Dizi Haberi

15 Eylül Pazar Aşk Ağlatır Çalan Şarkı Beni Vur Onlara Verme

Mf yapım tarafından yapımcılığı yapılan ve Show TV ekranlarında 8 Eylül 2019 Pazar günü 1. bölümü ile gelen dizi iyi sayılabilecek bir başlangıç yaptı. Oldukça duygu dolu ikinci bölümünde çalan şarkı sosyal medyada oldukça merak edildi. Ben de Aşk ağlatır 2. bölüm de çalan şarkı ne olduğunu ve hangi sanatçı bu şarkıyı söylediğini bu yazımızda sizler için açıklayacağız. 

Yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı “Love That Makes You Cry” isimli diziden uyarlama olarak Show TV ekranlarında ilk bölümü ile yayın hayatına 8 Eylül 2019 Pazar günü başlayan dizi de ikinci bölümde neler olacağını merakla beklerken 15 Eylül Aşk ağlatır çalan şarkı ve bu şarkıyı seslendiren kim olduğunu bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk Ağlatır 15 Eylül Pazar Çalan Şarkı

dizinin ilk bölümünde Yusuf ile Ada’nın talihsiz karşılaşmasından sonra Yusuf bir anda Ada’nın yaşadığı acı dolu hikayesini öğrense de kendisini bir anda ceza evinde bulur. Ceza evinde dahi genç yaşta İstanbul da ayakta kalma ve temizce yaşamaya çalışan Ad’ya yardım elini uzatmaya çalışan Yusuf’un bu halini gören arkadaşı

“Abi ceza evindensin hala Ada’dan bahsediyorsun”

Sözleri sanırım anlatmak istediğimi en güzel özetleyen cümle olacak. Ada İstanbul da yalnız başına iş ararken dayısı da adeta para için yeğenin satan Bekir, aldığı paranın karşılığını vermek için İstanbul’u altını üstüne getirip, sonunda Ada’ya ulaşır. Tam da bu sırada ceza evinden çıkıp Ada’nın yanına gelmeye çalışan Yusuf, Ada’nın zorla götürüldüğüne şahit olacak.Aşk Aglatır dizi kapak resmi

İlerleyen zaman da Yusuf Ada’yı dayısı Bekir’in elinden kurtarmak için yeniden yollara düşecek. Bu arada bu olaylar esnasında 15 Eylül Aşk ağlatır dizisi çalan şarkı ve sözleri oldukça merak edildi. Aslında çok eski bir şarkı olduğunu ama söyleyen sanatçımız o kadar duygusal bir tonda seslendirdiği için yeni bir şarkı gibi algılanmasına sebep oluyor. 

=> [mavibuton]Aşk Ağlatır Oyuncuları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Dizinin ikinci bölümünde çalan şarkı Ahmet Kaya’ya ait olan “Beni Vur” isimli şarkıdır. elbete bu şarkının sözlerini aranızda bilmeyen yoktur. Lakin ben kısaca bir bukle sözlerinden bahsetmek istiyorum.

Aşk Ağlatır 15 Eylül Çalan Şarkı Beni Vur Sözleri

Bir ince pusudayım

Yolumun üstü engerek

Bir garip akşamdayım

Sırtımı gözler tüfek

********************************************

Ben senin sokağına ulaşamam, dardayım

O mazlum gözlerine bakamam, firardayım

*******************************************

Oysa ben bu gece yüreğim elimde 

Sana bir sırrımı söyleyecektim

Şu mermi içimi delmeseydi eğer

Seni alıp götürecektim

***************************************

Beni vur beni onlara verme

Külümü al uzak yollara savur

Dağılsın dağlara dağılsın bu sevdamız

Ama sen ağlama dur

**************************************

Bir ince pusudayım

Bu gece zehir zemberek 

Bir yolun sonundayım

Sessizce tükenerek

***************************************

Ah senin ellerine uzanamam yerdeyim

O masum hayallere varamam ölmekteyim

*********************************************

Bu şarkıyı seslendiren sanatçıyı henüz netleştirmedik. Ancak en yakın ses tonu ile söyleyen kişinin videosunu hemen alt kısıma sizler için ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu