Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

14 Nisan Ah Kalbim 317. Bölüm Özeti Kara Çalı Tanu!

Ah Kalbim en son bölümde Neha ve Tarun’un nişanı Mitali’nin yüzükleri çalması nedeniyle sekteye uğramıştı. Abhi ve Pragya bakalım nişanın devam etmesi için yüzüklerini verecekler mi? İşte Ah Kalbim 14 Nisan özeti.

Abhi onun için kıymetli de olsa yüzüğünü çıkarırken yüzük elinden düşer. Pragya ile Abhi yüzüğü almak için eğildiğinde Pragya düşen yüzüğü alır ve kendi yüzüğünü verir. Yüzük işi de hallolunca Neha ve Tarun nişanlanır. Chachi ve Mitali çok üzülür.

Mitali odasına gidip Abhi seni hiç affetmeyeceğim diye ağlar. Purab ise yüzük alıp gelmiştir ama gelene kadar çoktan nişan tamamlanmıştır. Pragya odaya gidip ağlarken Disha gelir. Pragya nişanlanan çift için mutlu olduğunu söylese de Disha yüzüğü çıkarırken gözyaşını gördüm neden bu çile der.

Pragya biz Abhi ile aynı nehri iki ayrı yakası gibiyiz derken Disha elbet bu gecenin bir de sabahı olacak deyip çıkar. Yalnız kalan Pragya’nın yanına King gelir ve Kiara’nın öksürdüğünü söyleyip yanına gidelim der. Pragya gülümser.

Disha ise Abhi’nin yanına gidip Abhi’yi Pragya ile konuşması için ikna etmeye çalışır. Abhi kabul etmeyince Disha madem öyle en azından yüzüğünün aynısından al diye akıl verip Pragya’nın yüzükten dolayı üzgün olduğunu anlatır. ah kalbim 317. bölüm özeti resmiDaadi gelinlere gönderilen hediyeyi Pragya’ya gönderir. Chachi ise hediyeyi alınca Pragya’yı karşısına alıp konuşur. Pragya ben onları gelini olsam orada olurdum değil mi der. Chachi peki bu neyin nesi deyince Pragya beni sevdiğinden göndermiştir hepsi bu der.

Ah Kalbim 14 Nisan Özeti – Abhi’nin Duygusal Halleri

Chachi ileri gidip Neha ve Tarun’un arasını yapıp Abhi ile yakınlaşacaksın değil mi der. Pragya istemiyorsanız giderim burdan der. Chachi King izin vermez deyince Pragya öyle bir şey olmaz der. Chachi şaşırınca, bakın King ile biz der Kiara gelince lafı yarım kalır.

Abhi ise sabah uyanır uyanmaz Pragya için bir yüzük alır. Disha da onları bir araya getirmek için King’i arayıp Karwachauth için ailesiyle davet eder. Abhi eve geldiğinde Tanu ona hediye aldı zanneder ama Abhi başkası için deyince Tanu Aliya’ya gidip sarılıp ağlar. Aliya Abhi için oruç tutup gözüne girmeyi dene der.ah kalbim 14 nisan özeti resmiPragya King ve Tarun ile gelir. Dadi oruç olup olmadığını sorunca Pragya lafı değiştirir. King ise benim için oruç mu tuttu acaba diye düşünür. Neha da oruç tutmaktadır her ne kadar Mitali bu duruma kızsa da. Dadi ve Dasi de plan yapıp Pragya ve Abhi’nin biraz vakit geçirmelerini sağlar. İkili hem tatlı tatlı atışır hem de kendilerine verilen görevleri yerine getirirler. Oruç açma vakti geldiğinde Pragya Abhi’ye bakarak orucunu açacaktır. Tanu ise çıldırır. 

Abhi gelirken bayılma numarası yapar. Abhi onun tutup yatağa kadar götürür. Tanu elini tutunca rahatsız olduğunu söyleyen Abhi, Tanu’nun “Pragya tutsa problem olmaz değil mi? Pragya da benim gibi kocası için King için oruç tuttu.” lafını duyunca sinirle çıkar. King de Abhi’nin bir şeylerden dolayı gergin olduğunu fark eder ve meraklanır.

Dadi olaylar büyümeden Pragya’yı çağırır ve Tanu’nun sözlerinden dolayı Abhi’nin üzgün olduğunu anlatır. Pragya bir kağıt parçasına imza atınca her şey bitmez ki diyerek aslında hala içinde bir şeylerin olduğunu itiraf eder. King ise hala Pragya’nın kendi için oruç tutmuş olduğunu düşünür. Zira herkes onları karı koca olarak biliyordur. Bakalım Ah Kalbim 318. bölümde Pragya ve Abhi arasındaki sular durulacak mı? Heyecanla bekleyin ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu