Gelinim Mutfakta

15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi?

15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Hafta başında favori olarak gösterilen Elif bugün kanaldan maaşını alacağı düşünüyoruz. Zira son bölümde Elif’in olmayan tabağına kaynanası bulup bir de üzerine beş verip diğerlerine bir vermesi, 15 Kasım 2019 Haftalık toplam puan durumu öncesinde Elif’e büyük katkı sağladı. Not: Bu hafta bilezikleri kim kazandı sorununun cevabı yazının en son kısmında verdik.

=> 15 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin bizce %100 Elif olacağını zaten pazartesi günü tahmin olarak yapmıştık. Bir çok yerde de Elif’in bu hafta favori olduğunu yazdılar çizdiler. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Elif bu hafta maalesef hak etmediği bilezikleri alacak.

=> [mavibuton]6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta FinalBu konuda Elif hayranları hemen beni eleştirmeye ve taraf tuttuğum konusunda bana yüklenecekler. Ancak ben adaletli olmak durumundayım. Son bölümde elif yemeğini yaparken tabağı çatlamış ve yemeğin suyu tamamen akmıştı. Buna rağmen harika iş çıkartan gelinlere Çiğdem bir verirken kendi gelinin Elif’in olmayan tabağı beş puan aldı. Not: bu hafta kim elendi sorusunu cevabı, alt kısımda sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

15 Kasım Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusu bu haftanın en çok merak edilen sorusu olacak. Zira bu hafta yarışmaya katılan Naciye beklentilerin üzerine de bir puan almasında dolayı, tecrübeli yarışmacılar Duygu ve Melike’nin gözünü korkuttu. Şimdiden üçü de eleme potasına olduğunu ve hangisi günün birincisi olur ise elenmekten kurtulacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 15 Kasım Çeyrek Altını Alan DuyguBu hafta final günü portesini çizecek olsam balkonda duran bir elif ve keyifle altta duran gelinlerin mücadelesini izlerken diye çizerdim. Çünkü onu balkona kaynanası çıkartırken, diğerleri yani diğer kaynanalar gelinlerine bunu yapamadılar. Bu sebeple 15 Kasım Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucu Elif’in üstünlüğü ile noktalanacaktır.

Gelinim Mutfakta Bugün çeyrek altını alan alan kesinlikle kendisini eleme potasında kurtaracak iken, maalesef bilezik yarışında Elif’i alt edemeyeceğini düşünüyorum. Zaten kolay bir tatlı ve rakiplerinin tabaklarını dahi bulabilen bir Çiğdem hanım varken, Elif’in bu aşamadan sonra bilezikleri kaybetmesi neredeyse imkansız gibi duruyor. Not: Bu hafta elenen yarışmacı yazının en son kısımda sizleri bekliyor.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliElif aslında Perşembe günü puanlaması yapılmadan önce rakibi ile arasında 4 puan fark vardı. Ancak Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynana Çiğdem’in haksızlık yapması sonucunda birden bire 8 puan farkla lider oldu.

Bu yarışma madem gelinin bulma yarışması, o zaman neden programın başlangıcında Fatih Ürek’in söylediği şarkıda lezzete atıfta bulunuyor? Biri bana bunu açıklar mı? Lezzete atıfta bulunan cümle ;

“Yemeği tabakta, tadı damakta”

Şimdi Elif’in dün susuz kalmış yemeği lezzeti damakta mı oluyor.? Tabi ki olmuyor. Programı yöneten Fatih Ürek bir an evvel bu algıyı değiştirecek adım atması gerekiyor. Not: bugün Gelinim Mutfakta 15 Kasım bilezikleri alan gelin kim olduğu yazı sonunda sizleri bekliyor. 

Bu hafta yarışmaya katılan Naciye’nin hem hikayesine üzüldük, hem de görümcelerinin gönderdiği çiçek ve sonrasında Naciye’nin duygu dolu anlarına şahitlik ettik. Umarım bu hafta yarışmada kalır. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta'ya Kim Veda EdecekGeçen hafta Elif’in eşine ait olan posterinin kaybolması nedeni ile Elif bir anda güçten düştü ve istediği puanları alamadı. Ancak hafta başında Duyu posteri getirince Elif’in morali yerine geldi. [saritext]=> 15 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu sayfanın en alt kısmında bekliyor. [/saritext]

15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar da son duruma baktığımız da Elif 54 puanla zirvede yer aldığını görüyoruz. İkinci sırada ise Elif’in 8 puan gerisinde Melike’nin 46 puanlar kendisine yer buldu.

Çiğdem kaynana sanırım aldığı vebal ve haklar ona yeter diye düşünüyorum. Zira kaynana Hüsniye hanım varken gelinlere acıdığını ve düşük puan vermek istemediğini göz yaşları ile açıklayan Çiğdem bugün gelinlere verdiği puanlarla toz duman ediyor. Niye şimdi sesi çıkmıyor? Çünkü Hüsniye gibi her dakika Elif’i bulup bir veren yok. Not: Gelinim Mutfakta 15 Kasım Cuma günün birincisi kim olduğu yazının en sok kısmında sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli Gelinim mutfakta 15 Kasım Cuma puanları kaynanalar tarafında henüz verilmeden son sırada bulunan ve Duygu için artık çanların yüksek sesle çalmaya başladığı bugün her puanın altın değerinde olduğunu söylemek isterim.

Bugün 15 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynana Hanım’ın vereceği puan oldukça önemli. Zira diğer kaynanalar genel de beş puanı kendi gelinin veriyor. Bu sebeple kendi gelinin bulamayan Hanım bakalım kim beş verecek? Not: 15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını son kısmında sizleri bekliyor.15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi DuyguSadece Aysel ve Şaheste’ye değil, gelinin en sırada olan Hülya da risk almak zorunda. Eğer risk almaz ise günün sonunda sorusunun cevabı gelini Dilan olacak. 

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Cuma Puan Durumu (Haftalık)

11 Kasım 2019 Pazartesi günü 390. bölümü ile başladığımı bu haftanın da nihayet sonuna geldik. 395. bölümü ile 15 Kasım Cuma günü karşımıza olan Kanal D’nin sevilen yemek ve gelin kaynana yarışmasında Gelinim Mutfakta 15 Kasım Puan durumu sonucunda bir gelin bu hafta bilezikleri alacak. En düşük olan gelin ise bu hafta yarışmaya veda eden isim olacak. Not: 15 Kasım 2019 Bilezikleri kim kazandı yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim olacağı konusunda hafta başında bilgi almadığımızı ama tahminlerimize göre Elif buzun süredir bilezikleri alamadığı için arık maaş günü geldiğini, bu sebeple bugün bilezikleri Elif’in alacağını söylemiştik.

Gördüğüm kadarı ile Elif rakiplerine attığı 8 puan fark nedeni ile kolay bir final geçirecek. Fragman da kura çekimi yapılmasını, günün birincisi olan gelinler arasında çeyrek altını alacak kişiyi belirlemek adına yapıldığını söyleyebilirim.15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar15 Kasım gelinim mutfakta günün birincisi olma meselesi Elif için değil belki ama diğer üç gelin için bir hayli önemli olacak. Zira eleme potasına yarışan Duygu ile bilezik yarışına en yakın olan Melike arasında sadece 3 puan olmasına rağmen bu arada 3 kişinin olması nedeni ile bu hafta elenecek kişinin sürpriz olacağını bizlere gösteriyor. 

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu konusunda özellikle hanım kaynananın kendi gelinin Naciye’yi bulup bulamayacağına dikkat edeceğiz. eğer gelinin tabağını bulamaz ise %100 bu hafta elenecek isim olacağını şahsen düşünüyorum. 15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu bugün açıklayan FatihHafta için de canla başla çalışan gelinlerimiz bugün büyük mükafatı almak için son bir kez ter dökecekler. Bugün diğer günlere nazaran tatlı yapacak olan gelinlerin yapacağı bu tatlının malzeme listesini verdikten sonra, 15 Kasım 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar sonucun da bilezikleri alan ve bu hafta elene kim olduğunu açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Meyveli Çikolata Kasesi

Gelinim Mutfakta Meyveli Çikolata Kasesi Malzemesi

Çikolata Kasesi için;

  • 2 paket kadar sütlü çikolata (250 gram)
  • 4 adet balon

15 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Meyveli Çikolata Kasesi MalzemesiPastacı Kreması için;

  • Üç su bardağı süt
  • 3 yemek kaşığı un
  • 5 yemek kaşığı toz şeker
  • 1 adet yumurta
  • 1 çorba kaşığı tere yağ
  • Bir paket krema

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek 395. bölüm de gelinlere adeta kıyak geçtiğini ve çok kolay bir tatlı yapmasını istediğini düşünürken gelinler en önemli kısım olan balon ile akışkan çikolatayı bir araya getirmede bir hayli zorlandılar. 40 dakikalık verilen sürede çikolatalarını eritip balon etrafına sarması gereken gelinlerin zorlandığını gören sunucumuz Naciye’nin balonunu patlattığını görünce hemen onun yanına gidip;

“Sıcak, insan mantıken bir düşünür!”
Fatih Ürek

Dedi ve nasıl yapıldığını göstermek için Naciye’nin yanına gidip kendisi yapmaya çalıştı ama Fatih Ürek de rezil oldu. Çünkü o da balonu patlattı. 15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Elif ve kaynanasıGelinler arasında özellikle eleme potasında çok fazla bir farkın olmaması nedeni ile 15 Kasım bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusu Duygu, Naciye ve Melike için bir hayli önemli bir hal aldı. 

Elif ise en yakın rakibine son bölümde kaynanasının haksız puanları nedeni ile attığı 8 puan nedeni ile haftalık toplam puan durumu sonucunu da kolay bir hafta geçirecek. Yani bilezikleri bugün kim aldı? sorusunu çok da fazla merak edilmeyecek.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Puanları (15/11/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Duygu : 5
Melike : 2
Naciye : 1

********************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 5
Naciye : 1

*************************
” 15 Kasım 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hanım‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 1
Naciye: => Hanım’ın Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Naciye : 4

*************************

Gelinlerin 15 Kasım 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 4 3 5 1 13
Duygu 5 4 1 1 11
Melike 2 5 1 5 13
Naciye 1 1 1 4 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Kasım Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 54 + 13 = 67
Duygu  : 43 + 11 = 54
Melike  : 46 + 13 = 59
Naciye : 44 + 7 = 51
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

15 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF (%100)

15 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  NACİYE

15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & MELİKE
Gelinim Mutfakta 15 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
15 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  NACİYE
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Cuma Fragmanı İzle

15 Kasım 2019 Cuma günü haftanın final bölümü ile Kanal D ekranlarına gelecek olan programın 395. bölümününü fragmanı olan 15 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu