Zuhal Topal'la Sofrada

15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Büyük Ödülü Bu Hafta Kim Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Toplam Puanlar

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?(15 Mart Cuma) Aslında bu sorunun cevabı Salı günü verilmiş olmasına rağmen formalite olarak diğer gelinlerin evlerine de giden sunucumuz, hak ettiği puanları alamayan Merve’nin hakkını savunmak için ona 9 puan verdi. Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mart Cuma Puanları henüz açıklanmadı ama uzun süredir bu yarışmayı takip ettiğimi için sona kalan dona kalıyor. Yarışan kaynana dışında diğerleri kendi günlerini atlattığı için, acımasızca bir eleştir ve sonrasında çok düşük puanlar verildiği için 15 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? sorusunun da cevabı bir şekilde hafta içi netleşmiş oluyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Mart 2022 Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Yukarıda 1 yıldır izlediğim ve çok nadir şekilde bozulmuş bir genellemeden bahsettim. Tabi diğer kaynanalardan intikam almak isteyen kaynanalar da çıkıp Cuma günü yarışan geline, 10 puan verip her şeyi alt üst eden bu zamana kadar beş elin parmaklarını geçmiyor. Bu haftanın analizi yaptığımda böylesine bir kişi çıkmayacak. Not: 15 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar yazının ilerleyen bölümde verdik.

Bu hafta birbirlerine inatlaşma olsa da henüz sunucunun puanını kestiremedikleri için hala her yarışmacı iyi puanlar aldığını ve belkide birinci olduğunu düşündüğü için bu riske girmeyecekler ve Büyük Ödülü Kim Kazandı sorusunun cevabı açıklandığında söylediklerimin bir bir çıktığını göreceksiniz. Bu arada [pembebuton]29 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Parayı Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunu görebilmek için tıklayınız.

15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?

15 Mart 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarına ekrana gelecek olan yarışma programında haftanın finali yaşanacak ve sonucunda büyük ödül de sahibini bulacak. Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? Hadi bakalım tahminleri alayım. Elbette herkes bir favori oluşturdu ve gönlünden bu kazanmalı dediği birisi elbette vardır. Ben Bu hafta kim kazandı sorusunun doğru cevabını “dizicenter_net” kullanıcı adlı instagram adresinde verdim. Sizde öncesinden bilgi almak ve dizi dünyasında olup bitenleri öğrenmek için bizleri takip edebilirsiniz. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı cevabı yazının en sonuna bırakıldı.Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli

15 Mart 2019 Cuma günü yani bu hafta Final günü kim birinci oldu? sorusundan evvel bu gün yarışacak gelini beklememize hiç gerek yok? Hemen nası yani diyebilir ve ne demek istediğimi anlamadığınızı duyar gibi oluyorum. Yukarıda da dediğim gibi Salı günü yarışan gelinden sonraki gelinler bence formaliteden yarışıyor. Neden mi? Çünkü Merve yarışmada çıtayı çok yukarı taşımayı başardı.

Her adımı planlamış ve her şey için özgün bir emek verdiği gibi harika menü ve bu menüyü çok iyi yaparak kaynanalara sunsa da istediği puanları kaynanalardan alamayan Merve Zuhal hanımdan 9 puan aldı ve o andan itibaren benim açımdan final de sonuçlanmış oldu. Tabi bizlerinde aldığı bazı bilgiler çerçevesinde bu kadar rahat konuşuyorum ve 15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunun açıklanmasını beklemeden birinciyi açıklıyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma  Puan Durumu (Toplam Puan)

11 Mart 2019 Pazartesi günü ekrana gelen gelinden itibaren yarışan ve 15 Mart Cuma final günü de yarışacak gelinin aldığı puanları alt kısımda liste halinde verdik. Yani gelinlerin aldığı haftalık toplam puanlar da ne aldığını verelim.

  • 11 Mart Pazartesi Hilal’in Puanı = 18
  • 13 Mart Salı Merve’nin Puanı = 25
  • 13 Mart Çarşamba Özge’nin Puanı = 23
  • 14 Mart Perşembe İpek’in Puanı = 20
  • 15 Mart Cuma Vilana’nın Puan = 20

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

15 Mart Zuhal Topal’la Sofrada son puan durumu bu şekilde olduğunu ve listenin hazır olması için sadece Cuma günü yarışacak Ahıska Türkü olan Vilana Yusufova’nın puanları eksik. Kaynanalar 15 Mart 2019 Cuma puanları verdikten sonra kesin sonuçlar açıklanacak olsa da bizler öncesinden kazananı hemen alt kısımda açıklayacağız. 

15 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Büyük Ödülü Kim Kazandı

Sona kalan yani Cuma günü yarışacak olan ve aslen ahıska Türkü olan Vilana Yusufova, her ne kadar kökenimiz bir olsa da yaptığı yemekleri kaynanaların çok sevmeyeceğini ve tüm kaynanalar kendi günlerini atlattıkları için, acaba kötü bir şey dersem bana kaç puan verir gibisinden bir endişesi de olmadıkları için yarışan Vilana bol bol eleştiri alacak ve doğal olarak düşük puanlar alacağı şimdiden belli.12 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışmacısı Merve İle Kaynanası Perihan

yukarıdaki sebeple bu haftanın kazanan gelini 12 Mart Salı günü yarışan Perihan’ın 6 yıllık gelini Merve Ambar Kaya’dır. Kendisini tebrik ediyor ve hakkı ile aldığını belirtmek istiyorum. 15 Mart Toplam Puanlar da en yüksek puan alan ve 25 puanla büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Puanlar çok haksız.Puanlama 10 dan geriye çorbadan tatlıya ayrı ayrı yapılmalı.sofra düzeni ayrıca puanlanmalı.Toplam puan yarışmacıya verilmeli.

  2. herkes ön yargılı gelmiş kadın ağzına yemek koymadan yorum yapıyor. Zuhal hanım benim size naçizane bir tavsiyem var kaynanalardan jüri olmaz olmadı olmayacak jüri tayin edin bir kaç gurmeden.lütfen
    birde bize bu varoş tipleri izletmeyin artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu