Zuhal Topal'la Sofrada

14 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yağmur Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 124. Bölüm Yağmur’un 14 Şubat Puanları

14 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün Yağmur yarışacak. Emine hanımın gelini Yağmur kaç puan aldığın ve hangi yemekleri yapacağını kaynanalar kaç puan vereceğini bu yazımızda tek tek anlatacağız. bu hafta oldukça farklı bir hafta ve kaynanaların yarıştığı programda bu gün yarışacak gelinimiz 10 yıllık evli ve o da diğer gelinler gibi tecrübeli.

=> 14 Şubat 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Kaynanalar Yağmur’ kaç puan verecek? Merakla beklerken her gün farklı eve konuk olan Zuhal hanım yarışmacıları bizlere tanıtmaya çalışıyor. Bizde bu bilgiler çerçevesinde ve daha önceki bilgileri bir araya getirip, 14 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yağmur kim olduğunu kısaca tanıtmaya çalışacağız. Tabi bu hafta Şükran hanımla bir olup gelinleri keskin dili ile eleştiren Kaynana Emine hakkında da bilgi vereceğiz. [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Perşembe Puanlama[/mavibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Yağmur hangi yemekleri yapacağını merak edenler de oluyor. Bu sebeple 14 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Yağmur’un menüsü ne olduğunu açıklayacağız. Tabi bu hafta oldukça çok eleştiri duyduğumuz kaynana Ayşe hanım bu menüye ne diyeceğini ve nasıl puanlama yapacağını, ayrıca anlatacağız. Şimdi bu yazıda neyi anlatacağımızı açıklayıp başlayalım. 

Zuhal Topal 14 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Emine’in Gelini 14 Şubat Yarışmacısı Yağmur Kim? Nereli ve Kaç Yaşında?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Emine Kim? Kaç yaşında? Aslen nereli
 • 14 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Yağmur’un menüsü)
 • Kaynanaların 14 Şubat 2019 Perşembe Yağmur’a verdiği puanlarlar
 • 14 Şubat Zuhal hanımın Yağmur’a verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Hafta başından itibaren oldukça çok eleştiride bulunan iki kaynanadan biri olan Emine hanımı ve gelini Yağmur’un nasıl performans göstereceğini merakla beklediğimi söylemeden edemeyeceğim. Tabi en çok Şükran hanımı bekliyor olacağım. Şimdi gelinimizi tanıtma ile konuyu anlatmaya başlayalım. >Puanlar Yazının sonunda Verildi<

14 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yağmur Kim?

haftanın dördüncü günü Zuhal Topal’ı evinde konuk edecek olan Kaynana Emine hanım oldu. Emine hanımın gelini Yağmur Yıldız; 30 yaşında ve 3 çocuk annesi olan kaynana Emine’nin en küçük gelinidir. Aslen Erzurumlu olan gelinimiz 10 yıllık evlidir. Yemeklerine ve elinin lezzetine güvendiğini ve bu yarışmaya katılmayı kendisi istediğini ve kaynanası Emine hanıma da sürpriz yaptığını ifade etti. 14 şubat perşembe zuhal topalla sofrada bugün yağmur kaynanası emine resmi

Yağmur eşi ile tanışma hikayesine baktığımızda ortak arkadaşlar sayesinde tanıştıklarını ve bir sinemaya gittiklerini, sinema sonrasında telefonunu istediğini ama vermediğini daha sonra ortak arkadaşlar sayesinde kendi telefon numarasını bulduğunu ve böylelikle, mutlu bir evliliğe giden yolda ilk adımı attıklarını araya ailelerinde girmesi ile nişanlandıklarını ve bir sene sonra evlendiklerini açıkladı.

Bu haftanın en iddialı gelini olduğunu, konuşmalarından anladığımız ama kaynanası Emine hanımın, hafta başından beri sert bir dille diğer gelinleri eleştirmesi nedeni ile yüksek puanlar alamayacağını söyleyebilirim. Şimdi kaynanası Emine hanımı kısaca tanıyalım.

14 Şubat 2019 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Emine Yıldız Kimdir?

Giyimi ve yüzükleri ile Zuhal hanımın dikkatini çeken, seyircinin de yaptığı eleştirilerle kimisinin gıcık olduğu, kimi izleyicide çok haklı bulduğu emine Yıldız; 52 yaşında ve üç çocuk annesi olduğunu bu yarışmaya katılmayı kendisi istemediğini ve küçük gelini Yağmur’un habersizce başvurduğunu ve kabul edilmesi ile öğrendiğini ama gelini Yağmur’a güvendiğini söyledi. bu arada [saributon]Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat Perşembe Puanları[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Bakımı sevdiğini diyet yapmaya çalıştığını ve arkadaşları arasında kendisine süslü Emine diye hitap ettiklerini açıkladı. Emine hanımın gelini Yağmur’un 14 Şubat Perşembe günü yarışmada yaptığı menüyü açıklayalım. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı[/pembebuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat Perşembe Yağmur’un Menüsü

 • Yeşil mercimekli yuvalama çorbası
 • Kıymalı pide
 • Gülaş
 • Şehriyeli pilav
 • Kaşık salatası
 • Midye tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Şubat Perşembe Yağmur'un Menüsü ve Yemekleri resmi

Bu haftanın kaynanaları Yağmur’un menüsüne Azime hanım dışında yetiştiremeyeceği konusunda fikir birliğine vardılar. Azime hanım ise dünün intikamını alıyor bilemiyoruz ama kolay bir yemek olduğunu söyledi. Bakalım Yağmur dedikleri gibi yetiştirebilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Puanları[/mavibuton] için Tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (11-15 Şubat) Yağmur’dan Önce Yarışan Gelinlerin Puanları

11 Şubat Pazartesi Nermin’in Puanı: 20
12 Şubat Salı Suna’nın Puanı:19
13 Şubat Çarşamba Filiz’in Puanı:22

Yağmur’un en büyük hatası ayran yerine süt vermesi oldu. 10 yıllık gelin marketten ayran almasını bilmiyor diye Azime hanım eleştirdi. Yağmur bunun yüzünden çok düşük puanlar alabilir. Şükran hanım kendi gününe oynayacağı için 4 veya 5 verecektir. Çünkü tek anlaştığı kaynana emine hanım olduğundan dolayı.

Emine’nin Gelini Yağmur’un Puanı 14 Şubat Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Ayşe 3
Karanfil 4
Azime 3
Şükran 4
Zuhal Topal  8
TOPLAM  22

Zuhal Topalla Sofrada 14 Şubat Yağmur’un Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu