Gelinim Mutfakta

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları belli oldu! 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? 14/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün kim birinci oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 15 Haziran Çarşamba puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Çarşamba Nursel Ergin kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Bugün en yüksel puanı kim aldı? Çarşamba altını kim aldı? Altın listesinde kim önde? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (16/07/2022) 16 Haziran 2022 tarihinde ekrana gelen bölümde 20 puan alan Hasret günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu. 8 puan alan Aslıhan ise günün sonuncusu oldu.

=> 22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler bugün çeyrek altını kimin aldığına çevrilecek. Zira bugünden itibaren tüm yarışmacılar en az bir defa çeyrek altını kazandığı için gözler, Çarşamba çeyreği kazana gelinin üzerinde olacak.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret uzun süreden sonra Salı günü çeyrek altını kazanması ile altın final de iddialı hale geldi. Yeşim ile birlikte birer çeyrek altına sahip olan Hasret, adın adım çeyrekleri toplayıp, 25 bileziği kazanmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Eleme Var mı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 15 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 15 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Damla ön plana çıkan ve en fazla çeyrek altını kazanan isim olmuştu. Bu hafta Hasret ve Yeşim ön plana çıkmak istiyor. Zira Damla üç altın ile best of finalinde liderliğini korumaya devam ediyor.

=> 16 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve Çarşamba Puan durumu sonucunda gelinlerin toplam puanlamadan çok, toplam çeyrek sayıları daha önemli olacak. 

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere altın final haftasında yarışmacılar elde ettikleri puanlardan daha çok, elde ettikleri çeyrek sayısına göre 25 bileziği kazanacağı için başarı kriteri puanlama değil, çeyrek sayıları olarak değiştirildi.

Altın final haftasının ilk bölümde ilk çeyreği Yeşim alsa da sonrasında Yeşim yarışmada varlık gösteremedi. Bunun farkında olan Yeşim de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanla sonucunda, günün birincisi olup çeyrek altını kazanmak istiyor.

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Bu sezon yarışmada en çok varlık gösteren ve elenmeden kalmayı başaran Yeşim, Miyase’den daha az bilezik kazandığını ama Miyase’den daha fazla çeyrek altın aldığını zamanında şöyle dile getirmişti. İşte Yeşim’in sarf ettiği o sözleri; 

“Çeyrek altın sayısında birinci olsam da bileziklerde şansım gülmüyor!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim çeyrek altınları kolaylıkla kazmadığını ama bilezikleri almada sorun yaşadığını, Miyase ise bu konuda daha şanslı olduğunu dile getirmişti.

Altın finalde favori gösterilen Yeşim henüz bir çeyrek altınla yarışmayı sürdürüyor. Yeşim rakiplerine yetişmek için bugün Gelinim Mutfakta 15 Haziran Puanlama sonucunda en yüksek puanı elde etmek istiyor.

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Hasret ve Nurten

Hafta başında Damla üçüncü çeyreğini kazanarak, altın listesinin başına yerleşti. Damla yaş olarak rakiplerinden en küçük olan yarışmacı olsa da aldığı puanlarla eski gelinleri geride bırakmayı başardı.

Hasret Salı günü kazandığı çeyrek altın sayesinde ilk çeyreğini almış oldu (Altın final haftasında) Hasrete son bölümde yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyor. Bunun için de 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, altın final haftasında ikinci çeyreğini kazanmanın planını yapıyor.

Hasret son bölümde rakip kaynanalardan ve sunucudan aldığı puanlama ile toplamda 21 puan elde etti. Günün sonucunda ne yüksek puanı alan Hasret ilk çeyreği kazanırken şöyle söyledi. 

“Sonunda!” Yarışmacı Hasret

Sözleri ile Hasret uzun süredir çeyrek altını almayı beklediğini, kaynanasının yaptığı yanlış puanlama ile hak etmeyen isimlere yüksek puanlar gittiğini dolaylı yoldan dile getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 21 puanla Hasret günün birincisi, aynı zamanda çeyrek altını alan gelin oldu. Damla ise 5 puanla günün sonuncusu oldu. 

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim ilk gün aldığı çeyrek altından sonra bir daha çeyrek altın kazanmadı. Yeşim altın yarışında “ben de varım!” demek için bugün Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Hafta başında Damla çeyreği kazanan isim olurken, haftanın ikinci bölümünden çeyrek altını Hasret kazandı. Haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba puan durumu %100 netlik kazanacak.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında, sezon finali haftası toplamda 4 hafta sürecek. Bu haftayı da yakında geride bırakacak olan yarışma programında geriye iki hata kalacak.

Hasret kaynanasından beş puan alması ile son bölümde çeyrek kazandı. Hasret aynı başarıyı bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak göstermek istiyor.

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Kaymanların Çarşamba günü verdiği puanlama sonucunda, bugün 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu %100 belli olacak.

15 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? 15 Haziran 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? 15 Haziran Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Puanları (15/06/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: 2
Hasret: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: => Nuray’ın gelini 1
Aslıhan: 1
Hasret: 4

*************************
” 15 Haziran 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 4
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 3
Hasret: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 5

*************************

Gelinim mutfakta 15 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 5 3 1 5 1 15
Damla 1 1 5 1 4 12
Aslıhan 2 1 3 1 1 8
Hasret 3 5 3 4 5 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Haziran Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 32 + 15 = 47
Damla: 26 + 12 = 38
Aslıhan: 21 + 8 = 29
Hasret: 31 + 20 = 51
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
15 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 15 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 3
Aslıhan 2
Hasret 2
TOPLAM 8

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu netlik kazmadıktan hemen sonra göler haftanın final önce ekrana gelecek son bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final öncesi ekrana gelecek olan 953 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 16 Haziran Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Hakeden kazanamıyor maalesef kayınvalideler saçma sapan puanlama yapıyorlar.Sonunda Hasret hakkını dün aldı.Kız gün oldu hep yapıyor hakkı yeniyor biraz adaletli olun lezzetli olana verin ya .Nurten hanım biraz dikkat edince oluyor böyle dikkat ol.

 2. Nursen Hanım diğer kayınvalideler kendi gelinlerine 1 verince bu kadar üzülmüyorsun Yeşim e neden bu kadar üzülüyorsun bugün resmen taraflı oldun açık açık.Damla çok konuşuyorsun ya yapamadığını bir kabul et ya kabul et.

  1. hasret gayret ediyor güzel yemek lerde yapıyor ama onu bulup düşük puanlar veriyorlar özellikle sunucu ve kaynanası
   sunucu Damla ve hasret e düşük puanlar veriyor kaynanalarida etkiliyor yönlendiriyor

 3. Ya bu damla kadar gıcık bi insan görmedim kaynanasının parasiyla hepsini elinde oynatıyor kimse nie sesini çıkarmıyor bağ bahçe ev araba takılar aldırdı kendine sonra ailesini evine bi güzel yerleştirdi şımdı de kadının kendi dükkânına anasını koydu paragöz yazık nuray hanıma doymadı paraya hala kadının paralarında gözü sanki ney oluyorsa

 4. Damla kadar gıcık bi insan görmedim kaynanasının parasıyla hepsini elinde oynatıyor kimse nie sesini çıkarmıyor bağ bahçe ev araba takılar aldırdı kendine sonra ailesini evine bi güzel yerleştirdi şımdı de kadının kendi dükkânına anasını koydu paragöz yazık nuray hanıma doymadı paraya hala kadının paralarında gözü sanki ney oluyorsa yazık nuray hanıma doymadı paraya defol git

 5. Gerizekalının biri Yeşimciler Damla’ya kötü şeyler yazıyorlar Damla’yı çekemiyorlar yazmış. O gerizekalıdan cevaben yazıyorum; Yeşimciler sadece Yeşim’i över ve nun Hakkı yendiğinde fikri beyaz ederler. Damla sevilmeyen bir karakter oduğu için Damla’yı sevmeyenler onunla ilgili haklı yorum yapıyorlar. Damla asla hakkında iyi şeyler yazılabilecek bir kadın değil izlediğimiz kadarıyla. İnsanlar izlediği damla hakkında haklı olarak iyi şeyler yazmıyorlar. Onlar Yeşimciler değil, Damla’yı sevmeyen halkın küçük bir kısmıdır! Gerizekalıda hitaben yazdım, bilgilensin diye! Ayrıca Hasret, Yeşim ve Aslhan’ı destekliyorum, özellikle Yeşim’i çok beğeniyorum!

 6. Damla nokta koymuyor.
  Kocasını işçi olarak başka mobilyacıya yerlestiriyor kendi annesini de Nuray hanımın dükkanına koyuyor. Ailece eve çöktüler şimdi dükkanda sıra. Hesap cüzdanını da ele geçirdi
  bir sonraki adım Nuray hanımı kapı dışarı etmek. Merak ediyorum damla ve ailesi ne yiyor ne içiyorlar! Anlaşılan Furkan da aynı sofradan besleniyor. Tasmasını damla’ya ve ailesine teslim etmiş.

 7. Yeşim’i destekleyenler beceriksiz, her yemeği yapamayan yada eksik yapan damlayımı kıskanıyormuş? Şimdi arkama söyledim gülüyor 😂😂😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu