Gelinim Mutfakta

14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu: Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu? (2019)

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Salı günün birincisi kim oldu? Kendisine verilen fırsatı resmen elinin tersi ile iten Güngör ilk gün, günün sonuncusu oldu ve diğer rakiplerinin söylemlerine cevap veremedi. Bu durum karşısında Güngör’ün sinirleri gerilmeye ve yemeklerini de kontrol edememeye başlamasına sebep olabilir. Bu sebeple Güngör bir an evvel 14 Mayıs Salı puanları sırasında kendisine gelip, yemeklerine odaklanmalı. Hak ettiği konumu yani son puan durumuna göre zirvede yer almaya başlaması gerekiyor. Aksi takdirde Güngör için tehlike çanları çalmaya başlayacak. Not: Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Salı Puan Durumu için bu sayfaya gelen arkadaşlarımız, sayfanın en son kısmını ziyaret edebilirler.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu ve kaynanalardan kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Dün yapılan puanlama ile çeyrek altını kazanan Ceren, havasını da yine kendisi ile takışan Güngör ile laf dalaşına girdiler. Güngör, yanlışlıkla yada tesadüf eseri birinci olduğunu söyleyip Ceren’in aldığı puanları ve birinciliği küçümsemeye çalışırken, hem Ezgi hem de Gülcan Güngör’e karşı birlik oldular.

==> 27 Mayıs 2019 ile 31 Mayıs 2019 haftasında şu an kaynanalar 28 mayıs puanlarını veriyorlar. Birazdan da en yüksek puanı alan ve sonucunda çeyrek altını kazanacak isim belli olacak. O anları görebilmek için [kirmizibuton]28 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu yazdığımız yazımızı okuyabilirsiniz.  

Güngör ise üç yarışmacı da kendisine karşı birlik olmalarına karşı en iyi cevabı bugün Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Salı Puanları kısmına en yüksek puanı almak zorunda. Not: 14 Mayıs 2019 puan durumu yazınını sonunda verdim.14 Mayıs 2019 Salı Gelinim Mutfakta Ezgi Ve Reyhan

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gülcan ortaya resmen bir bomba bıraktı. Kamera arkasında yaşanan bir olayı kamera önün de anlattı. Anneler günün de Reyhan hanım dışında tüm kaynanalar kendi gelinlerine hediye alıp verdiler.

==> 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta da birazdan 21 Mayıs puanları verilecek ve [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Salı Puan durumu[/pembebuton] ortaya çıkacak. Anlık olarak görebilmek isterseniz tıklayınız.

Reyhan hanım Çanakkale de olması nedeni ile kendi gelini Ezgi’ye hediye alamaması nedeni ile Ezgi de kaynanam küçük düşmesin düşüncesi ile kendisine hediye alıp kaynanası Reyhan’ın verdiğini gören Gülcan, Ezgi’ye “kendine aldığın hediyeyi kendine mi verdin” diye tepki göstermesi ile olay gün yüzüne çıktı. Not: Bugün 14 Mayıs 2019 Salı Puanlaması bu yazının sonunda bulabilirsiniz.14 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanlama Yapılırken Gülcan İle Kaynanası

Ezgi, bilezik yarışında geçtiğimiz hafta kendi rekorunu kurdu ve 60 bilezik sahibi oldu. Gülcan’ın ilk geldiğinde 60 bilezik almak için geldim sözlerine atıf da bulunan Reyhan hanım, ilk biz aldık diyerek rakibi Gülcan’ı küçümsemeye çalıştı. Gülcan ise Reyhan hanıma bu sözlerini iade etmek adına 38. bileziğini bu hafta almak için bugün günün birincisi olup, 14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu açısından  da  zirveye yerleşmek ve Cuma gününe kadar da kimseye kaptırmamak istiyor.

==> Bu haftanın en çok merak edilen olayı [mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Mayıs bilezikleri kazanan[/mavibuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu açısından gelinlerin aldığı puanlara ve sıralamalarına baktığımızda; Ceren 16 puanla ilk gün gerçekten bizleri ve yarışmacıları şaşırtmayı başardı. İkinci sırada Gülcan 11 puanla her zamanki gibi en i,yi ikinci olmaya devam ederken Ezgi 9 puanla üçüncü sırada yer almayı başardı. Son sırada ise Güngör 7 puanla yer aldığını görüyoruz. Tahminlerime göre bugün kaynanaların vereceği puanlar sonrasında bu sıralama %100 değişeceğini şimdiden söyleyebilirim.14 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Güngör Resmi

14 Mayıs 2019 Salı günün birincisi kim? sorusunun cevabı vermeden önce bu gün gelinlerin yapacağı yemeğin adını ve malzeme listesini aktardıktan sonra çeyrek altını alan gelin kim olduğunu puanlama kısmında açıklayacağız. Not:  Salı Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik

14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Ve Günün Günün Birincisi

Haftaya çok iyi başlayan Ceren yine şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Güngör, “nasıl olsa bu Cuma yolcu edeceğiz seni” sözlerinde bence çok etkilenen Ceren gerçek manada elinin lezzetini konuşturmaya başladı. Neyse ki Güngör’ün şansı yaver gitti de elenmedi. Yoksa o sözleri Güngör’e iade etmişti Ceren. İkili arasında çok tansiyon oldukça yüksek. Bakalım Bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacak? Not: 14 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları yazınını en son kısmında bulabilirsiniz. 14 Mayıs Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Ceren ve Kaynanası

14 Mayıs Salı Çeyrek altını kim aldı? Dün buna benzer bir soru sorduğum. Ancak yorum kısmında siyasetin yapıldığını görünce gerçek manada üzüldüm. Sitemiz kesinlikle siyaset yapılacak bir platform değildir. 

==> Birazdan 16 Mayıs puanları verecek kaynanalar kaç puan verdiğini görebilmek için [pembebuton]16 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] ile ilgili yazımıza gelip o anları birlikte şahitlik edelim.

Son bölüm de Besime hanım 1-2-2-5 şeklinde oldukça düşük puan kullandı. Tüm gözler acaba beşi kendi gelini Gülcan’a mı verdi diye merak içinde kaldı ama Besime’nin planı işe yaramadı ve kendi gelinine 1 puan verdi. Yüzü gülen gelin ise Ceren oldu. Bugün Besime hanımdan buna benzer düşük puanlama beklemiyorum.

==> Bu hafta oldukça çekişmeli geçiyor. Güngör hala düşük puanlar almaya devam ediyor. Bakalım Çarşamba günü gelinler kaç puan adlığını ve çeyrek altını hangi gelin kazandığını görebilmek için [pembebuton]15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. 

Her puanlama aslında risk ama Besime hanım bu riski ikiye katlıyor. Gülcan’ın hedeflerini tutturması için daha dengeli, ve nokta atışı puanlama yapması lazım. Bakalım 14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanlama kısmında Besime hanım bunu başarabilecek mi? İzleyip göreceğiz. 14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklarken Fatih Ürek

Kaynanalar konseyinin 14 Mayıs Salı günü yani bugün vereceği puanlar sonrasında ortaya çıkacak olan 14 Mayıs Salı gelinim mutfakta toplam puanlar sonucunda eğer Güngör en düşük puana sahip olacak olursa Cuma günü Güngör için oldukça zorlu bir eleme günü olacak. Elenir mi bilinmez ama işi oldukça zora sokacak diyebiliriz. 

Haftanın ilk yarışmada gelinler Ramazan güveci yaptılar. Gözler ise salı günü gelinlerin hangi yemeği yapacağına çevrildi. Vakit kaybetmeden bugün gelinlerin yapacağı günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklamak istiyorum. Daha sonra sunum kısmına geçip, bu gün kim kazandı? sorusunun cevabını vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Patatesli Karnıyarık Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Günün Yemeği

 • 5 adet patates
 • 250 gram arası yağlı kıyma
 • 5 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 2 adet büyük boy soğan
 • 2 adet yeşil biber
 • 1 yemek kaşığı domates Salçası
 • 1 yemek kaşığı biber Salçası
 • 2 adet süslemek için domates
 • 2 diş sarımsak
 • 5-6 dal Maydanoz
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı kekik

Gelinim Mutfakta Patatesli Karnıyarık Malzeme Listesi 1

 Sosu için;

 • 1,5 su bardağı kadar sıcak su
 • 1/2 yemek kaşığı domates salçası
 • 1/2 yemek kaşığı biber salçası

14 Mayıs Günün Yemeği Patatesli Karnı Yarık Malzeme Listesi 2

Fatih Ürek Salı günü seçilen Patatesli Karnıyarık için yarışmacı gelinlere toplam da 50 dakika süre tanıdı. Gelinler de bu süreyi çok iyi kullanmak içi hızla yemeğinin yapımına geçtiler. Özellikle fırında en çok kalanın yemeği daha iyi pişeceğini bilen gelinlerin stratejileri bir an evvel fırına yemeklerini koymak üzerine kurdular ve hepsi yemeklerini belirtilen süre içinde bitirdi. Sonrasında bugün kim kazandı sorusunun cevabı için sunum aşamasına geçtiler. Hadi biz de geçelim ve kim kaç puan aldığını hep birlikte görelim.

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Puanları (14/05/2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Güngör 2
Ceren : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Güngör : => Sevim’in Gelin 3
Ceren : 2

*************************
” 14 Mayıs 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 5
Güngör : 1
Ceren : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Güngör : 3
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 3

*************************

Gelinlerin 14 Mayıs 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 5 1 4 5 15
Gülcan 3 5 5 1 14
Güngör 2 3 1 3 9
Ceren 1 2 2 3 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu 14 Mayıs Salı

Ezgi      : 9 + 15 = 24
Gülcan : 11 + 14 = 25
Güngör : 7 + 9 = 16
Ceren   : 16 + 8 = 24

Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

14 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ezgi
14 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ceren

*************************

Gelinim Mutfakta 303. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu