Zuhal Topal'la Sofrada

15-19 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Neden Yok?

15 Haziran Pazartesi günü ekrana gelmesini bekleyenler hemen 15-19 Haziran Zuhal Topa’la sofrada Neden yok diye merak içinde kaldıklarını ve yeni bölümü ne zaman yayınlanacağını oldukça merak ettiklerini gözlemledik. İşte Bu hafta Zuhal Topal var mı Yok mu? sorusunun cevabı.

Fox TV ekranlarında sunucu ve oyuncu Zuhal Topal’ın sunumu ile hafta içi her gün 16:00 da yeni bölümleri ile karşımıza çıkan yemek programı 15 Haziran Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmadı. Bir çok kişi yeni bölüm saati geldiğinde ekran başlında yer alsa da maalesef istedikleri yeni bölümü göremediler.

15-19 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Neden Yok görseli
15-19 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada

Sosyal medya da bugün Zuhal Topla var mı diye birbirlerine sorduklarına şahit olduğumuz için bu yazıyı kaleme aldık.

Fox TV ekranların da 15-16-17-18-19 Haziran haftasına yayınlanacak olan yeni bölümü yayınlanmayacak. Onun yerine farklı programlar yer alacak. Kısaca bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümü yayınlanmayacak.

15-19 Haziran Zuhal Topa’la sofrada Var mı?

Programı yakında takip edenler 12 Haziran Cuma günü program bu sezona noktayı koyduklarını defalarca söylemişti. Sunucumuzun bu sözlerini kaçıranlar yeni bölümü arayıp durdular. Kısaca sezon finaline giren Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta ve önümüzdeki iki ay boyunca yayınlanmayacak.

Yeni bölümü daha doğrusu yeni sezon başlama tarihi henüz netleşmediğini ve yeni sezonda konseptin yine tek ev üzerinde olup olmayacağı pandemi sürecinin gidişatına bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak büyük bir ihtimalli gene tek ev üzerine çekimlerini yapacak.

15-19 Haziran Zuhal Topa'la sofrada Var mı Resmi

Zuhal Topla son bölümde yeni sezon için henüz çalışmalara başlamadıklarını ve yeni sezonda farklı konseptler üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bunun yanında sürprizler de olacağını dile getirdi. Bu sürprizlerden birisi ödülü 15.000 TL den 20.000 TL’ye çıkartmak olabileceği söylentileri kısa sürede yayıldı. Şu an piyasada en büyük ödülü Zuhal Topal programı zaten hali hazırda veriyor.

Kuvvetle muhtemel ikinci olana teselli ödülü verilebilir. Tabi tüm bunların cevabı yeni sezonla netlik kazanacak.

Bu yazımızda 15-19 Haziran Zuhal Topa’la sofrada Neden yok sorusunun yanı sıra yen,i sezon hakkında kısa değerlendirme yapmış olduk.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu