Zuhal Topal'la Sofrada

14 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi! Hazer’e Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

14 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Hazel Erdemir yarışacak. Sakarya’dan gelen ve tanışma hikayesi oldukça farklı olan Hazel, bugün kaynanaların 14 Mayıs Salı Puanlama sırasında kaç puan aldığını tek tek açıklayacağız. Son bölüm de kaynanalar üç puanla haftaya başladığı için bu haftanın birincisi olacak olan gelinin sunucumuzdan aldığı puanları oldukça önemli oldu. Bakalım Hazel Erdemir’e, Zuhal Topal bugün kaç puan verecek? Bugün yarışan gelinimizi ve yapacağı yemekleri ve puanlamayı bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz.

==> 20 Mayıs ile 24 Mayıs 2019 haftasında şu an kaynanalar 21 Mayıs puanlarını vermeye başladı. Sizler de on anlara şahitlik edip sunucumuz [pembebuton]21 Mayıs Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Haftanın ikinci günü Şadiye hanımın gelini Hazel yarışacak. Gezmeyi seven gelinimiz elinin lezzetine çok güveniyor. Ancak kaynanalar bu hafta puanlama konusunda oldukça pinti olduğunu son bölüm de gösterdi. Umarım Hazel bu durumu bugün 14 Mayıs Salı Puanları verilirken düzeltme imkanı olur. Not: Zuhal Topal 14 Mayıs Puanları bu yazının en sok kısmında tabloda verdik.Zuhal topal'la Sofrada 14 Mayıs Puanları Verilmeden Önce Hazel'in Röportajından Görüntü

Hazel’in menüsünü birazdan aktaracağım. Lakin, sunucumuza bugün hangi yemeği yapacağını söyleyen Hazel’in menüsünü duyan Zuhal hanım harika olarak nitelendirdi. Eğer tadı, tuzu yerinde olursa dün verilen puanları bugün Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Salı puanları esnasında geçebileceğini söyleyebiliriz. 

==> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs Toplam Puan Durumu[/pembebuton] için Tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mayıs Salı Puanları Ve Menüsü (2019)

14 Mayıs Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Hazel Erdemir; aslen Sakaryalı ve 29 yaşında olduğunu açıkladı. Gezmeyi ve kafasına göre yaşamayı seven gelinimiz oldukça pratik olduğunu bizlere hissettirdi. Motosiklet kullanmayı seven ve bu konuda bir kaç talihsiz kazaları olan Hazel’in eşi Ömer ile tanışma hikayesi, ise oldukça ilginç. Erkek arkadaşı işe yaşadığı sıkıntıdan sonra gerçek aşı bulduğunu düşüp 14 gün içerisinde evlendiğini açıkladı.14 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Hazel ile Kaynanası Şadiye

Evlendikten sonra kaynanası ile 6 ay aynı evde yaşadığını ama yaşadığı sıkıntılardan sonra Sakarya’ya taşındıklarını ve kendi annesine daha yakın oturduğunu söyledi. Hayat dolu halleri ile bugün bu işi başaracağını düşünüyoruz. 

==> Bu hafta Perşembe günü Bediha hanımın gelini Ayşe şu an da yarışıyor ve kaynanalara yaptığı yemekleri sunmaya başladı. Sizler de o anlara birlikte şahitlik etmek isterseniz, [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 16 Mayıs Perşembe Puanları[/pembebuton] ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

14 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Hazel’in kaynanası Şadiye Üçel, 56 yaşında ve Mersinli ve Mersin de yaşıyor. 1 oğlu ve bir gelini var. 6 ay gelini ile beraber yaşadığını ve o zaman hem gelinin tanıdığını hem de elinin lezzetini gördüğünü söyleyen Şadiye hanım gelinine güvendiğini açıkladı. Sözlerimi uzatmadan 14 Mayıs Salı günü ekrana gelen bölümde yarışan Hazel’in menüsünü açıklayalım.

14 Mayıs 2019 Salı Hazel Erdemir’in Menüsü 


  • Düğün Çorbası (Sakarya’ya Özgü)
  • Boşnak Mantısı
  • Patates Püreli Tas Kebabı
  • Meyhane Pilavı
  • Kuru Domatesli Cevizli Salata
  • Kedi dili Pastası

14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Hazel Erdemir'in Menüsü


Şadiye hanımın gelini Hazel’in 14 Mayıs Salı günü yapacağı günün menüsü kaynanalar gösterildiğinde, kaynanalar sadece Boşnak mantısı uğraştırıcı bir yemem olduğunu onun haricinde zorlayacak bir menüsü olmadığını söylediler. Ben de Hazel’in menüsüne baktığımda tas kebabın kıvamını tutturabilmek zor ama dışarıdan kolay bir yemek gibi gözüküyor. Bu sebeple kaynanalar da tas kebabı çok kolay diyerek düşük puanların sinyalini verdiler. Birazdan Zuhal Topla 14 Mayıs Puanları verilecek ve kaynanaların ve sunucumuzun verdiği puanları daha net göreceğiz. 14 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Hazel ile Kaynanası Şadiye

Haftanın ilk günü puanlama açısında nasıl başlar ise genel hafta da öyle devam ediyor. Çünkü; kaynanalar lezzete değil strateji odaklı puanlama yaptığı için ilk gün düşük alan kaynana %100 olmasa da her gittiği yerde düşük puanları verip intikam almaya çalışıyor. Böyle durumlarda devreye sunucunuzun verdiği puanlar bir nevi kurtarıcı oluyor diyebilirim. Bakalım bugün Zuhal Topal kaç puan verece? Kaynanalar dükü gibi üçleri vermeye devam edecek mi? Hepsi ve daha fazlası hemen alt kısımda tabloda verilmiştir. 

14 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Puanları (Hazel’in Puanları)

Sultan  3
Mine  3
Bediha  3
Nezahat  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   17

**14 Mayıs Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Sakaryalı olan ve keyfine göre yaşamayı, hayatı dolu dolu yaşamayı seven ve 14 Mayıs salı günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında yarışmacı olan Hazel Erdemir’in yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

*********************

14 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

13 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan bu haftanın en önemli sorusu Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? sorusu olduğu için her yarışmacıdan sonra haftanın toplam puanlarını da ayrıca vermeye çalışıyoruz. O gün yarışan gelinin aldığı puanlara göre %100 kazanamadığını ya da zirveye oturduğunu görebilmeniz için son bölümde verilen puanları da dahil edip, haftalık toplam puanlar kısmına yazacağız. 


  • 13 Mayıs Pazartesi Songül’ün Puanı = 19
  • 14 Mayıs Salı Hazel’in Puanı = 17

Henüz Hazel’in puanları verilmedi. Kısa süre içinde bugün verilen puanları de ekleyip yazacağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu