Nefes Nefese

15 Ağustos Nefes Nefese Çalan Şarkı Ve Sözleri <<|Gül Kuruttum|<<

Nefes Nefese 3. bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Daha ilk dakikalar da nefes nefes çalan şarkı ne ola diye sosyal medyada çok merak edilmiş. Bizde siler için 15 Ağustos Çarşamba Nefes Nefese Çalan şarkının adı ne olduğunu ve sözlerini sizlerle paylaşacağız.

Nefes Nefese 15 Ağustos Çalan Şarkı Ne?

Rüya, Antakyalı Yusuf’un elinden kaçmayı başardı ve tek amacı Boran ile evlenmek değil, Boran’ın ve örgütünün hakim olduğu topraklarda annesinin izini sürebilmek ve hiç görmediği yüzünü görebilmektir. İlk fırsatta İnternet kafeden Boran ile İnternet üzerinden tekrardan temas kurmayı başarır. Boran neden peşine Şakir ağanın adamlarını taktığını sorar. Ancak Rüya kendisini esir aldıklarını ve ellerinden zor kaçtığını söyleyince Boran artık hasretine dayanamıyorum. Çık gel artık der.

Rüyada gerçek niyetini ortaya koyup anneme ulaşabilecek miyiz deyince Boran sen gel yeter burada her taşın altına bakıp anneni bulacağız der. Rüya hayattaki tek gerçeği olan annesine ulaşmak için başka çaresi olmadığı için Boran’ın dediği bakır dükkanına gider. Salih ile Yusuf da Rüya’nın peşine düşerler. Rüya’yı canlı yakalamanın anlamı Şakir dedeyi de sağ salim geri kurtarmak olduğu için Yusuf bu işin peşini hiç de bırakmaya niyeti yoktur. Salih ile Yusuf da pazarda Rüya’nın izini sürerken tam da bu sırada Şakir dedenin konağına polis baskının verir.

Polise gelen ihbarı değerlendirdiğini söyleyen polis amiri ardiye olarak kullanılan odayı arar. Esir olarak kalan kızın izini bulmaya çalışacak. Ancak gelen kişiler polis değil terör örgütünün adamları Üzerlerine polis kıyafeti giyip gelen kişiler Atmaca’nın adamlarıdır. Hikaye da aksiyon son hız devam etmekte iken dizinin daha başlarında 15 Ağustos Nefes Nefese çalan duygusal şarkının adı ne olduğunu ve nereden dinleyebileceğini araştırdıklarını gördük. Nefes Nefese 3. bölümde çalan şarkının adı “Gül Kuruttum” seslendiren ise İncesaz. Şimdi bu şarkının sözlerinden bir kısmı daha sonra şarkıyı dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz. 

Nefes Nefese 15 Ağustos Çalan Şarkı Sözleri

“Gül kuruttum gül kuruttum
Gül kuruttum gül kuruttum

Yari Sinemde uyuttum
Yari Sinemde uyuttum

Yar söyledi ben unuttum
Yar söyledi ben unuttum”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu