Gelinim Mutfakta

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin açıklandı. 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Bu hafta üçüncü bölüm de Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 14 Nisan Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Ayten kaç puan aldı? Seda Sayan bugün beş puanı kime verdi? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? 14 Nisan Çarşamba günün birincisi kim oldu? Not: 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu (Toplam Puanlar) sonucu ve çeyrek altının alan gelin yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba Puanları sonucunda bir gelin kesin olarak bileziklere bir adım yaklaşırken bir gelin de %100 eleme potasında bir adım daha yaklaşacak. hiç bir gelin eleme potasına yaklaşmak istemediği için bugün kıyasıya yarışacaklar.

=> Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puanları için tıklayınız.

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verildiği esnada Fatma ve Esra

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altının sadece bir puan farkla alan Ayten, adım adım bileziklere yaklaşırken hem Seda hem de Asra Ayten’in ensesinden takip ediyor. Zira son bölümde Ayten 17 puanla günün birincisi olurken Seda ve Esra 16 puanda kaldı. 

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puan durumu için tıklayınız.

Esra ile Seda Salı günü çeyrek altını sadece bir puanla kaçırdığı için her iki gelin de bugün 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup kaçırdığı altını bugün kazanmak için kolları sıvadılar.

=> Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 14 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Sorusu bu haftanın da kaderini belirleyecek. Zira gelinler arasında ciddi bir fark olmadığı için 12 Nisan ile 16 Nisan haftasında bilezikleri almak isteyen yarışmacı kesinlikle bugün birinci olmak zorunda.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba Puanları sonucu açıklandığı an Ayten

Bu hafta programın sunucusu Seda Sayan farklı isimlere beş verdi. İlk bölümde Seda’ya beş verirken Salı günü beş puanı Ayten’e beş verdi. Bugün 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında bu hafta Seda Sayan’dan beş alamayan Esra sunucudan beş almak için kolları sıvadı.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması için tıklayınız.

Bu hafta Çarşamba günü kaynanalar yemek yaparken, gelinler izleme odasında kaynanalarını izleyecekler. Kaynanalar malzemelerin yerlerini bulmada bir hayli zorlanırken Sevda kaynana aynen şöyle dedi; 

İnek de sağarım. Yemek de yaparım Yarışmacı Sevda

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

Sözleri ile gerektiğinden yemek yapabileceğini gerektiğini de inek bile sağabileceğini söylerken kaynana Nagehan “Sen ineği görsen korkup kaçarsın” diyerek Sevda kayana ile dalga geçti. Kaynanalar arasında ki bu çekişmeyi bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonuçları belirleyecek.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma En düşük puanı kim aldı görebilmek için tıklayınız. 

Bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan Puanlama sırasında gelinler kendi kaynanaların yaptığı yemeği bulmak için ellerinden geleni yaparken, kaynanaları kendi tabağını bulamadığında verdiği tepkinin ne denli abartı olduğunu anlayacaklar. 

=> 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Şu an en fazla puana sahip olan Seda 37 puana sahip olurken Esra sadece bir puan gerisinde 36 puana sahip olduğunu, ikili arasında birisi bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puanları sonucunda günün birincisi olup hem çeyrek altını almayı hem de bilezikler için avantajlı konuma geçmeyi istiyor. 

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba Puan Durumu

12 Nisan tarihinde Seda’nın puanlaması ile başlayan yarışma programında ilk gün Seda, ikinci gün Ayten günün birincisi olup çeyrek altını kazandılar. Bugün haftanın ortasında Seda Sayan’ın vereceği bugün 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak. Finale iki kala bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu sonucun en yüksek puanı alıp birinci sıraya çıkmak isteyen gelin kesinlikle kaynanasının tabağını bulup beş vermek zorunda.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Daha önce Onur Büyüktopçu2nun sunum yaptığı dönem de ilk defa gerçekleştirilen kaynanaların yemek yapması, gelinlerin de puan vermesi olayı Seda Sayan’la ilk defa yapılacak. Gelinleri kaynanalara kızıp kendi tabağını nasıl bulamadıklarının hesabını öfkeyle sorarken, bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan puanlaması sırasında kaynanaların tabaklarını bulamadıklarında verdiği tepki dikkatlerden kaçmadı.

Esra bu hafta hiç çeyrek altın alamamasına rağmen şu an 36 puanla ikinci sırada yer alırken Ayten çeyrek altın almasına rağmen şu an üçüncü sırada kendisine yer bulabildi. Bugün 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan kaynana gelinin puanlarına katkı sağlayacak.

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Sevda ve Ece

Haftanın final bölümüne sadece iki kala bugün Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kesin olarak belli oldu mu? 14 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Hangi kaynana çeyrek altını kazandı? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Puanları (14/04/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Neriman: 4
Nagehan: 5
Fatma: 1
Sevda: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Ece’nin verdiği Puanlar

Neriman: 1
Nagehan: 5
Fatma. 4
Sevda: => Ece’nin kaynanası 3

*************************
” 14 Nisan 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Gelin Seda’nın verdiği Puanlar

Neriman: 1
Nagehan: =>Seda’nın Kaynanası 5
Fatma: 1
Sevda: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Gelin Ayten’in verdiği Puanlar

Neriman: => Ayten’in kaynanası 4
Nagehan: 1
Fatma: 5
Sevda: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Gelin Esra’nın verdiği Puanlar

Neriman: 1
Nagehan: 5
Fatma: => Esra’nın Kaynanası 1
Sevda: 1

*************************

Gelinim mutfakta 14 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Neriman 4 1 1 4 1 11
Nagehan 5 5 5 1 5 21
Fatma 1 4 1 5 1 12
Sevda 2 3 3 2 1 11 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Nisan) – Çarşamba

*************************

Neriman: 24 + 11 = 35
Nagehan: 37 + 21 = 58
Fatma : 36 + 12 = 48
Sevda : 23 + 11 = 34

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NAGEHAN
Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NAGEHAN
14 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  NERİMAN / SEVDA

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan hemen sonra günün birincisi olan gelin ve bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğu netlik kazanacak. Gözler ise bir sonra ki gün ekran gelecek olan final öncesinde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte haftanın final bölümü öncesinde yaşanacakların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. Nagehan hanım suskun falan ama eli marifetli daha ilk günden 3 tane 5 aldı 1alsa bile kesin o birinci olcak. gelini bile bu kadar yüksek almadı bravo gerçekten gizemin kaynanası da öyleydi 👏👏👏

  2. Neriman, Fatma,sevda 1ve 2 basıyodunuz tabaklara şimdi gelinler aynısını yapınca neden laf söylüyorsunuz size sorunca gelinini bulma yarışması diyordunuz onlar da kaynanalarını arıyor biraz anlarsınız belki. Neriman hanım yaktın Ayteni puanını iyice düşürdün belki Ayten bugün 1. Olucaktı Kurtulacaktı potadan off yaaa

    1. Hayır ece gider o ayten gidecekse onu öldürürüm.😈😈😈😈😈😈😠😠😠

  3. Uyanık Ayten Neriman hanımın tavuğu iri iri doğradığını gördü ve günün en iyisi Nagehan hanımı tahmin ederek ona bastı1 i verdi puanları kayınvalidesine.Nagehan ve Sevda hanımın hoşaflarının güzelliği renklerinden belliydi.Gelinlerin stratejilerinden Seda başarıyla çıktı.Seda bileziklere gidiyor,Esra sinirden kuduruyor.Bu tapu çok ses çıkaracak.Hep diyorum proğram da bu hafta yemek yerine zenginlikten bahsediliyor.Ece ve Ayten elenme potasında ,yarın çıngar kopacak.Ece nin ahçılığı sadece iyi soğan ve sebze doğrama da kendini gösterdi.Önemli olan bunları birbirine diğer malzemelerle beraber iyi kullanarak pişirebilmek.Yani el marifeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu