Zuhal Topal'la Sofrada

14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci Oldu? [14 Şubat Puan Durumu]

14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Kaynanaların ilginç ve düşük puanları karşısında büyük ödülü alan gelin son ana kadar belirsizliğini koruyacak. Kaynanaların haftanın başından beri inatlaşması nedeni ile 14 Şubat Zuma Zuhal topal’la Sofrada kim birinci oldu sorusunun cevabı son ana kadar belirsizliğini koruyacak. 

=> 14 Şubat 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

14 Şubat Cuma bu haftanın birincisi olmaya en yakın yarışmacı son bölümde yarışan Manolya olduğunu ama kaynanalar ilk dört gün boyunca ellerindeki düşük puanları bitirmesi nedeni ile Cuma günü yarışan Begüm’ün çok fazla şansı olduğunu görüyoruz.  

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta parayı kim aldı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da Begüm’ün birinci olması için Manolya’nın aldığı puanları geçmesi gerekiyor. Yani 28 puan alması halinde bu hafta kazan  yarışmacı olacak.

=> 28 Şubat 2020 Cuma Zuhal Topal’la sofrada kim kazandı? görmek için tıklayınız.


14 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı - yazı görseli

Normal de Cuma günü yarışan gelin için çıta bir hayli yüksek oluyordu. Özellikle 30 ve üzeri puan almış ve kaynanaların ellerinde halen 3 puanın durduğu bir ortamda yarışıyorlardı. Anca bu hafta 14 Şubat Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda Begüm’ün birinci olması için kaynanalar ellerindeki 3 puanı tükettiklerini görüyoruz. 

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi kim? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bu haftanın galibi olmak için Begüm’ün en az 28 puan alması gerekiyor. Bu nedenle kaynanaların verebilecekleri en düşük puanlara bir bakmak istiyorum.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli

Kaynanaların bugün verebilecekleri en düşük puanlar

Gül: 4

Emine: 4

Dilber: 6

Beyhan: 6

Kaynanaları bu puanları vermesi halinde 14 Şubat Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevaplandı da netlik kazanacak. Merak etmeyin. Tüm puanlar ve haftanın birincisi hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

11 Şubat 2020 Pazartesi günü 356. bölümü ile başlayan bu hafta nihayet merak edilen büyük ödülün sahibini bulacak. Zuhal Topal’la sofada haftanın final bölümü olan 340. bölüme Manolya Tekin her ne kadar avantajlı girecek. Not: 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazının son kısmında verdik.

Manolya’nın avantajlı olarak son bölüme girse de kaynanalar en güçlü silahı olan 3 puanları tükettikleri için final bölümünde yarışacak olan gelin için büyük bir fırsat doğdu. Bu haftanın birincisi olmaya çok yakın diyebilirim. 

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat bu hafta kim kazandı? Sorusu şu an için %100 cevabını veremiyoruz. Zira kaynanalar birbirlerine karşı intikam duygusu ile puanlar verdikleri için son bölümde yarışan gelin hiç beklemediği kişiden 10 puanı alabilir. Bu da bir anda haftanın birincisini değiştirebilir.

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan Manolya Tekin her ne kadar 15.000 TL’ye yakın olduğunu ama son sözü yine kaynanalar ile bilikte sunucumuzun söyleyeceğini biliyoruz. 

Şimdi sözlerimi uzatmadan  Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi sorusuna cevabını verebilmek için haftalık toplam puanlar aktarmak istiyorum. 

Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Tablosu (10-14 Şubat)

Hafta başında tüm yarışmacılar Cuma günü nakit olarak verilecek 15.000 TL’yi istiyorlardı. Ancak yarışmanın zorluğu ve 2,5 saat içinde kendi oluşturdukları menüyü yetiştirmenin ne derece zor oluğunu gördüler. 

Zuhal Topal’la Sofrada haftalık puan tablosu açısında şu an için zirvede Manolya Tekin’in yer aldığını ama kaynanalar ellerindeki düşük puanları bu zamana tükettikleri için haftanın birincisi kim sorusu son ana kadar saklı kalacak diyebilirim. 

Şimdi yarışmacıların hen kaynanalardan hem de sunucumuz Zuhal Topal’dan aldığı puanları yani 14 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunu verelim. Daha sonra bugün kim kazandı ve büyük ödülü kim aldığını açıklayacağız. 

10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Emine G.  5
Dilber  4
Beyhan  5
Rahime  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**10 Şubat 2020 Pazartesi**

11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları

Gül  3
Dilber  5
Beyhan  4
Rahime  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   21

**11 Şubat 2020 Salı**

12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Gül  5
Emine  6
Beyhan  3
Rahime  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   26

**12 Şubat 2020 Çarşamba**

13 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Gül  9
Emine  3
Dilber  3
Rahime  3
Zuhal Topal    9
TOPLAM   27

**13 Şubat 2020 Perşembe**

14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Gül  4
Emine  4
Dilber  6
Beyhan  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM   25

**14 Şubat 2020 Cuma**

14 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 10 Şubat Pazartesi Puanı (Emine Çalışkan) = 25 (elendi)
  • 11 Şubat Salı Puanı (Zehra Can Gökyokuş) = 21 (elendi)
  • 12 Şubat Çarşamba Puanı (Çiçek Kaya) = 26 (elendi)
  • 13 Şubat Perşembe Puanı (Manolya Tekin) = 27
  • 14 Şubat Cuma Puanı (Begüm Selen Taşdelen) = 25 (elendi)

Bu hafta kaynanaların ilginç puanları ile karşı karşıya kalan gelinler aldıkları puanlardan, kaynanalar da verdikleri puanlardan maalesef mutlu olamadılar.

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

Özellikle ilk gün ortalama bir puanla başlansa da hemen akabinde ikinci günden itibaren düşük puanların vermesi nedeni ile Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusuna doğru cevabı verebilmek için son yarışmacının puanlarını beklemek durumunda kaldık.

Zuhal Topal'la Sofrada Manolya Tekin - 13 Şubat Perşembe Yarışmacısı
Yarışmacı Manolya Tekin

Resmi olarak 14 Şubat Zuhal Topal bu haftanın birincisi Manolya Tekin oldu.Kendisi gerçekten hak etti. Kaynanaların verdiği düşük puanlara rağmen kazanmayı başardı.

14 Şubat Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi= Manolya Tekin (Şu an için)

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat Cuma Fragmanı İzle

14 Şubat 2020 Cuma günü Zuhal Topal’la Sofradan final bölümün neler olacağının kısa bir özeti olarak 340. bölüm fragmanı hemen alt kısımda ekledik.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu