Gelinim Mutfakta

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba günün birincisi ve puanları kesin olarak belli oldu. 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? 15 Eylül Çarşamba Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Yağnur bugün de kaynanasında beş puan mı aldı? 15 Eylül Çarşamba çeyrek altını bugün kim aldı? Yeni gelen Hazal nasıl puanlar aldı? Yaren istediği puanları kaynanasında alabildi mi? 15 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın ortasında rekabetin giderek kızıştığı bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de kesin olarka bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Güncelleme (16/09/2021) 15 Eylül Çarşamba günü Aslıhan 16 puanla günün birincisi olurken, Yaren 10 puanla günün sonuncusu gelin oldu. Ayrıca Yağnur Çarşamba günü yine tüyolaşma kuralına aykırı hareketten dolayı (-2) ceza puanı aldı.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ekim Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Puanları sonucu günün birincisi olan gelin %100 açıklandıktan sonra gözler bilezikleri kazanmaya baz alınan puan durumu sonucunda hangi gelinin en fazla puana sahip olduğunu, hangi gelinin de en düşük puyana sahip olduğu dikkatle takip edilecek.

=> 29 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Finale iki bölüm kala bugün adeta final provası yapacak olan gelinler, ilk başta kesinlikle elenmek istemedikleri için yarışmada kalmayı isteyen bugün 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup eleme potasında bir adım uzaklaşmanın planını yapıyor.

=> 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Bugün 15 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında kesin olarak sizleri bekliyor. 

=> 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda eleme potasına düşmek istemeyen özellikle Aslıhan en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını 5 ve altına düşürmediği takdirde Cuma günü %100 eleme potasında yarışacak.

Bu hafta oldukça iddialı sözlerle yarışmaya dahil olan kaynana Bedriye ilk gün gelinin bulup beş puan verirken ikinci gün gelinine dört verirken Yağnur Bedriye kaynanadan beş puanı kapan isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yaren adım adım yükselen Hazal’ın bu gidişine dur demek için öncelikle kaynanası Bedriye’nin moralini bozmak için şu sözleri söyledi;

“Tutturmuş bir hanım ağayım, paşayım. Senin paşalığın yarına kadar!” Yarışmacı Yaren

Sözleri ile yarışmacı Yaren, kaynana Bedriye’nin havalarda uçmamasını, Cuma günü eleneceğini söyleyerek motivasyonlarını düşürmek için elinden geleni yaparken, Hazal da sadece kendi kaynanasında değil rakip kaynanalardan da beş puan alarak bu hafta bilezikleri alan isim olmak istiyor.

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Hazal ve Bedriye

Son zamanlarda Nilgün kaynananın imkansızları bile aşan gelinin bulma performansına sosyal medyada gelen eleştiriler üzerine Gelinim Mutfakta son bölüm de Nilgün kaynana gelini Yağnur’a uzun bir aradan sonra 4 puan vermesi dikkat çekti.

Yağnur hem kendi kaynanasının verdiği yüksek puanların şansı ile hem de kendi kaynanası rakip gelinlere üç bir kullanmasında dolayı cuma günü kolayca bilezikleri kazanırken, bu gidişe Hazal dur demek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında tüm kaynanalardan yüksek puan almak için kolları sıvadı.

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Puanlama kısmında kaynana Nilgün’ün gerek vereceği beş puan gerekse kullanacağı birlerin kime gittiği ve kaç adet bir kullandığı artık yakın takibimizde olacak. Zira Nilgün kaynana programda eşi benzeri görülmemiş şekilde gelinin tabağını bulması, yarışmanın ötesinde başka olayları akıllara getiriyor. 

Yaren, Yağnur’un en büyük rakibi olduğunu düşünürken, bu hafta Hazal’ın gelip çok iyi puanlar alması ile yine bu hafta Aslıhan ile Yaren’in eleme potasında ki mücadelesi ekrana gelebilir Yaren artık eleme potasına düşmemek için Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba puanlaması sırasında çok yüksek puanlar alabilmek adına yemeğini en iyi şekilde yapmaya odaklandı.

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Puan Durumu

Yeni sezonda sunucu değişikliği ile başlayan yarışma programında haksızlık diz boyu. Yağnur’un yarışmada aldığı bilezikler, kendi kaynanasında aldığı beşler hiç ama hiç izleyiciyi inandıramazken, Yağnur da güçlü rakibi olmadığını söyleyerek gövde gösterisi yapmakta. Bugün Demet Akalın’ın vereceği 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan bu haftanın üçüncü puanlamasında gözler Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba puan durumu sonucunda kim birinci olduğuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yaren ve Filiz

Bu haftanın dikkat çeken yarışmacısı olan Hazal, ilk iki gün çeyrek  altını alamasa da her defasında birinci olan gelinin hemen arkasında yer aldı. Gizli bir birinci gibi adeta amacına sessiz ilerleyen Hazal, bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Yaren ile Filiz kaynana arasında ki meseleler bir türlü bitmek bilmiyor. Kimi zaman Yaren kaynanasının sözlerinden etkilenip yemeklerine odaklanamıyor. Kimi zamanda Yaren’in sözlerinden kaynanası etkilenip Yaren’in tabağına beş puan veremiyor. Bundan dolayı Yaren artık bu duruma bir dur demek için bugün Gelinim Mutfakta 15 Eylül puanlaması sonunda en yüksek puanı almak zorunda.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Aslıhan bu sezon yarışmaya gelen gelinler arasında Yağnur dışında ilk defa bilezik alan isim olurken, Aslıhan bu başarısını sonraki bölümler de devam ettirmede çok zorlanıyor. Aslıhan eğer 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanamadığı takdir de Cuma günü eleme potasına kesinlikle düşecek.

Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 15 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Hazla kaç puan aldı? Demet Akalın’ın beş puanı hangi geline verdi? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Toplam puan durumu sonucunda en fazla puanı kim topladı? Soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Puanları (15/09/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 2
Yaren: 4
Aslıhan: 5
Hazal: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 1
Yaren 1
Aslıhan 5
Hazal 1

*************************
” 15 Eylül 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hazal: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Yaren: 1
Aslıhan: 2
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 5
Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 3
Hazal: 1

*************************

Gelinim mutfakta 15 Eylül Çarşamba Toplam Puanlar

Yağnur 2 1 1 5 5 14 (-2)
Yaren 4 1 1 1 3 10
Aslıhan 5 5 1 2 3 16
Hazal 1 1 5 4 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Eylül – 17 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Yağnur : 30 + 14 (-2)= 42
Yaren: 31 + 10 = 41
Aslıhan: 19 + 16 = 35
Hazal: 35 + 12 = 47

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 15 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
15 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile bugünün sonucunda netleşecek olan Puan durumu sonucu kesin olarak belli olduktan sonra gözler final öncesinde gelinlerin nasıl puanlar aldığı şimdiden merak konusu oldu. İşte hafta finaline bir adım kala ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

   1. Demet yagnura hep 1 vermeye başladı aslihana ve yareni kollamaya başladı bu böyle devam etmez biraz da yagnura 5 versin bakalım.

    1. Dune kadar hep 5 veriyordu ya o zaman sesiniz cikmiordu gitsin artık her yerde her yarismada yagnur

    2. Bu kadar bilezik altın,yağmura yetmiyor mu,daha ne kadar alması lazım.Her sezon girsin,yarışmaya,tek o yarışsın,diğerleri hiç kazanmasın,niye,peki.

 1. Demet yagnura hep düşük vermeye başladı aslihana ve yareni kollamaya başladı bu böyle devam etmez.

 2. Ya bu Demet hanımın Yağnurla alıp veremediği ne? Hep Yağnura 1-2 puan Aslıhana 4-5 puan vermeği bir yana, her gün Yağnurdan 2 puan kırıyor. Resmen Aslıhana oynuyor. Amaçı haftasonu bilerzikleri Yağnurun kazanamamasını mı sağlamak?

 3. Yakında proğram yayından kalkar,yok soğan kızardı,biber kızardı,bu gün de pirinç topları kızardı.Dün aslıhan yaktı,hiç bir şey yok,artı her gün yaren ,Aslhan birine 5 ,birine 4
  Yağnur’a ya 2,ya da 1..
  Hiç Adaletli bir yarışma değil.Ben kimseyi tutmuyorum,bu tür programlar,topluma örnek olmalı,neyle örnek olmalı,adalet, doğruluk,saygı,düzgün ve üsluplu konuşma. Yani değerlerimiz.
  Hergün haksız yere Yağnur’a 1,2 ver, sonrada verdiğin o 2 puanı saçma sapan bahanelerle geri al.
  Kız asaletli,tek kelime etmedi.Ben olsam çeker giderim.Dönen dolapları bir bir anlatırım.
  Hazalın da hakkına giriyor.
  Demet Hanım, seni gözümde büyütmüşüm.
  Birde,yardim derneği kuracakmışsın, ya sana kim inanırrrrr.
  Haluk Levent’e özenmişsin ama hiç özenme…
  İnanan rezil olursun.
  Lütfen bunu silmeyin,rica ediyorum.

 4. Yakında (bu cuma) hiç beklemediğiniz biri elenecek/çekilecek, giderken şok olacaksınız… Hiç de sevilmiyor kendisi. Evet, Yağnur. Uydurmuyorum göreceksiniz. Sevilmediği için yapım onu yolladı.

 5. Ben yagmurlu ve nilgun hanim yuzunden izlemiyorum ertesi gun puanlara bakiyorum yeter

 6. Niye demet hanim yagnura 5 verincemi adalet oluyo aslinda bole dusunenende adaletsizlik var cokta iyi yapiyo demet hanim yagnura 2 1 basarak yagnurun iki lafindan biri yok lezzet konustu yok bilmem ne ay insallh bu hafta yagnur nilgun gider yeter artik egosu gereksiz tavan izlemem ole kisilikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu