Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Açıklandı! [Sinem Bozkurt]

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sinem Bozkurt yarışacak. 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Urdu dili ve edebiyatı bölümden mezun olan Sinem’e gidecek. Yemek yapmayı çok seven ve yemek yaparken asla yorulmadığını ifade eden Sinem Bozkurt kaç puan aldı? Sinem Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sinem’in menüsünde hangi yemekler var? Sinem Bozkurt’un rakipleri Sinem’e kaç puan verdi? 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda Sinem toplamda kaç puan aldı:? Rakiplerinin aldığı puanları geçebildi mi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı kim? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 5 Kasım Cuma Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (15/10/2021) Sinem Bozkurt 15 Ekim Cuma günü, toplamda 32 puan alarak haftanın birincisi oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

Henüz 3 yıllık evli bir çocuk annesi olan Sinem bugün iddialı menüsü ile rakiplerinin karşısında çıkacak ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Puanları için ter dökecek. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Bu Hafta Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

15 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Sinem ve Arkadaşı

Kendisinin el lezzeti olduğuna inandığını, defalarca yarışmaya baş vurduğunu sonunda kabul edildiğini ifade eden Sinem, bu hafta rakiplerini bir bir elediğini, bugün 15.000 TL’yi alacağını iddia etti. 

Sinem’den önce yarışan yarışmacıların puanlarına bakıldığında Sinem, Zuhal Topal 15 Ekim Cuma puanları sırasında 27 ve üzerinde puan alması halinde haftanın birincisi olacak.

=> Yemekteyiz (11-15) Ekim 2021 Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Sinem Bozkurt kaç puan aldı? 15 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sinem Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sinem’in menüsünde hangi yemekler var. Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma (2020)

15 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Sinem Bozkurt. Aslen Diyarbakırlı olan Sinem Urdu Dili ve Edebiyatı bölümden mezun olmuştur.

7 Yaşında beridir mutfakta yemek yatığını iddia eden Sinem, 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı oldu. Kendisine ve elinin lezzetine güvenen Sinem Bozkurt, Zuhal Topal’la Son bölüm de yarışan Yasin’in düşük puanlar alması ile haftanın birincisi olacağını düşündüğünü ifade etti.

15 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puan durumu sonucunda bir gelin tam 15.000 TL’nin sahibi olacak. Sinem hafta başında beri rakiplerini bir bir elediğini, bugün çok iyi yemekler yapıp, rakiplerini alt edeceğini düşünüyor. 

Bu hafta şüphesiz en dikkat çeken yarışmacısı Sabahat oldu. Sabahat kendisine düşük puanlar veren rakiplerinden bir bir intikam almaya devam etti. Bugün Zuhal Topla 15 Ekim Cuma puanları sırasında yine intikam puanları vereceği için Zuhal Topal’ın bu konuya el atıp, Sabahat’ı diskalifiye etmesi gündeme gelebilir.

15 Ekim Yarışmacısı Sinem Bozkurt

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Bozkurt
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Resmi
 • 1994 yılında doğdu
 • 27 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • Pandemi de 1,5 yıldır evden çıkmadı
 • İstanbul da yaşıyor
 • 3 yıllık evli
 • Urdu dili biliyor
 • Urdu dili edebiyatı bölümünü bitirdi
 • Aslen Diyarbakırlı
 • 13 aylık bir oğlu var
 • Oğlunun Adı Aras Mete
 • Mutfağa 7 yaşında girdi
 • Ev Hanımı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Sinem Bozkurt’un menüsünde hangi yemeklerin olduğunu, final masasında hangi yemeklerin yapılacağını açıkladıktan sonra bu haftanın kaderini %100 değişecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Puanları ile puanlaması yazının en son kısmında tablo içerisinde aktarılacaktır. 

15 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Puanları Alacak Sinem Ve Menüsü

 • Kuşkonmaz Çorbası
 • Kuru Patlıcan ve Biber Dolması
 • Kuru Cacık
 • Sebze Sote
 • Diyarbakır Güveci
 • Pirinç Pilavı
 • Sinem’in Saltası
 • Fıstıklı Burma Baklava

Haftanın son yarışmacısı olan ve 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları alacak olan Sinem’in menüsünü gören rakipleri, Sinem’in menüsüne aynen şu sözleri söylediler. İşte Sinem’in rakiplerinin eleştirileri;

Menü karışık
Uyumsuz yemekler var
Hazır malzemeler var
Kuşkonmaz menüye olmamış

Yarışmacının Rakipleri

Sinem’in rakiplerinin eleştirilerine bakıldığında bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma günü Sinem’e rakiplerinden yüksek puanlar gelmeyeceği çok açık. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Puanları Belli Olduğu An Sinem

Sinem hafta başında beri rakiplerin tıpkı Yasin gibi sert eleştirip, düşük puanlar verdiği için Sinem’e rakiplerinden düşük puanlar gelmesi bekleniyor. Ancak Sinem Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı çok ama çok yüksek olması halinde, haftanın kaderi değişecektir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim Cuma puanları açıklandığında Sinem Bozkurt kaç puan aldı? Sinem’in rakipleri Sinem’e kaç puan verdi? Bu hafta Yemekteyiz yarışmacısı Sinem toplamda kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sinem Bozkurt toplam da kaç puan aldı? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki tablo içerisinde aktarılmıştır. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Sinem Bozkurt)

Sabahat Şahin  5
Edizcan İkizoğlu  5
Habibe Naz Özcan  10
Yasin Tayyar  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   32

**15 Ekim 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 15 Ekim Cuma Fragmanı İzle

Aslen Diyarbakırlı olan, 27 yaşında, 3 yıllık evli, bir çocuk annesi Sinem Bozkurt’un yarıştığı ve 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının da verileceği bölüme ait olan fragman yayınlandı. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Ekim fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu