Gelinim Mutfakta

15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu: Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Alan Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Her geçen gün yarıştaki heyecan bir kat daha artarak devam ediyor. Geçtiğimiz hafta elenmekten kurtulan Güngör daha iyi yemek yapmasını beklerken şu an da haftanın toplam puanlarına göre en düşük sırada yer alması beni ve bir çok kişiyi elbette şaşırttı.

==> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 12 Haziran Çarşamba Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Güngör 15 Mayıs Çarşamba puanları verildiği sırada yine düşük puanlar alacak olursa, valizini toplamaya başlasa iyi olacak. Çünkü; şu an da bile Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucuna göre birinci ile arasında 9 puan fark varken, kendisine en yakın gelinle arasında 8 puan fark var.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı Güngör için bugün köprüden önceki son çıkış olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Tabi bu olay sadece Güngör ile olacak iş değil. Eskiden Sevim hanım nokta atışı gelinin tabağını rahatlıkla bulabilirken, şimdilerde neredeyse en düşük puanlar Güngör’e düşüyor. Bu sebeple bugünden itibaren Sevim hanım Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba Puanları sırasında en yüksek puanı gelini Güngör’e vermek zorunda.


15 Mayıs 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan ve Kaynanası

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi o haftaya yeni başlayan ve bu hafta daha iyi puanlar alan Ceren olmuştu. Bu hafta yine aynı şekilde Ceren günün birincisi olacak mı? Şu an Ceren üzerine baskı yapan bir tek Güngör var. Lakin Ezgi ve Gülcan Ceren’e karşı bir baskıları olmadığı gibi Güngör’e karşı hepsi bir oldular. 

Bugün kanal D ekranlarına 303. bölümü ile gelecek olan yarışma programında geriye dönüp baktığımda bilezikleri alacak olan gelin %100 olmasa da büyük oranda Çarşamba gününden itibaren atağa geçtiğini görüyoruz. Bu sebeple haftalık toplam puanlar 15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu sonrasın netleşmeye yavaş yavaş başlayacak. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gülcan, Güngör’ün elenmiş olmasının üzerine oynadı ve Güngör’ün masasına Rezerve yazısını koyarak ezmeye çalıştı. Bu durum karşısında Güngör her ne kadar tepkisini belli etse de elendiği halde yarışmaya tekrar dahil olmasından dolayı eski gibi rahatlıkla kendini savunamadı. Gülcan’ın bu hamleleri nedeni ile Sevim hanımın gelini yemeklerine odaklanamadı.15 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün En Yüksek Puanını Alan Güngör ile Kaynanası

15 Mayıs 2019 puan durumu sonucuna geçmeden önce Reyhan hanım ilginç bir şekilde Ceren’e gidip bugün çeyrek altını senin almanı istiyorum demesi hem Ezgi’yi hem de izleyenleri şaşırttı diyebilirim. Ancak son bölüm de Ezgi’nin aldığı anneler günü hediyesi ve sonrasında gelişen olaylardan sonra Ezgi bir daha hiç hediye almayacağım açıklamasından dolayı Reyhan hanım Ezgi’den intikam mı almaya çalıyor? diye düşünmeye başladık.

15 Mayıs Çarşamba Puanlaması sırasında gözler Sevim hanımın üzerinde olacak. Çünkü; Güngör’ü bulaması yada 1 vermesi halinde Güngör de eleme potasında Çarşamba puanları ile girmiş olacak. Bu sebeple Sevim hanım çok dikkatli bir şekilde tadım yapıp, sonrada stratejik bir puanlama yapmak zorunda.

Bu haftaya başında favori gösterilen iki gelin Gülcan ve Güngör idi. Ancak Güngör bu beklentileri karşılayamadı ve oklar Gülcan’a çevrildi. Gülcan ise hiç elenmeden en az 40 bilezik barajını aşmak istiyor.

Ezgi’nin 60 bilezik alabilmesi için hatırladığım kadarı ile 4 kez elendi. Kimisinde gitti ve geri geldi. Kimisinde ise kendisi yerine bir başkası yarışmadan ayrıldı. Gülcan da bu olaya dikkat çekip ben en başarılı gelinim imajını yenilemek için bu hafta bilezikleri almak istiyor. Dikkat: Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu bu yazınını en son kısmına bulabilirsiniz. 

Bu hafta ilk iki günün ardından yarışmacıların topladığı haftalık toplam puan durumu ile sıralamalarına baktığımız; Gülcan 24 puanla birinci sıraya yerleşirken, Ezgi ve Ceren 24 puanla ikinci ve üçüncülüğü paylaşıyorlar. Geçen hafta elene ama şansı yaver giden Güngör ise 16 puanla son sırada bulunuyor.  

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puanları

Geçtiğimiz hafta bugün Ceren harika bir çıkış yaparak, çeyrek altını almıştı. Bu hafta ise en son sırada Güngör var ve Güngör Bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak için elinden geleni yapacak ve belki de Ceren’in yaşadığı mutluluğu bugün Güngör yaşayabilir. Son zamanlarda kaynanaların düşük puanlar vermesi gelinleri çok etkiledi. Özellikle bu durumdan Güngör etkilendi. Ancak Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puanları ile birlikte çıkışa geçeceğini düşünüyoruz. Not: Son puan durumu bu yazınını en sok kısmında bulabilirsiniz.15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu Ceren Ve Kaynanası Nesibe

15 Mayıs Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Reyhan hanım bu hafta bilezikleri Ceren senin almanı istiyorum sözlerinden bugün acaba çeyrek altın Ceren’in mi oldu? elbette kaynanaların vereceği puanlar sonucunda belli olacak. Lakin. biz birazdan çeyrek altını alan gelinin ismini açıklayacağız.  Not: 15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını en son kısmında verdik.

==> 20 Mayıs-24 Mayıs 2019 tarihi arasında 22 Mayıs puanları birazdan verilecek. Sizler de bu anları bizimle birlikte an ve an görebilmek için [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Puanları[/mavibuton] ve sonuçları için tıklayınız.

Bu hafta bilezikleri alacak isim olarak Gülcan daha ön plan da çıktığını görüyoruz. Çünkü Ezgi geçtiğimiz hafta bilezikleri Ezgi’nin kazanması nedeni ile Gülcan’ın bileziklere daha yakın olduğunu düşünüyoruz. Zaten Gülcan 15 Mayıs Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanlar da en yüksek puana sahip gelin olduğunu da görüyoruz. 

==> Geçtiğimiz hafta elenmekten son anda kurtulan Güngör bu hafta elenecek mi? Yoksa Ceren mi elenecek? bu sorunun cevabını [pembebuton]17 Mayıs Gelinim Mutfakta Elenen Kim[/pembebuton] olduğunu açıkladığımız sayfamıza sizleri bekliyoruz. 

Şu an Gülcan, Ezgi, ve Ceren birbirine çok yakın puanları var. Ceren ile Ezgi eşit puanda iken Gülcan 1 puan fazla olduğunu görüyoruz. Bu üçlüden biri 15 Mayıs 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak olursa hem bu gruptan ayrılmış olacak hem de bilezik yarışında en yakın rakiplerine fark atma imkanı olacak. Not:  Çarşamba Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.15 Mayıs Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Ezgi ve kaynanası Reyhan

Bu hafta pazartesi günü en yüksek puanı Ceren alırken, ikinci günü yani son bölüm de en yüksek puanı Ezgi aldı. Ancak Gülcan her iki günde de en iyi ikinci olması nedeni ile şu an zirvede yer alıyor. 15 Mayıs 2019 Çarşamba puanlama sonrasında bilezikler için yarışan ilk iki isim öne çıkacak. Bakalım hangi iki gelin bilezikler için bu hafta ter dökecek. 

==> Bu hafta oldukça ilginç geçiyor. Puanlama ve sıralamalar da bir o kadar ilginç olmaya devam ediyor. Birazdan kaynanalar 16 Mayıs puanları verecek o anlara şahit olmak isterseniz [pembebuton]16 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan durumu[/pembebuton] ile ilgili yazımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Her gün biri birbirinden ilginç ve lezzetli yemeklere imzasını atan gelinlerin bugün yapacağı yemeği açıklamak, sonrasında bugün kim kazandı? yada bugün kim birinci oldu? sorusunu sorup cevaplamak istiyorum. Sözlerimi uzatmadan bugün verilen yemeğin malzemeleri hemen alt kısımda verilmiştir.  

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba Günün Yemeğinin Resmi

 • 2 adet yufka
 • 450 gram kıyma
 • 2 adet soğan
 • 3 diş sarımsak
 • 2 çorba kaşığı galeta unu
 • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı kadar kimyon

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs 2019 Yufkalı Rulo Köfte Malzemeleri

Yufkayı ıslatmak için;

 • 5 yemek kaşığı kadar yoğurt
 • 1 adet yumurta
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ

Sosu İçin;

 • 2 yemek kaşığı kadar tere yağ
 • 1/2 su bardağı su
 • 1 su bardağı domates salçası

15 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Yufkalı Rulo Köfte Malzeme listesi

Sunucumuz Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen yemek için yarışmacılara 45 dakika sürenin yeterli olduğunu söyledi ve geri sayımla süreyi başlattı. Gelinler de hemen süreyi, dengeli kullanmak ve yemeklerini tam pişirebilmek için hızla yemeğini yapmaya koyuldular ve hepsi yemeklerini tam manası ile bitirdiler. Artık bir tek eksik kaldı. O da kaynanaların damak lezzetine göre puan vermesi.

Kaynanalar sıra puanlama kısmına gelmeye başladı bile. Hadi bizde sunum kısmına geçelim ve bugün çeyrek altını kim kazandı sorusunun cevabını öğrenelim. 

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puanları (15/05/2019 Çarşamba)

*************************
15 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları Verilirken Fatih Ürek resmi*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 4
Güngör : 3
Ceren : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 3
Ceren : 2

*************************
” 15 Mayıs 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Güngör : 4
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 4
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Ceren : 1

*************************

Gelinlerin 15 Mayıs 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 5 1 3 3 12
Gülcan 4 5 5 4 18
Güngör 3 3 4 5 15
Ceren 1 2 1 1 5

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu 15 Mayıs Çarşamba

Ezgi      : 24 + 12 = 36
Gülcan : 25 + 18 = 43
Güngör : 16 + 15 = 31
Ceren   : 24 + 5 = 29

 

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

15 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
15 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ CEREN

*************************

Gelinim Mutfakta 304. Bölüm 16 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu