Gelinim Mutfakta

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 10 Ocak ile 14 Ocak haftasında, haftanın birincisi kesin olarak belli oldu! Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 14 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? (6 Bilezik) Haftanın birincisi kim oldu? 14 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı – Miyase & Damla & Yeşim

10 ocak 2022 terhinde başlayan yarışma programı, 14 Ocak 2002 tarihinde son kaynananın vereceği puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Haftalık Puan durumu sonucu, %100 belli olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Son puan durumu sonucu kesinleştikten sonra Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin tam altı bileziğin sahibi olacak. Zira geçtiğimiz hafta bilezikleri ikişer olarak Damla ve Yeşim arasında paylaşılmıştı.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Bu hafta beş bilezik yerine geçtiğimiz haftadan kalan bir bileziğin de dahil olması ile birlikte toplamda 6 bilezik verilecek. Bunun farkında olan dört gelin de Gelinim Mutfakta 14 Ocak bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olabilmek için kıyasıya yarıştılar.

Hafta başında çok iyi puanlar alan, hatta bazı kesin tarafında Dilek’in bilezikleri alacağı bile konuşulmaya başlanmıştı. Lakin Dilek bugün Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Haftalık Puanlar öncesinde eleneceği büyük oranda belli olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta Final

Bir çok kesim tarafında Dilek’e karşı haksızlık yapıldığı söylemleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, gelinen son noktada Dilek  Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmaktan çok ama çok uzakta duruyor. 

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Perşembe günü verilen puanlama sondasında Miyase bugün 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesine, yarışama 63 puanla zirvede başlayacak.

Yeşim’in eleneceği, Cuma günü eleme potasına düşeceği hafta başında konuşulsa da Yeşim bugün itibari ile birinci sırada yer alan Miyase’nin 4 puan gerisinde 59 puan aldığı görülüyor.

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Damla geçtiğimiz hafta ellerinden kayıp giden altınları almak için 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda, haftanın birincisi olabilmesi için Miyase’den 4 puan fazla alması, bilezikleri %100 kazanacağını biliyor. 

Geçtiğimiz hafta finaline yine Miyase önde girse de Yeşim ve Damla’nın aldığı yüksek puanlar sonucunda Miyase eleme potasının bir tık üzerinde yer alan isim olmuştu. Miyase artık bunun olmasına izin vermeyeceğini, Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Toplam puan durumu sonucun da altı bileziği kazanmak için kolları sıvadı.

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

10 Ocak 2022 tarihinde başlayan ve bugün 14 Ocak 2022 tarihinde son bulacak olan, 2022 yılının ikinci hafta finalinde gözler, 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna çevrildi. Zira altı bileziği alacak ve yarışmadan elenecek isimler, son puan durumu sonucuna göre %100 netlik kazanacak. 

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Miyase hafta başında ortalama puanlar başlasa da en iyi ikinci ünvanlı ile 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu öncesinde, rakiplerine kıyasla bir adım önde Cuma puanlarına geldiği görülüyor.

Yeşim ile Damla 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu öncesinde bilezikleri almak için şansları %50 oranında hala devam etmekte.

Miyase’nin kaynanası Sevilay “Üstü üste iki defa bilezik alamazsak yarışmadan çekiliriz!” demesine rağmen, kaynana Sevilay sözünü yutmuştur. Bugün Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun da altı bileziği kazanıp “Bak bilezikleri kazandım. Hala yarışmada kalmaya devam edeceğim!” demesi bekleniyor.

Dikkat: Bugün 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 63 Puan
  2. Damla: 60 Puan 
  3. Yeşim: 59 Puan
  4. Yeliz: 45 Puan 

Yukarıda verilen puanlar dört gelinin Perşembe günü verilen puanlama sonucunda elde ettikleri toplam puanlar ve sıralamalardır. Birazdan Nursel’in vereceği puanlarla başlayacak olan yarışma programında, günün sonunda bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesin olarak netlik kazanacak.

14 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 59 + 10 = 69
Miyase: 63 + 14 = 77
Damla: 60 + 17 = 77
Dilek: 45 + 14 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA & MİYASE (2’ŞER)

14 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DİLEK

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 14 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
14 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ 
*************************

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü ve ilk puanları 10 Ocak 2022 tarihinde ekrana geldi. İlk bölümde yani Pazartesi günü Damla 20 puanla günün birincisi olarak haftaya başladı. 

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

11 Ocak Salı günü 19 puanla Yeşim günün birincisi olup, çeyrek altını alan gelin oldu. Yeşim Salı gününden itibaren aldığı yüksek puanlar neticesinde bugün 14 Ocak Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde bilezikler almak için matematiksel açıdan %50 şansı olduğu görülüyor.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

12 Ocak Çarşamba günü 19 puanı alan bu defa Damla oldu. Damla da aldığı 19 puanın sayesinde, 10-14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna Miyase’den sonra en yakın isim olmayı başardı.

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı

13 Ocak Perşembe günü yani Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 18 puanla günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan gelin olması ile bir anda Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmak için büyük bir avantaj elde etti. 

14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı DAMLA İLE MİYASE OLDU.

Geçtiğimiz haftadan bir bilezik artmıştı. Bu hafta Damla ile Miyase eşit puanlar almasına rağmen 3’er paylaşılması gereken bilezikler, 2’şer paylaşıldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. SAÇMALIĞA BAKAR MISINIZ 6 BİLEZİK VAR 3’ER PAYLAŞTIRMIYOR. İKİŞER PAYLAŞTIRIYOR. DAMLA İLE MİYASE ANLAŞIP KURAYA GİRSE, DİĞERİNE 3 BİLEZİK VERME SÖZ VERSE FAZADAN BİR BİELZİK DAHA ALACAKLARDI

    FATİH ÜREK ZAMANINDA YAPILAN BİLEZİK PAYLAŞMA OLAYI SON BEŞİNNCİ BİLEZİĞİ İKİYE BÖLEMEDİKLERİ İÇİN İKKİŞER PAYLAŞILMIŞTI. NURSEL İKİ BİLEZĞİ VERMEK İSTEMEMESİ DİKKATLERDEN KAÇMADI. AÇIKÇA SÖYLÜYORUM. NURSEL ORAYA YAKIŞMIYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu