Gelinim Mutfakta

14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 14 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya merhaba derken, geçen hafta Rümeysa’nın ani gidişi bir çok kesim tarafından fenomen kaynana ve gelini elenmemesi için yapılan bir hamle mi diye düşünmesine neden oldu. Rümeysa’nın açıkladığı nedenleri dikkatle incelediğimizde bir çok kesim gibi bizim görüşümüzü de bu yazı içinde bulabilirsiniz. Bu gün sizlere 14 Ocak puanlarını vereceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2022 Bilezikleri Hangi Gelin Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni gelin gelin dengeleri ne yönde değiştireceği bir kenara bırakıp bu hafta gelen kaynana ile birlikte dört kaynanadan, ikisinin adı Songül oldu. Bence bu kesinlikle bir hata olduğunu söylemem gerekir.  [saributon]11 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Sonuçta gelinim mutfakta puan durumu açısından Songül kaynana dediğimizde doğal olarak insanların aklında hangi Songül diye soru işareti olarak. Bence yarışmacı adayların kabul edilmesinde bu kriteri düşünmek zorundalar.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Şubat 2019 Puanlama[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

ezgi ve reyhan resmi - Ezgi neden elenmedi resim 1

Fatih Ürek’in sunumu ile birbirinden çekişmeleri sahnelere konuk olan yarışma programına Star TV de yeni bir yarışma programı geldiğini buradan duyurmak istiyorum. Kocam yarsa olarak belirlenen yarışma programının reytingleri bakalım Gelinim mutfakta yarışmasını geçebilecek mi? Kısa bir bilgi verdikten sorna her hafta başında yaptığımız gibi bu hafta başında da tahminlerinizi bekliyorum. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Ocak Pazartesi Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız. PUANLAR YAZININ EN SONUNDA⇓ 

Bilezikleri alma konusunda, Gelinim mutfakta 14 Ocak puan durumu açısından kim daha şanslı görüyor sunuz? Görüşlerinizi bekliyorum.  

14 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da kaynanalar artık gelinin tabaklarını bulma konusunda zorlandıklarını görmekteyiz. Bunu benim gibi dikkatli yorumcularımız da fark etmiş. acaba yarışmada ne oldu da böyle kaynanalar zorlanır oldu? Şahsen bunun arkasında yatan sebebi merak ediyorum. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma Puanlama[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız. 

Yağnur her geçen gün elinin lezzetini artırırken kaynanası Nilgün hanım da gelini Yağnur’un elinin lezzetini daha iyi tanımaya başladı. Hatırlar mısınız geçen hafta yarışmadan çekilen Rümeysa, ilk günlerde nasıl yemekler yapıyordu, giderken nasıl usta oldu da gitti. Not: Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir. [saributon]17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] için lütfen tıklayınız. 

Aynen öyle bir gelişim süreci içine girdiğini gördüğüm Yağnur, 14 Ocak Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında Ezgi kadar şanslı olduğunu görüyorum. [pembebuton]16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

14 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken bu gün gözler yeni Songül hanımın üzerinde olacak. Bu arada sizde fark ettiniz mi henüz gelinin adı açıklanmadı ama bana yüzü tanıdık geldi. Bakalım daha önce Yağnur gibi başka bir yarışma da yarışmacı mı olmuş? Yarışmacının adı açıklanır açıklanmaz hemen gerekli incelemeyi başlatacağımdan emin olabilirsiniz. ###[mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puanları[/mavibuton]### için tıklayınız.

Şahsen ben geçen hafta Rümeysa’nın bilezik alacak olmasını ve yarışmadan gidecek olmasını tahmin bile edemiyordum. Ancak bize gelen bilgide Ezgi’inin elendiğini söyleyince tabi inanmadık. Daha başka bir haber de Rümeysa elendi diye gelince kesin yanlışlık var ve bu bilgiler gerçeği yansıtmıyor dedik. Sonrasında işin aslı çıktı ve hepimiz şaşırdık. Ezgi resmen yarışmaya 4. başlangıcını yaptı ve gecen hafta elenmesinden ders çıkaracak mı? 14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Ezgi günün birincisi olabilecek mi? Hepsini bu yazımızın ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz.

Geçen hafta Ezgi aldığı puanlarla Ezgi bilezik sayısını 35 yapmış e rekor üstüne rekor kırmıştı. Ancak geçen hafta sonucunda elenmesine rağmen Rümeysa gitmek istedi. Hatırlar mısınız? Daha önce buna benzer bir durum olduğunda aynı anda iki gelin birden elenmişti ve yeni haftaya yeni iki yarışmacı birden gelmişti. Fatih Ürek bunu unuttu galiba ama bizler unutmadık. Artık Ezgi’nin Gelinim Mutfakta 14 Ocak puanları verilir aldığı puanları dikkatle inceleyeceğiz. Muhtemelen elenmesine engel olmak istiyorlar. Not: Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Günün Birincisi, Günün Puanları (Pazartesi)

14 Ocak Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı hangi gelinin aldığını ve aldığı puanları bir an önce görmek istediğinizi biliyorum. Puanları kaynanalar verdikten sonra yazılacak ve an ve an sayfayı güncelleyeceğiz. Lütfen sizler de her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Cuma günü Rümeysa hastamız var derken gülerek söylediğini hatırlıyor musunuz? Hastası olan biri durumu gülerek anlatamaz. Rümeysa, yakında yarışma programında söyledikleri konusunda inandırıcı olmak için, hastaneden bir görüntü gönderse de o anki söylemleri bizi inandırmadı. Ayrıca okulum var demesi de bence ayrı bir gaf. Yarışma programı bir bölümlük bir olay değil ki.

Bu yarışmada bir hafta da elenme de olabilir, Reyhan hanım gibi 5 aydır yarışmada yarışmacı da olabilirsiniz. Rümeysa okulu varsa niye geldi ki o zaman. Kesinlik ve %100 bu işin içinde iş olduğu açık. Yorum sizin. Bu arada bu gün için Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sizlerden bir tahmin alayım. Elbette ben bu sorunun cevabını tablolarla alt kısımda açıklayacağım. 

Gelinim mutfakta puan kısmı  tablo halinde verdiğimizden dolayı sitemize gelen binlerce teşekkür yorumu için minnettarım. Bu site özgür bir platform ve sizlerinde bu konu içinde söz hakkınızın olduğuna inandığım için, sadece istediğiniz bir isimle (Küfür ve hakaret içerikli olmaması kaydı ile) yorum yapmanızı ve düşünceleriniz ulusal medya aracılığı ile duyurmanıza imkan veriyoruz. Gelinim mutfakta puan tablosu (haftalık) kayma olduğunu ben sizler sayesinde fark ettim ve hemen gerekli adımı sağladım. Bundan dolayı da ben sizlere teşekkür ediyorum.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da Rümeysa’nın gitmesi ile Ezgi’nin bence en büyük rakibi kesinlikle Yağnur yada Sina olacaktır. Yeni gelin acemiliğine atana kadar bir hafta geçeceği kanısındayım. Not: 14 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi puanlama öncesinde sizlerden ricam benim gözümden kaçabilir. Reyhan hanımı dikkatle takip edin. Aranızda çok dikkatli insanların olduğunu biliyorum. Geçen hafta elenmeye kadar giden Ezgi’nin elenmesini istemeyen taraf bunun için önlem alacağını düşünüyorum. Bu arada birazdan günün yemeğinin malzeme listesini sonrasında ise 14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu ile bu Pazartesi vereceğimiz puanlar aynı olduğu için yazmıyoruz. Yani dünden kalan puan olmadığı için sadece Pazartesi puanları verilecektir.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, günün en yüksek puanı kime gideceğini ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan haftanın ilk günü gelinlerin yaptığı yemeğin adını ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Milföyde Mücver Börek Ve Malzemeleri

 • 12 adet kare şekilli milföy
 • 1 adet kabak
 • bir havuç 
 • bir yumurta
 • 1/4 dere otu
 • 1/4 bağ maydanoz
 • 1/4 bay nane
 • 100 gram beyaz peynir
 • bir paket kabartma tozu
 • 1 yemek kaşığı un
 • bir tatlı kaşığı pul biber
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı karabiber

Üzeri için;

 • 1 tatlı kaşığı örek otu

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Puanları (14/01/2018 Pazartesi)

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  3
Ezgi : 2
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Simge :  1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Sina     : 4
Simge : 5

*************************

” 14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 2
Sina   : 2
Simge : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : 3
Ezgi : 5
Sina     : 2
Simge=> Songül’ün Gelini 1

*************************

Gelinlerin 14 Ocak 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Yağnur 3 1 5 3 12
Ezgi 2 4 2 5 13
Sina 5 4 2 2 13
Simge 1 5 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 18 Ocak Haftası) – Pazartesi

Yağnur : 12
Ezgi     : 13
Sina     : 13
Simge  : 8

“DİKKAT: GEÇEN HAFTA EZGİ ELENECEKTİ SİNA DEĞİL. MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN!”

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

14 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒EZGİ & SİNA
Gelinim Mutfakta 14 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
14 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİMGE

*************************

Gelinim Mutfakta 217. Bölüm 15 Ocak 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

137 Yorum

 1. Reyhan sevmediklerimm gitti diyor,ulan çakma fenomen,sen elendin, Rümeysa yı gönderdiler…

 2. Yuuuhh bu yarışmaya artık düzmece olduğu iyice netleşti
  Bilerek Yağnura kim elencekti sorusunu sordürüyorlar ve izleyci sanki enagi Sina gidecekti Sina sonucuydu diyorlar Ezgi ve Sina yuuuhhh
  Ezgi sonucuydu ve Ezgi çok itici olmaya başladı ?

  1. Geçen haftada öyle diyordun ama Çakı bebek Rumeysayi sutladilalar ?
   Bide senin Yagnurdan başka derdin yok mu nedir bu Yağnur hastalığı yaran büyük galiba ?

 3. Arkadaşlar bu program kurgu gayet net dizi izler gibi izleyelim güzel güzel yorumlarınızı yazalım çünkü yarışmacılar yarışmacı değil oyuncu kendi gerçek karakterlerini yansıtıyorlar kavgalar falan senaryoyu oynuyorlar bunlar altın falan da almiyorlardir kesin maaş aliyorlardir hepsi sahte tek gerçek fiziki görüntüleri ve en güzel fiziği sahip olan gelin Yağnur ?

 4. Rümeysadan gelinlere hediye ama yagnura yok malesef bune sarımsak bunun anlamı ne

  1. Sina gelinligin altina sinikirmi giymiş düğünde besiktas şarkısı çalmışlar

 5. Tabikide hayır canım. Rüya kadınım burda olması zaten benim enerjimi kat kat artırıyor:)

 6. ZEYNEP ve POYRAZ anladığım kadarıyla siz özel konuşuyorsunuz o sebepten size tavsiyem boş sayfaya yazın Simge kim ?sayfasına yazın orada baş başa rahat konuşursunuz ?

 7. Bu yarışmayi da yakında Kısmetse Olur programı gibi yayindan kaldırırlar mulleti kandırıyorlar bu çok acik

 8. ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ
  BU ARADA FARK ETTİNİZ Mİ SİNA BEN ELENECEKTİM DEDİ NE KADAR KOMİK DURUMA DÜŞTÜLER
  KESİNLİKLE EZGİ ELENMİŞTİ ULUSAL BASINDA HABERLER ÇIKTI EZGİYİ KORUMAK İÇİN RÜMEYSA GİTTİ DİYE KESİNLİKLE EZGİ ELENECEKTİ

  1. Aynen Filiz hanım?
   Biz size çok teşekkür ediyoruz iyi ki burada puanları yayınlıyorsunuz yoksa bizi kandiraczklardi sizin sayenizde bizi kandiramadilar ve yarışma hakkatende senaryo olduğu çok net anlaşıldı

 9. Ezgi sinsi yılan kendi kayınvalidesinl kotuluyor peess yani ben Reyhanin yerinde olsam Ezgiye hep 1 veririm

 10. Bende sana katılıyorum FİLİZ kesinlikle haklısın geçen hafta bir katakuli oldu Rumeysanin gidişi pekte mahsuname bir gidiş değildi:)

  1. aynen ayrıca yeni bir konu yazdım bununla alakalı yarın yazacağım konu içinden link vereceğim.

 11. BEN BAŞKA BİR YERDE KISMETSE OLUR PROGRAMINI DA YAZDIM BU KANALIN ORADA BULUNAN YARIŞMACILAR HEP AJANS KAYITLI İDİ ANCAK BU YARIŞMACILARDAN HİÇ BİRİ AJANSA KAYIRLI OLMASA DA YARIŞMADA OLAN KURGUDAN İBARET GİBİ DURUYOR. YAKINDA TEPKİLERİ GÖRÜP EZGİ ELENİRSE ŞAŞIRMAM

  1. Ezginin bir ekran enerjisi var bence, elemezler bir müddet daha ki bence de elenmemeli

   1. Bence Ezgiyi kimse takmıyor Reyhanin gitmesini ustemiyor yapimci Reyhan meşhur Ezgi pasif kalıyor Reyhanin yanında

    1. Evet Reyhan daha farklı bir enerji yakaladı, baya hayranları, izleyen bir kitlesi oluşmuş..ama ezgi de diğer gelinler ile kıyaslandığın da bence hiçte fena durmuyor, enerjisi güzel geliyor bana

  2. Lutfen elensin..gercekten cok severdim bu programi ama artik ayni kisileri getirerek bayiyorlar. Yok mu sanki baska ekrana yakisir bir gelin&kaynana? Sina ve k.validesinden pek haz etmesem de en azindan kendilerini guzel ifade ediyorlar miy miy degiller. Onlar da yeni yarismaci! Demek ki isteseler bulabiliyorlar..Allah askina elensin su ezgi&reyhan
   ..
   Arada bakicam ne zaman elenirlerse artik o zaman izlerim..baydilar

 12. Bu kaynanalarda birinin dedigi birininkini tutmuyo herkes gelinine 5 verdi sade reyhan 4 verdi bakalim yeni gelen kaynanada gelinini bulacakmi

   1. Elif kurgu olduğunu söylemiş zaten ama Rümeysa yalanlamış ve sosyal medyada yalancı diye çok tepki aldi Rumeysanin çok yalanını yakalamislar takipçileri ve Rumeysaya çok tepki var çünkü yarışma kurgu olduğu çok belli oldu bunu yalanlamaya gerek yok Rümeysa kesin bunun için ekstra ücret aldı o yüzden yalanlıyor bence

 13. Yağnur çok güzel çok şeker Maşallah Suphanallah ?
  Rumeysanin gitmesi çok iyi oldu sırada İNSALLAH Sina ve Ezgi var

  1. Valla süper 25 kilo vermiş reyhan helal olsun biz bile zayıflayamayız o 25 kilo vermis

 14. Kendine bir kaçtene spor hareketi belirle hergün yada akşam devamlı yap günlük on dakikanı yada yirmi dakikanı ayirsan öyle bir probilemin olmaz.Tafsiyem sana Rüya kadın

 15. Ezgi canim reyhan cigim size bayiliyom masallah verdigin kilolara canim benim ?????

 16. Sosyal medyadan Ezgi ve Reyhan elendiği halde gitmediler ve daha önce de aynı şey yaşanmıştı ve sürekli ya elenip gidiyorlar tekrar geri geliyorlar ve ya elendikleri halde girmiyorlar onların yerine başkaları gidiyorlar diye aşırı tepki alinca program şimdi bu günkü senaryoda Ezgi değil de Sina elenmişti.gosterdiler yuh diyorum pes diyorum azına gelen herşeyi diyorum yani içimden
  Seyirci bu kadar da kandirilmaz
  FİLİZ ADMİN çok sağolun yaş gerçekten puanları buraya yazıyorsunuz yoksa bize yutturacaklardi Ezgi değil de Sina elenmişti diye

 17. Ezgi Sina elendi diyor,ve totoş Fatih müdahale etmiyor,bunun adı seyirciyi keriz yerine koymaktır…

 18. Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın rümeysa gitmeseydi Ezgi eleniyordu ama hiç doğru değil Ezgi’nin yaptı orda diyebilir sina değil ben elenicektim diyebilirdi artık Ezgi’yi sevmiyorum dürüst değilmiş ve artık izlemiyorum bu gıcık programı

  1. Kesinlikle katiliyorum..ezgi nin izlenir yani kalmadi

   .gormek bile istemiyoruz…ne reyhani ne onu

 19. aynen sizlere katılıyorum insanları kandırıyorlarbunu görmemek için kör olmak lazım Reyhan Hanım çok güzel oynuyor tam bir oyuncu çok seviyorum diyor günlerdir bir veriyor insanlarda bunu anlamıyor aklımızla dalga geçiyorlar Ne diyelim izlemeyelim

 20. Sunu unutmayin guzellik gecici, huy kalicidir. Yagnurun sahteciliginden biktik artik. Benim guzelligimi kiskaniyorlar diye savunma yapmak cok yalnis. Baki olan sey kisiliktir. Yagnuru gormek istemiyoruz artik.

  1. Yağnurun yüzü de huyu da güzelh? yalan atma nerede sahtekarligini gördun kıskançlıktan böyle konuşuyorsun bunu bizde görüyoruz Allah ta görüyor
   Hem Yagnur hiç bi zaman ben daha güzelim ben güzelim demedi hep onu sevenler ona güzel olduğunu söylüyorlar yalan atma
   Yağnuru görmek istemiyorsan izleme biz onu görmek istiyoruz catlasanizda patlasanizda kıskançlıktan Yagnur coooooook güzel ve çoook naif bir bayan?

 21. Ezgi neden kalınca pörogram eleştirildi daha önce de Cansu elendi gitmedi Ezgi giti römeysa elendi gitmedi Başak elendi tekrar geldi bence ezig çok seviliyor kıskaniyorlar

 22. Bence Ezgi çok gözel çok hanım efendi Ezgi elenseydi pörgamın heyacanı kalmazdı

 23. Bu eleme sistemi taraflıdır.hasbel kader 2 defa ezgi ve reyhan hanım elenecekleri yarışmadan son dakika penaltısıyla baska gelin ve kaynanaların çekilmesiyle elenmekten kurtuluyorlar.Böyle format haksızlığa yol açıyor.Yarışmaya başvuran ve sıra bekleyen nice gelin ve kaynanaların yarişmaya katılma hakkını engelliyor.
  çekilen cekilebilir ama resmen elenecek olan elenmeden muaf tutulmamalıdır.Yarışmacılar yenilenmelidir.Birde en duşuk puan alan gelini açıklamayarak tartişma konusu yapılmasına sebeb olunduğuda ortadadır.BU FORMAT TARAFLI HAVASI VERMEMELİDİR

 24. Merhabalar nasilsiniz kizlar .
  Hayat
  Zeynep
  Melek.
  Hepinize iyi akshamlar dilerim marydan .bazen gelirim .sag olun .
  Bide Hayatcigim gelirse soyleyin ben onu cok seviyorum .gulshen.

  1. Gulshencim merhaba nasilsin canım seni burda gormek isteriz kendine iyi bak allaha emanet ol canım

 25. Rüya kadın. …

  Zamansız geLiyorsun aklıma…
  Gece ve gündüz ayrımsız…
  Ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı…
  Ya da gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu…
  Ya gözlerin geliyor aklıma …
  Ya da hayalin çıkıyor karşıma…
  ‘Unutuyorum’ unutmasına da …
  ” Seni ” Değil….” Senden ” başka ” …Herşeyi.:) Şair aynen böyle diyor Rüya kadın:) Yarın görüşürüz iyi geceler tatlı cadı:)

 26. Ezgi seni destekliyoruz gitmeğdine çok sevindim Fatih yürek bence pörağramı çok gözel sünüyor kıskanalar kıskansın

 27. Ezgiyi seviyorum Reyhan hanımıda seviyorum programa en çok yakışan gelin kaynana

 28. Rümeysa gitsin artık yağnuru çok kıskanıyor yağnur çok güzel akıllı değil belki kibirli kendini beğenmiş ama olsun güzelliği yeter oyunculuğu yakıştırıyorum

  1. Evet bencede yağnur duygu sömürüsü yapmayı ekranlara oynamayı seviyor ama güzel kadın

  2. Bu yagnuru sevenler neden yagnur gibi beyinsiz oluyor ?????? Rümeysa evde evde tatil yapıyor şu an ???

   1. O Yorumu kendin yazmissin kendin cevap yazıyorsun aklınca Yagnurculari küçük dusureceksin ama yemezler asıl beyinsiz Rumeyacilar yani sensin ??
    Ayrıca Runeysa tatile gitmedi SUTLANDI yarismadan??????

 29. Yeni bir güne başlangıç
  Sağlık huzur mutlluluk sizin olsun
  Saygı ve Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu