Zuhal Topal'la Sofrada

14 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Neslin Arslan)

14 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Neslin Arslan yarışacak. 28 yaşında ve Aslen Adanalı olan Neslin, hem kendi yöresinden lezzetlerle hem de dünya mutfağından yemeklerle kayın valideleri etkilemek istiyor. Tabi etkilemekle kalmayıp aynı zamanda kendisini haftanın birincisi yapacak puanları yani Zuhal Topalla 14 Ocak Salı puanları sırasında almayı planlıyor.

=> 14 Ocak 2022 Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Salı Puanları esnasında kaynanalar son bölümde verdiği 6 puanların aksine daha düşük puanlar kullanmanın sinyalini vereceğini düşünüyorum. Zira menüye yaptığı eleştirileri de dikkate aldığımda, bu konuda kaynanaların bir meyli olduğunu düşünüyorum.

=> Bu arada [mavibuton]28 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] yarışan gelin kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

14 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin KaynanaSon zamanlarda bu programda sunucumuz yarışmacılar arasında kayırma yaptığını söyleseler de ben asla o kanıda değilim. Zira son bölümde yarışan gelinin ana yemeği dışında her şeyi çok iyi olmasına rağmen Zuhal topal hak yememek adına ana menüdeki eksiklik büyük bir eksiklik olduğunu düşünüp on göre puan verdi. Bakalım ikinci gün 14 Ocak Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yine Türkiye’nin 4 bir tarafında yarışmacı olarak gelen ve her biri 15.000 TL değerindeki büyük ödülü almak için çabalayan bu haftaki yarışmacılar hakkında bilgi almak için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13-17 Ocak Bu hafta Yarışmacıları[/pembebuton] bilgi almak için tıklayınız.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 17 Ocak Cuma Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Salı (2020)

14 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Neslin Arslan. Henüz 3 yıllık evli olmasına rağmen elinin lezzetini kanıtlamak üzere kayın validesine birlikte yarışmaya katılmayı kendisi teklif etmiş. 9 aylık bir bebeği olmasına rağmen ilk etapta çok iyi iş çıkartan Neslin, aslen adanalı olduğu için kendi menüsüne Adana yöresinden lezzetleri de katarak kaynanaları etkileyeceğini düşünüyor.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 17 Ocak Cuma Puan Tablosu[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

14 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yarışmacıları14 Ocak Salı Zuhal Topalla Puan durumu esnasında Neslin’in başarılı sayılabilmesi için 28 puandan daha fazla puan toplamalı. Aksi halde başarısı sayılacağını ve 15.000 TL değerindeki büyük ödülü de kaybedecek.

=> Bu arada [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

14 Ocak 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 317. bölümde yarışacak olan Neslin Arslan ile kaynanası Necmiye Arslan hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [mavibuton]16 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Neslin Arslan (14 Ocak Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Neslin Arslan - 14 Ocak 2020 Yarışmacısı

 • 28 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • Aslen Adanalı
 • Eşi ile aynı iş yerinde çalışıyor
 • Fizik ve Çevre mühendisi
 • Oldukça iddialı

Necmiye Aslan (14 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

14 Ocak 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Necmiye Arslan (yarışmacı kaynana)

 • Aslen Zonguldaklı
 • 63 yaşında
 • Balıkesir de yaşıyor
 • Yemekleri eleştirmeyi çok seviyor
 • Geline güveniyor

Bu hafta ilk gün yarışan yarışmacının aldığı 28 puan çıtayı oldukça yükselttiğini düşünüyorum. Zira son zamanlarda birincilerin genel itibari ile 30 üzerine bir puanlar aldığını düşündüğümüz de ilk gün yarışan gelinin puanları ne çok ne de az diyebiliriz. Not: Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik. 14 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 317. bölüm

Son bölümde yarışan gelinin ana menüsündeki yemeğin içindeki etlerin yanmasını affetmedi. Kayın validelerden daha düşük puan veren sunucumuz, bu hafta haftanın birincisini gene belirleyeceğini düşünüyorum. o nedenle bugün 14 Ocak Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunu cevabı yazının devamında tablo içinde verdim.

14 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Neslin’in Menüsü 

 • Etli Nohutlu Patatesli Yoğurt Çorbası
 • Lazanya Cepleri
 • Coleslaw Salatası
 • Kilis Tava
 • Meyhane Pilavı
 • Kebapçı Salatası
 • Taş Kadayıf

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ocak Salı Puanları Verilecek Menü


Kaynanalar gelinleri bu hafta oldukça zorlayacaklarını düşünüyorum. Kolay kola bir şey beğenmedikleri için verdikleri puanlarla da bir hayli az oluyor.  

*************************
” 14 Ocak 2020 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Bu haftanın ikinci yarışmacısı Neslin Aslan’ın menüsünü gören kaynanalar düne nazaran daha eleştiri yağmuru tuttular. Kısaca bu hafta salı günü kayın validelerin puanlama yapacağı günün menüsüne verdiği tepkiyi alt kısımda verdim. Not: 14 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının en son kısmında verdik.

Kaynanaların Neslin’in menüsüne yaptığı eleştiriler;

“=> Bu menü benim menümün yarısı bile olamaz
=> Bu menü kebapçı menüsü
=> Menü çok kolay”
Kaynanaların Menüye Eleştirisi

Yukarıdaki kayın validelerin eleştirisinden anlayacağımız bugün düne göre daha düşük puanlar gelecek. Bu sebeple menü çok fazla eleştirildi. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Puanları yazının en son kısımda verdim.

14 Ocak Zuhal Topalla Puanlaması yapılacak Neslin Aslan’ın menüsüne baktığımda ilk gün yarışmacısının menüsüne kıyasla çok kolay bir menüsü olduğunu ama onu bile yaptığı esnada zorlandığını hatta bir ara yapamadığı için demoralize bile oldu. 14 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Verildiği An

Bugün kendince intikam almaya gelen Nigar kaynana susmadan eleştiri makinası gibi her şeyi eleştirecek. Ancak kendi günün de dut yemiş bülbül gibi sesi çıkmıyordu. Gelini Ana yemeğini yakmasına rağmen kaynanalar çok iyi puanlar kullandılar. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının en sonuna ekledim.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (13-17 Ocak 2020)

13 Ocak tarihinde başlayan bu haftada yarışan yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucumuz Zuhal Topal’dan aldığı puanların toplamı yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 13 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Neslihan Saykolu) = 28
 • 14 Ocak 2020 Salı Puanı (Neslin arslan) = 26

Henüz bir yarışmacının puanı belli olduğu için bugün yarışan Adanalı Neslin’in alacağı puanları da ekleyeceğiz. Şu an çıta 28 puanla açıldığı için oldukça yüksek bir başlangıç ile başladık. ancak İlk gün yarışan kaynana Nigar, gelininin aldığı puanlardan hiç de hoşnut değil. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

14 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Neslin Puanları)

Nigar  3
Fadime  6
Yazgül  4
Canan  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   26

**14 Ocak 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 14 Ocak Salı Fragmanı

Aslen Adanalı olan 28 yaşında bir çocuk annesi olan Neslin Arslan’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 317. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu