Zuhal Topal'la Sofrada

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Can Özen]

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Can Özen yarışacak. 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 43 yaşında ve Makeup Artist olan Can’a gidecek. Peki Can Özen kaç puan aldı? 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu belli oldu mu? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Can’ın menüsündeki yemeklerin isimler ne? Yemekteyiz bugün yarışan Can Özen kim? Yemekteyiz Can Özen Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisin de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

 

14 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Can Özen

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Puanları ve ile puanlaması sonucu %100 netlik kazandıktan sonra bir yarışmacı tam olarka 15ç.000 TL’nin sahibi olacak.

=> 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Can hafta başında beri yarışan yarışmacılara en fazla puan veren isim oldu. Can verdiği puanların geri dönüşünü, bugün Zuhal Topal 14 Ocak puanları sonucun da kendisine geleceğini düşünüyor.  

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Can Özen’e bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Can’ın menüsündeki yemeklere, Can’ın rakipleri ne dedi? Kaç puan verdiler? 14 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10-14 Ocak 2022 Zuhal Topal Yemek Bu Haftaki Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma (2022)

14 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Can Özen. Aslen Ankaralı olan ve 12 yıldır İstanbul da yaşayan Can, Makeup artisti olsa da elinin lezzetini göstermek için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

10 Ocak tarihinde beri yarışan yarışmacılara 6-8-9-9 şeklinde puanlama yaptı. Can verdiği puanların karşılığında, bugün Zuhal Topal 14 Ocak Cuma puanları sırasında, rakiplerinden benzer puanlar alacağını hayal ediyor. 

14 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Netleştiği An Can

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Can Özen, renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Lakin verdiği yüksek puanlarla rakiplerinin büyük eleştirisine maruz kaldı.

“Yeni haftadan itibaren masasını yetiştiremeyen yarışmacılara, eksik menü muamelesi gerecek.” Zuhal Topal

Pazartesi gününden itibaren yeni kurallarla başlayacak olan yarışma programında, Zuhal Topal artık yarışmacıları nevi sadece puanlamaya bir yabancı gibi geliyor. Üstüne bir de masasını yetiştiremeyen yarışmacıların eksik sayılacağı ile ilgili kuralı devreye koyması, dikkatlerden kaçmadı.

14 Ocak Yarışmacısı Can Özen

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Can Özen Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Özen
 • 1979 yılında doğdu
 • 43 yaşında
 • Aslen Ankaralı
 • İkizler Burcu
 • Kendine bakım yapmayanlardan hoşlanıyor
 • Dip boyası gelenlere dayanamıyor
 • İstanbul ilinde ikamet ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Can Özen’in yarıştığı gün rakiplerine hangi yemeği yapacağını ve rakipleri bu menüye ne dediği alt kısımda açıklanmıştır. Ayrıca yazının son kısmında Can Özen’in menüsüne gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Puanları, yazının en son kısmın da tablo içerisinde açıklanmıştır. 

14 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Puanları Alacak Can ve Menüsü

 • Welness Diyet Çorba
 • Kings Şatobiryan
 • Scarlett Johansson Makarna
 • Spirluna İxir Winter Salata
 • Pia’nın Chocolate İce Crema Tatlısı

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlaması yapacak olan, Can’ın rakipleri bu menüye karşı birbirinden sert eleştiriler yaptılar. İşte o eleştiriler; 

Ortada bir menü yok
Ara yemek yok
Menüyü göremiyorum
Basit menü

Yarışmacının Rakipleri

Aslen Ankaralı olan 12 yıldır İstanbul da yaşayana Makeup artisti Can Özen, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma puanları sırasında, 35 ve üzerinde puanlar almak için kolları sıvadı. Dikkat: Can Özen’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Rakiplerinin iki yüzlü olmaları ile suçlayan Can, rakiplerine yüksek verdiği halde eleştiri aldığını, bugün 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında, rakiplerine verdiği yüksek puanların kendisine geri döneceğini düşündüğünü ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Puan Durumu Netleştiği An

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Can, Yeşim’e tam olarka 9 puan verip, Yeşim’i Ayşe Alan ile birlikte finalist yaparken, Can onlara verdiği iki 9’u bugün kendisine geri geleceğini hesaplıyor.

cuma günü en yüksek puanı Can alabilmesi için bugün Yemekteyiz 14 Ocak puanları sonucunda 35 ve üzerinde puanları elde etmesi gerekiyor. Aksi halde haftanın birincisi Ayşe olacak. (Normal şartlarda)

14 Ocak Cuma Can Özen kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Can Özen’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar da dahil olmak üzere tüm bu soruların cevapları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (10-14 Ocak 2022)

 • 10 Ocak Pazartesi Puanı (Gökhan Miraç Kaçıran) = 23 Puan
 • 11 Ocak Salı Puanı (Şengül Meral) = 29 Puan
 • 12 Ocak Çarşamba Puanı (Ayşe Alan) = 33 Puan
 • 13 Ocak Perşembe Puanı (Yeşim Dönmez) = 34 Puan
 • 14 Ocak Cuma Puanı (Can Özen) = 19 Puan

10 Ocak Pazartesi Gökhan Miraç Kaçıran 23 puan aldı. 11 Ocak Salı Şengül Meral yarıştı ve 29 puan alabildi.12 Ocak Çarşamba günü Ayşe alan 33 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de ise Yeşim Dönmez Yarıştı. Yeşim toplamda 34 puan almayı başardı. 

Birazdan 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Can Özen yarışacak. İşte Yemekteyiz Can Özen’in Puanları;

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Can Özen)

Gökhan Miraç Kaçıran  3
Şengül Meral  3
Ayşe Alan  3
Can Özen  7
Zuhal Topal    3
TOPLAM:   19

**14 Ocak 2022 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Fragmanı İzle

Aslen Ankaralı olan 43 yaşında ve 12 yıldır İstanbul da yaşayan Makeup Artist Can Özen’in yarıştığı bölümde, 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları belli oldu. İşte Can Özen’in yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. ya ayşe kurnaz uyanık ayşe sen tilkiysen zuhal senin kuyruğun burda şöyle bir durum var zuhal istediği yarışmacıyı 1 ci yapmasından ziyade güzel yemek yaptığı halde kasten hakkı yenen yarışmacıyı 1 ci yapıyor bir nevi adaleti sağlıyor zaten zuhal yarışmacıları iyi analiz ediyor art niyetli olanları tespit ediyor gereğini yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu