Gelinim Mutfakta

15 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 12 Ekim Çeyreği Kim Aldı? Günün Yemeği

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk günü Pazartesi yeni gelin ve kaynananın gelmesi ile Gelinim Mutfakta yeni haftaya merhaba dedi. 15 Ekim Pazartesi ekranlara gelen Gelinim Mutfakta’da en merak edilen sorulardan biri Çeyrek altını kim hangi gelin aldığı ve 15 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama nasıl oldu. Bu soruların cevaplarını yazımızda sizlerle paylaştık. [saributon]Gelinim Mutfakta 16 Ekim Salı puanları [/saributon]için tıklayınız.

=> 15 Ekim Cuma 2021 Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Pazartesi puanlama vermeden önce önce bu hafta (15 Ekim Pazartesi – 19 Ekim Cuma) haftasında yeni bir gelin ve kaynanası Ayten hanım dahil oldu. Ayten Hanım gelini hakkında üç maymunu oynamak zorunda lafı ile kaynanaları şaşırtırken gelinini de kızdırdı. Ayten Hanımın gelini ise oldukça iddialı. Kimseyi iddialı bulmadığım için yarışmaya iddia nedir göstermeye geldim diyerek ilk günden adından söz ettirdi. Bakalım Gelinim Mutfakta 15 Ekim Pazartesi puanları verilince tepkiler nasıl olacak. Not: Gelinim Mutfakta 15 Ekim Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. [saributon]Gelinim Mutfakta 22 Ekim Günün Birincisi Kim[/saributon] için tıklayınız. 

Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta haftalık puanları sonucunda Özüm malesef ki elenmişti. Özüm’in elenmesi pek çok takipçimiz gibi benim de üzülmeme neden oldu. Hanife Hanım tatlıdan pek anlamam deyip gelini Başak’a en yüksek puanı vermesiyle seyircinin tepkisini alsa da bazıları da sonuçta herkes gelininin tabağını bulmaya çalışıyor bulmuş ve vermiş diye yorumlandı. Bakalım Başak yine bu gün yani 15 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olacak mı ? Yoksa yeni gelmesine rağmen Ayten Hanımın iddialı gelini mi birinci olacak? Bu sorunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Başak ve Ezgi geçtiğimiz hafta yine birbirine çok yakın puanlarla dikkatleri çekti. Yeni gelmesine rağmen iyi puanlar Emel de  Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmına baktığımızda gayet iyi puan aldı. Özüm ise aralarında çok fark olmamasına rağmen elendi. Tabağını tanımakta zorlanan Ezgi’nin tepkisi ise geçtiğimiz hafta en çok konuşulanlar arasındaydı. Fatih Bey bunu kanıtlayınca Ezgi hem özür diledi hem de ağladı. Eminiz ki bu hafta Başak bu konuda yine Ezgi’nin damarına basıp bu konuda da bir şeyler yapacaktır. Listenin en başına adını yazdıran Ezgi ile Başak’ın gergin dakikalarının ardından netleşecek olan gelinim mutfakta puan durumu şimdiden çok merak edildi. Gelinim Mutfakta 15 Ekim puanları için bu sayfaya gelen okurlarımız puanlar yazımızın en alt kısmında verdik. Bu gün sizce Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi kim olmalı. Siz kimi destekliyorsunuz? Yorumlarınız sayfamızın en alt kısmında bulunan yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Günün Birincisi Olup Çeyrek Altını Kim Aldı? (Pazartesi)

Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim oldu eminiz ki sizler de merak içindesiniz. Geçen haftanın birincisi Ezgi mi, yoksa kıyasıya rekabet ettiği Başak mı birinci olacak? Geçtiğimiz hafta aynasıyla, süsleriyle, kaynanalara ikramlarıyla adından söz ettiren Emel mi yoksa Ayten Hanım’ın iddialı gelini mi çeyreği alacak? Bunu hep birlikte Gelinim Mutfakta puanları verildikten sonra göreceğiz.  Gelinim Mutfakta günün birincisi de bu puanlara göre netleşecek.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiBu hafta Ezgi ve Başak arasındaki gerginlik bence daha da tırmanacak. Bunun en büyük nedenlerini geçtiğimiz haftadan hatırlayacak olursak; Hanife Hanımın en olmamış tabak olan Başak’ın tabağına beş vermesi ve Ezgi’nin haftanın birincisi olup listenin başına yerleşmesi. Ezgi iddasını gerçekleştirmiş ve liste başında yer almış durumda. 25 bileziğin sahibi olan Ezgi’nin her hafta kendine olan güveni artmakta. Emel ise geçtiğimiz hafta el lezzetiyle iyi diyebileceğimiz puanlar aldı. Bakalım kaynanası Emel’in tabağını bulup gelinim mutfakta 15 Ekim Pazartesi günün birincisi yapabilecek mi? Gelinim Mutfakta 15 Ekim puanları ile %100 bilgiler sitemizde yer alacak. En güncel bilgi için yapmanız gerekn tek şey sayfayı güncellemek ;)

Bakalım 15 Ekim Gelinim Mutfakta puanları verildikten sonra günün kritiği yapıldı. Bu kritikler esnasında Ayten Hanım’ın evde benim sözüm geçer, oğlumun yanında da benim sözüm geçer, gelinim üç maymunu oynamalı sözü gelinini kızdırdı ve asla böyle bir şey yapmam dedi. Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi kim oldu sorusunun yanıtı ise krtikler sonrasında Fatih Ürek tarafından duyuruldu. Not: 15 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek altını alan kim Pazartesi günün birincisi kim sorusunun cevabını paylaşmadan evvel işte günün yemeği “İrmik Köftesi” ve malzemeleri alt kısımda verdik. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Günün Yemeği İrmik Köftesi Malzemeleri

 • Bir paket irmik
 • yarım paket margarin
 • Bir su bardağı su
 • Bir yemek kaşığı yoğurt
 • Yarım tatlı kaşığı tuz

İçi İçin

 • Dört yüz gram yağsız kıyma
 • Bir soğan
 • Üç-dört yemek kaşığı sıvıyağ
 • iki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Yarım demet maydanoz

Günün yemeği İrmik Köftesi yapımı için  için Fatih Ürek 40 dakikalık süre verdi ve bu süre içerisinde yarışmacılar günün yemeğini yapımını tamamlayıp kaynanaların damak lezzetine göre Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 15 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmında geçildi.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanları (08.10.2018 Pazartesi)

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :  2 puan
Başak : 1 puan
Özüm :   3 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Emel :  5 puan
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi  5 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :  2 Puan
Özüm :  2 Puan
Emel : 1 Puan
*************************

“15 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :  3 puan
Başak :  3 puan
Özüm :  1 puan
Emel :   5 puan ⇒ Ergül’ün Gelini
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :  1 Puan
Başak  4 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :  2 Puan
Emel : 5 Puan
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

15 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Emel
Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Emel

15 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Özüm

*************************

15 Ekim Pazartesi haftanın ilk puanlaması aşaması sonlandı. Bakalım gelinler 15 Ekim Pazartesi kaç puan almış? Ezgi 11 puan, Başak 10 puan, Özüm 8 puan, Emel 16 puan aldı. Haftalık puanlar ise alt kısımda verildi.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (15 Ekim – 19 Ekim Haftası) – Pazartesi

Ezgi’nin Puanı      : 11
Başak’ın Puanı    :10
Özüm’ün Puanı : 8
Emel’nin Puanı    :  16

Gelinim Mutfakta 152. Bölüm İzle (Salı Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Yemek lezzeti güzel olan hak eden bilezikleri alsın ve kaynanalarda adil davranıp puan versinler lütfen hak yemesinler Lezzete puan versinler
   Yok gelinimi buldum ona verdim demesinler gelinlerinin yemekleri kötü olabilir
   Kaynanalar hak edene puanları verin lütfen Eski yarışmacılara ve yeni gelecek yarışmacılara da bu mesaj Hak eden kazansın &

 1. Aman başak kazanmasinda kim kazanırsa kazansın vicdansızlar yasemin in hakkını yediler

 2. Lütfen Gelinip mutfakta programında kaynanalar puanlarını adil vermiyorlar gelinleri kötü yapıyor ve kötüye 5 iyiye de 1veriyorlar
  Lütfen kaynanalar Adil davransın Lezzete puan versinler
  Kaynanalar Lezzeti bilmiyorsa kendilerini göstermek için o ekrana çıkmasınlar
  Hak edene puan versinler hak eden orada bilezikleri alsınlar
  Lütfen programı yönetenler biraz duyarlı olmalısınız orada biraz müdahale etmelisiniz bu konuda
  Bizler izlerken bir zevk almıyoruz ve sinir oluyoruz
  Saygılarımla

 3. Lütfen Gelinip mutfakta programında kaynanalar puanlarını adil vermiyorlar gelinleri kötü yapıyor ve kötüye 5 iyiye de 1veriyorlar
  Lütfen kaynanalar Adil davransın Lezzete puan versinler
  Kaynanalar Lezzeti bilmiyorsa kendilerini göstermek için o ekrana çıkmasınlar
  Hak edene puan versinler hak eden orada bilezikleri alsınlar
  Lütfen programı yönetenler biraz duyarlı olmalısınız orada biraz müdahale etmelisiniz bu konuda
  Bizler izlerken bir zevk almıyoruz ve sinir oluyoruz
  Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu