Gelinim Mutfakta

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba çeyrek altını alan belli oldu! 15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Emel Özkızıltaş kaç puan verdi? 15 Aralık Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba günü Damla kaç puan aldı? 15/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 13-17 Aralık haftasında Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? Kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı?  İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Günün Birincisi için tıklayınız.

Güncelleme (16/12/2021) 15 Aralık Çarşamba günü Miyase 18 puanla günün birincisi olurken, 8 puanla Damla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puanları ile puanlaması %100 belli olduğunda, gözler iki gelinin puanları üzerinde olacak. İlk olarak Damla’nın puanları üzerinde olacak. Zira Damla adım adım bileziklere yürümeye, hız kesmeden devam ediyor.

=> 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

İkinci olarak da izleyicilerin dikkat kesileceği Aslıhan’ın puanları üzerinde olacak. Aslıhan da adım adım eleme potasına sürüklenmeye devam edip etmeyeceği, şimdiden merak edilmekte.

=> 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 15 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 15 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Mevcut yarışmacılar arasında en fazla bileziğe sahip olan Aslıhan, artık popülerliğini yitirirken, Yeşim Aslıhan’ın yerini almaya gayret etmesi dikkatlerden kaçmadı. Yeşim’in de unuttuğu bir nokta var. Bunca zaman yarışmada olmasına rağmen az bilezik kazandı. Gün geçtikçe yüzü eskiyor. Bir gün eleme potasına kendisini bulduğunda, elde edemediği bilezikler için çok geç olacak.

=> 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin, diğerlerine nazaran bileziklere bir adım daha yakınlaşmayı başaracak. bir gelin de eleme potasına doğru sürüklenmeye devam edecek. 

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Tecrübeli yarışmacı Aslıhan yarışmada kalmak, gelecek haftalar da bilezik şansını devam ettirebilmek için bugün 15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almalı ve rakipleri ile arasında ki puan farkını kapatması gerekiyor.

Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda istediği puanlar alamadığı takdir de ve yine en düşük puanları alan gelin olması halinde, bu hafta eleme potasın da yarışmayı, bir bakıma garantilemiş olacak. 

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Damla aldığı çeyreklerin gazı ile oldukça iddialı söz söyledi. İşte Damla’nın rakip gelin ve kaynanalara karşı sarf ettiği o sözleri; 

“Ben terminatör Damla. Bu mutfaktan hepinizi teker teker sileceğim!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, tüm rakiplerini sırası ile eleyeceğini söylerken, kaynanalar odasında Nuray, Damla’nın bu sözleri karşısında “Hayırdır Damla’ya ne oldu? Damla yürek yemiş!” diyerek kendilerini eleyemeyeceğini iddia etti.

Kaynana Nuray Cuma günü eleme potasına yarışmamak için artık çok daha riskli puanlara imza atacak. Bugün Gelinim Mutfakta 15 Aralık Puanlama sırasında, kaynana Nuray’ın 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapması bekleniyor. 

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası

Gelinim Mutfakta son bölüm de yine çeyrek altını rakiplerinden daha fazla puan almayı başaran Damla oldu. Damla 18 puan alarak günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu.

Geçtiğimiz iki hafta yarışmaya dahil olan Miyase, geldiği haftalar da da fırtınalar estirse de şimdilere de performansı yerlerde. Miyase artık bu kötü gidişe son vermesi gerekiyor. Miyase Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba puanlaması sonucunda yüksek puanlar alamadığı takdir de kesinlikle ama kesinlikle Aslıhan ile eleme potasında mücadele eden isim olacaktır.

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Güçlü bir rakiple eleme potasına düşmek istemeyen Miyase, bugün verilecek olan puanlama da iyi puanlar alıp, eleme potasının en azında bir tık üzerinde yer almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünden bu güne kadar iki bölüm de Damla çeyrek altını kazanan gelin oldu. Bugün Emel Özkızıltaş’ın vereceği 15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sonucunda hangi gelinin çeyrek altını kazanacağı, merak konusu oldu. Bunun dışında bileziklere almaya baz alınan, Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba puan durumu sonucun da Damla’ya hangi gelinin rakip çıkacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Güçlü rakiplerini alt etmeyi başaran Damla, haftanın ortasında 15 Aralık puanlaması sonrasında en yüksek puanı alacak olan geline verilecek çeyrek altını kazanmak, rekora koşmak istiyor. Bundan dolayı, Damla bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu ile elenmemek için yarışacak gelin ile bilezikleri almak için yarışacak isimler %100 olmasa da büyük oranda kedilerini belli edecekler.

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Miyase

Emel Özkızıltaş beş puanı kime verdi? 15 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? Çarşamba Damla kaç puan aldı? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Aslıhan bugün kaç puan aldı? Çarşamba kim birinci oldu? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Puanları (15/12/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Aralık Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 4
Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 2
Damla: 4

*************************
” 15 Aralık 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 3
Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 15 Aralık Çarşamba Toplam Puanlar

Aslıhan 4 5 1 3 1 14
Yeşim 5 1 1 4 5 16
Miyase 3 2 5 5 3 18
Damla 1 4 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************

Aslıhan: 27 + 14 = 41
Yeşim: 30 + 16 = 46
Miyase: 24 + 18 = 42
Damla: 37 + 8 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
15 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin kesin olarak netlik kazandıktan sonra, gözler bir sonraki güne çevrilecek. Haftanın final bölümü öncesinde ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Nuray ne oldu 1 1 1 5 aslıhan çıldırdı yeter artık gidin ağla ağla aslıhan tiyo alamadinmi nuray

  2. Artık nuray hanim sürekli bulamıyor aslıhan i bugün üç tane bir verdi bunlardan bitanesi kendi gelinine gitti bir yani nuray hanim aslıhan a 1 verdi bugün kendi gelinini yaktı bugün heralde sonu geldi artik aslıhan bu hafta elenecek gibi görünüyor bir sürpriz olmasa bu hafta aslıhan a bay bay diyeceğiz inşallah ben asli hani sevmiyorum zaten elenmesini istiyorum tabiki gelinim mutfakta dan

  3. e nuray yaptığın 3 kağıtlar nihayet sonunda seni buldu o kadar gelinlerin hakkını yedinki yediğin hakların geri dönüşümü inşallah burdan gidişin olacak bir dahada ekranda sizleri görmeyiz oturur evinde tekrarlarına bakarsın belki o zaman ne kadar hak yediğini anlarsın

  4. ya aslıhan nuray ikilisi ekranda çok itici görünüyorsunuz artık gidin insanların nefretini kazanıyorsunuz belki çok altın kazanmış olabilirsiniz ama insanlığınızdan vede kişiliğinizden çok şey kaybettiniz o altınlar elbet biter ama kaybettiğiniz onurunuz geri gelmez artık insanların gözünde fişlendiniz

    1. acaba ekip Aslıhan in fişini mi çekti yoksa kalan günler de kurtaracak mı
      bence kurtarır Aslıhan dan vazgeçmezler

  5. ya kaynanalar neden 5 1 1 1 veriyorsunuz 2 leri 3 leri 4 leri evemi götüreceksiniz biraz adaletli olun kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışı neden başkasına yapıyorsunuz her şey altın değil ekranda çok sevimsiz görünüyorsunuz hep keser oluyorsunuz kendinize yontuyorsunuz birazda testere olun karşı tarafada gitsin rabbena hep bana olmaz hak edene verin adalet insana her yerde lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu