Gelinim Mutfakta

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları netleşti! 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Perşembe günü kaç puan verdi? Yeşim kaç puan aldı? 14/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 14 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yeni gelen Bahar kaç puan aldı? Bugün kaynanalar gelinlere kaç puan verdiler? 14 Nisan Perşembe puanları sonucu altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (15/04/2022) 14 Nisan Perşembe günü Miyase 17 puanla günün birincisi olurken Yeşim 6 puanla günün sonuncusu oldu. Yeşim aldığı düşük puanlarla eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazmadığında, gözleri eleme potasına düşen isim ile bu hafta en yüksek puanı elde eden yarışmacının kim olduğuna çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 28 Nisan Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe günü verilecek puanlar sonucunda, 4 günlük puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı eleme potasına düşecek. Bir yarışmacı da bilezikler için bir adım daha yaklaşacak.

=> 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 14 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 14 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta ortasında Yeşim aldığı birlerin yanı sıra, yaptığı kural hatasından dolayı 2 ceza puanı aldı. Toplamda 3 puanla Çarşamba gününü geride bırakan Yeşim, bilezikler için iddiasını kaybetti.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için lütfen tıklayınız.

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile dört günlük puan durumu sonucuna göre zirveye çıkmak isteyen Miyase, bu hafta eleme 3 gelin arasında olacağı için Damla ile eleme potasına kendisi değil, Yeşim’in düşmesini istiyor.

=> 15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı Sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim geçtiğimiz hafta eleme potasına düşen iki isimden biri olsa da bu hafta eleme potasına düşmek istemiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanları almanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Yarışmadan Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın ikinci bölümünde yarışmada aldığı 10 puan cezadan dolayı Elif yarışmadan çekildi. Çarşamba günü de yerine Bahar geldi. Nursel Ergin, Bahar hafta ortasında programa dahil olduğunu, bundan dolayı bu hafta elemeye tabi olmadığını, bunun yerine geriye kalan üç yarışmacı elemeye tabi olduğunu açıkladı. İşte Nursel’in o sözleri;

“Elif yarışmadan ayrıldığı için bu hafta ortasında yeni biri isim yarışmaya katıldı. Bahar’ı eleme potasına dahil etmek haksızlık olur. Bu nedenle bu hafta eleme üç yarışmacı arasından olacak!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel, bu hafta Bahar’ın elemeye tabi olmayacağını, bunun yerine Yeşim, Miyase ve Damla’nın eleme potası için yarışacağını açıkladı.

Yeşim Çarşamba günü aldığı 2 puan cezası ile aldığı birlerden dolayı bilezik yarışında büyük bir darbe aldı. Lakin ümidini kaybetmeyen Yeşim bugün 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak aradaki puan farkını yeniden açmak istiyor. 

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Bu hafta ortasında yarışmaya dahil olan Bahar, geldiği ilk bölümde 20 puanla günün birincisi olması, bir anda dikkatleri de üzerine çekmesine neden oldu.

Bahar iddialı bir isim olduğunu her ne kadar ilk geldiği bölümde gösterdiğini düşünse de başarıyı devam ettirmesi gerekiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, yine iyi puanlar almak istiyor.

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Kaynana Beyhan program da tatlı dağıtması gelinler, hatta kayganaların kafasını bir hayli karıştırdı. Parayı seven Beyhan kaynana tatlıya niçin para verdiği gündem olurken, Sevilay kaynana şöyle söyledi. İşte Sevilay’ın o sözleri

“Beyhan abla para felan mı çıktı? Hayırdır?” Kaynana Sevilay

Sözleri ile kaynana Sevilay, Beyhan kaynana durup dururken neden millete tatlı dağıttığını merak ederken, Beyhan kaynana “Zamanı geldiğinden öğreneceksiniz!” diyerek daha da meraklandırdı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Elif’in yerine gelen yeni yarışmacı Bahar, Çarşamba günü 20 puanla günün birincisi olurken, Yeşim aldığı 2 puan ceza ile birlikte toplamda 3 puanla günü sonuncu olarak bitirdi. 

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase uzun süredir kaynanasından istediği puanlar alamıyordu. Lakin son bölümde kaynana Sevilay zor da olsa gelinini bulup beş puan verdi. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe puanlaması sırasında, kaynanasında beş almayı hedefliyor. 

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Puan Durumu

11 Nisan Pazartesi günü başlayan yarışma programında adım adım hafta finaline gidiliyor. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile bu haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Günün sonucunda 4 günlük toplam puan durumu sonucu olan, Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe puan durumu sonucuna göre bir gelin, %100 eleme potasına düşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Elif’in yerine yarışmaya dahil olan Bahar, geldiği ilk bölümde çeyrek altını kazanmayı bildi. Bahar yine bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Bahar yarışmaya hafta ortasında katılsa da uzun süredir yarışmada var gibi ekranlarda gözükmesi, eski yarışmacılardan birinin ayağını kaydıracağının da sinyalini verdi. Bu hafta eleme 3 gelin arasında olacağı için dikkatler eleme potasına çevrildi.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Kaynanası Nuray

Nursel programa hafta ortasında yeni bir yarışmacı geldiği için onun elemeye tabi olmayacağını, buna karşın hafta başından beri devam eden gelinlerin elemeye tabi olacağını açıkladığı için bugün 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yeksek puanı alan gelin, kendisini eleme potasında bir adım uzak tutmayı başaracak.

14 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Bahar kaç puan aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 14 Nisan 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Eleme potasına kim düştü? Bugün Damla kaç puan aldı? 14 Nisan 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Puanları (14/04/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

14 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 5
Damla: 4
Bahar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Bahar: 1

*************************
” 14 Nisan 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 2
Bahar: => Melek’in Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 5
Damla: 1
Bahar: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 5
Bahar: 3

*************************

Gelinim mutfakta 14 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 2 1 5 1 1 10 (-4)
Miyase 5 5 1 5 1 17
Damla 4 1 2 1 5 13 (-2)
Bahar 1 1 4 3 3 12 (-4)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Nisan Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim : 42 + 6 = 48
Miyase : 45 + 17 = 62
Damla : 41 + 11 = 52
Bahar : 20 + 8 = 8

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
14 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Fragmanı İzle

14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam Puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bir yarışmacı kesin olarak eleme potasına düşecek. Düşen bu kişi ise yeni gelen Bahar dışında bir isim olacağı için gözler hafta finaline çevrildi. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

76 Yorum

 1. NURAY ŞAHSİ FİKRİM İÇERİNDNE BİLGİ ALIYOR. ZİRA YEŞİM VE MİYASE CUMA GÜNÜ ELEME POTASINA YARIŞIP, Bİ,Rİ GİTSİN DİYE YAPILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. SİZİN FİKRİNİZ NEDİR?

  1. Çok üzgünüm keşke bu hafta nursel gitse de normale dönse yarışma naçizane fikrim👋

  2. Katiliyorum yesim birden bir hemen kötümü yapmayabasladi yine miyseye verecekler bilerzikleri izlemiyorum su an sinirlerim hopluyor cünkü

   1. yesim giderse ben de izlemeyecegim cunku en durust ve iyi huylu gelin kaynanasina ragmen iyi dayaniyor

  3. Benim tek fikrim şu an adalet için en başta Nursel girmesi lazım.. seviyordum aslında bu üç haftadır buz gibi soğudum…. haksızlık yapıldığını bu kadar da belli edilmez

   1. Ben zamanında çok dedim. Nursel orayı bence hak etmiyor. Ünlü sunucuların sunduğu program Nursel2E kalmamalıydı!

  4. Nuray bilgi alsaydı gelinine 5 verirdi
   miyase potaya düşmez miyase bilezikleri alacak
   eleme olmaz

 2. Çok sinir oldum ya illa Yeşim almasın diye uğraşıyor kadın ya nasıl bi senaryodur bu nerden geldin be nursel git artık be nursel ne güzel izliyordum.

  1. YEŞİM 2 GÜN YÜKSEK ALDI AMA SONRASIN GELMEDİ. NORMAL DE RAHAT BİLEZİK KAZANMASI LAZIM

   1. O yüzden almasın diye uğraşıyorlar.. sadece Yeşim’in pirinçi pişmiş 2 yazık ya.. kayınvalideler tadım yaparken sosu nasıl kıvamı sulu olmuş.. olmamış dedirtsene kadar bırakmıyor.. nasıl bi sunucusun sen.. nasıl yönetiyorsun yarışmayı.. istediği gibi döndürüyor puanları helal olsun👏🏻

  1. Fırına verildikten sonra yemekleri görmüyorlar Yeşim ne dedi bu kadar cıvık değildi dedi şef bilerek tabakları değiştiriyor Yeşimin göndermek için. Fatih Yürek sunuculuk yaparken yarışmacılar tabaklarınn son halini görüyorlar şimdi istedikleri gibi oynuyorlar.

  2. Katıyorum. Bu ne ya Miyase düşmanlığı. Miyase çok konuşuyormuş, Yeşim hiç konuşmuyor sanki kayınvalidesine söylediği lafların Miyase yarısını bile söylemiyor. Damla desen hiç konuşmuyor, adı gibi bir damla laf etmiyorum ama çünkü Herşeye sanak gibi yağıyor. Böyle gelimolsun hiçistemem doğrusu. Nurselide merhaba İYİ sonuyor sayılır. Şuna katıyorum Fatih Yüerk en iyi donıyordu.

 3. Haksizligi görüyorsunuz miyasenin dedi cikiyor cumaya görüşürüz gine haksizkazanacak yaziklar ol sun belkide iceriden bir oyun var kaynalar bilmiyo Hep miyaseye 5 verin bahar 4 hopladi miyase hepmi miyase konuşacak bu hafta bilererzik verilmesin ama torpilli miyase alir bahar yeni geldi

 4. Miyase ve Yeşim potaya girerse %100 eleme yapılmaz damla olursa eleme olur melek kaynana iki olmayan tabaka iyi, iyi olan iki tabaka düşük puan verdi

 5. Yeter artık ya bu programın yapımcıları yapılan yorumları hiçmi dikkate almıyor artık miyase ve şakşakçısı sunucu defolup gitsinler programın tadı tuzu kalmadı olmadı artık bilezik sepetini miyaseye ve sunucuya toptan versinlerde defolup gitsinler

   1. Yorumum neden yayınlanmıyor, Nursel kendi döneminde tabloda Miyaseyi en tepeye koymak.

   2. Doğru söylüyorsun reyting çabası ama bilmiyorlarki seyirciyi iyice bıktırdılar orada sürekli ben iyiyim diyen bir miyase ve onun yalakası bir sunucu var vallahi diğer kanalların yarışmaları daha iyi bunlar programın içine ettiler

    1. ben iyi bilirim diyen miyase
     gidelim gidelim diyen yeşim git ne bekliyorsun
     miyase yi karalamaktan başka birşey yapmıyorsunuz ama boşuna uğraşıyorsunuz

     1. Yayınlanmıyor dedikten sonra yayınladın benim için her gün mübarek.

     2. YAZILAN YORUMLARI OKUYUP ONAYLIYORUM. SENİN KASTEDDİĞİN KASTEN YAYINLAMADIĞIM ALGISI YAPMAK. lütfen bana sataşma! İçerik üretirken gelen yorumları okuyup onaylıyorum. Eskiden yorumlar anında onaylanıyordu. Lakin küfür hakaret v.s yorumlar yapıldı.

  1. Bakın bu konuda sizinle aynı fikirdeyim miyase ye toptan versinler bilezik sepetini Nursel de rahat etsin ödü kopuyor miyase den başkası altınları alacak Diye hep 5
   Nursel de gitmeli en başta

 6. Bu yarışma artık taraflı yapılıyor başkalarının hakkı yeniyor haftada bir kişi elenmesi gerektiği gün gidenin yerine gelen kişinin aldığı puan diyer yarismacilarida etkiliyor bu şekil taraflı yarışma olmaz rütük el atması lazım bu şekil olmaz

 7. Artık bu hafta eleme olsun yha ne zaman biri gitse yerine biri gelse eleme olacak diyorlar eleme yapilmiyo bu hafta artık bi eleme olsun aynı insanlari görmekten sıkıldık

 8. BUHAF TA BILERZIK YOK yeni yarişmaçi geldi yeşim almadi ama miyase alir hic elenecegini düşunmüyor

 9. Yine aynı terane. İlk iki gün Yeşim altını alınca hemen devreye girildi. 2 gündür Yeşimin aldığı puanlar hep 1. Miyaseye bilezikleri vermek için Yeşim harcanacak. Ama önce Sunucu Nursel hanım elense. Kayinvalideleri yonlendirmesi yetti artık. Miyase de her lafa girmese. Sanki mesul müdür. Herkesin konuşmasına müdahale etmesi engellense artık. Yeşime yazık olacak.

  1. Yeşim’in yaşadıklarını miyase yaşın çok istiyorum ne kadar sabredecek görmek istiyorum.. Yeşime laf atıyor ya gerçekten sabır küpü Yeşimciğim canım benim ya inşallah elenirsin, şu saçma senaryodan kurtulursun

  2. yeşim in olmayan tabağını nasıl savunuyorsunuz
   yeşim yapamıyor
   2 gün üst üste nasıl yapabildi orası da muamma

 10. Kanal kesin miyaseye calisiyor yeter artık haksızlık yapmayın ve Fatih uregin zamanındaki gibi olsun sistem bu ne ya lackasi cikti

 11. Neden yesimi dogradilar neden yesimin üzerine oyun oynadılar hicmi bunlarda insaf yok neden miyase kollaniyor.

 12. Miyaseye bilerzikleri aldirmak icin puan düşüyorlar birtek orda miyasemi yapiyor ozan aciktan miyaseye herhafta verin olsun bu işte tiyo var sevilay damlaya 5 veriyor nuray miyaseye 5 veriyor tiyo oldugunu anlayin hak hak cikar iyibilin miyasehepmi dogru yapiyor tiyovarbunda

 13. Acaba tepki gördükleri için mi eskilerden biri gönderecekler… Bir de bu damlayı neden bu kadar tutuyorlar anlamadım… bilerek yeşim düşürmek istiyorlar Damla göndermezler … merak ettim eleme olacak mı olmayacak mı…(hasret öykü haksızlığından sonra)

 14. MİYASE’Yİ REYTİNG İÇİN ORADA TUTUYORLAR!..KAYIN VALİDESİ’NE GELİNİNİN TABAKLARI SÖYLENİYOR O DA HİÇ ZORLANMADAN BULUYOR!..

  1. Programın seviyesi çok düştü.6 yıl önce başladığı ilk günden beri izliyorum. Birkaç haftadır bariz şekilde adaletsiz davranılıyor. Miyase etini çok pişiriyor – 2 almıyor Yeşim in en küçük bir hatası affedilmiyor. Çorba katı olmuş eksi sos sıvı olmuş eksi puan artık bu kadar da olmaz yeter artık çifte standart. BİR KURAL VARSA HERKESE UYGULANMALI. Bu durum vicdanımı çok sızlatıyor program gözümde çok düşüyor
   Bir an önce yapımcılar kendine gelmeli!!!!!!!

 15. Programın başladığı ilk günden beri yani 6 yıldır izliyorum. Son 1 aydır aşırı bir şekilde çifte standart uygulanıyor. Miyase, etini çok pişirdiği veya böreğini çok kızarttığı zaman -2 ceza puanı verilmezken Yeşim’in en küçük bir hatası affedilmiyor. “Çorban katı olmuş, sosun sıvı olmuş” gibi bahanelerle anında ceza puanı veriliyor. Bu durum, bir izleyici olarak benim vicdanımı çok rahatsız ediyor. PROGRAMDA ADALET KALMADI. YAPIMCILARIN ACİLEN KENDİLERİNE ÇEKİ DÜZEN VERMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. Sadık bir izleyici olarak artık programdan hiç zevk almadığımı belirtmek isterim…

  1. 6 yıldır bu programı izleyip hala anlayamaman komik. kurgu arkadaşım. yeşim bile gideceğini biliyor.
   anlaşmalı hepsi. anlamak zor olmamalı ya..

 16. Miyaseyi bilerek yukseltiyorlar. Neden yesimin nişastası yetmedi anlamıyorum. Damlayı tutmuyorum ama bugün onunkinin miyaseninkininden bir farkı yoktu evet yesimin olmadı ama sebep yesim mi? Bence degil

 17. BEN OLSAM YEŞİM’İ ELEMEM!…MEYDANI BU KENDİNİ BEĞENMİŞ SEVİYESİZ MİYASE VE KAYINVALİDESİ’NE BIRAKMAM!..

 18. Siz salakmısiniz nursel hanim devamlı birinci tabağa 1 puan veriyor bizi aptal yerine koyuyorlar

 19. BEN BU MİYASE KADAR İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ SEVİYESİZ BİRİ GÖRMEDİM!..YEMİN EDERİM EZGİ MİYASE’DEN DAHA KARAKTERLİ BİRİSİYDİ!..RAKİPLERİNİN ARKASINDAN KÖTÜ DÜŞÜNCELER BESLEMİYORDU!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu