Gelinim Mutfakta

15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve En Yüksek Puanı Kim Aldı? 15 Kasım Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Elbette bu sorunun cevabı bu gün kaynanaları konseyinin verdiği puanlama sonucunda belli olacak. Nefesler tutuldu ve kaynanaların perşembe günü verecekleri puanlar neticesinde bir gelin eleme potasına girecek.

=> 15 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe Puanları gene olaylı geçeceğe benziyor. Neden mi? Hatice her zaman olduğu gibi yemeklerini diğer gelinlerden farklı yapmaya çalıştığını gördük. Bu günde beşamel sosunu diğer gelinlerden farklı yaparak kendi kaynanasına mesaj mı göndermek istiyor? Fatih bey Hatice’ye beşamel sos böyle mi olur diye tepki gösterdi. Sizce Hatice gerçekten beşamel sosu yapamadı mı? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. [kirmizibuton]Perşembe Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puan durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

15 Kasım gelinim mutfakta puanlama öncesinde gözler Hatice’nin üzerinde olacak. Diğer gelinlerden Ezgi ile Cansu Hatice’nin nerede farklılaştığını birlikte denetleyerek Hatice’nin kaynanası tarafından fazla puan almasını engellemeye çalıştılar. Aslında bu görev Fatih Ürek’in olmasına rağmen, Fatih bey sadece ikaz ediyor ve bir yaptırım uygulamıyor. Bu da izleyicileri oldukça rahatsız ediyor. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 16 Kasım bilezikleri kazanan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

15 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlar verilirken de gözler gene İlhame hanımın üzerinde olacağı kesin. Gelinlerin yaptığı yemeği tadarken güzel veya harika olmuş, beğendim dediğine gidip bir vermesi,resmen milletin aklı ile dalga geçmek başka bir şey değil. Madem kendi gelinini bulmak istiyorsun. O zaman diğer tabaklara neden iyi diyorsun? Not: Gelinim Mutfakta 15 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 16 kasım günün birincisi[/kirmizibuton]  kim olduğunu görmek için tıklayınız.

 Gelinim mutfakta puan durumu Perşembe puanları verilmeden son duruma bir bakalım. 39 puanla Ezgi zirvede yer alırken Hatice 38 puanla hemen Ezgi’nin arkasında yer alırken Cansu 34 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken Betül 19 puanla bu hafta gitme konusunu %99 oranında garantilemiş oldu. Gerek Gül hanımın verdiği yanlış puanlama neticesinde gerekse diğer kaynanaların puanlaması Betül’ün bu hafta elenmesine neden olacak.

Her kaynana 15 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olsun ve çeyrek altını alsın ister. Ancak burada bir emek var ve karşılığında hak olduğunu düşünüyorum. Kendi gelinin bulduktan sonra diğerlerine bir vermek hem kul hakkıdır hem de vicdanen insanı rahatsız eder. Reyhan hanım en baştan beri başka gelinlerin hakkını yemesine alışmıştık. Şimdi yeni bir Reyhan geldi ve maşallahı var sektirmeden kendi gelinin tabaklarını bulurken Reyhan hanımın eskiden verdiği 1 1 2 5 tarzında puanlama yapması benim nazarımda hak yemektir. Dikkat: Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım puanları ile yapılan günün yemeği ne olduğunu birazdan sizlere aktaracağız. Lakin dün duyduğum bir konu hakkında sizleri de bilgilendirmek istiyorum. Dün Fatih bey, kaynanalar, gelinlerin her yaptığını ekrandan izlediğini söylemesi beni şok etti. Her kaynana kendi gelinin kalın doğramasına veya yakmasına veya farklı yaptığı bir şeyi çok rahat görüp gelinin tabağını rahatlıkla bulabilir. Yani maharet İlhame ile Reyhan da değil bulamayanlarda desek daha doğru olur. Bence bir an evvel yarışma formatında değişiklikler yapılması lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

15 Kasım Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Umarım hak eden alır ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Ben Ezgi’yi veya Hatice’yi sevmediğim sonucu çıkmasın. Sadece kaynanalarının yaptığı puanlama haksız olduğunu düşündüğüm için Cansu ile Betül’ün çeyrek altını alması daha adil olacağı kanaatindeyim. Dikkat: 15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Günün Birincisi Ve Gelinim Mutfakta15 Kasım Puanları (Perşembe)

15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce sitemizde günün yemeğinin malzeme listesini veriyoruz. Bu listeden yararlanan okuyucularımız oldu mu? Eğer oldu ise yaptığım emekler boşa gitmediğini düşüneceğim. Ben burada verilen bir çok tariften faydalandığımı söylemeliyim. Ben bazen kaynanalar Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken yapılan yemeği görünce hiç iyi yapamamış diye eleştiriyorum. Ancak bazen bende evde istediğim gibi yapamadığım tarifler oldu.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (12 Kasım – 16 Kasım) nerede diyenler oluyor. Sayfanın en altında toplam puanları verdikten sonra veriyor ve genelde orasını farklı renk yaparak dikkatinizi çekmeye çalışıyorum. Bu sayfayı yazarken ayrıca görüşlerinize de açık olduğumu belirtmeliyim.

15 Kasım 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da kıyasıya giden bir rekabet var. Bu rekabet arasında ezilen bence Betül oluyor. Kaynanası Gül hanım tarafından yarışma tarihinde rekora koşan gül hanım hafta başından beri sektirmeden kendi gelinine bir verdiği gibi diğer gelinlere de 4 ve 5’ler havada uçuştu. Bu sebeple Betül ile diğer yarışmacılar arasındaki fark açıldı. Şu an birinci ile arasında Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da 20 puan farkın olmasının tek sebebi bu olmasa da en büyük sebep olduğunu düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta günün birincisi olamayı ve çeyrek altını almayı belki tüm gelinler hak ediyor. Ancak kimi kaynanalar hak yiyerek kendi gelinlerinin tabaklarına beş verirken diğer gelinlerin tabaklarına bir veya iki vermesi adil değil. Sizler bu konudaki fikirlerinizi paylaşırsanız ortak bir kanaate varabiliriz. Not: Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta toplam puan durumu için bu gün gene düne benzer bir sonuçla alacağını ama Hatice, Ezgi’yi az da olsa geçeceği düşüncesi bende hakim oldu. Çünkü Hatice her geçen gün daha tecrübe kazanıyor ve elinin lezzeti artıyor. Bu gün eğer beşamel sosu iyi yaparsa Ezgi’den daha iyi puan alıp günün birincisi ve en yüksek puanı alan gelini alabilir. 

Sözlerimi daha fazla uzatmadan 15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini verelim. daha sonra Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz. Bu gün gelinler “Fırında Mantarlı Patates Oturtma” yapacaklar. Biz de bu yemeğin malzeme listesini aktaralım.

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Günün Yemeği Fırında Mantarlı Patates Oturtma Malzemeleri

 • 300 gram kıyma
 • Bir adet soğan
 • Üç adet patates
 • 400 gram mantar
 • Üç adet yeşil biber
 • İki çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber
 • Bir yemek kaşığı salça
 • Rendelenmiş bir su bardağı kaşar peyniri
 • Bir yemek kaşığı un
 • Bir çay bardağı zeytinyağı
 • Bir tutam maydanoz
 • Bir yemek kaşığı tereyağ
 • Bir su bardağı kadar süt
 • Bir çay bardağı kadar sıcak su

Fatih Ürek,Perşembe günün yemeğini için 40 dakikalık süre verdi. Gelinleri yemeklerinin yapımına koyulurken bir taraftan da lafları ile bir birini iğnelemeye devam ettiler. Tüm gelinler vaktinde fırında mantarlı patates oturtma yemeğinin yapımını tamamladılar ve 15 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalar konseyinden ve kendi kaynanasından, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte merak edilen Perşembe puanları…

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Puanları (15.11.2018 Perşembe)

*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan

Ezgi     : 5
Betül    :  2
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini 1
Hatice  : 1

*************************

Kaynana İlhame’nin verdiği Puanlar

Ezgi     : 2
Betül   :  1
Cansu  : 1
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini 5

#Kaynanalar puan verdikten 30 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini 5
Betül    :  3
Cansu   : 2
Hatice  : 1

“15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar

Ezgi     : 4
Betül   :Gül’ün Gelini 5
Cansu  :  2
Hatice  : 1

*************************

Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Gelinlerin 15 Kasım Perşembe Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi 5 2 5 4 16
Betül 2 1 3 5 11
Cansu 1 1 2 2 6
Hatice 1 5 1 1 8

Gelinim Mutfakta 15 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

15 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Ezgi


Gelinim Mutfakta 15 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

15 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Cansu**

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (12 Kasım – 16 Kasım Haftası) – 15 Kasım Perşembe

 Ezgi’nin Puanı     : 39 + 16 = 55
 Betül’ün Puanı    : 25 + 11 = 36
Cansu’nun Puanı : 34 + 6 = 40
Hatice’nin Puanı  : 38 + 8 = 46

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

79 Yorum

   1. Bence cansu gıtsin çok oldu artık Ezgi kalmalı ve kazanmalı betulunde kalıp kaxanmasını işitiyorum hatıce yemek yapmaya bilmiyor

 1. arkadaşlar insanların aklı ile dalga geçiyorlar malzemeleri eşit verilemesindeki amaç aynı şekle uygun olan yemeğin ortaya çıkması ve en lezzetli tabağa puan verilmesi gerekiyor…
  durum böyle giderse programın ömrü de çok sürmez…
  Kanal d Bes yapım ve sunucu fatih bey haksızlıklara müsade edildikçe insanlar bu programı izlemez açık ve net…
  insanların kötü yönde tepkisini kazanna bir programda başarılı olamaz…

 2. Hatice bilerek yavaş yapıyo yemekleri bilerek cig yapıyo bilerek diyer gelinlerden farklı tabak cıkarıyo hile yapıyo resmen hile yapıyo fatih bey bunları nasıl göz yumuyo

 3. Hatice _3 degil daha fazla puan kesilmesi gerekiyor diger gelinlerden farklı yaptığı için sizde buna hiçbirsey dediginiz yok

 4. Bence haticenin gitmesi lazim fatik bey haticenin yanlis yaptigini goruyonuz buna bir dur deyin artik

 5. Öhoooooooo ezgi 55 puanla onde gidiyoooo???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????helal sana ezgi ????????????

  1. Yarışmanın iyi bir izleyicisiyim..Ezgi ve Cansu cidden prosedüre uygun yapıyorlar yemekleri Betül yeni yeni alıştı elini düzeltti ama Hatice kesinlikle yapamıyor onun elenmesi lazım..Durum böyleyken yani Hatice bariz ordayken Betül elenirse bu saatten sonra bende yarışmayı seyretmiyecem!..

 6. Bu gün cansunun puanı çok olsaydi Reyhan hanım cansu birinci olmasın diye haticeye 5 puan verirdi uyanık reyhan diğer kaynaları lehinde kullanmasını çok iyi biliyor

 7. Yarin yine tatli yapiyolar galiba yine cansu alir besi iyi yapiyo insallah kalbim ezgiden yana

 8. Ya allah askina fahtih bey su haticenin yemegine kaynanasi nasil 5 veriyor gelini tuye veriyor fatih bey sende goz yumuuon 3 gelinin hakkini yiyorlar insallah bu hafta giderler hatice git evine bebegini bekle hak yimeyin dogum yapacin kaynanayin aklina uyma guzelim

 9. Hatice nin tabaginda besamel sos diye birsey yokken hala nasıl başarılı bir yarışmacıyim diye kendini savunuyor kayinvalidesi resmen en kötüyü bulup 5 veriyo ve dalga geçer gibi gülerek cvp veriyo onların yüzünden Betül elenece ona üzülüyorum

 10. ayrıca Cansu Ezgi ye nefret kusmadiginda daha tatlısın yarın Ezgi nin almasını sabirsizlikla bekliyorum

  1. Valla ezgiyi bende seviyorum ama alacağını aldı yeter gitsin artık servet sahibi olacak ayrıca orada ezgi de cansu da profosyonel oldu aylardır oralar yeni gelenlerden iyi yapmaları normal adalet derseniz Buda adil değil aylardır orda olanlarla yeni gelenler yarışıyor eskiler evinde gibi yapıyor yeniler heyecan yapıyo acemilik vat yeter gitsinler artık adalet istiyorsanız her hafta yeni dört yarışmasının birbiri ile yarışması lazim

  2. ezgi seni seviyorum inşallah sen kazanırsın inşallah cansu ve hatice elenir hatice çok kötü yemekler yapıyor çiğ de yapıyor hatice kayınvalidesiyle plan yapıyorlar hangi tabakçiğse o haticenindir kayınvalidesi çiğe puan veriyor ezgi seni çok seviyorum senle betülü betül çok tombiş birisi bb

 11. fatih reyhani koruyor her gün reyhan fatihi kucaklayıp öpmesi tiksinti veriyor fatih elenen bir daha yarışamaz formatı değiştir reyhani görmek istemiyoruz1q

 12. fatih reyhani koruyor her gün reyhan fatihi kucaklayıp öpmesi tiksinti veriyor fatih elenen bir daha yarışamaz formatı değiştir reyhani görmek istemiyoruz1q

 13. Adaletsiz puanlar var 5111 bu nedir emeğw saygı yok lafa gelince herkes müslüman kul hakkıyla karşıma gelme diyen rabbim kaynanaları ayrı tutmuş herhalde.birdeşunusöyleyeyim oraya gelen en efendi gelin hüsniyenin gelini haticeydi.

 14. Bence Reyhan hanıma hergün gelininin tabağının hangisi olduğu söyleniyor elenmesin diye yoksa hergün gelinini bulması imkansızzzz

 15. Betül elenmesin ya onun yerine hatice gitsin Cansu da gidebilir ama betül gitmesin giderse cok üzülürüm ?

 16. Hatice bilerek yapıyor eğer o kalırsa gitmezse büyük bi adaletsizlik olur programı bir daha izlemicem hatice gitsin fatih bey

 17. Bence ezgi en iyi aralarında. Aldığı bilezikler de çeyrwklerlerde sonuna kadar hak etti. Hatice eline su bile dökemez. Hatice 4 gündür aynı seyi yapıyor. Çig bırakıyor. Haksızlık etmeyin. Betül bile ona göre iyi. Yanlış puanlama yüzünden elenecek Betül. Çok yanlış.

 18. Ezgi ile Cansu ne kadar çirkef.Hepsi Haticeye saldırıyor.Sevgül ne kadae kalitesiz.Haticeyi konuşturmuyorlar.

 19. Sevgül çok suratsız.Onu görenin 3 gün işi rastgitmez.O neşeli topluluğa yakışmıyor.

 20. Bugün tiyatrocu Reyhan işbaşında.Rakibi1125 verince vicdansızlıkla suçluyor.Kendisi bolca aynı puanları çok defa veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu