFNEM iyiyim her sey yolunda ayni gidiyoruz hayat.

 91. ben simdi telefonu kapatiyim yorumlar toplaninca nihoşum geri arasin yine devam edelim olurmu. cunku en yararli bu yontem.

 92. bir sey soylim burdaki cocuklar deli dolular bu halleriyle aileleride sanki cocuklarinin bir seyi yok gibi cocuklarda hep kahkaha nese cok sasirdim bu hallere dogrusu bir ara yanlis bolumemi geldim akil hastalarininmi yeri sonra baktim geyet akillari iyi dogru dedim.

 93. İNCEM Bugün Neden Yazmadın??
  ….
  ZÜLİŞİM Ne hediye ettin Annene Canım. Gerçi Annelerimize İki Çift sevgi Sözleri söylesek Mutlu oluyorlar ??????
  ……
  İSABELLAM Mutlu olmana çok sevindim Rabbim mutluluğunu daima etsin inşallah ❤❤❤❤

 94. ya annelere yazdigim yok bari yeniden yazim.

  BURDAN TUM TATLİ ANNELERİN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN HEP CİCUKLARİNİZLA AİLENİZLE MUTLU TUM ANNELERİN TATLİ NAYİF ELLERİNDEN OPUYORUM BASİMA KOYUYORUM HEPİNİZ BENİM ANNEMSİNİZ ANNELERİNİZDE BENİM ANNEM
  ANNELERE NE HEDİYE ALSAK BİZİM KADAR OLAMAZ CUNKU ALLAH BİZİ ONLARA EN GUZEL HEDİYE OLARAK GONDERDİ ONLARİN HEDİYESİ BİZİZ HİC BİR HEDOYE YERİNİ ALAMAZ AMA YİNE DE KALP İSTER BİR ARMAGAN BUTUN ANNELERİME COCUKLARİYLA AİLESİYLE BERABER GUZEL BİR CERCEVEDE TAPLO HEP BAS UCUNUZDA OLSUN..

  ANNELERİN HAKKİ ODENMEZKİ ANNELERİM SİZLERİ COK SEVİYORUM ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN ELLERİNİZDEN OPUYORUM BİR OMUR MUTLU OLUN :-) ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKİN TUM ANNELER COCUKLARİNA HAKKİNİ HELAL ETSİN COKKK SEVİYORUM SİZLERİ ANNELERİM BU DUNYADA SİZDEN USTUN TEK BİR OLAN ALLAH VAR ONDAN SONRA EN DEGERLİMSİNİZ.

 95. Saolasın kızlar defnem annem geldi hastaneye benide aldı amcasına geldik şimdi ordayım yarın bire kadar meleyi göremicem yarın kalkıp gitcem hastaneye

  İnşallah iyi haberler alırım

  Zaten numaramı aldılar bişey lazım olursa beni aryıcaklar

 96. Gülçiçek anneme bir türban aldım bide yaş pasta aldım ya bilmiyorum ki ama ben geçen hafta zannediyordum bu haftaymış ??

 97. Yok Çiçeğim ben daha napicam artik. Hediye benim işte ?
  ???
  BELLOŞ bazı şeyleri görmezden gelince hayat daha kolay ve çekilir oluyor sanırım. Buna hastalıkta dahil. Çok sevindim iyi olmana

 98. DEFNEM amin cok sagol birtanem ??❤❤ DENIZ KARDEŞIM YOLUN ACIK OLSUN GUZELIM BENIM ??❤❤❤

 99. Ya şu kahve makinesini merak ediyorum nasıl bir şey diye ama çok pahalı ?? sürekli reklamda kahve makinesi çıkıyor☕☕

 100. Ay Zülişim ne güzel Kutlamışsın sen Anneni. Şimdide İki Çift güzel söz Söyle Mutlu olur Annen Canım
  ….
  Evet Defnem Anneler hep Öyle düşünür Çocuklarının hediye olduğunu benim annemde bana hep Allah’ın Hediyesisin Sen benim için Der İki çift güzel Söz Söylesem yüzünden öpsem Mutlu oluyorur. Ama haklısın Daha Ne Yapacaksın bugün bütün gün Çalıştın işlerini yaptın Annacığının Zaten mutludur Annen Senin gibi kızı olduğu için Canım. Bu Arada Annen Hastaydı Şimdi Durumu Daha iyimi

 101. Ay Zülişim ne güzel Kutlamışsın sen Anneni. Şimdide İki Çift güzel söz Söyle Mutlu olur Annen Canım
  ….
  Evet Defnem Anneler hep Öyle düşünür Çocuklarının hediye olduğunu benim annemde bana hep Allah’ın Hediyesisin Sen benim için Der İki çift güzel Söz Söylesem yüzünden öpsem Mutlu oluyorur. Ama haklısın Daha Ne Yapacaksın bugün bütün gün Çalıştın işlerini yaptın Annacığının Zaten mutludur Annen Senin gibi kızı olduğu için Canım. Bu Arada Annen Hastaydı Şimdi Durumu Daha iyimi
  ……
  İnşallah İyi Haberlerini Alırsın Melekin Saliha Ablacım Allah Yardımcımız olsun

 102. GELDİMM.
  AAYY DEFNEM. SEN KOYEMİ GİTTİN YANİ ARTİK 4,5 AY YOKMUSUN COK UZULDUM OFFF..

  Defnem demek aileje yardima gittin bende sıkıştırılıyorum sanirim haziranda giderim beyazken arap kiz olup gelirim.

 103. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
  ⚘⚘⚘⚘
  DEFNEM islerini hallettin mi canim?
  ⚘⚘⚘⚘
  NURDANCIM sabah sormussun sagol cok sukur canim sen nasilsin iyimisin??

 104. ⚘⚘⚘SALIHAM cok gecmis olsun allah yardimcisin olsun Melegin sanada guc kuvvet versin insallah

 105. Evet Gülçiçek aklıma bu hediye geldi bir anda öyle oturuyordum televizyon karşısında ama dedim anneler günü ya bu hafta dedim ben hemen alıveriyim yarın ilk işim hediye almak dedim aklımdan oda günü tutmadı işte ????

 106. İyi Etmişsin Zülişim ❤Kutlamışsın ya Daha ne Olsun Hatta ilk sen kutlamışsın Anneni Takma Kafana ?

 107. Zülişim Kahve Makinesi Dedinde Aklıma Geldi Türk Kahvesi Nasıl Yapılıyor Nasıl yapıyorsunuz öyle Köpüklü köpüklü Güzel Gözüküyor

 108. Bugünlük bitti RÜYACIM ama bende bittim. Sen naptın ??
  ???
  İdare ederler Çiçeğim
  ???
  Zülişim kahve makinasi güzel birşey kahve tiryakileri için çok hoş ama kalitelisini alacaksin..
  ???
  Evet BELLOŞ yakinda ara vericem. Üzülme Pırlantam
  Arap kız olmak kaçınılmaz Nihancim..
  ????
  ÇİÇEĞİM Türk kahvesini cezvede yapiyoruz. Kişi başına bir tatlı kaşığı kahve konulur genelde yada kahveyi bol sevenlere göre değişir bir buçuk kaşık da olabilir. Şekerli iciliyorsa şeker konulur sade ise konmaz. Hafif şekerli içenlere de orta yani az şeker konularak yapilir. Türk kahvesinin köpüklü olmasinin 2 temel formülü vardir
  1. soğuk suyla yapacaksin
  2. Kısık ateşte yapacaksin. Ozellikle ocak ateşinde közde çok güzel köpürür lezzetli olur. Yanına da genelde ufak fıstıklı aromali lokumlar koyarız çok güzel olur. Sizin ülkemizde türk kahvesi yapilmiyor mu siz hangi kahveyi iciyonuz Çiçeğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu