Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

15 Aralık Ah Kalbim Özeti 282. Bölüm Fragmanı Daadi’nin Ölümü

15 Aralıkta ekranlara gelecek olan Ah Kalbim 282. bölüm Daadi’nin acı ölümü ve Pragya’nın gidişiyle çok üzücü sahnelerle dolu olacak. Pragya’ya git diyen Abhi aslında hayatının hatasını da yapmış olacak, pişman olacak ama nafile. İşte Ah Kalbim 282. bölüm özeti.

Ah Kalbim 15 Aralık‘ta Pragya’nın Abhi’yi kurtarmasının ardından çok mutlu anlar yaşanırken Disha’nın hamile olduğu haberi evdekileri sevince boğacak tabiki Aliya ve Tanu dışında.

Abhi de bebek planı olduğunu paylaşınca Daadi istediğim tam da buydu dercesine mutlu olur. Simonika ise ellerinde kelepçe arabaya bindirilir. Ancak arabanın fren yaptığı anda arabadan kurtulmayı başarır. Hatta polisin silahı elinde Mehra konağına doğru gider. Polis hemen durumu anons geçer. Evde parti yapan Mehra ailesi ise her şeyden bihaberdir.

Purab durumu öğrenir ama Simonika garsonun birinden tehditle aldığı kıyafeti giyer ve erkek kılığında partide onları izlemektedir. Simonika’yı ilk fark eden kişi Tanu olur ama ses etmez. tesadüfe bakın ki Simonika yanlışlıkla Disha ile çarpışır. Disha onu hemen tanır. Korku içinde olan Simonika terasa çıkar.

Silah sesini duyan herkes panikler. Silahtan çıkan kurşun ise avizeye işaret eder ve avize son anda Pragya’nın üzerine düşecekken Abhi onu kurtarır. Purab Simonika’yı yakalamaya çalışsa da başarılı olamaz. Aliya ise olanlardan dolayı yine bir klasiktir ki Pragya’yı suçlar. ah kalbim 282. bölüm özeti resmiAbhi iş için il dışına çıkacaktır. Pragya’nın bu işin ardını bırakmayacağını bildiğinden sakın evden çıkıp Simonika’yı yakalamaya falan kalkma diye uyarıp evden çıkar. Pragya Simonika’nın oyununa gelir. Simonika şurada diyen kişiye inanır. Aslında bu Tanu ve Simonika’nın ortak tuzağıdır. Pragya’nın tek başına giderse başına bir şey gelecek diye düşünen Daadi buluşma yerine gelir.

Simonika’nın elindeki silah bir anda ateş alır ve Daadi vurulur. Kanlar içindeki Daadi hastaneye götürülür ve doktor onun vefat ettiğini paylaşır. Herkes gözyaşlarına boğulurken Aliya Pragya sen suçlusun der. Abhi de ona hak verir uyardım ama dinlemedin git şimdi hayatımdan der. Pragya duyduklarına inanamaz. Pragya uçurumun kenarına gelir ama… Aması için bir sonraki özetimizi bekleyin ;)

Ah Kalbim 282. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

97 Yorum

 1. ALLAHIM ya şu Abhiyi yazan senaristin kafasını çok merak ediyorum. Neyin kafasını yaşamışki bu kadar sümsük ezik kişiliksiz bir adamı star olarak yazmış. Adam bir kazandığı malına sahip olamadı şaka gibi yıllarca izlemişler mi bunu hintliler ?????

 2. FİLİZİMMM hamile dimi sümsük pragya ???? onlar ne zaman o noktaya gelmeyi başardılar kii bundan sonra bir klasik Abhi vakası ile karşı karşıyayız yeni bir pabucumun popstarı ???????

 3. Günaydinlar kizlar

  Her kese merhaba

  Nurdan nasilsin janim kuzulan iyilermi :-) :-) aaaaa ama deme böyle Nurdan ben çok sewiyorum aphiyle pragyayi yani janim her kesin fikri ayni olmaz onuda biliyorumda Yinede sewfigim kahramanlar onlar benim janim umarim tepkim sert olmamişfir senide kirmak istemem ;-) ;-) :-)
  Burayami taşindiniz benim Biraz işler çokdu Hemde benim büyük oglan grip yüzünden biraz rahatsizlandida o yüzden bu aralar çok giremiyorum siteye
  Eger olurda çok gelemezsem hepiniZ Kendinize iyi bakin

  ALAHA EMANAT OLUN

 4. ???. Kendini yargılamak, bir başkasını yargılamaktan çok daha zordur. Eğer kendini iyi bir şekilde yargılamayı başarırsan bu, senin gerçek bir bilge olduğunu gösterir.
  (Antonyo Exupory)???
  ????????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ?❣
  ELAM❤❤

 5. NURDANIM Abhi çizgi film karakteri ya Fredd Çakmaktaş gibi Pragya da Wilma??
  Ya dün Yasak Elma hem çok komik hem çok acıklıydı. Alihan ile Ender Halitten intikam almak için evlendi. Ender Alihanın evine yerleşti. Ve Alihanın parasıyla pırlanta kaplı gözlük aldı. Sonra Yıldız ile karşılaştılar hava attı Ender.
  Yıldız diyor ki: Benim kardeşim kuru bir kitapla kaldı kadın pırlantadan önünü göremiyor dedi ?????
  Ya öyle bir güldüm ki hem koltuktan düştüm hem çay bardağı düştü elimden Allah’ım nasıl müthiş oyunculuklar tam komedi ???????

 6. ?? Güzel söz sadakadır ??

  Hadisi şerif ??

  ???????????

  Hayırlı günlerr hatun kişilerim.

  GÜLALEK

  Sert olmadı sevebilirsin Abhi ve Pragya’yı fakat ben böyle ezik tipleri sevmem. Seni kırmamak için Ah Kalbim için yorum yapmayacağim artık. ☺️☺️☺️☺️☺️İyi seyirler sana.

  ??????????

  GAMZELİMMM

  Çukura baktım ya izleyemedim. Ender çok fena uuuu Yıldızı çiğ çiğ yer ?????

 7. Ender Halit gibi bir kişiliği bile parmağinda oynattı ihanetini yutturdu. ???? Yıldız ona çerez ??????

  Ama Zeynepe iyi oldu İnşaAllah hamile kalır her rürlü rezillik yaşar. ????? ar namus edep yoksunu kardeşlerrr

 8. SEVGİLİ ARKADASLAR MORELERİNİZİ BOZMAYİN ALT TARAFİ BİR FİLLİM ADİ UZERİNDE FİLLİİİM VALLAH ??

 9. NURDANEM BACİM FİLİMDE YATAGA GEREK YOK BİLE EL ELE TUTUSLARİ ZAMAN BİLE HAMİLE KALİYORLAR CANİM??

 10. NURDANIM Çukur zirve yapmış yine reytıngte. Söz dizisi Zirveyi hiç kaptırmıyordu ama üç dört bölümdür çok düştü. Terörist ve savaş dizilerine tahammulum gerçekten yok??
  Çukur Kurtlar Vadisine benzemiş ya çok karışık. Çukur Varken Kıvanç Tatlıtuğ ‘ün yeni dizisi Çarpışmanın tutması çok zor. O da Show’da perşembe günü. Ama Show aynı kurguyu veriyor hep. EZEL” dizisine benzeyen yapımlarda ısrarcı. Çarpışma da Ezele benzemiş insanlar yoruluyor izlerken ??
  “Bir Zamanlar Çukurova çok fenomen. İnsanlar başkasının karısını ya da sevgilisini elinden alan ZORBA SAPIK Erkekleri İzlemeyi çok seviyor NURDANIM ??

 11. NURDANIM UTC bugün final yapacak işin yoksa izle
  ???
  NURDANIM Bizim Hikaye de Filizin kardeşleri ve Barış el birliğiyle Filizi hasta etmeyi başardılar en son Fikret yanlışlıkla bir çocuğu öldürdü FİLİZ dayanamadı ağzından burnundan kan geldi yere yığıldı hastaneye kaldırdılar galiba KAN KANSERİ ??
  ☘☘☘☘
  NURDANIM Zeynep Halitın yanında işe girdi Halit ile gücünü birleştirdi Alihan dan intikam almak için. Aptal Alihan Zeynep e anlatsaydı herşeyi böyle olmayacaktı. Asıl olay ne NURDANIM Alihanın ablası bütün hisselerini Alihan dan aldı Halit e devretti Alihan dan intikam almak için. Ah Alihan ablana söyleseydin Halit annemizle ilişki yaşamış diye bunlar olmayacaktı adam gibi yuzlessenıze kardeşim ??
  NURDANIM ENDER DİYOR Kİ ZEYNEP E : Bir daha bir erkek bulurken haddini bil sen kim Alihan kim diyor ?? Zannedersin kendi KRALİYET AİLESİNDEN geliyor gece konduda işçilik yapan bir ailenin kızı olduğunu ve Sekreterken Halit ı tavladıgını unutmuş haspam???
  İNSANIN NEREDEN GELDİĞİNİ UNUTMASI NE ACI??

 12. NAZIM bir film vardı kız adama hamileyim diyordu. adam dedi kı: Seni bir kere ağacın altında öptüm elinden tuttum nasıl hamile kaldın ya hayret diyordu seninki o hesap oldu ?????
  NAZIM sen de Yasak Elmaya geç hiç sıkılmazsan hele Enderin kardeşi var Caner o kadar komik ki sosyal medyada Capslara konu bile oluyor??
  Aa Nazım dizi diyip geçme insanların beynini yıkıyorlar. Hele şu işçisine aşık olan patron dizileri. Gerçek hayatta işçi olarak çalışan genç kızlar zannediyor ki ben de patronumu ayartıp nikâhı basarak zengin olabilirim ??
  HAYAL BUNLAR HAYAL PEMBE HAYALLER MASAL

 13. GAMZELİMMM

  BİR ZAMANLAR ÇUKURUOVA

  Çok tutuldu ama anlamadığım kocanı öldürürüm yada öldürtürüm karnındaki bebeğinle bizim olacaksın. ???? zannedersin koskoca adanada kız kalmamış evli hemde hamile bir kadına kalmış koskoca çiftlik sahipleri.

  ?????

  Çukur toparlayamadı artık izlemek bile istemiyorum. Zaten erkenden kapattm bakamadım saçmaladılar iyice.?????

  Final yapsaydılar ne güzel olurdu bu ne ya milletle dalga geçiyorlar.

  Çarpışmayı izlemedim ama erken final söylentileri vardı yapımcısı ve kanal açıklama yapmış final yok çekeceğiz bölümleri diye ???? KIVANÇ çok geliştirdi kendini yakışıyor onada ağlamak sevinmek. ??????

  Ender zehirli yılan vede çok zeki kadın ihanaetini bastırdı temize çıkardı kendini

  ?????

  Gençlerimize ne güzel örnekler dimi GAMZELİMMM

  Haaa GAMZELİMMM utc final yapacakmış sonu nasıl bitecek merak ediyorum ??????

  1. Hemde ben böyle saçma fedakarlıkları anlamıyorum. Bir zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha karakterini yazan kişi kadın mı erkek mi acaba bu kadar kolay bir dille anlatılmış. Eee ölsün bu şekilde yaşamaktansa hem ben rezil hem o adam ihanete uğramış ne kafalar yaşıyorlar vay arkadaş

 14. NURDANIM Çukur final yapmaz bu sene reytingi daha da yüksek
  Kıvanç olağanüstü hakkaten
  ????
  Elçin de çok tatlı kız
  ?????
  NURDANIM Bir Zamanlar Çukurova olayını ben anlamamıştım bu hamile kadına mı kaldı bunlar diye sonra dizide Gelin Kayınvalide konuşmasına şahit oldum: Oğlum seni takıntılı bir şekilde seviyor dedi içinden de: Oğlum zaten kısır baba olamayacak sen ona bu çocuğu vereceksin mutlu olacak dedi. Yani NURDANIM oğlunun kısırlıgını örtbas etmek için gebe kadın aldı. Zamanında aynı şeyi kendi de yaşamış halbuki başka birini severken köyün ağası zorla sahip olmuş kadına. Kendi yaşadıklarını gelinine de yaşatıyor cani kadın oğlum mutlu olsun diye ??
  SADİST BU İNSANLAR YA

 15. NURDANIM işte gerçekte böyle saçma fedakarlıklar olamayacağı için bu tarz diziler yapıyor kar . Hangi kadın ya da erkekler böyle saçma fedakarlıklar yapar ki böyle acı çeker insan içinde tutamaz DERT OLUR. Senaristlerin çoğu kadın. Yasak Elma yi komple kadınlar yazıyor mesela. UTANMADAN NASIL KENDİNİZ KADIN OLDUĞUNUZ HALDE KADINLARI BU KADAR DEĞERSİZ OYUNCAK GİBİ KILIYORSUNUZ??
  Mesela bu dizilerde tüm doğruları söyleyen bir karakter yazılmalı çatçat diye herkesin yüzüne haykırmalı öyle daha eğlenceli olmaz mı ??

 16. DEFNEM TAMAM CANİM BİR SEFERDE YASAK ELMAYİ İZLİYECEM BAKALİM BİRTANEM SEVERSEN DEVAM EDERİM İZLEMEYE

 17. GAMZELİMMM

  Gerçek hayatta me yazıkli bu izlediklerimiz gibi oldu diye düşünüyorum. Kadınlar kendilerine değer vermiyorlar. Böylece alçaltıyorlar. Baksana tv ye magazine sözde sosyeteye insanlar tek tip artık kadımı erkeği farketmez. Bir deli kuyuya bir taş atıyor bin akıllı çıkaramıyor. ????? beyin yerine ne taşıyor millet bilmiyorum.

 18. NURDANIM ona sözüm yok gerçek hayatta da rezil kepaze insanoğlu hele ki sosyete dünyası. Mesela çoğu birbirlerinin iş ortağının karısıyla ya da kocasıyla yatıp kalkıyor değişiklik olsun diye. Sosyete kadınları aşırı zenginlikten ne yapucanı bilmiyor gözü dönmüş hepsinin
  Sadece tehdit ve zorbalık ile evlenmeleri saçma buluyorum. Benimle evlenmezsen sevgılını öldürürüm saçmalığı beni delırtıyor yavaş öldür pardon yani ????
  Pislik akan bu dünyada temiz kalabiliriz inşallah. İnsan bir kirlendi mi üzerindeki lekeler çıkmak bilmiyor

 19. Bilmiyorum ki GAMZELİMMM gazete internet ve tv ile duyduklarımız yeterince iğrenç bence. Zenginlik azmak değildir YARADANIN verdiğinin kıymetini bilmek ve onu hayr ile kullanmaktır. İşcilerine , eşine , dostuna hakkaniyetli davranmaktır bence. Ben artık yadırgamıyorum böyle iğrençlikleri yıllarca koca koca köşklerde villalarda yalılarda sürülen zengin hayatını , baba oğul havuz başında içki kadehleri ellerinde sohbetlerini, namus kavramının olmadığını yıllarca gözümüze sokup durdular ya artık normalleştik sanırım.
  ???? çok üzücü bir durum aslında ne gariptirki kimse hayır demiyor yadırgamıyor. Ne koyuyorlarsa önümüze izliyoruz ????

 20. NURDANIM SALİHA bizi bulamamış haber verdim burda olduğumuzu ama inşallah bulur
  Ya böyle düzenli yazmadıgımız için düzenli bir yere herkes dağılıyor. Bu sene nasıl olacak bilmiyorum böyle Filizi de anlıyorum ama..
  Keşke Sev Yetere biz gelseydik ilk başta ??

 21. GERCİ KİZLAR DEDİMDE KİMSEDE YOK???????????????? NURDANEM CANİM DEFNEM CANİM İKİNİZE İYİ AKSAMLAR CANLARİM

 22. Sana da İyi akşamlar NAZIM
  Düzenli bir yere yazmayınca kimse yazmıyor. Ben de demin onu demiştim keşke ilk başta Sev Yetere yazsaydık diye tıkır tıkır veriliyor özetler

 23. DEFNEM VALLAH HAKLİSİN KİSMET CANİM ????????????????????????????? ALEVCİM HOSGELDİN CANİM NASİLSİN İYİMİSİN BİRTANEM

 24. Defnem canım iyiyim sükür sen nasılsın gözlerim fena değil işte gözlükler iyi geliyor ama bir yere üzünca bakınca zonkluyor
  Naz ablam hoşbuldum iyiyim şükur sen nasılsın
  Bence de kızlar keşke bir sayfaya yazak bende sizi arıyorum deminden beri ikimizim yerine bakdım defnenin yazısını görünce buraya geldım

 25. Alev canım İkimizin Yerine tahammül edilir gibi değil FİLİZ yazmak istemiyor onu çok iyi anlıyorum ama böyle hem kimse bulamadığı için yazmiyor hem de meşakkatli olduğu için çok fazla internet gidiyor ?
  Alev canım nasıl mikrop kaptı gözlerin ne yaparken oldu neyin rahatsızlığı bu böyle anlamadım ??

  1. canlarım ah kalbim özet yazmak daha güzel geliyor açıkcası iki güne bir özet versem sizin için de iyi olur diye düşünüyorum ne dersiniz? eskiden olduğu gibi ah kalbim altında buluşalım mı ne dersiniz?

 26. ALEVCİM TESEKKUR EDERİM CANİM SENİN GOZLERİNİN İYİ OLDUGUNA SEVİNDİM CANİM İNSALLAH DAHA İYİ OLUR CANİM VALLAH ALEVİM BENDE BİR ARA GOZLERİM İCİN DOKTORA GİTTİM BANADA GOZLUK TAVSİYE ETTİLER AMA YOK DEDİM CANİM

 27. Ya defnem hastalığın adı bir karip ya alerjik konjonktivit diye bir şeydi mevsim degişikliklerinden makyaj urunerine ve ilacla temasa karşı gözde olan bir hastalıkmış ya

 28. DEFNEM VALLAH COK GUZELMİS KARİ SEVERİM BEN HELLEDE KAR YAGARKEN ALTİNDA YURUMEYİ COK SEVERİM BİRTANEM BİZİM BURDA SADECE YAGMUR YAGİYOR VALLAH❤

 29. Naz ablam gözlüğü hep takmıyorum dinendirici kitap okurken telvizon izlerken falan sen niye yok dedin ki ablam

  Almiroşum hoşgeldin

 30. Ooo MaşaAllah GAMZELİMMM

  Çık gez biraz karın altında çol hoş olur üşütmez kar yağarken.

  Aleyna aleyküm selam GAMZELİMMM bende baktım oraya ama bulamadım. ??? sende görürsen selam söyle ASİ ye SERPİLİM ASLA BİZİ TERKETMEDİ muhakkak arada geldi selam verdi. İnşaAllah RABBİM tüm sıkıntılarını gidersin canım hocamın ????

  ???????

  Bende çay içiyorum. NAZIMM hoş gördüm nasılsın bacım.

  ????????????

  Eeeee sizler ne yapıyonuz.

 31. Geçmiş olsun ALMİRA canım dikkat et yahu göz en hassas organımız.

  ?????

  GAMZELİMMM

  Biz böyle savrulduk durduk bakalım ne kadar dayanacağiz böyle

 32. ALEVİM VALLAH BEN GOZLUYE KARSİYİM CANİM HİCTE SEVMEM VALLAH ALLAH BANA NASİP ETMESİN CANİM

 33. Nurdan ablam.doğru soynuyorsun cok hasas ben de cok dikkat edmeğe calışıyorum ikimizin yerine hiç dayanılır gibi deyil biz ah kalbim de kalalım eskisi gibi

 34. NURDANEM GOZLERİNDE RAHATSİZ OLAN ALEVDİR CANİM ALMİRA TURP GİBİDİR CANİM ONDA BİRSEY YOK

 35. Naz ablam tabikin allah hiç hastalığı sana nasip etmesın inşallah ben de sevmem ama ne yapalım mecbur zaten kısa süre için takmasam daha fena olur diye mecbur ?

 36. Hoşbuldum sakar şakirimm nasilsın bitanem?dikkat et kendine cnm
  Nurdan abla karıstırdı bizi alevle naz ablanin dediği gibi ben turp gibiyim maşallah???

 37. Ooooovvvv kusura bakma turp gibi ALMİRA canımm ????

  Geçmiş olsun ALEV ? ☺️☺️☺️☺️☺️ Yanlışlık olmuşşş

 38. NURDANIM zaten kışın çok çetin geçecekmiş bu sene öyle diyor meteoroloji Allah’ın izniyle inşallah. Ya sebze meyve bile olmadı kış olmadığı için her türlü mikrobik hastalık kol gezdi çiftçiler dünya zarar etti. Bir de enflasyon eklenince lanetlendik sandım?ne kötü bir yıldı.
  Ben kârı kışı hiç sevmem normalde doğru düzgün bir evimiz yoktu heryeri yıkık dökük okul durağı da uzaktı. Kabus gibiydi kış. Maldivler tarzında iklimleri sevdim hep gündüz sıcak akşam yağışlı ?
  NURDANIM dans ettim dışarıda fotoğraf çektim bir sürü çok güzeldi ??☃

 39. Amin naz ablam canım benım inanın size bir şey olduğunu duyunca sanki bana olmuş gibi üzülüyorum dular ediyorum o kadar değerlisiniz benim için

 40. NURDANIM zaten kışın çok çetin geçecekmiş bu sene öyle diyor meteoroloji Allah’ın izniyle inşallah. Ya sebze meyve bile olmadı kış olmadığı için her türlü mikrobik hastalık kol gezdi çiftçiler dünya zarar etti. Bir de enflasyon eklenince lanetlendik sandım?ne kötü bir yıldı.
  Ben kârı kışı hiç sevmem normalde doğru düzgün bir evimiz yoktu heryeri yıkık dökük okul durağı da uzaktı. Kabus gibiydi kış. Maldivler tarzında iklimleri sevdim hep gündüz sıcak akşam yağışlı ?
  NURDANIM dans ettim dışarıda fotoğraf çektim bir sürü çok güzeldi ??☃
  ???

 41. Nurdan ablam ne kusuru ha almira ha ben ne fark eder kardeş gibiyiz ama hep turp gibi olsum sa ol ablam benim

 42. Afiyet olsun NURDANIM aleyküm selâm yani oraya uğrarsam olur
  NURDANIM site ile ilgili son kararımızı yaza doğru veririz
  UTC izliyorum final yapacak ?
  ?????
  ALEVCİM sen makyaj yapmıyorsun zaten öyle demiştin demekki mevsim değişikliğinde birşeyler olmuş. Radyasyona takılma pek

 43. Yani hastalıklarımızı inkar ederek kurtulamayız kızlar. Kim gözlük takmak ister ki. Benim 18 yaşında bozuldu gözlerim ben çok mu zevk alıyorum gözlük takmaktan ama miyopum işte uzak sorunum var yıllardır takıyorum. İlk başta berbat hissettim kendimi ama sonra alıştım hatta herkes bana çok yakıştığını söyledi. Ya bazen üniversite de çıkarırdım gözlükleri sınıftaki erkekler bile Defne gözlüğünü tak Allah aşkına çok farklı bir hava katıyor sana her kıza yakışmıyor derlerdi ??benim organım öldü sanki

 44. ALEVİM BİRTANEM ALLAH SENDEN RAZİOLSUN SENDE BİZİM İCİN COK DEYERLİSİN GUZELLİM BENİM

 45. Merhaba öykü
  Defnem evet makayj yapmam mevsimden olsa gerek her halde tamam canım
  Almiroşum kalbimsin canım eniştem ne yapıyor anlaşa biliyormusunuz bakayım ???

 46. DEFNEM VALLAH BENDEDE UZAGLİK SORUNUM VAR AMA FAZLA DEYİL CANİM YANİ İDARE EDİYORUM CANİM

 47. Naz ablam benim caım

  Defnem ya güzele ne yakışmaz ki ben de başda yadırkadım ama şimdi olışdım gibi yakıştığını söyleyen cok ama boş veriyorum bana iyi geliyorsa gerisi boş ???

 48. Sagol alevimm??sende benim biriciğimsin?sozlüm de iyi birbirimizi tanıma sürecindeyiz simdilik hersey yolunda bitanem?
  Benim enistem nasil peki nasıl gidiyor ilişkiniz herşey yolunda mı?

 49. Ooovv GAMZELİMMM müthişsin karın ilk yağışı hali çok romantik ve güzeldir sabahıı kabuss ???????

  Erzurumda yaşadım karın cefasını çok çektik. Evimiz sobalıydı bulaşığı banyosu ne kadar cefalı. ?????

  UTC yi izle burdada anlat da.

 50. Kız iyi tanı bir yanışı olursa dalarız sen tek de yetersin ya bizde de her şey yolunda şükur onda iyi selamı var hepinize canlarım sizde tanışın bakalım kız aşık oldun mu ?????

 51. Valla alevim aşik oldum dersen yalan olur,öyle kolay degil hemen aşik olmak veya sevmek?
  Ama ona ısındım samimi geliyor güvenilir bir insan herşeydeñ ötesı sevmekte zamanla olur herhalde

 52. ALEVİM NAZIM akıllı lensler de var şimdi çok güzeller kullanabilirsiniz. Tıp gelişti artık. ?
  NAZIM mıyopsun işte benim gibi göz numaram 1 benim de çok düşük rahatsızlığım ama gözlük takmak iyi geliyor yine de nerdeyse uyurken bile takacam rüyaları net görmek için ??
  GÖZ GÖRMEYİNCE GÖNÜL KATLANIYOR AMA OTOBÜS DURAĞI LEVHALARINI VE YAKISIKLILARINI FARK EDEMİYORSUN YANİ ????

 53. Canım güven cok önemli güvenmesen sevmek de bjr işe yaramıyor bence once güven karşılıklı inşallah hep mutlu olun

 54. NURDANIM Egenin kışı doğuyla kıyaslanamaz tabi ben Doğunun kışını istemem asla Allah biliyor ? ama doğru düzgün bir evin ve yakıtın yoksa neresi olursa olsun kış zor geçiyor ?
  Bizim oraların avantajı heryer orman ve çalılık olduğu için motorlu bıçkı ile istediğin kadar odun, çıra ve kozalak toplayabiliyorsun bedavadan tek iyi yani bu?

 55. Aynen alevim??
  Ay defne gülmekten yıktın beni kız naz ablada gözlük taksın yakısıklıları net görür belki???

 56. DEFNEM İLLAHİ SEN YA COK KOMİK BENDE YAKİSİKLİLARİ GORMEK İCİN YAKİNA GİDERİM CANİM SORUN DEYİL???

 57. Ee ALEVİM yanındaki yakışıklıyı fark edemezsen hayat neye yarar??
  ????
  ALMİRA elektrik alıyorsun yani seni gidi ??
  Kız boşver aşkı meşkı seni el üstünde tutsun gözü dışarda olmasın varlığı yokluğu bilsin yeter ?

 58. Defne allahdan ben göz bozulmadan fark edim yakışiklıyı sen de farkedersin zamanı gelince o sana gendini fark edirir

  Almira defne doğru soyluyor elktirik almasan biz seni tırofoya bağlarız merak etme ????????????

 59. Ee NAZIM yakına gidersin çocuğu omuzundan tutar şöyle dersin: Pardon gözlerim iyi seçemiyor da yakınlarda market var mı Koçum Yiğidim ??
  Lolipop alayım ikimize kâr yağarken yalarız ????

 60. Kızlar birazdan abim gelir telvonu alır elimden cok fazla ekrana bakamıyorum hadi cumneten iyi geceler tatlı ruyalar sizi seviyorum ruyanızda ağ sakalı dede görürseniz o benim işte ?????

 61. Dimi abla bana ker okuz diyor burda canim cicim konusyor beni satıyor
  Alevcim o okuz ne yaptığını iyi biliyor

 62. ALEVCİM ben yakışıklı insanı 1 kilometre öteden keşfederim hazine avcısı gibi mücevherden anlarım yani ve ağıma düşürmek istersem yaparım bunu ??
  ama artık uğraşmıyorum benim için hayatın ve cazıbenın bir anlamı kalmadı zirvede bıraktım herşeyi ??

 63. Ehh biraz elektrik almışim defnem yalan yok??

  Oyyy dilek kiskanmış ??kız sen benim ruh ikizimsin bakma sana davar öküz ker diyorum ama bunlar sırf sevgiden??sanki sen demiyosun düz gidiyorsun bana ve naz ablaya??dimi abla.

 64. KIZLAR BİR ÜST SAYFAYA YASAK ELMA KURBAN KİM E GEÇELİM SİZİN İÇİN DE UYGUNSA.
  BAŞKA UYGUN YER BULAMADIM EN ÜST SAYFA UYGUN DÜŞÜYOR GENELDE
  SALİHAM BULURSUN DİMİ YASAK ELMA Yİ ORAYA GEL
  HADİ YASAK ELMA KURBAN KİM ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu