Gelinim Mutfakta

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta Burçin hafta başından beri zirvedeki yerini hiç bir yarışmacıya kaptırmadı. Bugün Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Puanları sırasında zirvedeki yerini korumayı başaracaktır. Bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusun cevabı büyük oranda netlik kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 14 Şubat 2022 Salı Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Sadece bu hafta bilezikleri kazanan gelin değil, aynı zamanda 14 Şubat Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı %100 belli olduğunu söyleyebiliriz. 

=> 6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi? sorusunun cevabı için tıklayınız.

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucun da hafta finalinde belli olması gereken iki sorunun cevabı son bölümdeki puanlardan dolayı bir gün önce ortaya çıkmış oldu. Kısaca bu hafta iyi olan çok iyi kötü olan da çok kötü olmasında kaynaklandı.

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci oldu Cevabı için tıklayınız.

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kazanan gelin Nihan

Bu hafta yarışmaya katılan Gülşah, son bölümdeki aldığı puanlarla bugün elene potasına düştü. Bildiğiniz üzere bizlerin tuttuğu istatiksel verilere göre geldiği hafta eleme potasına düşen yarışmacı %99 oranında elendiğini, bugün de Gülşah eleme potasına düştüğü için 14 Şubat Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı büyük oranda Gülşah olacaktır. 

Bir çok kişi Gülşah’ı sevdiğini ve elenmemesi gerektiğini sosyal medyada destekler verildiğini yazmış. Gülşah ile en yakın rakibi Nihan arasındaki puan farkına bakmadan Gülşah Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma günün birincisi olması onu kurtarır mı? diye soranlar oluyor. Arkadaşlar ikili arasında tam 16 puan fark var. Kısaca beyin ölümü gerçekleşmiş, sadece fişi çekilmesi kalmış diyebiliriz.Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Bu hafta bilezikleri alan Burçin

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu henüz sonuçlanmadığını ama alacakları puanlar büyük ihtimalle sıralamayı değiştiremeyeceği için gelin hep birlikte haftalık toplam puanlara bakalım.

Burçin 63, Dilara 52, Nihan 49 ve Gülşah 33 puanda olduğunu görüyoruz. Burçin ile Dilara arasında 12 puan, Nihan ile Gülşah arasında 16 puan farkın olması nedeni ile Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı ile elenen yarışmacı belli oldu diyebilir.

Bu hafta kim kazandı sorusundan ziyade bugün çeyrek altını kim kazandı sorusuna daha merak edileceğini düşünüyorum. Tabi çeyrek altını kim alırsa alsın, sonuç değişmeyecektir. Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliGelinim Mutfakta final bölümünde bir ilk yaşanacak diyebilirim. Dört yarışmacı da elenecek desem ne dersiniz.? Gelecek hafta fenomenler yarışı başlayacak. Sevdiğimiz ve devamlı gelmesini beklediğimiz yarışmacılar gelecek. 

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin, umarım hiç almayan olur. Sanırım bu hafta hiç çeyrek alamayan yarışmacı Gülşah olduğunu görüyoruz. Bu hafta tüm yarışmacılar bir nevi elenecekleri için en azından Gülşah da eli boş gitmesini istemiyoruz. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre Gülşah olacak.

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Haftalık Puanlar da bugün Burçin çok iyi performans göstermesi halinde rekor bir puan da gelebilir. Bugün çeyrek altını Burçin kazanması halinde bir rekor da kıracağını, hafta başından beri tüm çeyrekleri alan gelin olacağını söyleyebilirim.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecekBu hafta elenen yarışmacı Gülşah mı? diye soranlar oluyor. Aslında bu hafta 4 yarışmacı da elenecek. Haftaya eski ve fenomen olmuş yarışmacılar gelecekler. 

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Puan Durumu (460. Bölüm)

10 Şubat 2020 tarihinde başlayan bu hafta nihayet sona geldik. Bugün 14 Şubat Cuma puanları sonrasında bilezikleri kimin aldığını ve bu hafta hangi yarışmacının elendiği netlik kazanacak. Tabi bizleri yakında takip eden gerek sosyal medyada gerekse yazdığımız yazıların altında bir çok konuda bilgi veriyoruz. Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma puan durumu sonucunda %100 bilezikleri Burçin’in alacağı garantilemiş oldu. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 14 Şubat Toplam Puan durumu sonucunu görmeden nasıl böyle emin olabiliyor sunuz? diye soranlar oluyor. Aslında bunu bilmek için yarışmacılar arasındaki puan farkına bakmak bile yeterli olduğunu düşünüyorum.

Şu an Burçin en yakın rakibine 12 puan fark atmayı başardı. Normal de rakibine 6 puan fark atması bile bilezikleri alması konusunda neredeyse yeterli bile olurken, Burçin iki kat fark atması nedeni ile kesin olarak bu hafta bilezikleri kazana gelin olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Not: 14 Şubat Cuma Haftalık toplam puan durumu sonucu yazının sonundadır.14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Burçin Ve Kaynanası

Bugün 14 Şubat olduğu için yarışmacıların eşleri de sevgililer günün kutlamak için geldiler. Ancak eşi gelmeyen Burçin duygu dolu sözlerle şunları söyledi.

“Adınıza çok sevindim ama çok kıskandım!” Burçin

Sözleri ile kendi eşi gelmediğini ama başkalarının eşleri gelip 14 şubat sevgililer günün kutladığı için kıskandığını dile getirdi. 

Bugün eminim bir çok kişi 14 Şubat 2019 Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabını son bölümde verilen puanlar sonrasında öğrendiği için merak etmediklerini, bunun yerine gün birincisi ve elenecek kişinin ismini merak ediyorlar.Gelinim Mutfakta Final

Kısaca Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusu son bölümde cevap bulduğu için elenecek ve çeyrek altını alacak gelinlerin isimleri oldukça merak ediliyor. 

14 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  kim olduğunu ve günün birincisi olan yarışmacının ismi alt kısmında görebilirsiniz

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Günün Birincisi Dilara

14 Şubat gelinim mutfakta günün birincisi olmak Burçin’e bir şey kazandırmadığını ama onun yerine alt sırada yer alan Gülşah’a fayda sağlar mı diye bakmak istiyorum. Yani Gülşah da elenmeyi garantilemiş mi oldu? Gelin hep birlikte haftalık toplam puan durumu sonuçlarına bakalım.

Gelinim mutfakta 14 Şubat Cuma puanları öncesinde şu an zirvede yer alan ve bu haftayı zirvede bitirecek olan Burçin 63 puanla 1. sırada yer aldığını görüyoruz. Burçin’e en yakın isim ise 12 puan gerisinde 51 puanla Dilara yer almaktadır. 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi - Gülşah

Bugün 14 Şubat Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmın da rekabetin daha yoğun yaşanacağı alt kısımlara baktığımızda Nihan, 49 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu. Bu hafta eleme potasına düşen isim ise Gülşah 33 puanla Nihan’ın tam olarak 16 puan gerisinde olduğunu görünce, zaten Gülşah matematiksel açıdan bile elenmeyi garantilediğini görüyoruz.

Kısaca bu haftanın en önemli iki sorusunun cevabı (bugün kim kazandı yani bugün bilezikleri kim aldı ve kim elendi) sorularının cevabı son bölümdeki Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucun da ortaya çıktığını görüyoruz.Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Kim elendi yazı görseli - Nihan ve Gülşah

Bugün çeyrek altını alan ve günün birincisi olan isim belli olmadığını, geriye gelen tüm sorular cevaplarını bulduğunu görüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Baklava Yufkasında Tel Kadayıf (2020)

Gelinim Mutfakta Baklava Yufkasında Tel Kadayıf malzemeleri

  • 2 adet yufka (baklavalık olacak)
  • 300 gram kadar tel kadayıf
  • 1/2 çay bardağı sıvı yağ

Şerbeti için;

  • 3-3,5 kadar su bardağı toz şeker
  • 2-2,5 kadar su bardağı su
  • 4-5 damla limon suyu

Üzerine;

  • Bal
  • Kaymak

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bildiğiniz üzere hafta finalinde ana yemek yerine tatlı yapılmaktadır. Bugün de yapılan tatlı, bayramlarda çok sık rastladığımız bir tatlı olduğunu söyleyebilirim.

Monotonluktan çıkmayan isteyen ve baklava yapmak istemeyen bir çok kişinin tercihi arasına giren bakla yufkasında tel kadayıf için yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde yarışmacılar hızla tatlılarını yapmaya başladılar. Not: 14 Şubat bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en sonunda bulabilirsiniz. 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu açıklayan Fatih Ürek

Bugün bilezikleri bugün kim aldı? sorusu çok havada kalıyor. Zira Burçin bir önceki bölümde bilezikleri alacağını garanti etmişti. Bu nedenle Bugün kim elendi ve günün birincisi kim oldu sorularının cevapları daha önemli hale geldiğini söyleyebilirim.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Puanları (14/02/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 1
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 4
Nihan : 5
Gülşah : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 3
Dilara : 5
Nihan : 4
Gülşah : 1

*************************
” 14 Şubat 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 5
Dilara : 1
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 4
Gülşah : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara : 3
Nihan : 5
Gülşah=> Emine’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 14 Şubat 2020 Cuma Toplam Puanları

Burçin 1 3 5 3 12
Dilara 4 5 1 3 13
Nihan 5 4 4 5 18
Gülşah 1 1 4 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Şubat – 14 Şubat Haftası) – Cuma

*************************
Burçin : 63 + 12 = 75
Dilara  : 51 + 13 = 64
Nihan  : 49 + 18 = 67
Gülşah : 33 + 7 = 40

*************************

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

14 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ BURÇİN

14 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÜLŞAH (tüm yarışmacılar elenecek)

14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NİHAN
Gelinim Mutfakta 14 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NİHAN
14 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLŞAH
*************************

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Fragmanı İzle

14 Şubat Cuma günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 460. bölümün fragmanı (14 Şubat Final fragmanı) hemen alt kısımda eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu