Gelinim Mutfakta

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftanın Birincisi Toplam Puan Durumu]

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Sunucusuz hafta finalinde Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Toplam Puanlar sonucunda bilezikler sahiplerini bulacak. Bu hafta Bilezikleri kim kazandı? 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre Yaren mi bilezikleri aldı? Yoksa Aslıhan mı bu hafta bilezikleri kazandı? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Demet Akalın’ın sunumları ile başlasa da 14 Ekim perşembe günü Demet Akalın ani bir karar ile programın sunuculuğunu bırakması ile gözler 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunu kimin sunacağına çevrildi. Gelinler ve dış sesin yardımı ile program bu hafta sunucusuz tamamlandı.

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı Görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri çok rahat bir şekilde alan Aslıhan toplamda 15 bilezikleri kazanırken, bu hafta 20 bileziği de alıp altın listesine göz kırpmak istiyor. Bunun için Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Toplam puan durumu sonucunda en fazla puan alabilmek için Aslıhan’ın tek yapması gereken Yaren’i geçmesi gerekiyor. 

=> 22 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yaren

Bu hafta beş bileziği alacak isim Yaren ile Aslıhan arasında birisi olması bekleniyor. Eğer Yaren bugün günün birinci olup çeyrek altını kazanması halinde kesin olarak gelinim mutfakta bu hafta bilezikleri kazanan isim olacak.

Böylesine önemli bir avantajı kullanmak isteyen Yaren bugün 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da birinci olabilmenin tek şartı günü birincisi olmadan geçtiğini düşünen Yaren, yemeğine odaklanıp en iyisini yapmak için kolları sıvadı.

Bu hafta bilezikleri kazanmak için oldukça iddialı konuşan Yeşim, Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmaktan çok ama çok uzak bir konumda duruyor. Yeşim bugün eleme potasının bir tık üzerinde yarışan isim oldu.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

11 Ekim 2021 tarihinde başlayan programında hafta ortasında Demet Akalın’ın programın sunuculuğunu bırakması ile Perşembe ve Cuma puanları sunucusuz çekimle devam etti. Gelinlerin Cuma puanları sonucunu yani 15 Ekim Cuma gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu dış sesin açıklaması bekleniyor.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Bu hafta yarışmaya dahil olan Büşra Nur, istediği puanları ilk üç gün alamadığı için Perşembe günü eleme potasında düşen yarışmacı oldu. Büşra Nur, Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun da bu hafta bilezikleri almayı planlarken, eleme potasında yarışıp, %100 elenmesi bekleniyor.

Dikkat: Bugün 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Yarışmacıların Cuma puanları verilmeden hemen önce hem puanlarını hem de rakibi ile sıralamasını alt kısımda verilmiştir.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yaren: 67 Puan
  2. Aslıhan: 59 Puan
  3. Yeşim : 53 Puan
  4. Büşra Nur: 40 Puan 

Yukarıda yer alan puanlar gelinlerin Perşembe günü elde ettiği toplam puanlardır. Bugün 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucunda ile bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

15 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren : 67 + 6 = 73
Aslıhan : 59 + 8 = 67
Yeşim : 53 + 19 = 72
Büşra Nur : 40 + 4 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

15 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  BÜŞRA NUR

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
15 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BÜŞRA NUR
*************************

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

11 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 15 Ekim Cuma puanlaması ile gelinim Mutfakta bilezikleri alan isim %100 belli oldu.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yaren

Sunucusuz olarak devam eden program da 15 Ekim Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda göre bir gelin beş adet altın bileziği kesin olarak kazandı.

Hafta başında her ne kadar Aslıhan ve Yeşim’in ismi bilezikleri kazanacağı söylesen de 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Yaren oldu. Haftanın Birincisi Toplam Puan Durumu sonucuna bilezikleri Yaren aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. BİLEZİKLER ASLIHANA GİTMESİNDE İSTERSE ÇÖPE GİTSİN FİLİZ HANIM BİRDE KAFAMA TAKILAN FRAGMANDA GÖRDÜM HER HAFTA ÜNLÜ GELECEK DİYOR BUNUN AÇILIMINI YAPARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDRİM SAYGILARIMLA

    1. Gülben Ergen’in sağlık sorunları olması ile Songül Karşı ile anlaşmak istediler. Ancak Demet Akalın’da ki gibi konser muhabbetleri olmaması adına her hafta farklı bir ünlü gelecek. Hangi ünlü seyirci de karşılık bulursa ilerleyen dönem de onunla çalışılacağı konuşuluyor. Şimdilik elime ulaşan bilgilere göre Songül karlı… Gülben Ergen birer hafta ile gelip sunacak

  2. yarene zaten iyi demiyoruz ama aslıhan kendini bir şey zannediyor şımarıyor ekranda sevimsiz duruyor kaynanası zaten ayrı bir vaka zaten hepsinin foyası meydana çıkıyor tüm türkiyeye rezil oluyorlar insan bunlara bakınca haline şükrediyor altın için insanlıklarını ayaklar altına alıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu