Gelinim Mutfakta

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma günün birincisi ile haftanın son puan durumu belli oldu! 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Bu hafta kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Demet Aklın bugün puan verecek mi? 15 Ekim Cuma bugün kim birinci oldu? 15 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Haftanın final bölümünde bugün Çeyrek altını kim kazandı? Bu hafta toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? Cuma puanları verildi mi? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puanları yine sunucusuz bir şekilde devam edecek. Bugün son puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, bir gelin kesin olarak elenecek. Bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. 

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Birbirinden iddialı gelinlerin katıldığı ve yaklaşık 3 yıldır devam eden yarışma programında son bölümde ilk defa sunucusuz program çekilmesi, izleyenleri şok etti. Gelinler adeta kedi kendilerine çalıp, kendi kendileri söylemesi (mecazi anlamda) ortaya çok ama çok absürt görüntülerin çıkmasına neden oldu.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız.

Bugün de yine sunucusuz devam edecek olan yarışma programında, haftanın final bölümü ile ekrana gelecek. Gözler ise hem bugün 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak ismin kim olduğuna, hem de bu hafta en yüksek puanı alan gelinin üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 15 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bu hafta Son puan durumu sonucuna göre bugün altını kim kazandı? sorusunun cevabını bu yazının en sonunda kesin olarak açıklanmıştır.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak belli olduğunda Yaren mi bilezikleri alacak? Yoksa 20 bileziği için mücadele eden Aslıhan mı bilezik alacağı kesinlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

11 Ekim 2021 tarihinden başlayan yarışma programında, Gelinim Mutfakta son bölümden Demet Akalın aldığı ani bir kararla sunuculuk görevini bırakmış, program sunucusuz devam etmiştir.

Bugün de sunucusuz devam edecek olan programda, haftaya kimin sunacağı merak konusu oldu. Bu konuda yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan isim Songül Karlı oldu.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Nuray kaynana haftanın final bölümüne üzerinden altın ve çeyreklerin resmini basılı olduğu kıyafetle gelmesine, rakipleri çok şaşırsa da Nuray kaynana aynen şunları söyledi. İşte Kaynana Nuray’ın sarf ettiği o sözleri;

“Bütün buraya gelmemizin amacı ne? Çeyrek, bilezik, altın!” Yarışmacı kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray, altın altını çekeceğini, bu sebeple altın baskılı kıyafet giydiğini açıkladı. Kaynana Nuray’ın bu stratejisi 15 Ekim Cuma günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında işe yarayıp yaramayacağı şimdiden merak konusu oldu. 

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Sunucunun hafta ortasında çekip gitmesi ile gözler yeni hafta gelecek olan Songül Karlı ve nasıl sunacağına çevrilmişken, Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanlama kısmında en yüksek puanları alıp, Songül Karlı’nın karşısına 20 bilezikle çıkmanın planlarını yapıyor.

Kaynanaların kendi kendilerine olayları hatırlatıp konuşması “Daha önce olayların bilerek mi ortaya çıkarıldı. Gelinler ile kaynanalar bilerek mi kavga ediyordu” diye izleyenlerin aklına gelmiyor değil. Sunucunun gitmesi, programın otoritesini ve inandırıcılığını büyük ölçüde etkiledi.

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Büşra Nur, bu hafta yarışmaya büyük bir iddia ile gelmesine rağmen bugün Mutfakta 15 Ekim Cuma puanlaması sırasında eleme potasına mücadele eden isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puan Durumu

Bu hafta programda adeta bombalar patladı. Sunucu hafta ortasında yarışmaya terk etmesi, yarışmacılar kendi kendilerine programı sunmaya çalışması ile benzersiz bir haftayı birazdan ilk kaynananın vereceği 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları başlayacak. Günün kritiklerinden sonra, son kaynananın vereceği puanlarla haftayı noktalayacak. Böylesine yoğun bir gündemi geride bırakırken, gözler günün sonunda bileziklerinin de sahibini bulacağı, Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Yaren son bölümde en yakın rakibi olan Aslıhan’a 8 puan fark atmasına rağmen, henüz bilezikleri alacağına kendisi de güvenmiyor. Zira daha önce Aslıhan ile arasında 9 puan fark olmasına rağmen, Yaren son anda gelip, bir puan fazla alarak bileziklerin sahibi olmuştu. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren tüm bunların farkında olduğu için bugün şimdiden kazandığını ilan etmeyip, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde, bilezikleri alacağını ilan etmenin planını yapıyor. 

Bu hafta Yeşim’in çok iyi başladığı ancak son bölümde 4 puan alarak hayranlarını büyük ölçüde üzen Yeşim’in bilezikleri alma şansı hala var. Ancak Yeşim her kaynanadan beş alıp, diğer gelinler de bugün Gelinim Mutfakta 15 Ekim puanlaması sırasında hep bir alması gerekiyor. Böyle bir şey 3 yıldır olmadığı için Yeşim kesin olarak bilezikleri bu hafta kaybeden isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Büşra ve Kaynanası Arzu

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda sadece bilezikleri alan değil, aynı zamanda elenen isim de açıklanacak. Ancak Perşembe günü eleme potasına düşmekten kurtulamadığı için ve en yakın rakibi ile arasında ki 13 puan farkını kapatamadığı için Büşra Nur’un elenmesine bugün kesin gözüyle bakılıyor. 

15 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün puan verecek mi? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Cuma günü en fazla puanı hangi gelin aldı? Soruların cevapları alt kısımda puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanları (15/10/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Ekim Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: Demet 
Aslıhan: Ayrıldı
Yeşim: Puan
Büşra Nur: Vermeyecek

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Büşra Nur: 1

*************************
” 15 Ekim 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Büşra Nur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Arzu’nun verdiği Puanlar

Yaren 1
Aslıhan 3
Yeşim 4
Büşra Nur: => Arzu’nun Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 3
Yeşim: 5
Büşra Nur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 15 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Yaren X 3 1 1 1 6
Aslıhan X 1 1 3 3 8
Yeşim X 5 5 4 5 19
Büşra X 1 1 1 1 4

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Ekim 2021 Haftası) – Cuma

*************************

Yaren : 67 + 6 = 73
Aslıhan : 59 + 8 = 67
Yeşim : 53 + 19 = 72
Büşra Nur : 40 + 4 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
15 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BÜŞRA NUR

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2021 Cuma Fragmanı İzle

15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu ile son puan durumu sonucu  %”00 açıklandığında bir gelin yarışmadan ayrılırken, bir gelin de tam beş altın bileziğin sahibi olacak. İşte böylesine önemli bir bölümde ekrana gelecek olan haftanın final fragmanı olan Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu