Zuhal Topal'la Sofrada

15 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Bölüm Var mı?

15 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Bölüm Var mı? Yok mu? 15 Mayıs saat 16:00 da yeni bölüm neden yayınladı? İşte merak edilen soruların cevapları haberimizin devamında bulunabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma Haftanın Birincisi kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

11 Mayıs 2020 tarihinde başlayan yarışma programında bugün bir gelin 15.000 TL değerindeki bilezikleri alacaktı. Saat 16:00 da Fox TV ekranlarını açan izleyiciler, 15 mayıs cuma Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölüm olmadığını ve hafta tekrarı oldukları görünce şaşkınlık için Zuhal Topal Yeni bölüm bugün var mı diye sosyal medyada aramaya başladılar.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma Zuhal Kaç Verdi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

15 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Bölüm Var mı

Yaklaşık 3 hafta önce Fox TV’nin sevilen yarışma programında farklı bir konsepte gidildi. Gündüz kuşağında yayınlanan yemek programını Cuma akşamları yayınlanmaya başladı. İlk 2 hafta beklentilerin çok altında bir reyting aldı. Bir çok dizi eleştirmenleri de yeniden eski zamanında yayınlanacağı konusunda görüş bildirdi.

Zuhal Topla 15 Mayıs Cuma Var mı?

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs Cuma yeni bölüm var mı? Diye merak edenler Fox TV’nin yayın akşını kontrol ettiklerde gerçekle karşılaştılar. Bugün Zuhal Topal yemek programı var. Ancak her zaman olduğu gibi akşam 20:30 da yayınlanacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Mayıs Cuma Yeni Bölüm Görseli

Ramazan ayında bir çok kişi evde ne yemek yapmasan diye düşündüğü sırada yemek programının iftardan sonra yayınlanması, oldukça garip bir strateji olduğunun altını çizmek istiyorum

Zuhal Topal 15 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı (15.05.2020)

15 Mayıs Cuma günü yeni bölüm 20:30 da yayınlanacağı için bir çok kişi yeni bölüm ne zaman diye aramaya koyuldu. İşte yeni bölüm fragmanı sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu