Gelinim Mutfakta

15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netlik Kazandı

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Elif haftaya çok iyi bir başlangıç yapmayı başarırken, ezeli rakibi ve elemek istediği  Dilek ise Elif’in 2 puan gerisinde kaldı. Dilek gayet hırslı ve Elif’i geçmek için Bugün Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puanları verildiği sırada Elif ile arasındaki 2 puanı sıfırlamak ve belki de geçmek için çaba sarf edecek. Dikkat: 15 Ekim puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmında sizleri bekliyor.

=> 15 Ekim Cuma 2021 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.15 Ekim Gelinim Mutfakta 372 bölüm

==>  [pembebuton]5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Dilek uzun zamandır bilezik alamıyor. Daha doğrusu yarışmaya geldiğinden beri bir defa bilezik aldığı için geçen hafta kaptırdığı bilezikleri bu hafta asla Elif’e vermeye niyeti yok. bu sebeple 15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verildiği esna da kaynanaları etkileyecek bir yemek yapmak için adeta tüm enerjini yemeğine verdiğini söyleyebiliriz.

=> Bu arada [pembebuton]29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi eğer ki Elif ve Dilek de günün sonuncusu olur ise Elif için yeniden bileziklerin yolunun açılması anlamına gelir. Zira Çiğdem hanım bu farkı gelinine yakalatması halinde bir daha asla farkın kapanmasına müsade etmeyecektir. Nasıl mı? takibi haksız 1-1-1-5 puanları ile yapacaktır.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.15 ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif==>  [pembebuton]17 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta haftalık Puanlaması[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Elif ilk geldiği günden bu zaman kadar %100 bir değişim geçirdi. O ağırbaşlı Elif gitti ve yerine haksızlığı çanak tutan birisi geldi. Zamanında kendine bol bir veren kaynanaları eleştirip, “artık şu stratejiden vaz geçin” diye ağladığı günleri çok çabuk unuttu. Şimdi kaynanası bol birli puanlama yapınca, Elif’in sesi çıkmaz oldu.

==>  [pembebuton]18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif, madem o kadar haksızlığı gelemiyorsun. O zaman bugün de susmayacaksın ve gerçekten kaliteni ortaya koyacaksın. Aksi takdirde seninin de diğer eleştirdiğin kaynana ve gelinlerinden zerre bir farkının olmadığı ortaya çıkıyor. Bugün gene Çiğdem hanım 15 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında bol birli puan verecek. O zaman Elif’in tavırlarını lütfen izleyin.

==>  [pembebuton]16 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

*************************
BU YARIŞMA İLE İLGİLİ SAÇMA SAPAN HABER SİTELERİNDEN SONUÇLARI ÖĞRENEMEZSİNİZ.
EN DOĞRU BİLGİYİ SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.

*************************

15 Ekim Salı haftalık toplam puanlar bir liderin ortaya çıkması için yani bilezik yarışında bu hafta kesin şu isim yarışacak diyebilmek için öncelikle bugün Elif’in farklı bir şekilde günün birincisi olması gerekmektedir. 15 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Puan Tablosunu Belirleyecek olan kaynanalar15 Ekim Salı puanları sırasında Çiğdem hanım nasıl yapıyor da nokta atışı gelinin tabağını buluyor diye bana çok sayıda mesaj geliyor. Arkadaşlar bir zaman Reyhan hanım yapıyordu. Sonrasında Hüsniye hanım yapıyordu. Şimdi ise Çiğdem hanım bu duruma başladı. Ben bunların tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

Bir insan kendi yapsa ve dört tabağın arasında koysa ve bu tabaklardan hangisi senin diye sorsan gene bulmama ihtimali varken, Çiğdem hnaımın sektirmeden bulmasının arkasında başka sebepleri aramalıyız. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 15 Ekim Puanlama sırasında kaynanalara hangi tabak kimin diye bilgi mi veriliyor diye düşünmeye başladığımız şu dönem de Çiğdem hanıma buradan çağrı yapıyorum. Aynı malzemeler ile sen de tabak çıkart ve dört tabağın arsında kendi tabağını koy. emin olun bir yerden bir şekilde destek alamadığı takdirde bulma ihtimali çok zordur. 

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puan Durumu Sonucu

14 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 15 Ekim 2019 Salı puanları ile devam edecek. 372. bölü ile karşımızda olacak olan Kanal D’nin fenomen programında Elif çok iyi bir başlangıç yaptı. Bu başarısını devam ettirip, bu hafta bilezikleri alıp altın listesinde adını bir adım yukarı çıkartmak için çabalayacak. Bir de bu arada 15 Ekim Salı Puanları konusunda sizler an ve an bilgi vermeye devam edeceğiz.

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında, Fatma hanım artık iyice Elif’e karşı bilendi. zira daha önce Elif’e yazık olur diye puanlarını çok düşük tutmuyordu. Ancak buna rağmen Çiğdem hanım anlamsız bir şekilde 1-1-2-5 gibi kendi gelinin tabağını bulurken, diğer gelinleri de yalan yere ve haksız bir eleştiri yaptığını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanlaması Öncesinde Fatma hanım

“Arkadaşlar Elif’in gidip masaları denetlemesine ne diyorsunuz?”

Fatma hanım bu zaman kadar sorumlu bir duruş sergiledi ve normal sayılabilecek puanlar vermeye gayret ettiğini ama bu arada Çiğdem hanımın anlamsız birlerine artık yeter diyerek Fatma hanım da 1-1-1-5 vermesinin tek sorumlusu, kesinlikle Çiğdem hanımdan başkası değildir. Not: 15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, yazının en son kısmında verdik.

Bugün çeyrek altını alan gelin, eğer ki Dilek olur ise Çiğdem hanımı tutabilene aşk olsun. Zira Dilek, hem Elif ile yarışıyor. Hem de kaynana Çiğdem hanım ile yarıştığını düşüyorum. Normal de diğer kaynanalar kendi gelinin tabağını bulunca, diğerlerine 2 veya 3 puan arasında puan verirken, Çiğdem hanım hem gelinin bulup beş veriyor, hem de Dilek’i bulup her defasında 1 veriyor.Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puanları Verilmeden Önce Kübra ile DuyguBu sebeple Dilek hem Elif ile hem de Çiğdem hanım ile yarışıyor. Bu duruma karşı Kıymet, daha fazla dayanamayıp, yarışmadan sağlık sebebi ile ayrıldı. Bence ayrılmasının tek açıklaması yine Çiğdem hanım ve verdiği puanlar.

Böylesine düşük puanlar veren Çiğden hanım yüzünden, 15 Ekim Salı puan tablosu sonucu gün birincisi olan çok düşük puanlar ile birinci oluyor. Not: 15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de programa dahil olan Kübra beklentilerin altında kaldı. İlk gün günün sonuncusu olan Kübra eğer bugün de günü sonuncu bitirmesi halinde, %100 bu hafta Cuma günü eleme potasında yarışacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puan Durumu Öncesi Çiğdem ile Fatma kavgaBugün Haftalık Puan Tablosu açısında bir sabitlenme bekliyoruz. Elif gayet iyi başladığı bu hafta, bugün de iyi puanlar alacağı yönünde kuvvetli bir inanç var. Eğer beklentiler dahilinde Elif bugün de gün birincisi olur ise hatalık toplam puan durumu da yavaş yavaş oturmaya başlayacaktır.

15 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar birazdan puanlama kısmına gelecek ve gelinlerin sunum kısmına getirdiği günün yemeğini tadıp, özellikle kendi gelinlerini bulmak adına puanlar verecekler. Bizde bu anı sizler naklen aktaracağız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSözlerimi burada sonlandırırken bugün yarışmada gelinler hangi yemeği yaptığını ve evde bu yemeği yapacak olanlar için hemen alt kısımda günün yemeğini adını ve malzeme listesini vereceğim. Sonrasında ise bugün 15 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Fırında Karnabaharlı Tavuk But

15 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Fırında Karnabaharlı Tavuk But Malzemeleri

 • 4 adet but 
 • 4 adet patates
 • 500 gram bezelye (konserve)
 • 1 avuç kadar karnabahar
 • 1 avuç brokoli
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı kekik

Sosu İçin;

 • 1 çay kaşığı tuz
 • 6 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 4 yemek kaşığı domates salçası 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek ikinci gün gelinlere ne kolay ne de zor denilebilecek bir tarif ile karşımıza çıktı. Gelinlerin kısaca yapması gerenleri anlattıktan sonra şef Damla hanım da gelip gelinlere teker teker nasıl yapması gerektiğini ve ölçüsünün nasıl olması gerektiğini anlattıktan sonra, gelinler 50 dakikalık süre içinde günün yemeğinin yapımını tamamladılar.15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı an Fatih Ürek Birazdan kaynanalar sunum kısmına getirilen yemekleri tadıp puanlarına başlayacaklar. Hadi acele edip biz de oraya beraber gidip, bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunu cevabını öğrenelim.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanları (15/10/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Kübra : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Dilek : 3
Duygu : 5
Kübra: => Hatice’nin Gelin 1

*************************
” 15 Ekim 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Dilek : 1
Duygu : 3
Kübra : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Duygu : 2
Kübra : 3

*************************

Gelinlerin 15 Ekim 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 2 5 1 13
Dilek 4 3 1 5 13 (-2)
Duygu 3 5 3 2 13
Kübra 1 1 1 3 6

***********İnstagram adresimiz de bu haftanın tahmini yapıldı. Hikaye kısmında sizleri bekliyor*************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ekim-18 Ekim Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 15 + 13 = 28
Dilek    : 13 + 13 (-2) = 24
Duygu : 10 + 13 = 23
Kübra  : 7 + 6 = 13
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

15 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU & ELİF
Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
15 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ KÜBRA

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

16 Ekim 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 372. bölümü ile gelecek olan yarışmanın 16 Ekim Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu