Zuhal Topal'la Sofrada

15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Milana Kaç Puan Aldı? Milana’ya Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? 15 Mart Cuma Puanları

15 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Ahıska Türkü ilginizce öğretmeni Milana yarışacak. Oldukça iddialı menüsü ile fark oluşturmak ve 10.000 TL’yi almak istese de kaynanalar kesinlikle en iyi yemeği bile kötülemek için gelecekler. Bu nedenler Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Puanları Milana ve kaynanası Muhabbet hanım için hezimet ile sonuçlanma ihtimali çok yüksek. Bana göre, %100 düşük puanlar alacak. Tabi yemeğin gerçekten iyi mi? kötü mü? olduğunu, Milana’ya Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusuna göre değerlendireceğiz. Her ne kadar köken olarak aynı olsa da zamanla damak lezzetimiz de değişim olduğu bir gerçek. Milana kendi yöresinden lezzetler seçtiği için, bence büyük bir risk aldı.

=> 15 Mart 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 145 bölüm de yani hafta finalinde yarışacak olan gelin bana göre en şanssız gelin olduğunu düşünüyorum. Çünkü; diğer kaynanalar kendi günlerini atlattığı için, tek görevleri kendilerinden düşük puanlar vermek için her şeyi eleştirmeye gelecekler.

Bu arada 15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Milana  kim olduğunu merak ettiğiniz biliyorum. Bu sebeple bu konu içerisinde hem kaynana Muhabbet hanımı, hemde gelini Milana Yusufova’yı tanıtacağız. 

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Yarışan Gelin Ve Puanları

Zuhal Topal’la 15 Mart bugün yarışan gelin oldukça dikkat çekti. Hem kendi yöresinden yemekleri yapacak olması hem de Rusya’da yaşadığı için ve Ahıska türkü olduğu için kim olduğu merak uyandırdı. Oldukça iddialı olduğunu ve kesinlikle büyük ödülü kendisi alacağını söyledi. eğer büyük ödülü alırsa kaynanası Muhabbet hanıma vereceğini söyleyerek bizleri bir kez daha şaşırtmayı başardı. 

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Puanları henüz açıklanmadan, bu gün yarışan gelinimiz Milana eğer salı yada Pazartesi yarışmız olsaydı, daha fazla puanlar alacağını iddia ediyorum. Neyse Rusya da büyüyen ama aslen Özbek olan Ahıska Türkü Milana’nın bu gün yapacağı yemekleri açıklayalım. 15 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Milana’nın menüsü kendi yöresinden olması gerçekten işini bir kat daha zorlaştırıyor.

15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Milana Ve Kaynanası Muhabbet Kimdir?

Haftanın son günü olarak son yarışmacı olan Muhabbet hanımın gelini olan Milana Yusufova; 27 yaşında olduğunu ve 2,5 yıllık evli olduğunu ve 1,5 yaşında Süleyman adında oğlu olduğunu açıkladı. Kaynanası Muhabbet Çobangil ise 52 yaşında olduğunu emekli olduğunu ve iki çocuk büyüttüğünü ve şu anda 3 torunu olduğunu aktardı. Muhabbet hanım Milana’nın kişisel bakım ve makyaj malzemelerine çok para harcadığını ima ederken, Milana da eve sık sık mobilya aldığından bahsetti. Durum 1-1 ;) 15 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bugün Yarışmacısı Vilana ile Kaynanası Muhabbet

Milana, eşi ile tanışması ise kaderin bir cilvesi desek yeridir. Rusya da okuyan Milana annesinin yanına Türkiye’ye geldiğinde akrabalarının düğününde eşi ile tanışmış ama daha sorna sosyal medyadan istek gönderip konuşmuşlar. Sonrasında isteme ve düğün olmuş. Şimdi Özbek ve Azerbaycan yörelerinden, birazda Rusya’dan esinti ile Milana’nın menüsünü açıklayalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart 2019 Milana’nın Menüsü

 • Tavuklu Yeşil Kabak Çorbası
 • Buharda Mantı
 • Samsa 
 • Özbek Pilavı
 • Çoban Salata
 • Ayva Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 15 Mart Cuma Milana'nın Menüsü

Kaynanaların bir kısmı hemen menüsü kolay olduğunu söylese de Perihan hanım iki yemeği el açması olacağı için zaman konusunda sıkıntı yaşayabilirler dedi. Bence de iki el açması olması, zamanı zorlasa da bence güzel bir menü seçtiklerini düşünüyorum.  

Şimdi Kaynanalar 15 Mart Cuma günü Rusya’da büyüyen Milana’ya kaç puan verdiğini ve Zuhal Topal Milana’ya kaç puan verdi sorusunun cevabını sizler için alt kısımda ekliyoruz. Daha öncesinde Milana’dan önce yarışan gelinlerin aldığı puanları verelim.

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Cuma (11 Mart – 15 Mart Haftası) 

11 Mart Pazartesi -15 Mart Cuma finali  arasında yarışan gelinlerin toplam puan durumu alt kısımda verildi.

 • 11 Mart Pazartesi Hilal Özdoğan’ın Puanı = 18
 • 13 Mart Salı Merve Ambarkaya’nın Puanı = 25
 • 13 Mart Çarşamba Özge Şahin’in Puanı = 23
 • 14 Mart Perşembe İpek Ayşe Anlı’nın Puanı = 20
 • 15 Mart Cuma Milana Yusufova’nın Puanı = 20

15 Mart Zuhal Topalla Cuma Puanları (Milana’nın Puanları)

Nazmiye  4
Perihan  3
Nuray  3
Emine  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   20

**15 Mart Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 15 Mart 2019 Bugün Milana’nın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu