Kördüğüm

15 Haziran Cuma Kördüğüm 313. Bölüm Özeti # Meethi İle Gerçek Visnhu Evlendi


Kördüğüm 313. bölüm özeti iki başlık halinde anlatılacaktır. Bu bölümün en önemli kısmı ilk başlıkta da söylediğim gibi gerçek Visnhu ile Meethi kendilerini düğün ritüelin ortasında bulurlar. Bakalım olaylar nasıl bu hale geldi. Hepsi ve daha fazlası 15 Haziran kördüğüm özeti yazımızda bulabilirsiniz.

15 Haziran Kördüğüm Özeti Zoraki Düğün

Kördüğüm 313. bölüm özeti için iki sayfada anlatacağız. Şimdi sizlere 15 Haziran kördüğüm özeti ile alakalı ilk iki partın özetini aktaracağız. Gün içerinde ise son iki partın özetini vereceğiz. Bazı okurlarımız neden bölüm atlayarak gittiğimizi merak edecekler. Aslında ileri bölümlerde ne olacak diye hızlı hızlı geçerken birden düğün görüntüleri görünce hem merak ettim hem de ilk bizden duysun istediğimden dolayı ileri bir tarihi yapıyorum. Sözü daha fazla uzatmadan kördüğüm 313. bölüm özeti vermeye başlayalım.

Arkadaşlar geçmiş bölümleri yazmadığım için geçmişte ne oldu da Visnhu ile Meethi evlenmenin eşiğine geldi bilmiyorum. Kısa zamanda arada kalan bölümlerin özetini verdiğimizde bu durum daha da netlik kazanacak. Neyse 1 Haziran kördüğüm özeti vermeye devam edelim.  Gerçek Visnhu başı kapalı bir biçimde gelinle birlikte nikah ahidlerini ve ritüellerinin yapılacağı yere gelirler. Visnhu sindur kutusunu alıp sanırım gelin olarak orada Mukta olması gerektiğinde birden gelinliğin içinde Meethi’yi görünce şok olur. Elindeki sindur kutusunu düşürür. Visnhu gördüğüne inanamaz. Bir kez de peçeyi kaldırıp tekrar bakar. Jogi, bir sorun olmadığını sordu. Visnhu ise o anki panikle hayır cevabını verdi. 

 

Anladığım kadarı ile gelinin Meethi olacağını bir tek gerçek Visnhu bilmiyormuş gibi davranıyor. Düğün ritülelerini yarıda bırakıp sakin bir yere kendisini atar. Nani ise bu dilenci kılıklının son dakikada bir halt yiyeceği belliydi diye kendi kendine düşünür. Daha sonra misafirlere siz zahmet etmeyin. Olur böyle ben hemen Visnhu’nun yanına gideyim. Sorunun ne olduğunu anlayayım der. Visnhu ise elini yüzünü yıkar. Ben Mukta’yı severken Meethi ile niçin evleniyorum. Meethi ise benim Mukta’yı sevdiğimi bildiği halde bu düğünü nasıl kabul etti diye kendini aynanın karşısında hesaba çeker. En sonunda da ben Meethi ile evlenmeyeceğim. Gerçeği herkese anlatacağım.  deyip başındaki damatlık kaskını çıkartıp salona doğru girerken kapıda Nani karşılar.

Nani, Visnhu’yu Evlenmeye İkna Eder Kördüğüm 313. Bölüm Özeti

Kördüğüm 313. bölüm özeti anlatmaya devam ediyoruz. Nani gördüğüm kadarı ile damatlık kaskını çıkarmışsın. Bundan sonraki planın ne Visnhu diye sorunca Visnhu ne yapacağını bilmediğini belirten bir eda ile kafasını sallar. Meethi ile evlenmek istemiyorum der. Nani ise alaycı güldükten sonra. Çok da çabuk kara verdin. Alt kattaki misafirlere bunu açıklayacak misin? Yoksa 7 kez ateşin etrafında döndükten sonra Meethi’yi bir başına bırakıp gidecek misin? Meethi daha ilk evliliğini acısını unutamamışken, onun acısına acı mı ekleyeceksin? Damini de buna dayanamayıp ölecek öyle mi? Visnhu planın bu mu der. Visnhu ise bu düğüne nasıl oldu da evet dedim hala anlamış değilim. Nasıl böyle bir hata yaptım ben der.

 

Nani, Meethi ile hangi şartlarda evlenmeyi kabul ettin bilemiyorum. Orası tamamen senin ile vicdanın arasında. Ama ben sana daha önemli bir şey göstereceğim. Gel benimle deyip gerçek Visnhu’nun kolundan tutup Ichcha’nın resminin olduğu yere getirir. Alt katta ise herkes damadın birden kalkıp gitmesine anlam veremez ve Nani’den gelecek haberi beklemeye başlarlar. Bir yandan da düğün yarıda kesilecek diye de endişe ederler. Nani Ichcha’nın resmini yanına geçip bu resimdeki bayanı tanıyor musun? Bu kişinin adı Ichcha Bharti. Onu tanıyorsun değil mi? O senin öğretmenin didi. O zamanında başına gelen talihsiz bir olay yüzünden kendi evladını yetiştirip büyütemedi. Senin gibi öksüz çocukları büyütüp bu yaşa getirdi. Bir başka resme gider.

kördüğüm 313. bölüm özeti resim 1

Nani, küçük Visnhu’yu işaret edip Ichcha’ya seslenir. Ichcha sen bu öğrencin ile gurur duyuyordun değil mi? Ona o kadar güvenmiştin ki onun adını duyduğunda kızn Meethi’yi hemen evlendirmek istedin. Ancak seni kandırdılar. Şimdi ise gerçek Visnhu da kızını yarı yolda bırakıp gitme niyetinde. Sen bu Visnhu için harcadığın her dakikayı israf etmişin ve yazık etmişsin der. Nani o kadar acıklı konuşur ki gerçek Visnhu boynunu yere indirir. Nani konuşmalarının işe yaradığını anlayınca, git şimdi evlenmeyeceğini söyle ve düğünü durdur. Oradaki herkesin kalbini kır der. Vinshu ise yıllar önce Ichcha öğretmenine verdiği sözü hatırlar. Nani nihayet gerçek Visnhu’yu düğün alanına geri getirir. 15 Haziran kördüğüm özeti anlatmaya devam ediyoruz. 

Mukta, Biz Visnhu İle Bir Birimiz Seviyorduk 15 Haziran Kördüğüm Özeti

15 Haziran Kördüğüm özeti, Rahip düğüne kaldığı yerden devam eder. Bu sırada içer Akash girer. Evlenen kim diye bakmak istese de gelinin (Meethi) yüzü kapalı olduğu için göremez. Bu sırda içeri giren Mukta burada bu kadar adam neden toplanmış der. İçeride düğün olduğunu anlar. Akash’ın yanına yaklaşır. Bu sırada Rahip sindur kutusunu tekrar damada uzatıp gelinin alnına sürmesini ister. Visnhu, Meethi’nin yüzünü açtığında hem Akash hem de Mukta şok olurlar. Visnhu sinduru sürdükten sonra Rahip ikiliyi karı koca ilan eder. Büyüklerin duasını almak için ayağa kalktıklarında Visnhu Mukta’yı, Meethi de Akash’ı görür. Tapu, Mukta’nın geldiğini görünce bak Meethi evlendi onu tebrik et der. Mukta sinirle elini hızla çekip Meethi2yi de alıp  oradan uzaklaşırlar. Damini ise hiç bir şeyden habersiz neden Mukta böyle sinirli davrandı diye Tapasya’ya sorar. Tapasya da babasını görme gidip geldiğinde kız kardeşini evlenmiş buldu. Öfkesi bundan der. Ancak Damini pek de ikna olmuşa benzemiyor.

15 haziran kördüğüm özeti resim 1

Rathore ise nezarette telefon etmek istediğini görevlilere söylese de görevliler ilk başta kabul etmez. Anlaşılan Kördüğüm 313. bölüm özeti verirken Rathod’un da nezarete düştüğünü öğrendik. Ancak hangi sebeple olduğunu aradaki bölüm özetlerini verdikçe netleşecek. Rathore cebimdeki paradan git tatlı al ve karakolda dağıt. Bu gün prensesim evleniyor. Onunla konuşmam lazım der.Polis de Rathore’nin istediğini kırmaz. Meethi ile Mukta müsait bir yere geldikten sonra neden bana ihanet ettin. Sen Akash dan intikam almak isterken benim aşkıma neden zarar verdin der. Meethi ise ne demek istediğini anlamıyorum Muta der. Mukta ben Visnhu’ya aşıktım Visnhu da bana aşıktı. Yakında bu sevgimizi herkese duyuracaktık deyince Meethi şok olur. Ben san gitmeden Mektup yazıp her şeyi anlatmıştım der. Nani de konuşmaları kapıdan dinler. Mektubu hemen alıp Meethi’nin yorganın içine saklar. Meethi ise ne mektubu? Ben mektup falan görmedim der.Kördüğüm 313. bölüm özeti videonun altında devam etmektedir. 

Mukta sinirle Meethi’nin kolundan tutup mektubu koyduğu yere getirir. Odada Meethi mektubu bulur ve hemen okumaya başlar. Gerçekleri öğrenince senden özür dilerim Mukta der. Mukta ise özrüne inanmadığını ve bencil biri olduğunu söyler. Nani, bu mektubu daha önce bulmuş ve torunum dilenci bir çocukla evlenmesin diye saklamış. Akash ise Thakur konağından yıkılmış bir halde çıkıp boş sokakta yürümeye başlar. Bu sırda arka planda “Jaane Tu Meri Kya Hai” şarkısı çalar. Kördüğüm 313. bölüm özeti (ilk iki part) burada son buldu.

15 Haziran Kördüğüm Fragmanı

İleri bölümleri karıştırırken dikkatimi çektiği için kördüğüm 313. bölüm özeti verip sizlerinde dikkatini çekeceğini düşündüğüm için verdi. 15 Haziran kördüğüm özeti le alakalı fragman henüz çıkmamıştır. Kördüğüm 313. bölüm özeti için düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

93 Yorum

 1. ARKADAŞLAR YORUM KISMINI ESKİ HALİNE GETİRDİM. ANCAK BİR KAÇ KONUDA BİLGİLENDİRME YAPMAK VE ONA GÖRE KARAR ALMAK İSTİYORUM. NUMARALANDIRILMIŞ ŞEKLİ İLE YAPTIĞIMIZDA SİZLER BU YAZIYA GELDİĞİNİZDE SADECE 50 YORUMU YÜKLÜYOR VE DOLAYISIYLA SİZİN İNTERNET PAKETİNİZDEN DAHA AZ GİDİYOR. ANCAK YORUMLARI SAYFALARA BÖLMEDİĞİMDE YANİ ESKİ NORMAL HALİNDE ŞU HALİ İLE KALIRSA BU YAZIYA GİRDİĞİNİZDE NE KADAR YORUM VARSA ONLARI DA YÜKLEDİĞİNDEN İNTERNETİNİZ DAHA ÇABUK BİTİYOR. NUMARALANDIRILMIŞ YANİ YORUMLAR SAYFALARA BÖLÜNMÜŞ HALİ KULLANMAK VE GEÇMİŞ YORUMLARI OKUMAK BİRAZ ZAHMETLİ DÜN DE DEFNEM BU SORUNU YAŞAMIŞ ANLAYACAĞINIZ HER İKİ SİSTEMİN KENDİNE GÖRE SIKINTILARI VAR O YÜZDEN ORTAK KARAR ALALIM İSTEDİM. BU SAYFAYA YORUM YAPAN ARKADAŞLARIM BANA GERİ DÖNÜŞ YAPMALARINI VE ÇIKAN SONUCA GÖRE HAREKET EDELİM. BENİM AÇIMDAN HER İKİSİ DE AYNI. BU SAYFA ALTINA NUMARALI OLSUN VEYA NORMAL HALİ OLSUN ŞEKLİ İLE TERCİHLERİNİZİ BİLDİRİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM.

 2. FILIZIM BURDAYSANSA MEHMETCIK SAYFASINA GELIRMISN SAID OLMEDI O SAYFAYA PROBLEM VARDA

 3. Karınca Duasının Sırrı

  Hayvanlarla konuşma özelliğine sahip olan Hz. Süleyman (Aleyhisselâm) bir kıtlık döneminde bir toplulukla şehrin dışına yağmur duasına doğru çıkmaktadır. Yolda bir karınca dikkatini çeker. Zavallı hayvan sırtüstü yatmış, ayaklarını göğe doğru uzatmış, çırpınırken dua etmektedir. Hz. Süleyman (a.s) Karıncanın duasına kulak kabartır. Karınca şöyle duâ etmektedir;

  “Allah’ım bizi Sen var ettin… Ve Senin rahmetin olmadan biz yaşayamayız Ya bize su verirsin ya da bizi helak edersin. Emir, ferman senindir.”

  Hz.Süleyman ‘ın gözleri yaşarır. Ve az sonra Hz Cebrail’ın (a.s) getirdiği bir haberle de coşar, taşar, ağlamaya başlar. Cebrail, o karıncanın duasının kabul edildiği haberini getirmiştir.” Peygamber yanındaki topluluğa döner:

  “Dönün” der “Siz başkasının duâsıyla sulanacaksınız.

  ????
  Dualarınızda beni,bizi unutmayın?? olur ya sızın duanız kabul edilirde bizde nasipleniriz ???
  ????

  Hayırlı sabahlar

  Gününüz aydın olsun gülümsememiz hiç solmasın inşAllah ???

  ALLAH’a emanet olun ???

 4. FİLİZ’İM GÜNAYDIN KUZUM ???

  50 MESAJ ÇOK KISA SAYFA BOYUTU OLUYOR BELKİ 100 VEYA 130 GİBİ MESAJ SAYISI OLURSA DAHA İYİ OLUR SANKİ..TABİİİ EN İYİSİNİ SEN BİLİRSİN ?

 5. ??KANKALARIN BİRTANESİ DENİZ’İM??

  ⛅GÜNAYDIN⛅

  ⛅⛅GÜNAYDIN⛅⛅

  ⛅⛅⛅GÜNAYDIN⛅⛅⛅

  Günün aydın olsun gülümsemen hiç solmasın inşAllah ???

  Seni seviyorum ??

  Görüşürüz sonra ??

 6. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???HAYIRLI
  ?????RAMAZANLAR
  ???????OLSUN

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞLARIM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 7. ????Toplumlara gelen zelzele, sel baskını, tûfan, kasırga, kıtlık ve benzeri afetler birer musibet olduğu gibi; ahlâkî çöküşler, geçim sıkıntısı, sevgisizlik, saygısızlık, güvensizlik, beceriksiz idareciler, ekonomik bozukluklar, haksızlık, adaletsizlik ve benzerleri de toplum için birer musibettir. Şura . 35/45]????
  ???????????
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ❤??????????
  GÜNÜN AYDIN OLSUN ELAM RUH İKİZİM ❤??❤?❤❤??❤?

 8. ?????AYSELİMMM

  ???CANTANEM
  ????DOSTUM
  ?????BİRTANEM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KANKAMMM BU GÜN BİZİN PAZAR VAR GİTMEYE ÜŞENİYORUM AMA GİDECEM İNŞALLAH GELİNCE BOL BOL SOHBET EDERİZ TABİ YORGUN OLMASA ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 9. ?????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM AYNEN ÖYLE sanki kıyamet alametleri RABBİM BİZİ DÜNYANIN BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİNDEN KORUSUN İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 10. Sarı Saçlarından Sen Suçlusun
  İzin versen gözlerine bakmamı
  Neler söyleyeceğim sana
  İzin versen ellerini tutmamı
  Neler getireceğim sana
  Bİr bilsen

  Bir bilsen
  Gecenin ayazın da yok oluşumu
  Bir görsen

  Sarı saçlarından sen suçlusun
  Yüreğim senin için böyle çarpmasa
  Belki de kimleri görecek gözlerim
  Yüreğim seni hükmetmiş
  Gözlerim görmez senden başkasını
  Neylersin

  Neylerim
  Bir başka göze, yüreği bakmayı
  Senin gözlerine bakmak varken

  Sarı saçlarından sen suçlusun
  Zemheri bir ayazın ortasın da
  Zifiri bir karanlıkta
  Sensiz, yapayalnızım işte
  Gelişini bekliyorum köhne bir köşede
  Nerdesin

  Nerdesin
  Ben yalnızlığın ortasın da
  Sensizliğin vuslatındayım

  Sarı saçlarından sen suçlusun
  Bak işte kelimeler anlamını yitirdi
  Ayaz vurdu sevdama
  Ayrılık volta atmış sokağım da
  Güneş yüzüme küsmüş
  Neylersin

  Neylerim
  Sensizlik yüreğime oturmuş
  Başka sevdalar haramdır bana
  ??Kayahan???

 11. FİLİZ ❤?SAYFA NUMARALANDIRMA İŞİ ÇOK AKILLICA BEBEĞİM LAKİN 80 YA DA 100 YORUMDAN SONRA OLURSA DAHA MAKUL OLUR HA?
  ????
  Evet DENİZİM bende seni çok seviyorum Allah’a emanet ol ❤

 12. Visnu ile Meethi nasıl evlendi anlatayım tabi. Visnu kendi ismini kullanıp Meethinin kaldırıldığı için kendini suçlu hissediyordu Icca öğretmenine karşı o yüzden sık sık Jogı Takurların evine geliyordu abayı attı diyebiliriz. Bu sırada Mukta ile birbirlerine deli gibi aşık oldular. Birgün akash aşk mektubu yazdı.
  M❤V yazdı. Tapasya beyınsızı bunu buldu ve Meethi ile Vısnuyu evlendırcez bunu annen de çok isterdi en sevdiği öğrencisi ile diye tutturdu ve baskı ile Meethi ve Vısnuyu razı ettiler. Bu Visnu ne kadar pasif biri böyle Naninin oyununa geldi git söyle işte Muktayı seviyorum diye Ezik ??? hani Nani iyi biri olmuştu dilenciye benziyor diye Mukta ile ayırdı bu karı hiç akıllanmıycak değil Icca canını dünyaları verseler iyi olmaz bu kadın.. :x dinazor
  Bu Tina dutta nasıl bir kadın ya bir dergiye öyle pozlar vermiş kı insan bakmaya utanır. Çıplak vaziyette elin cıplak adamlarının sırtına binmiş ıyy dün poz verdiği dergiyi gördüm de???
  Tapu desen yapmadığı rezıllık kalmamış

 13. Ben geldim hoş geldim yazamadım ya kusura bakmayın ?? Ceviz ayıkladım üç saattir uğraşıyorum işte canım çıktı resmen ???

 14. Kızlar biz şuan Eyüp Sultan hazretlerine gidiyoruz. Ziyaretimizi yapıp boğaz turu yapacaz inşaAllah. Fırsat buldukça yazarım İnşaAllah

 15. Ya şu hintli senaristlere diyecek kelime bulamıyorum sırf diziyi uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar ?? maşallah hayal güçleri ne kadar kuvvetliymiş
  Ayy Mehht doyamadı evlenmeye Abhi gibi ya zaten evli değilmi bu kız Akash ile şimdide gidip Vişnu ile evleniyor kızım bırak şu adamların peşini ?? onlarda gitsin başka biri ile evlensin ne meraklı evlenmeye millet bir tane bulamıyor bu ise ikinci nikah kıyıyor ne diyelim Allah akıl fikir versin ??
  Şu Nani Vişnuya salak İccanın resmini gösteriyor öğretmenin diye ya Nani İcca ne zaman öğretmenlik yaptı Allah için ?? doğru düzgün okula bile uğramıyordu Veer ile evlendikten sonra kız resmen kocayı buluncaya kariyerin unuttu ???? bu Nani yaşlandıkça her şeyi unutur oldu herhalde şu dizide tek mantıklı bir şey yok gerçekten ??

 16. Zülişim tatlı mı yapacaksınız cevizli ???
  NURDANIM bize de dua eder misin Eyüp hazretlerinde ?

 17. DEFNEM KIZ BEN VARIMDA SANA UYARMI CANIM HA BIRDE ZULEYHAM GELDI IKIMIZLE IDARE EDECEN BIRTANEM ??????

 18. Yok Defnem ya köyden gelmiş baya vardı iki poşet küçük küçüktü onları ayıkladım ya bide ceviz pahalı oluyor baya lazım olur diye ??

 19. Aynen öyle Zülişim
  Zülişim sen Iccanın dergiye verdiği fotoğrafı gördün mu çırılçıplak adamin üstüne beline binmiş ???

 20. Nazım idare ederim tabi de senin de işin çok oluyor kayboluyon ortadan??
  ⚘⚘⚘
  Ceviz çok pahalı Zülişim 50 lira falan sanırım. Allah’tan para ile almıyoruz biz afiyet olsun

 21. Defnem Gördüm galiba ya YouTube vardı ayy iğrenç duruyordu İcca tövbe tövbe zaten gerçek hayatta baya havalı resimler var hiç sevmiyorum şu İccayı ??

 22. Teşekkür ederim Defnem evet çok pahalı ya yanına gidilmiyor cevizin fiyatı görünce ama demişim ne kadar pahalı ya ne satıyorlarsa sanki ??

 23. Gerçekten ceviz pahalı ya sanki altın satıyorlar ceviz işte tövbe tövbe ?? her şey ayrı bir pahalı artık

 24. Zülişim youtubeda bende gördüm de onun daha ileri versiyonları varya gerçekten iğrenç hiç dizideki gibi değiller bayağı da tepki görmüş zaten..
  ⚘⚘⚘
  Nazım eviniz bitti mı inşaat tamamlandı mı?

 25. ZULEYHAM HOSBULDUM BIRTANEM TESEKKUR EDERIM SEN NASILSIN ZULEYHAM CEVIZ PAHALIDA BIZIM MILLET BIRAZ BOGAZLARINIA DUŞKUN OLDUGU ICIN PAHALIK PEK ONEMLI DEYILDIR BIRTANEM ??

 26. Evet Defnem ya bunlar dizide masum duruyorlar ama gerçek hayatta hiçte öyle değiller ?? hepsi aynı ya özellikle Kuşi ve Madu falan hepsi çok açık giyiniyor ve normal değiller bunlar ?? ayy Madu yeni dizisi çıkmış baya değişik ya çekimleri başlamış bile

 27. Teşekkür ederim Nazcım bende iyiyim çok şükür ?? evet ya cevizin yanına gidilmiyor çok pahalı bende ayıkladım çok pahalı diye sizin orada çok seviliyor herhalde az bir şey alsan bir avuç veriyorlar ??

 28. Gerçekten Madu yeni dizisi çıkmış ya aşk dizisi galiba ?? çekimlerine başlamış orada ayrı bir havalı duruyor bunlar hepsi bir çeşit ya

 29. Tamam Nazım içi sorun değil
  Ceviz canan karatay yüzünden fırladı beyin için faydalı diye reklam yapa yapa kışkırttı milleti ??
  ⚘⚘⚘
  Zülişim Madu yeni diziye mı başlamış internet dizisidir kesin
  Ay şu Birce Akalay napmıs saçlarını bıtlenmıs zaar bu ne kısalık yazın rahat olsum dedim dıyo??

 30. Şu kore dizileri çıksada elin hintlilerinden kurtulsak ya usandık?? vallahi kore dizileri daha hoş ve güzel kısa öz maşallah bunlara kalsak ömür boyu İccayı izle dur ?? bir bitmedi ya anası öldü şimdide kızı piyasayada ne bitmezmiş kore dizilerini daha çok seviyorum??

 31. Evet Defnem kesin İnternet dizisidir ?? ayy Birce Akalay bende gördüm resimi ne yapmış öyle saçlarına öğrenci saçı kestirmiş ?? benim saçlar gibi olmuş bir ara bende kestirmiştim uzadı şimdi ama Birce Akalay baya tepki toplamış ne oldu saçlarına diye sbadan sonra kestirdi saçlarını Tuba Büyüküstünde kestirmişti öyle ??

 32. Canan Karatay normal zeytinyağını içiyordu vitamin diye tövbe tövbe kadın ne görse ağızana atıyor tereyağı yeyin deyip duruyor ama haklı bir taraftan ??

 33. Kore dizilerini ben de bekliyorum Zülişim
  Kısa saç iyidir de ona yakışmamış
  Kayıp kızlar nerde ya
  İnce,Manya,Rüya herkes firari
  GÜLÇİÇEK ım neden yok bugun akşam gelicem dedi gelmedi ?

 34. Ya şu kadın dizisi ne kadar izleniyor öyle bizim halkımıza drama olsun yeter utc bile geçmiş zaten kadın dizisi sezon finali yapacak ??

 35. Bende bekliyorum Defnem kore dizilerini ??
  Evet ya herkes neredeyse Gülçicek bende merak ediyorum ve diğer arkadaşları

 36. Bana olmuştu kısa saç yüz rengim Beyaz ya bide çocuksu yüzüm var ?? gören lise 1 öğrencisi zannediyor ya boy zaten yok bende bir uzamadı şu boyum ??

 37. Nazcım güzel dizi ya tekrarlarını bende izliyorum izleyecek başka bir şey bulamayınca ama sezon finali Sarp çıkıyor herhalde çocuklarının karşısına Bahar kabul etmez gibi ?? adam durdu durdu çıkacak vakti buldu Bahar ne çekti onun yüzünden sezon finalinde Şirin ölse keşke ??

 38. Defnecim iccanin rezil resmini bende gordum ay igrenc bir ciplak erkegin arkasindaydi
  ama Tapu ne rezillik etmis anlatsana ben gormedim bilmek istedim

 39. Ee Zülişim bizim halkımız acıya bayılıyor gözyaşı döksünler yeter. Komedi dizileri hiç tutulmıyor. Ay yok ben acıklı film izleyemiyorum daral geliyor şu Avluya göz attım perşembe gunu rüyama girdi manyaklar yemin ederim ?????????
  Ruh halim kaldırmıyor
  Kadın dizisinin iyi bir son yapıcanı hiç sanmıyorum

 40. Evet Defnem ya bizim halkımıza gözyaşı acı olsun yeter mesela kördüğüm dizisi baya sevildi ?? ay bende bakamıyorum drama dizilerine içim sıkılıyor sen anlat Karadenizmi neyse ne öyle ya Nefes ağlayı ağlayı kızın gözleri bir çeşit bakar oldu dizi resmen çığır açtı korku filmi gibi oldu ?? Avlu dizisini hiç anlamadım on on beş kadın toplanmış hepsi değişik değişik bakıyorlar ayy oda korku filmi gibi bizim halkımız komedi yada normal diziye bakamaz galiba hep böyle diziler izleniyor ?? Kadın dizisi ne olacak sonu bilmiyorum

 41. Tapumu yapmış onu tövbe estağfurullah ya bunlar diyecek kelime bulamıyorum oruç oruç dizidemi gerçek hayattamı iğrençler ya ?? ıyy içim bulandı

 42. Aynen öyle Zülişim ay orucumuzun bitmesine de az kaldı şükür hayırlısıyla ?
  ???
  Allah iyilik versin Belloş bebisler nasıl gece ayağı kaldırıyor mu sizi hangisi daha çok ağlıyor ;)
  Nihan gitti mı evine

 43. KIZLAR UNIVERSITEDEN ARKADSLARLA RESIM CEKTIRMEYE GELDIM BENU MERAK ETMEYIN ACIL BIR DURUMDA INSTAGRAM ADRESIMDEN DM ATABILIRSINIZ UNS ADRESIMI BİLMEYENLER IÇIN dizicenter_net hepinize hayırlı hafta sonları cnm arkadaşlarım

 44. bebişler çok iyi çok aglıyorlar gece annem b.annem uyuyamıyor bebişlerden zaten benim uyku düzenim yok hiç uykum gelmiyor uyuyamıyorum.NİHAN dün gitti.

 45. Olya canım burdan söyleyemem terbiyem musade etmez. Konuyu kapattım ben dün magazini izlerken görüp şok oldum tesadüf
  ????
  Oo onlar çok ağlar zaten BELLOŞ neden uyku düzenin yok ilaçlar yüzünden mı Efe nasıl aranız düzeldi mı?
  İremsu senın Barış durumu noldu canım??
  ???
  FİLİZ iyi eğlenceler keplı fotoğraflar da çekin evine asarsın kuzum..

 46. evet DEFNEM ilaçlardan mahvettiler beni ama az kaldı bitecek ondan çok dert etmicem
  efeyle kötü

  DEFNEM bilmem ben umursamıyorum onu ama iki arkadas gibi konuşuyoruz şu beni rahatsız eden mal ceza aldı babası parayla çıkarttı kriz gecirdim.

 47. bugün LGS sınavı vardı herkez çok kötü diyor üzüldüm çok zor sormuşlar yetimhanedekiler berbattı dedi çogu kazanma umidini bırakmış bu çocuklar profosormu acayip sorular sormuşlar kısa süre bide çok üzüldüm inşallah kazanırlar.

 48. MANYADA 8.sınıftı acaba onlarda bu sınavı oldularmı oldularsa onunki nasıldı acaba

  benim 2 kuzenim girdi onlar ful cekecez dediler.

  KIZLAR BURDA BAŞKA GİREN VARMI NASIL GEÇTİ.

  Benim bir sey yapmam lazım çocukların moralini getirmek icin

 49. Oo Nazım onu da mı yapıyon kız bravo sana baklava çok zor ?
  ????
  İnşallah Belloşum dert etme zaten derdın kime faydası var. Bak bana kendimi bildim bileli dert ediyorum birseyleri ama hiçbir şeye faydası yok ??
  Lgs ne oluyor lise sınavı mı zorsa ona göre düşer standart tabi normal lise yok şimdi sanırım ben düz lise mezunuyum mesela..
  Efe neden uzattı kı bu kadar
  İREMSU üzülme canım o artık yaklaşamaz sana. Allahın adaleti vurur onu inşallah

 50. offf ay icimden koca bir off çekmek geldi.

  yok uzatmadı ben kendim konuşmuyorum DEFNEM.

  ne çok millet geliyor bıktım yaa muç muç öpüyolar bide opseler içim yanmaz kulamın dibinde muç muç uzaktan tam deli oluyorum bu kadınlara

 51. evet lise sınavı bu sene aşırı cins olmuş of çok üzüldüm nolcak ya acaba ben gitmeden ne yapsam iyi olurlar moralleri düzelir

 52. ISABELLA CANIM BENIMDE YEGENIM O SINAVA GIRDI BU GUN AMA ONUN ICIN IYI GECTIYINI SOYLEDI BAKALIM NE OLACAK CANIM

 53. iyiyim NAZIM.

  matamatik çok zormuş kitapçıgı getirdiler goremedimki sözel kolaymış sayısal berbatmış

 54. Nazım çok maharetlısın hazır yufka mı kullanıyon baklava yaparken kendin mi açıyorsun ??
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ bende sulu openlerden hazetmıyorum ??
  Valla şimdiki eğitim sistemi bi acayip zaten ben hiçbir şey anlamadim arap saçı gibi

 55. Isabella yegenimde Sözel kolaymiş sayisalda baya kafayi zorlamiş Canim Allah butun ögrencilere yardim etsin birtanem

 56. ay ay ay kimler gelmis kier POMCIGIM gelmis hos gelmis nasilsin birtanem ay nasilda mutlu oldum analtamam hayatim nasilsin canim coookk ozledim ya seni.Birtanem nasil oldun ameliyyatlar nasil oldu.Bu arada tebrik ederim kucuk ikiz kardeerin olmus canim nasil sevidnim anali babali buyunsunler ALLAH bagislasin soylmisdin Nihana sanda soyliyim.Eee nasilsin Kucuk UMUTUMUZ nasil ozledik onuda.

 57. NAZIM iyim sen nasilsin birtanem.Ay yatin konusamadik ya.ee ne yapiyorsun canim
  .
  ABIM ne ariyorsun burda seni orda ariyorum sen burdasin git geliyorum hadi yazdim zaten.ay supriz oldu hadi ordayim.geliyorum.

 58. ISABELLAM hep iyi ol canim benim birazdan cikarsin dimi ne kotu.uf yaaaaa.Aygun sorar seni ben soyleyim adindan selam soyler oper seni.

 59. kizlar abim buraya yazdi beni ariyordu yalnislikla oldu o da soyledi.umarim analdiniz.

 60. İyi akşamlar canlarım
  ?
  AY AY İSABELLAM GELMİŞ NASILSIN TATLIM SENİ ÇOK ÖZLEDİM GÜNAYIM BURDA OLDUNU SÖYLEDİ BİR MERHABA DEYİM DEDİM SENİ ÇOK SEVİYORUM KOCAMAN SARILIB ÖPÜYORUM

 61. gorüşürûz zaten annem hala biraz sert yeter diyorda hadi ben hastaneye saatim geliyor.

 62. iyiyim Aygünüm sen nasılsın bende seni cok ozledim cok seviyorum bende seni kocaman öpuyorum

 63. bence bu gercek visnuyu hic ama hic sevmedim o akas dedikleri adamla mithi daha yakısıyorlar biraz bu dizileri dellirtttiler ben bıktım su bıktı o bıktı bu oyuncular bıkmadı ne kördügüm amma YETER ARTIK BENCE<<<<<<<<<

 64. ARKADASLALE SİZİ TANIMIYORUM AMA SİZLE irtibata geciyorum < bugün 8,sınıf ogrencileri lgs sınavına girdi bazı öğrenciler sayısalın berbat gectigini belirtiler aynıda öğleydi size önerim cok canınızı sıkmayın her isteğinizi yapın sizi engeleyen olursa DEVAM EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu