Fragman

15 Kasım Cuma Hercai 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Miran İz Peşinde

15 Kasım cuma Hercai 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Hazar ameliyat sırasında beynine oksijen gitmediği için acaba hafızasını kaybedecek mi diye düşünürken, Zehra kızı Reyyan’ın Miran ile bir araya gelmesi ve babası Hazar’a bunu yapan adam ile gönül eğlendirdiğini zannedip, Zehra’nın o ağır sözleri ile Reyyan’ı hastaneden kovmuş ve orada bölüm bitmişti.

Peki şimdi ne olacak. Haza Şadoğlu ölecek mi? Zehra ile Reyyan yeniden barışacak mı? Merak etmeyin tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Dolu dolu bu olayları anlatmadan önce Hercai 15 Kasım Fragmanı verip daha sonra gelecek bölüm hakkında konuşacağız.

Hercai 21. Bölüm Fragmanı (15 Kasım Cuma)

Miran, Hazar Şadoğlu’nu öldürmediğini önce Reyyan’ı ikna etse de maalesef Şadoğlu’lardan hiç birini ikna edemedi. Zira daha önce ilk fırsatta öldüreceğini söylediği ve her defasına bunu dillendirdiği için bu iş adeta başına kaldı. Hercai Fragman - dizicenterReyyan da acısını ve derdini Miran ile paylaşırken, Gül’ün kendi başına hastaneye babasını görmeye gitmesi olayları da kopma noktasında getirdi. Zehra babasının katili ile asla evli kalamaz diyerek kızı Reyyan’ bir daha Miran’ı görmeyeceksin ve boşanacaksın diyerek onu ikaz etmişti. Ancak hastaneye onula birlikte gelmesi ve kocasının katil olmadığını söylemesi üzerine Zehra kızı Reyyan’a aynen şu ifadeleri kullandı.

“Katil kocanı da al git buradan”

Zehra’nın bu çıkışında sonra Reyyan hastaneyi terk etmek zorunda kaldı. Reyyan bir daha Miran’ın yüzüğünü yeniden parmağına takabilmek için intikam duygusunda vaz geçtiği an yeniden takacağına söz verdi. Gelelim gelecek bölümde bizleri bekleyen olaylara.

15 Kasım Hercai 21. Bölüm Fragmanı Sonrasında Analizler

  • Miran, Hazar’ı düşüren’in peşine düşecek ve bir iz yakalayacak
  • Sultan ise Elif’i Azat ile ikna etmek için Elif’e iftira atacak
  • Azize, yıllarca yanında çalışan Esma’nın Hazar ile iş çevirdiğini öğrenecek
  • Hazar Şadoğlu yoğun bakımdan çıkacak
  • Hazar Şadoğlu beynine oksijen gitmediği için yaşadıklarının bir kısmını hatırlamayacak
  • Azize kendisine mektup gönderen gizemli kişinin peşine düşecek. (bizce bu kişi Miran’ın annesi)
  • Reyyan kendisini annesine affettirmek için çabalasa da Hazar’ın hafıza kaybı her şeyi çıkmaza sürükleyecek

Hercai dizisi 21. bölümde olmasını beklediğimiz belli başlı olaylar bunlardan ibarettir. Zira bu bilgileri ki,mi zaman güvenilir kaynaklardan kimi zaman ise kulis bilgilerden derleyerek sizlere haber yapmaya çalışıyoruz. Sizler de hercai dizisi 15 Kasım fragmanı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bu yazının yorum kısmında bu yazının en alt kısmında yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu