15 Ekim Edho Fragmanı Yayınlandı! Edho 143. Bölümde Neler Olacak?

15 Ekim Edho Fragmanı bildiğiniz üzere son bölümden hemen sonra yayınlanmıyor. Bu sebeple vaktinde yayınlanacak olan Edho 143 bölüm fragmanı verip, gelecek bölüm hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

ATV iç yapımlar tarafında yapımcılığı yapılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 15 Ekim 2019 Fragmanı yayınlandığında göreceğiz ki Hızır’ın ve Çakırbeylilerin başı belada. Örgütlerin ölüm listesine gören Feyyaz ne yapacak? Örgütçüler ile anlaşacak mı? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda sizler için hazırladık.

15 Ekim Edho Fragmanı (143. bölüm)

Detaylar ve gelecek bölümde olacaklar fragmanın hemen altında sizleri bekliyor.

Hızır masadaki hakimiyeti ele almak için Feyyaz ve Feyyaz’ın yönettiği adamları bir bir ya öldürüp etkisiz hale getiriyor. Yada kendi saflarına katmaya devam ediyor. Şu an masa da Hızır ve Feyyaz karşı karşıya gelse de her ikisi de açıktan birbirlerine karşı savaş ilanı edemedi. Bunun en büyük nedeni ise Hızır’ın sevgilisi Sevda aslında Feyyaz’ın öz yeğeni olmasında dolayı Hızır açıktan düşmanlık edemiyor. 15 Ekim Edho fragmanı 143. bölüm - 15 Ekim Edho Fragmanı Yayınlandı! Edho 143. Bölümde Neler Olacak?Amerikalı Can beyin kendilerinden adlığı silahların parasını aldıktan sonra önce Can beyi kendi mekanında öldüren Hızır’ı daha sonra silahların teslim edildiği örgütlerin hem adresleri hem de listelerini alan Hızır ve adamları, teröristlere karşı kendilerini değil, teröristler ile iş birliğine her daim açık olan Behram’ı öne süren Hızır’ın aslı amacı en ufak masayı satmasında direk tepesine binmek amacı ile bizzat yönlendirmiştir. Ancak Behram ve Feyyaz da boş durmayacak ve kendilerine karşı gelen teröristlere Hızır ve ailesini işaret edecek.

15 Ekim Edho Fragmanı Sonrası Tüyolar

 • Melike artık yeğeni Sevda ile Hızır’ın görüşmesine müsade etmeyecek
 • Hızır, Altan’ın planını bozmak için ilk hedef Amerikalı dostları ve sonrasında Altan olacak
 • Alpaslan Vurulmayacak
 • Hızır masada aldığı kararın arkada duracak
 • Amerikalı ajanların açık hedefi olan Çakırbeyli ailesi hemen toparlanma sürecine girecek
 • İstihbaratçı Altan da eksen kayması olacak Ülkesine hainlik peşinde olacak
 • Amerika gizli servisi Can’ın intikamını almak için operasyon düzenleyecek
Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı! Macera Kenya'da Geçiyor

Şimdilik gelecek bölüm ile ilgili edindiğimiz tüyolar bundan ibaret. Şimdi geçmiş bölümde neler oldu. Kısaca hatırlayalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142 Bölüm Özeti

 • Hızır Behram’ı masaya kabul etti
 • Feyyaz ile birlikte Behram Terör örgütleri ile anlaşma sağlandı
 • Hızır ise Feyyaz’ı köşeye sıkıştırdı
 • İlyas ve Alpaslan Teröristleri kendi ürettikleri silahlarla etkisiz hale getirdi

 Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM