Gelinim Mutfakta

14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yine Nergis Mi Oldu? Gelinim Mutfakta 14 Şubat Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Öncelikle bu gün sevgililer günü ve bu güne özel bir başlangıç yapmak istedim. Zira kayın validelerin eşleri de birer video ve çiçek göndermişler. Her ne kadar kadınlar bir gün değil her gün hatırlanmalı ve ve her gün sevilmesini destekleyen biri olarak sadece 14 Şubat olmasına karşıyım ama yine de senede bir gün de olsa sevilmeyen ve önemsenmeyen kadınları düşünüp üzülüyorum. Sevgilisi olan yada evli olanların sevgililer gününü kutlarım. 

=> 14 Şubat 2022 Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe Puanları verildikten artık bir gelin için çıkmaz bir yola girileceğini söylesem her halde yanlış olmayacak. bu yarışmaya katılıp servet sahibi olan Ezgi, kendi düğününde bile takılmadığı kadar altınları kazandı. Çoğunda hak etse de hak etmediği haftalarda oldu. Bize bilezikleri yada çeyrekleri gelinler alıyor mu diye soranlar oluyor. Arkadaşlar kesinlikle bilezik yada çeyreği alıyorlar. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 14 Mart Çeyreği Kim Aldı[/kirmizibuton] ve kaç puanla kazandığını görebilmek için tıklayınız.

14 Şubat gelinim mutfakta puanlama öncesinde kayınbabalardan gelinleri kıskandıracak bir hamle geldi. Eşlerine çiçekler gelmesi ve sevgililer gününü kutlaması ile Ezgi benden önce kaynanama nasıl çiçek gelir diye kıskandığını gördük. Tabi ciddi olmadığını düşünüyorum. Her gün iki çekim yapıldığı ve bu bölümlerin yaklaşık olarak 1 hafta öncesinden çekimlerin yapıldığını bildiğimiz için eşlerin hangi gün çekim yapıldığını bilmediğini Ezgi de bildiği için, kıskançlık numaraları tabi şaka olduğunu söyleyebilirim. Not: Gelinim Mutfakta 14 Şubat Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 14 Şubat Perşembe puanlama yapılmadan hangi gelinler risk altında ve hangi gelinlerde bileziklere yakın olduğuna bir bakalım. Ezgi 40 puanla liderliği Sina’dan almayı başardı. Lakin, bu hafta yeni gelen Nergis de Ezgi’nin 4 puan gerisinde bilezik yarışında iddiasını hala korumakta. Ezgi ne yapıp edip Nergis’e bu gün fark atmak zorunda. Üçüncü sırada Sina 33 puanla yer alırken, Gülcan da 32 puanla son sırada yer almayı başardı. [mavibuton]7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu gün yani 14 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi Ezgi olduğu takdirde Cuma günü yani final de rahat bir şekilde yarışacaktır. Bunu bilen gelinler bilezik yarışından kopmamak adına Ezgi’ye birinciliği kaptırmamak için uğraşacak. Sina da ilk iki gün birinci olurken Çarşamba gününden itibaren bir düşüş trendine girdi. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu konuda kendisine çeki düzen vermediği takdirde Cuma günü kendisini eleme potasına görebilir değil %100 görür. Aynı şekilde Gülcan da hafta başından itibaren bir türlü istediği puanları almadı ve hep düşük puanlarla bu güne kadar geldi. Dikkat: Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik. 

Gelinim Mutfakta 14 Şubat puanları bence final puanlarından daha heyecanlı oluyor. Çünkü; eleme potasına ve bileziklere yakın olan belli oluyor. Genelde cuma günü Perşembe sıralamasında ciddi bir değişim söz konusu olmuyor. Özelikle en alt sırada yer alan gelini kendisini bir türlü bu hengameden kurtarmayı başaramıyor. Bu sebeple bu gün eleme potasına düşen gelin, valizini ve eşyalarını toparlasa çok iyi olacak. Dikkat: 14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. [pembebuton]21 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

14 Şubat Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Aslında bu sorunun cevabını sizlere sormak ve sizlerinde bu puanlamaya aktif olarak katılımını sağlamak istiyordum. Lakin bu tahmin işi amacını aştığını ve istediğim gibi geri dönüş olmadığını gördüm. bu konuda önceden bilenler ile bilmeyenlerin kargaşa içinde yorum yaptığını gördüm. Bu soruma lütfen bilmeyen ve içinden gelenler cevaplasın. 14 Şubat 2019 Perşembe günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Sorusunu sadece bilmeyenler ve tahmin etmek isteyenler cevaplamasını istiyorum. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Günün Birincisi İle Toplam Puan Durumu (Perşembe)

14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da kaynanalar kendi tabaklarını daha zor bulmaya başladığını ve bunun da sebebini bilmediğimi buradan defalarca yazdığımı biliyorum. Bana gelen bilgiye göre kaynanalar artık daha az içeride gelinlerin yaptıkları izletiliyormuş Daha sonra bilmedikleri yemekleri yapılıyormuş. Son olarak gelinlerin kaynanalar odasına sesinin daha az gitmesi konusunda önlem almışlar. Dikkat ederseniz artık kaynanalar gelinleri çağırmak için cama vuruyorlar. Not: Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de gelinlere en düşük puanı bu sefer de Besime kaynana vardi. Kendi gelini Gülcan’ı bulmayı başaran ve diğer gelinlere de düşük puanlar veren Besime şimdilik gelini Gülcan’ı eleme potasından çıkartamasa da sınırda bulunan Sina ile arasındaki puan farkını bire düşürmeyi başardı. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Reyhan artık eskisi kadar Ezgi’yi neden bulamadığını yukarıdaki nedenlerden kaynaklandığını, Gelini Ezgi’yi Gelinim mutfakta puan veya puanlama bulduğunda ise çılgınlar gibi sevindiğini görüyoruz. Eskiden olsa gene Ezgi’ye beş vermiştir dediğimiz puanlama artık daha inandırıcı olduğunu görmekten dolayı mutluyum. Not: 14 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gülcan’ın yarışmaya başladığında 60 bilezik alacağını ve bunu da ispatlayacağını söyledi. Daha sonra 60 rakamı sembolik olduğunu ve buradan en yüksek bilezik alarak gideceğini söyleyerek Ezgi’ye göz dağı verdi. Bu arada [pembebuton]15 Şubat Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabını merak ediyorsanız tıklayınız.

Ezgi ilk gün rakip olarak görmediğini açıkça söyledi ama bu sözüne çok pişman olduğunu görüyoruz. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da Gülcan, 14 Şubat 2018 Perşembe puanları verilmeden, şu an son sırada ama Perşembe puanlaması yapıldıktan sorna Gelinim mutfakta toplam puanlar Sina’nın üzerine çıkmayı başaramadığı takdirde %100 eleme potasında bir final geçirecektir.

Gelinim mutfakta 14 Şubat Perşembe toplam puan durumu açısından bu hafta kaynanaların düşük puanlar verdiğini, geçen hafta toplam puanlarla kıyasladığımda birincinin 47 puanda olduğunu ama bu hafta birinci anca 40 puan topladığını görüyoruz. Songül hanımla yeniden başlayan kaynanaların düşük puanlar verme olayı yeniden hortlamaya hazırlanıyor. Umarım İlhame yada Ziyafet hanım da olduğu gibi saçma sapan puanlar verilmez.

14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını önceden öğrenmek isteyen okurlarımız sitemizin yorumlarını anlık olarak takip etmeleri ve puanlama başlamadan bu gün en yüksek puan alan gelini kim olduğunu açıklayacağız. Daha sonra yazı içinde paylaşılacaktır. Şimdi isterseniz bu gün gelinlerimiz hangi yemeği yapacağını açıklayalım. Daha sonra Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe puanlama kısmını aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 14 Şubat  Kapalı Fıstıklı Dereotulu Pilav Malzemeleri

 • Bir tane yufka
 • 3,5 su bardağı kadar su
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 3 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 su bardağı pirinç (Yasemin)
 • Yarım bağ dereotu
 • 1 limon kabuğu
 • Bir avuç kadar çam fıstığı
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Sosu İçin;

 • 250 gram dana kuşbaşı
 • 2 adet domates
 • 1 adet orta boy soğan
 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 diş sarımsak
 • 5 dal maydanoz

Üzeri İçin;

 • Bir yumurta sarısı
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 yemek kaşığı su

Fatih Ürek haftanın dördüncü günü olarak seçilen günün yemeği Kapalı pilav için 50 dakika gibi geniş bir süre verdi. Gelinler bu gün sevgililer günü olması nedeni ile aynı bir havada olduklarını ve eşlerinden çiçek beklediler. Ancak çiçekleri kendileri değil kaynanaları aldı. Bakalım bu olayı günün kritiklerinde nasıl konuştular. 14 Şubat Perşembe puanlama kısmına geçtiler. Bizde hadi geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Puanları (14/02/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe Günün Birincisi Nergis ile Kaynanası Filiz resmi*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 1
Gülcan : 1
Nergis : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Sina     : 1
Gülcan : 3
Nergis : 5

*************************
“14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
 
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Nergis : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina   : 1
Gülcan : 5
Nergis : => Filiz’in Gelini 3

*************************

Gelinlerin 14 Şubat 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 4 4 3 2 13
Sina 1 1 1 1 4
Gülcan 1 3 4 5 13
Nergis 5 5 5 3 18

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12 Şubat – 15 Şubat Haftası) – Perşembe

Ezgi     : 40 + 13 53
Sina     : 33 + 37
Gülcan : 32 + 13 45
Nergis  : 36 + 18 54

Gelinim Mutfakta 14 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 13 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
14 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİNA %90 İHTİMALLE

*************************

Gelinim Mutfakta 240. Bölüm 15 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

157 Yorum

 1. Ezgi ve reyhan sıkmaya başladı gitmeleri gerek artk. Eski yarışmacılar programa geri gelmesin. Hep aynı insanları izlemekten sıkıldık. Değişik insanlar olmalı. Bunlar alıştı kameralara hep aynı çocuksu hareketler. Çok severek izliyordum. Sıkılmaya başladım kanal değiştiriyorum artk

   1. Hosbuldum?
    Ben de sana güzel bir gün diliyorum?
    Nergis de show yapmaya başladı sodalar falan,sence 2 çeyrek alınca simardı mi?Bı havalara girdi sanki bu günde alacak hepten simarmasin ??

    1. Allah aşkına,Ezgi ve Sina gibi simariklara az bile yapıyor,ilk gün şans,dün tesadüf bugünde alacak ve mosmor olacaklar,ben çok beğeniyorum…

     Bizim sohbete ne güzel sapmayı seviyorlar ya ?

  1. Hey yağnuru hiçbir sosyal medyadan geri kalmama nedenin ne kız.Yagnur bir cümleyi ifade edebilme yetisinden yoksun ne dediği anlaşılmayan bir silüeti

   1. Hadi Hadi Hadi Hadeeeee
    Kıskanma nolur çalış seninde olur ????
    Yağnur mukemmell?

 2. Gülcan çok komik oynuyor ?
  Ve ve saçları iğrenç yemeğin içine giriyor neden kimse uyarmıyor ki onu

 3. Sevgi dolu şu gönlüm
  Bir kuş gibi kanatlı
  Dünyam seninle güzel
  Hayat seninle tatlı

  Sen benim her şeyimsin
  Canımsın candan yakın
  Unutur sanma sakın
  Unutmam unutamam

  Sevginle yanar gönlüm
  Bağrımdaki ateşsin
  Dünyamı aydınlatan
  Hayat veren güneşsin

  Sen benim her şeyimsin
  Canımsın candan yakın
  Unutur sanma sakın
  Unutmam unutamam

  Bilge Özgen

 4. Helallll olsun kız onlara gazini cuma aldiracaksin…

  Sinaaaaa paketsin kızım havan kime ????

 5. Sindirsinler diye iyi verdin kız sodayi bugün de aliesin çeyreği artik kriz gecirirler gelinler helal nergis

 6. KONUSMA ÖZÜRLÜ YAGNUR KESİNLİKLE EKRANİ KİRLETMEK İCİN GELMESİN GTİRMEYİN.BİZ ONU DİNLEMEK İSTEMİYORUZ dedi ki:

  Lütfen lütfen lütfen yağnuru programa kesinlikle geri çağırmayın ne konuştuğu anlaşılmayan konuşma özürlü birinin ekranda dinlemek istemiyoruz.Bulundugu ilk andan itibaren bu kız ne anlatıyor gafina düşürdü milleti.Anlamsiz cümle bombardımanına maruz bırakmayın bizi.Elenenler geri gelmesin artık yettiniz

  1. Sen düzgün seviyeli kaliteli konuşmadan anlamıyorsun herhalde ?
   Sen ruh hastası gibi bağırmak gerekiyor sanırım ?
   Sen hatayı Yagnurda değil kendinde ara çünkü hata Yagnurda değil sende ???
   Yağnur geri gelecek git bı soda iç hazmedemiyorsan ???

   1. Yağnurdan bıkan gerçek izleyici .Sakın geri gelmesin ekran kirlenmesin dedi ki:

    Ay zavallı asıl senin problemin var canım benim cümle alem konuşma özürlü olduğunu biliyorsanız bir sen aymamişsin .Senin su yazdıklarıni gram umursamadim.Sn yagnurun sağ kolusunu belliki, ama ben bıkmış bir izleyicinin.Ne konuştuğu anlaşılmayan birini ekranda görmek istemiyorum zorlanımı???

    1. Bence sen git tedavi ol insan gibi seviyeli konuşmalardan anlamıyorsun ???
     Durumun vahim ?
     YAGNUR GERİ GELECEK ???
     Cümle alem onu geri istiyor mesajlar gönderiliyor bı tek sen ve senin gibi bir iki kişi istemiyor diye sizi kale alacak değiller Gelinim Mutfakta egibi YAGNUR GERİ İSTİYİRUZ mesajlarını aldı ve Yagnur geri gelecek sen Ağustos böceği gibi çatla emii ???

     1. yagnurcu arkadaşım ben gayet seviyeliyimde sanırım sende ciddi bir anormallikler var.Şunu farkettim senden başka yagnur diye ağlayan yok burda ayrıca sosyal medayada herkez yagnur diye ağlaşıyor iması yapıyorsunya birtek sensin o ,kusura bakma tedavi olması gereken sensin sanırım.Bir kabul et arkadaşım gerçekten iyi analiz et herkes bu kızın ekranda ne anlatmaya çalıştığını çözemiyor.Sanırım siz ikiniz çok zekisizniz, başka kimse değil.Burda millet yeni yarışmacılar gelsin derdinde , BİRTEK SEN YAĞNUR DİYE AĞLIYORSUN

     2. Yagnur geri gelecek diye kafayı siyirmissin kıskançlıktan fesatkiktan kudurmussu yazık sana.
      Yagnur geri gelsin diyen arkadaşın sözünü dinle git ve tedavi ol.Yagnur konuşma özürlü diyen kişi kendisi beyin özürlü olduğunu düşünüyorum.
      Yagnurun milyonlarca takipçisi onu geri istiyor ve o yüzde geri gelecek sen hangi dünyada neyin kafasını yaşıyorsun .

    2. Yağnurun ne konuştuğu anlaşılmıyor iyide seninde ne yazdığın anlaşılmıyor kusura bakmada

     1. İşte sen anlayamadığın için zaten tedavi ol diyorum kafan basmıyor ???

     2. Üstündeki iki mesajı sana yazmadım Yagnura laf eden ama ne yazdığı anlaşılmayan kişiyeydi senin yazdıklarında sorun yok anlaşılıyor

     3. Yağnura ne konuştuğu anlaşılmıyor diyor kendi ne yazdığı belli değil

     4. Özür dilerim Yagnurcu Anonim?
      Anonimleri karıştırdım kusura bakma ?

     5. Anonim benim ismimi yazmayı unuttum tekrar OZUR DİLERİM

 7. Kayın babalardan sonra damatlardan da sevgililer günü mesajı gelmezse çok ayıp olur ???

 8. Zinaya yine haksızlık tabak sıralamasını aynı yere koyarak dilediğini birinci dilediklerinide sonuncu ayarlayabilirlet

  1. Kız sıra mintanımamı geldi ayyy bana bir haller oluyor yılanlaşıyorum tıssssssss tısss tıs öhhöö öhöhöh reklam arası yediğim atıştırmalar boğazımda kaldı sana yılanlık yaparken ;)

 9. Arkadaşlar o hediyeler hepsi arkadan geliyor, yani kocalarından gönderme değil. Bence hepsi kurgu ve progama ait.

 10. En güzel hediye Gülcana…

  Kurgu olurmu adamlar yollamış..

  Songül Gülcan kadar taş düşsün başına ???

  Sina çatla ???

 11. ezgi ve kaynanasi gitsinde kim kalirsa kalsin biktik bu ne ya dedem hasta dedi gitti geri geldi bakti altinlar tatli ruyasinda gormedi altinlari kazaniyor digerleri ayakta uyuyor kormusunuz tuyo aliyor acik gozunuzu acin kaynaasi kadar tehlikeli oynuyan yok bence artik biktik yeni yuzler gelsin bunalrami kaldi yarisma ezgi ile kaynanasina diksindim bu yarismadan ben yarima yapiyim burak iceri girmeyi kapidan dahi sokmam ezgi ve kaynanasini gormemisler

 12. ezgi kaynanasi gitseydi yeter artik biktik yeter kanal d reyting reyhan ve ezgiden degil yeni yuzler gelsin kazansin

 13. evvet kanalde yöneticiler ezgi reyhan gitsin demirbas oldular bunlar olmasa renting kiramiycanmi yaziaklar olsun nergis gulcan sizler bitanesiniz nergis gulcan teprklr valla sizi yetiştiren anaya babay

 14. Keşke Nergis alsa bilerzikleri yarın, çok sevinirdik, ama bilgiler maalesef o yönden değil.. İnşallah yanılmışlardır.

 15. kanalde eleneler gelmesin rica yeni yarişmacilar gelsin helede yagnur gelmesin bu neya yeni yarişmaci görmek istiyoz

 16. Nergis de az degil program baslar baslamaz soda vermeler iki ceyrekle cenesi acılan 40 bilezok alsa ezgiye neler yapar insallah exgi alır bilezikleri

 17. ;-) sevgilim yok hicte sevgili modun da;-) degilim ;-) kızlarla daha fazla takiliyorum ;-) yane kankalarimla ;-)

  1. ay bende gercekten kızlarla takiliyorum sevgilim yok annem babam birbirini kutladilar

   1. anneşim;-) babisim ;-)bugun yemeye gidiyolar& ben & uçuzler evdeyiz;-) ay bugun çok tatava yaptık ;-)

   2. bugun ;-) çok;-) tatava yaptik deniz sen dc;-) sitesine ;-)gel hadi bays;-) bugun annesim;-) babisim yemeye gidiyo;-) ben tek evde;-) puhahahaha;-)

  2. bugunki sevgililer gunun;-)de uçuz prenslerle kutlayacam ;-)caner arda;-) ;-)frat efe;-)& ;-) ;-)cihan azur;-) benim kuçuk uçuzlerim prenslerim;-)

  3. bugunki sevgililer gunun;-)de uçuz prenslerle kutlayacam ;-)caner arda;-) ;-)frat efe;-)& ;-) ;-)cihan azur;-) benim kuçuk uçuzlerim prenslerim;-)

  1. eh tamam esonays instagramda istegimi kabul et goruşuruk takipcim ve bende senin takipcin goruşuruk dc sitesine goruşuruk

   1. öf tmm tmm deniz gercekten &;-)çok çabuk sıkılan;-) biriyim burdan konuşma mesafesi koyalim;-) buraya çok sık giren biri degilim yaa öf ;-) hadi

 18. Ezgi reyhan hanım programın rengi onlar lütfen elenmesinler gülcan haftaya elensin lütfen zaten ihtiyacı yok görgüsüz gülmez surat

 19. ezgi reyhan elensin cokmu ihdiyaci var gulcan programin sultani en guzeli en akilli sesiz kibar kizi tsklr

  1. Gülcan çok saygisiz agresif gitsin biran önce stemiyoruz onu

 20. Yarınki tahminim
  Ezgi birinci
  Nergiz ikinci
  Hülcan üçüncü
  Sina dördüncü
  Çeyreği alan ezgi
  Bilezikleri alan ezgi
  Elenen sina

 21. sina v ezgi burası sizin caniniz ;-)istedigin de girebilecegin;-) bakkal;-) dukkani ;-)degil zehirli ;-)dil ezgi sana ;-)acayip gıcıgim baris ;-)

 22. bir oh çekeyim sina gıcıksın kaynanan çatal dilli sıraanacığım reyhan ve zehirsaçan ezgide

 23. ANONIM (Yagnur*Avinesh Rekhi* ve Ismail YK hayrani Anonime sesleniyorum)
  BURADA MISIN???????
  Sen bana Magazin haber demiştin ya ben o Anonimim magazin haber getirdim
  BURADA MISIN???
  Sina Yagnurun sayfasına yorum yazmış baya Yagnura iltifat etmiş Yagnurda ona cevap yazmış?
  Rumeysanin fani Yagnurun sayfasında takip edin bizi diye yalvarıyor?
  Yagnur çok yakında Allah’ın izniyle dönecek çok mesaj ggonderiliyor BesYapuma çok
  Sevenleri var ?

  1. Bide Cansunun fanlarida artık Yagnura hayran olmuşlar sayfasında Yagnura iltifat ediyorlar ?
   Bide Avi çok güzel bomba bir fotoğraf paylaşmış bakmani tavsiye ederim
   Bide Ismal Yk kadınlar Matinası var fakat burada değil Yurtdışında maalesef
   Var ya o kızlar Isoyu çiğ çiğ yerler ??

   1. Ben geldim?
    Teşekkür ederim verdiğin magazin haberleri için süpersin ? Baktım Avının fotosuna evet bomba gibi formunda yine her zamanki gibi?
    Eveet İso’nun Bayanlar Matinasi var keşke Türkiye’de yapsa ya oof birde Radikal Feministi söylese super olur dimi ???
    Yagnur kesin gelecek Allah’ın izniyle artık gün sayıyoruz çok güzel fotolar paylaşmış yine ?
    Evet Yağnura artık Cansucularada Rumeysacilarda Sina da Ezgide kısaca artık herkes hayran?Ayrıca hayran olunmayacak bı bayanda değil hani mukemmell?

    1. Aaaa gelmişsin hoşgeldin
     Rica ederim benim için zevk sana haber magazin sunmak
     Güzel olma mı bomba olur ?Düşün Ismail Turkiyede kadınlar matinasi veriyor ve radikal feminist söylüyor ver coşkuyu
     Uzaktan geliyooor
     Icimi titretiyoooor
     Elinde kamcisi vaar
     Radikal feminist
     ??? ???

     1. Hoşbuldum ?
      Evet süper olurdu ama maalesef olmuyor?
      Ben şuan yarışmada Nergisi destekliyorum geçen hafta Kubrayi destekledim elendi ama Nergis elenmeyecek sanırım Yağnur dönünceye kadar Nergisi destekleyecegim eğer çizgisini bozmassa bu gün biraz şımarıklik yaptı gibi geldi ama soda falan verdi Sina ve Ezgiye hazmedemiyorsunuz altınları aldigina falan dedi açıkçası o davranışı yapmasını istemezdim
      Sina ve Ezginin ve Gulcanin seviyesine düşmesini istemiyorum İnşallah bı daha böyle davranışlar sergilemez
      Hadi ben kaçtım baya geç oldu
      Ba Baayyy?

     2. Ben acikcasi Yagnur elendiginden beri yarışmayı doğru duzgun izlemiyorum kim ne yapıyor bilmiyorum cirkinlikte zirve yapmış
      seviyesiz Gülcan Sina Ezgi üçlüsüne tahammül edemiyorum
      Yagnurun yerini de kimse dolduramiyor Yagnur geri dönünce izlemeye devam edecegim
      Tanam ozaman bende kaciyorum sana iyi geceler ?

 24. Ezgi ve Reyhan hanım mükemmelsiniz Anam.Yarın inşallah çeyrek ve bilezikler sizin olacak.Sizi seviyoruz ve destekliyoruz,sizi hayranlıkla izliyoruz Anam.Kıskananlar çatlasın.

  1. Kimse kusura bakmasın reyhan ezgi olmasa bu program reyting yapmaz izlenmez Gülcan dan nefret ediyorum onun gitmesini istiyorum mahkeme suratlı kimse ezgiye kavuşamaz reyhan ve ezgiok dogallar sizi çok seviyorum dileklerim inşallah sen alırsın kıskananlar çatlasın öpüyorum ezgicimmm reyhan cımm sizi

 25. Bilezikleri Ezginin almasına çok sevindim hak etmişti Sinan’ın gitmesine çok özöldöm keşke Gölcan gitse

 26. Bence de keske gulcan gitseydi iyi olurdu ama sina gidiyo haftaya totem yapalim gulcan gitsin aminnnnnn

 27. As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don’t assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

  1. Nicolas abim paslanmaz çelikten yapılmış merdiven korkuluklarının reklamını yapmış
   Tam da ihtiyacım olan şey korkuluklar pastan sağa sola korku salıyordu ;)
   Hemen üç beş tane alayım eşe dosta dağıtırım ;)

 28. Geçen hafta bazı bilgilerde ezgi gidecek dediler gitmedi bak şimdi de sina eleniyo dedi eleniyo ama yemin ederim haksızlık sınaya gunah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu