Gelinim Mutfakta

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta 5 altın bileziği kazanan ismin kim olduğunu ve kaç puanla bu bilezikleri aldığını detaylı olarak bu yazımızda bulabilirsiniz.  Birazdan 15 Mayıs Cuma Puanları verilecek ve resmi olarak sonuçlar ilan edilecek.

=> 25 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta 25 Eylül Cuma Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta  iki yarışmacı bilezikler için, iki yarışmacı da elenmemek için ciddi emek verdiler. Ancak bugün bir gelin eleme potasına düştü. 15 Mayıs Puan durumu sonucuna eleme potasında çıkması bir hayli zor duruyor.

=> 18 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu Hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladık.

=> 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta hem Elif hem de Hatice bilezikleri almak adına birbirleri ile yarışa girdiler. Ancak son bölümde Hatice elif ile arasında ki farkı açmak yerine kapatmasına müsade etti. 

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Puanları verecek Kaynanalar

Şu an birinci ile ikinci arasında Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma haftalık puan durumu öncesinde sade ve sadece 2 puan farkın olduğunu görüyoruz. Bu fark gelecek ilk kaynana ile kapanabilir. Dolayısı ile bu hafta bilezikleri alan yarışmacı halen belirsizliğini koruyor.

Yukarıdaki verdiğimiz analizlerden yola çıktığımızda Hatice bugün 15 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi olursa, %100 bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak. Ancak elif günün birincisi olursa, aradaki 2 puanın kapanıp kapanmamasına bağlı.

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Neslihan

Elif Akçam da hacı tatmaz gibi gidiyor geliyor. Tıpkı Ezgi gibi oldu. Bu hafta artık Ezgi ile arasında bilezik sayısında fark bırakmak istemeyen Elif, 15 Mayıs Cuma günü bu hafta bilezikleri kim kazandı? Sorusuna cevap olan isim olup altın listesinde zirveye adını yazdırmanın planı içinde

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim? Sorusuna normal de Perşembe puanları ile az çok kendini belli ediyordu. Ancak şimdi Elif ve Hatice arasında ki puan farkı ve ikisinde güçlü yarışmacısı olması,i tahmin etmeyi oldukça zorlaştırıyor. 

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Puanları, bir gelinin 5 altın bileziği kazanmasına, bir gelinin de haftanın en düşük puanları almasının gerekçesi ile elenmesine neden olacak.

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Haftalık toplam puan tablosu sonucun da kaybeden olmak istemeyen tüm gelinler de oldukça konsantre bir şekilde güne başladılar. Tabi aralarında sadece Kıymet biraz panik halleri dikkatimizden kaçmadı.

Aslında Kıymet haftanın birincisi olup, bilezikleri kazanmaya ve Elif’i elemeye gelmişti. Ancak görüyoruz ki eleme potasında yarışacak. Bugün çeyrek altını alan gelin olsa da dahi Neslihan ile arasında ki puan farkının kapanması gerekecek.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu

11 Mayıs 202 Pazartesi başladığımız bu hafta 15 Mayıs Cuma günü kayın validelerin vereceği puanlama sonrasında haftaya noktayı koyacağız. Şu an Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Toplam Puan durumu sonuçlanmadan önce Hatice Karabulut 59 puanla zirvenin sahibi olduğunu ama Elif ise 2 puan gerisinde 57 puanla Hatice’yi çok yakından takip ettiğini söyleyebiliriz.

Son bölümde Hatice Elindeki fırsatı kaçırdı. Elif gibi güçlü bir yarışmacı ile arasında ki puan farkını açması gerekiyordu. Bildiğiniz üzere Çiğdem Elif’in tabağını nokta atışı buluyor. 15 Mayıs Cuma Haftalık toplam puan durumu öncesinde 2 puan farkı Çiğdem hanım kolaylıkla bertaraf edecek puanlar verebilir.

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta bilezikleri kim aldı göreli

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puan durumu sonuçlanmadan önce, gelin hep birlikte bu hafta yarışmacıların haftalık toplam puan durumuna yani son puan durumu ne olduğuna tek tek bakalım.

Hatice yukarıda dediğim gibi şu an 59 puanla zirvede olsa da koltuğu her an sallanıyor. İkinci sırada ise Elif’in 57 puanla Hatice’nin ensesinden takip ettiğini görüyoruz. Bu ikili bilezik yarışında kıran kırana mücadele edecek. Not: Gelinim Mutfakta Bu hafta kim birinci sorusuna cevabı yazının sonunda verdik.

Gelelim eleme potasına. Şu an üçüncü sırada yer alan 42 puanla Neslihan’ın yer aldığını görüyoruz. Bu hafta yarışmaya katılan ve oldukça iddialı bir giriş yapan Kıymet ise 32 puanla eleme potasında ve Neslihan’ın ise 10 puan gerisinde kendisine yer buldu.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Bugün 15 Mayıs Cuma puanlaması Kıymet için çok zorlu geçecek. Hafta başında Elif’e gizemli çiçekler gönderen ve yarışmaya katıldığında Elif’i göndermeye geldiğini açıklayan Kıymet, bugün eleme potasında ve söylediği iddiasını maalesef karşılayamadı.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma bilezikleri alan yarışmacı günün birincisi olma ile doğru orantılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatice de Elif de biliyor ki aradaki 2 puan kolaylıkla kapanabilir.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim aldı (Elif)

Bu haftanın birincisi ve 15 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanlaması sonrasında Son puan durumu sonucuna göre bilezikleri alacak isim netlik kazanacak olsa da bizler bu simin kim olduğunu daha erken açıklayacağız.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: Puanları anlık olarka göremeyenler için sonuçlar açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puanları (15/05/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 1
Neslihan: 3
Elif: 5
Kıymet: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem’in verdiği Puanlar

Hatice : 2
Neslihan : 5
Elif: =>Çiğdem’in  Gelini 2
Kıymet: 1

*************************
” 15 Mayıs 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”

Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Hatice : 4
Neslihan: => Reyhan’ın e. Gelini 1
Elif : 4
Kıymet : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nur’un verdiği Puanlar

Hatice: 1
Neslihan: 5
Elif: 1
Kıymet: => Nur’un  Gelini 1

*************************

Gelinlerin 15 Mayıs 2020 Cuma Toplam Puanları

Hatice 1 2 4 1 8
Neslihan 3 5 1 5 14
Elif 5 2 4 1 12
Kıymet 3 1 5 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Mayıs – 15 Mayıs Haftası) – Cuma

*************************
Hatice :  59 + 8 = 67
Neslihan : 42 + 14 = 56
Elif :          57 + 12 = 69
Kıymet :     32 + 10 = 42

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

15 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta Kim Aldı
⇒ ELİF

15 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Kim Elendi
⇒ KIYMET

15 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NESLİHAN
Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NESLİHAN
15 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATİCE
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

15 Mayıs Cuma günü 525. bölüm yani bu haftanın final bölümünde neler olacağının kısa bir özeti olan 15 Mayıs fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu