14 Şubat Kralın Kızı 23. Bölüm Özeti Prens Solnan’ı Kurtarır!

Solhi, herkesi tehlikeye atacak bir hata yapıp asıl prensesin kendisi olduğunu itiraf eder. Solnan’ı başına gelmeyen kalmayacak dediğimiz Kralın Kızı 23. bölüm özetimiz sizlerle.

Solhi’nin akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünen Koguryo kralı başta inanmasa da sonra ona inanır. Yanında önce Solnan’ı sonra da Solhi’yi götüren koguryo kralı için hesap sorma vakti gelmiştir. Bu oyunun cezası olarak ise Solnan’ı öldüreceğini krala söyler. Kral biçare haldedir.

Solnan ise eğildiği yerden prenses kim diye görmeye çalışır ama kıyafetlerden dolayı göremez. Askerler Solnan’ın kolundan tutup götürür. Prens Myeong Nong ise engel olmak isteyince mecburen bırakmak zorunda kalır. Zira bu işe karışırsa savaş başlayacaktır.

Solnan’ın öldürüleceği haberi herkesçe duyulur. Solnan’ın haline dayanamayan prens ise soluğu kralın karşısında alır. Kral çaresiz olduğunu söylerken Solhi de kralın huzuruna gelip Solnan’ın bir casus olduğunu nasıl öğrendiğini anlatır.

Prens güvenlik açığının farkına varır ve ben nasıl böyle bir şeye izin verdim diye hayıflanır. Solhi ise Solnan’a bu kadar değer veren prense içten içe sinir olmaktadır. Hapse atılan Solnan için işkence dolu günler başlar. Sırtına vururlar, ellerini bağlarlar. Sürekli dayak yemekten bayılma raddesine gelen Solnan, Kralın bir kadın ajandan bilgi aldığını öğrenir.kralın kızı 23. bölüm özeti resmi

Bu kadın ajanın varlığını kanıyla bir parça beze yazar. Prens yanına geldiğinde elini tutan prense bu bezi verir. Gece ise Solhi’den para alan asker sayesinde Solnan serbest kalır. Adam ona gitmesini söyler ve eline de bir miktar para verir. Solnan gider. Prens ise kralın ajanı kim bulmak için çabalar. Kral kim olduğunu söylemez ama verdiği detayları kullanan prens ajanı bulmaya kararlıdır.

Kral içkinin etkisiyle verdiği bilgileri düşünüp oyuna geldiğini anlar. Prense çok sinir olmuştur. Solnan’ın yanına giden askerler ise onun çoktan kaçtığını söyler. Solhi hemen bunu da avantaj olarak görüp ajan o deyip hedef saptırır.

Ancak umduğunu bulamaz. Zira Solnan geri gelmiştir ve casus olarak gösterilmek istendiğinin farkındadır. Prens Solnan’ın akıllı davranışlarına sevinir. Kral Anjang ise tüm bu olayları öğrenip olay çıkaracaktır. Solnan’ı kurtarmak için Kralın aşık olduğu casus kadını prens bulup karşılığında da Solnan’ı kurtarır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Şubat Kralın Kızı 23. Bölüm Özeti Prens Solnan’ı Kurtarır! (3 Yorum)

  1. Selam ayka nasilsin yine can yaransiz bir gun titdi doyosun can yaran icinde sensiz bir gun bitdi bee hayla beni ututmadin cunki bende seni unutamadim unutamam cunki hayla seni cok amma kok seviyorum ❤❤❤❤💔💞

    • Sen benim hic bitmeyen can yaramsin howcakal can yaram💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💘