Gelinim Mutfakta

14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu (14 Ocak Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Son bölümde beklentilerin üzerinde puan alarak günün birincisi olan Betül, ilk günden dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Her ne kadar diğerlerine puanlama farkı atamasa da çeyreği alan Betül, bugün Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Puanları sırasında en yakın rakibine puan farkı atıp, ilk günden bilezikleri almak istiyor. Dikkat: 14 Ocak puan durumu sonucu yazının son kısmında verdim.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2022 Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Elif ile beraber Burçin de ilk günden günün sonuncusu olsa da şu an birinci olan Betül ile aralarındaki puan farkı sadece 2 puan olduğunu düşündüğümüz de bu hafta yarışmaya gelen Betül, diğer gelinleri oldukça zorlayacak. Tabi bunun için bugün 14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında, Betül’ün alacağı puanlar da önemli olacak.

=> [mavibuton]28 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu açıklandığı anYukarıda dediğim gibi 14 Ocak Salı haftalık toplam puanlar da birinci ile sonucu arasında sadece 2 puan farkın olması, halen elenecek ve bilezikleri alacak kişilerin belli olmadığı anlamına geliyor. Kısaca Betül birinciyim diye sevinmesin. Burçin de sonuncu oldum diye üzülmesin.

=> [mavibuton]21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim yine Betül olur ise eskilerden birisi bu hafta eleneceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Şu an için böyle bir durum ile karşılaşmış olsaydık, büyük oranda Aleyna yarışmaya veda eden isim olur. Not: Bugün kim birinci olduğunu yazının sonunda açıkladım.

=> [mavibuton]17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif AkçamKaynana Çiğdem yeni gelen Betül’ün ilk günden birinci olmasından sonra bu hafta gene 1-1-2-5 puanlama tarzına döneceğini düşünüyorum. Nasıl olsa bu ay maaşlarını aldılar. Biraz daha sakin bir puanlama yapsa daha iyi olur. Ancak kaynana Çiğdem çok hırslı. Dikkat: 14 Ocak Salı gelinim mutfakta puanlama kısmını yazının en sonunda verdim.

=> [mavibuton]16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

Geçtiğimiz hafta bugün Fatih Ürek her ne kadar 1-1-1-5 tarzında puanlama yapılmasını istemese de Goncanur’un kayın validesi Emine’nin Karadeniz damarı tuttu ve kimseyi dinlemeyerek dediği puanları verdi. Tabi sonrasında saçma bir şekilde yarışmadan elendiler. Bence Emine’nin bu tavrı, elenmesinde ki en büyük etken olduğunu düşünüyorum. Not: 14 Ocak Salı puanları yazının son kısmında tablo içinde bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Bugün Gelinim Mutfakta 14 Ocak Puanlama sırasında bazı taşlar yerine oturacak. Örnek vermek gerekirse yeni gelen gerçekten güçlü mü? Yoksa ilk gün şansı mı? Kesin olarak bu soru cevap bulacak. Diğer yandan bilezikleri bu hafta alacak ismin de yavaş yavaş belli olmaya başlayacak.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Puan Durumu Sonucu

Güçlü yarışmacıların bir bir yarışmadan ya ayrıldığı daya bir şekilde elenmesine zorlandığı programda Elif’e meydanı bırakmak için gerek Fatih Ürek gerekse yönetim bu tavrından umarım kısa sürede vaz geçer. Yeni bir haftaya başladığımız dün yarışmaya katılan Betül beklentilerin üzerinde bir puanlama alarak ilk gün gelir gelmez günü birinci bitirmesi acaba şans mı elinin lezzeti mi? arasında kaldık.14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Betül bugün yapacağı yemek sonrasında kayın validelerden alacağı puanlama sonrasında, Gelinim Mutfakta 14 Ocak Puan durumu sonucun halen zirvede kalmayı başarırsa o zaman şans değil, elinin lezzeti diyebiliriz.

14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması sırasında, Özden kaynanan gene gelini Burçin’i bulmasında dolayı kaynana Çiğdem şüphelendiğini söyleyip, Burçin’in masasının etrafında kopya verip vermediğini kontrol etti. 14 Ocak Salı 2020 Gelinim Mutfakta Bugün 437. bölüm

“Fikri neyse zikri de o olur”
Editör Filiz

Demek ki kaynana Çiğdem gelini Elif’i devamlı bulmasında bir tüyo var ki kaynana Çiğdem de Özden’in bulmasından dolayı şüphe duydu. Aslında böyle yaparak kendi bindiği dalı kesiyor haberi yok. Not: bugün çeyrek altını alan yazının son kısmında verdik.

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında anlaşılan o ki Özden kaynana Çiğdem’i sinir edecek. Nasıl olur da gelinin bulur diye. Belkide içinden geçiriyordur. Biz yönetimi arkamıza aldık. Ancak Özden nasıl buluyor diye düşünmüş olabilir. Şaka bir tarafa ben puanlamanın gerçek olduğunu asla düşünmüyorum. Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Puan Durumu Belli olduğu an Özden

Bazı gelin ve kaynana için gerçek olabilir. Mesele reyting getirisi olmayan yarışmacılar da kendi çapında gelinin bulmak için ter dökebilir. Ancak reytinge katkısı olduğunu düşündüğüm kişilerin puanlaması bana inandırıcı gelmiyor. Dikkat: 14 Ocak Salı puan tablosu yazının son kısmında verdim.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de beklentilerin çok üzerine bir puanla zirveye adını yazdıran ve ilk günden çeyrek altını kazanan Betül’ün gerçek manada gücü ve potansiyeli bence bugün ortaya çıkacak.14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek altını alan Özden ile Burçin

Ben ilk gün çeyrek alıp son güne kadar günün sonuncusu olan gelin çok gördüm. O sebeple gerçekten güçlü olup olmadığını ancak bugün alacağı puanlar ortaya koyacaktır. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.

14 Ocak Salı Çeyrek altını kim aldı? Bugün gene çeyreği Betül alacak olur ise bu hafta bilezikleri %60 oranında garantileyeceğini ve kendi başarısını daha ilk haftadan göstermek için fırsat doğacağını düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Günün Birincisi Elif ile Kaynanası

Bugün 14 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu merak ettiğinizi biliyorum. Şimdi sizler bugün gelinlerin sunum kısmında hangi yemeği hangi malzeme ile yapacağını açıklamak istiyorum. Daha sonra günün puanlamasını aktaracağım.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı puan durumu sonucun da şu ana kadar en yüksek puanı alacak gelin, aynı zaman da eleme potasında da uzak kalacağı için bu hafta elenmeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Puanları verecek Kaynanalar

Tabi ilk gün yarışmacılar arasındaki puan farkı oldukça azdı. Bugün çeyrek altını alan gelin aradaki puan farkını da açmak zorunda. Aksi halde bu hafta hem elenen hem de bilezikleri alan sürpriz olacak.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Enginar Yahnisi

Gelinim Mutfakta Enginar Yahnisi Malzemeleri

 • 4 adet enginar
 • 2 gram dana kuşbaşı et (ben kuzu eti tercih ediyorum)
 • 4 adet havuç
 • et suyu
 • İki diş sarımsak
 • 2 adet kuru soğan
 • 1 adet patates
 • 1 adet limon
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 demet dereotu
 • 1 çorba kaşığı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu haftanın ikinci yemeği, Enginar yahnisi olarak belirlendi. Fatih Ürek, bu yemeğin ismini açıkladıktan sonra kısaca gelinlere nasıl yapacağını açıkladı. Bu arada bazı püf noktalara da değinen ünlü sunucu Fatih Ürek, bu yemeği yapabilmeleri için 45 dakikalık süre verdi. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim çeyrek altını aldı? İlk gün bizleri şaşırtan ve acemi şanslı olduğunu düşündüğümüz Betül mü? Çeyreği alacak? Yoksa fenomen yarışmacı Elif mi? Birazdan kayın valideler puanlamaya gelecek ve bu sorunun cevabı da netlik kazanacak.

İşte 14 Ocak Salı Puanları ve daha fazlası hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Her bir kaynana sonrasında sayfayı yenilemeyi unutmayınız.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Puanları (14/01/2020 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Burçin : 3
Aleyna 5
Betül : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 3
Betül : 5

*************************
” 14 Ocak 2020 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 5
Aleyna : 1
Betül : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Habibe‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Burçin : 3
Aleyna : 5
Betül  : => Habibe‘nin Gelini 4

*************************

Gelinlerin 14 Ocak 2020 Salı Toplam Puanları

Elif 3 3 1 1 8
Burçin 3 1 5 3 12
Aleyna 5 3 1 5 14
Betül 1 5 4 4 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 114 Ocak Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 12 + 8 = 20
Burçin : 12 + 12 = 24
Aleyna : 13 + 14 = 27
Betül   : 14 + 14 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ALEYNA & BETÜL
Gelinim Mutfakta 14 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BETÜL
14 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ocak 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

15 Ocak 2020 Çarşamba günü, bu haftanın üçüncü bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olarak 438. bölümün fragmanı yani 15 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu