Kördüğüm

15 Mayıs Salı Kördüğüm 282. Bölüm Özeti # Meethi Daha Fazla Dayanamaz

Kördüğüm 282. bölüm özeti vermeden önce bu bölümün en can alıcı kısmı Meethi, kuyudan su çekerken bayıldı. Tapasya ameliyattan çıktı. Agarth Mama oğluna tokat attı. Bu olayları detaylandırdığım 15 Mayıs Salı Kördüğüm özeti vermeye başlayalım. Kördüğüm 15 Mayıs özeti ile soru ve yazım yanlışlarını alt kısımdaki yorum kısmından bildirebilirsiniz.

15 Mayıs Salı Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 282. bölüm özeti iki ayrı konu halinde sizlere anlatmaya çalışacağım. Şimdi ilk iki partın özetini verdiğim 15 Mayıs Salı Kördüğüm özeti vermeye başlayalım. Geçtiğimiz bölümde Maiyya gene Meethi’ye işkence yaptırmak için geleceği gören ünlü falcı diye eve getirdiği Guruma, Akash’ın yakında öleceğini ama bu durumu düzelmek için bir tek eşinin bu sıcak Atişgan topraklarında kuyudan çıplak ayakları ile su çekmesi gerektiğini söylemiş, Meethi de Visnhu için gerekirse ölürüm mantığı ile gitmeye karar vermişti. Mumbai’de ise işler daha acıklı. Tapasya’nın yaşama sansı neredeyse yok denecek kadar az. Doktorlar müdahale etmeye başladılar. Bu olaylar bıraktığımız gibi kalmış mı? bir bakalım. 

Meethi söz verdiği gibi kimsenin kendisine yardım etmeyeceğini bile bile su kuyusuna gider. Hava oldukça sıcak ve çevresinde suyu nasıl kuyudan çıkartacağını söyleyen biri de yoktur. Şehir hayatında büyümüş ve hayatında ilk defa köye gelen birisi için kuyudan su çıkartmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Akash’ın eşi ilk denemesi maalesef başarısız olur. Bu arada Visnhu’nun kendisi hakkında yapamaz. Şehir de büyümüş biri sözlerini hatırlayıp kola kuvvet deyip kuyudan ilk suyunu çıkartmayı başarsa da götüreceği yere gidemeden kovayı döker. Her şeye baştan başlamak zorunda kalır. Sıcak gittikçe kendisini göstermeye başlamış, Meethi’nin ise zamanı gittikçe azalmaktadır. 15 mayıs salı kördüğüm özeti devam ediyor.

Kocam ölmesin diye elinden gelen çabayı gösterirken şer odakları Maiyya ile Akash uzaktan eşinin eziyet gördüğü acı çektiği anları keyifle izler. Maiyya, falcı Guruma’ya teşekkür eder. Narbhaya, Guruma’yı arabası ile eve bırakır. Maiyya, Meethi’nin çabasını görünce, Ichcha’nın günahını bu kız çekiyor der. Üzüldüğünü falan sanmayın Akash’ın eşi de olsa sonuçta Ichcha’nın kanı eziyet görüyor diye sevinir. Bu sırada Meethi, çıplak ayaklarla bu ritüeli yaptığı için ayakları kan içinde kalır. Zayıf vücudu daha fazla kaldıramaz ve oraya bayılır. Maiyya, sözlerimiz yalan çıkmasın akşama kadar elleme orada kaslın sonra eve getirirsin der. 

Tapasya’nın 8 Saatlik Süren Ameliyatı Kördüğüm 282. Bölüm Özeti

Kördüğüm 282. bölüm özeti, Mumbai’ye dönelim Tapasya ne durumda Rathore sinirli ver gergin bir haldedir. Çünkü doktor ameliyatın 7 saat süreceğini söylemesine rağmen aradan 8 saat geçmiş hala ameliyat bitmemiştir. Bu stresli bekleyiş Rathore’yi gergin yapar. Mukta ise babası Rathod’a iyi düşün. Annem bu mücadeleden galip çıkacak gibisinden moral verir. Tam da bu sırada iki doktor da ameliyathaneden çıkar. Herkes doktorların ağzından çıkacak mutlu habere kilitlenmiştir. Kördüğüm 282. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Okumaktan sıkıldıysan başlıkları okuyarak da bu bölümde olanları büyük oranda anlayabilirsin.

kördüğüm 282. bölüm özeti resim 1

Doktorlardan en tecrübelisi ameliyatta gereken her şey yapıldığını ve ameliyatın başarılı geçtiğini ancak önümüzde kritik 72 saatlik kritik bir zaman dilimi olduğunu, Tapasya hanım bu süreçte yaşama şansının %50 olduğunu söyleyince Rathod delirir. Siz işinizi yapamıyorsanız söyleyin dünyanın neresinden olursa olsun en iyi doktoru getiririm der. Jogi hemen araya girip, oğlum doktorlar zaten gerekeni yaptığını bundan sonra Tapasya’nın yaşama azmi ve Rabbim’in istemesine kaldığını söyler

Meethi Su Kuyusundan Su Çekerken Bayılır 15 Mayıs Kördüğüm Özeti

15 Mayıs Kördüğüm özeti, Meethi ne yapıyor hala su kuyusunun olduğu yerde yatıyor mu? gelin bir bakalım. Akash, vicdana gelir. Akşama kadar eşinin su kuyusunun dibinde harap ve bitap halde baygın bir şekilde durmasını istemez. Her ne kadar Maiyya elleme kalsın akşama kadar dese de Akash gidip eşini konağa getirmiştir. Ev halkı acı içinde Meethi’yi görünce içi yanıyor muş gibi yaparlar. Ancak içlerinden çok mutlu olurlar. Maiyya gelip Meethi’nin ellerine ve ayaklarına bakıp, O! çok kötü olmuş. Avuçların patlamış, ayakların kan içinde deyip durumun vahametini ortaya koyar. 15 mayıs kördüğüm özeti alt paragraf da devam ediyor.

15 mayıs kördüğüm özeti resim 1

Meet bu arada Guruma’nın söylediklerini de yapmıştır. Maiyya artık oğlum daha fazla yaşayacak der. Gelin sen git bol bol dinlen der. Meethi’nin yürüyecek hali bile olmamasına rağmen ayağa kalkıp odasına gitmek ister. Ancak ağrılarından dolayı yürüyemeyip düşecekken Akash yakalayıp kucağına alır. Onu odasına götürür. Akash odaya gittikten sonra eşinin yaralarına dikkatle bakar. Sonra neden bunu yaptın der. Meet ise senin ömrünü uzatmak için seni çok ama çok seviyorum der.

https://www.youtube.com/watch?v=_xUv6y3fhn8

15 Mayıs Kördüğüm özeti son paragrafı, Akash Meet’e sarılır. Bir taraftan da bu kız neden bütün bu acılara katlanıyor diye düşünmeden kendini de  alamaz. Arkadaşlar benden söylemesi Akash da artık Meethi’ye gerçekten aşık olmaya başladı. Bu sırada arka planda “Meethi Boliyaan” şarkısı çalar. Akash, eşini eve getirdiğini kimseye göstermemiş, Meet’nin kendisi geldiği gibi göstermek istese de annesi Maiyya her şeyin farkındadır. Maiyya, amacımız belli hedefinden şaşma diye oğluna ayar verir. Akash ise hiç unutur muyum anneciğim. Ichcha’nın soyunu senin ayaklarına getirdim der.

Agarth Mama Oğlu Nirbhaya’ya Tokat Atar Kördüğüm 15 Mayıs Özeti

Kördüğüm 15 Mayıs Özeti, Bu sırada Meet, Akash’ı çağırır. Akash da elindeki yiyecekle eşinin yanına gider. Elleri ile ona yemek yedirir. Meet, yemeğin baharatı ile öksürmeye başlar. Visnhu’dan su ister. Visnhu koşarak mutfağa gidiyormuş numarası yapar. Maiyya uzaktan Meethi’ye bakar. Sevinçten keyfine diyecek yoktur. Akash’ın da yardım etmesine engel olur. Meet, su bulacağım diye mutfağın yolunu şaşırıp Karji ile Nirhaya’nın odasının önüne geldiğinde Nirbhaya, karısı Karji’yi döverken görür. Hemen odaya girip sana vurmaya hakkı yok. Gel benimle deyip odadan çıkartır. Kördüğüm 15 Mayıs Özeti devam ediyor. 

kördüğüm 15 mayıs özeti resim 1

Durumu hemen evin hanımı Maiyya’ya anlatmak için avazı çıktığı kadar bağırır. Maiyya ne oldu gecenin bu saatinde der. Meet, bak şu gelininizin yüzüne, Nirbhaya onu darp ederken elinden zor aldım der. Massi ise sen ne karışıyorsun karı koca arasındaki meseleye der. Meethi ise bu karı koca arasında ki mesele değil der. Maiyya şaşırtıcı şekilde Meet’e destek verip Parvitra da aynı şekilde gelinin haklı olduğunu söyler. Maiyya da  yeğeni Nirbhaya’ya kızar. Olanları duyan Agarth Mama da oğlu Nirbhaya’ya tokat atar.

Kördüğüm 15 Mayıs özeti son paragrafı, Tapasya’ya ne oldu? Doktor 72 saat bekleyin demişti. Hadi Mumbai’ye gidelim. Thakur ailesinde Puja töreni sanırım. Tapasya’nın kurtulması için dua töreni düzenlerler. Tapasya’nın başında Rathod, Mukta ve Veer kalmıştır. Diğerleri duaya iştirak için konağa gelmişler. Herkesin bir tek isteği ve duası var o da Tapasya’nın yeniden eskisi gibi olmasını isterler ve onun için dua ederler. Kördüğüm 282. bölüm özeti ilk iki partı burada bitirdik. son iki partı gün içerisinde ekleyeceğim. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

169 Yorum

 1. Günaydin kizlar nasilsiniz , dünde giremedim gittigim yerden geç geldiğim için sorry ! Sizler nasilsiniz hepiniz ?
  FILIZ özet harikka eline , emeğine sağlik uzun – uzun yazmişsin valla çok güzel olmuş keyifle okudum bravo sana tebrikler , bir sonraki özeti sabirsizlikla bekliyorum ❤ gerçekten çok güzel olmuş ;-)

 2. Her şeyini kaybetsen bile,
  Merhametini kaybetme!
  Merhamet insanı insan yapan en önemli duygudur…!!
  Dünya’da Kazanmış Görünüpte Ahirette kaybedenlerden eyleme ALLAH’IM {HZ.MEVLANA}
  ?
  GÜNAYDIN Hayırlı sabahlar arkadaşlar mutlu huzurlu bi Pazar geçirmeniz dileğiyle ❤❤❤❤

  MANYAM Naber Nasılsın iyimisin Canım
  ?
  FİLİZİM Ellerine sağlık Cnmm

 3. Günaydın hayırlı sabahlar

  ?????

  Anneler gününüz kutlu olsun diyen canlar çoook teşekkür ederim hepinize?? Rabbim anne olanların evlatlarını hayırlı, anne olmayanlarında hayurlısı ile anne olmayı nasıp etsin inşallah???

  ?????

  NURDANIM,SALİHAM, RÜYAM, SEVGİ ABLAM ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.. (Maksat adet yerını bulsun, yoksa bizim için hergün anneler günü?????)

  ?????

  Bııdee… Kızlar hepinizin annesının ellerinden öpüyorum iyiki sizleri doğurmuşlar??

  ?????
  Yarın gunum var gidiyimde kendimi mutfağa kapatayım pasta börek yapayım..??? fikrı bile yoruyor ama elim mecbur ????????

  ALLAH’a emanet olun ???görüşürüz sonra ???

 4. Iyiyim Gül Çiçegim sen
  nasilsin , Iyisindir inşallah neler var neler yok , yokdun uzun zamandir sen :)
  Kizlar ben Türk bayram senelerini pek bilmem ama bu gün bildiğim kadari ile anneler güni dimi ? Güzel sitemizdeki güzel annelerimizi bayramlari ile kutluyorum ? bu sitedeki tüm anneler iyiki varsiniz bayraminiz kutlu olsun :)))))

 5. DENİZİM CANTANEM gece gelmişsin hoş gelmişsin de niye amaaaa devamlı gelmedin ki ??????

  Sağol canım kankam teşekkür ederim en azından anneler günün’de geldiğin için

  Neyse sen sürekli yazmaya başlayınca görüşürüz ???

 6. AYSEL ABLAM Sanada günaydın hayırlı sabahlar . Teşekkürler Bende senin Annenin Ellerinden öperim Sende İyiki varsın İşlerinde de Kolay gelsin Canım Nasılsın iyimisin ❤
  ❤❤❤
  MANYAM İyi Olmana Sevindim Tatlım. Teşekkürler Şükür Diyeyim BEN’im İnternet ım Bitmişti Yükletmem Zaman Aldı O’ndan Yoktum Ama Artık Burdayım Canım

 7. ARKADAŞLAR.GUNAYDIN.
  HERKESIN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN.

  ***ÖNEMLI BUYUK HABER***

  BAŞAK TEYZE DOGUMA GIRDI ERKEN DOGUM BEBISLER BEKLEYEMEDI BILET YOK BENDE KALDIM BOYLE INŞALLAH BIR ŞEY OLMAZ SUYLA BELLA GIBI OLMAZ. AY COK HEYECANLIYIM.

 8. Sanada günaydın NİHANCIM. Ay Allah Yardımcısı Olsun BAŞAK Teyze’nin İnşallah Sağ Salim Alır Bebeklerini Kucağına ❤❤❤❤

 9. ?☀❇??
  EVLADINI ÖNCE KARNINDA
  SONRA KUCAĞINDA VE ÖMÜR BOYU YÜREĞİNDE TAŞITAN TÜM ANNELERİN ? ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ?
  ??????

  NURDANIM?
  RÜYAM?
  MELEĞİM?
  AYSEL?
  Size bu çiçek buketleri benden hediye sizi öpüyorum dünyanın en guzel yürekli en güzel anneleri????

 10. KIZLAR SELAM?
  ÖZLEMİM
  MANYAM
  DEFNEM
  NURDANIM
  GÜL ÇİÇEĞİM
  RÜYAM
  MELEĞİM
  FİLİZİM
  NAZIM
  ELAM
  İsmini unuttuklarım varsa özür dilerim
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ
  Sizin annelerinizi unuttum sanmayın bu çiçek Buketleri de benden onlara hediye
  ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 11. Canlarım çok saolun

  Kızlar sizlerinde annelerinizin anneler günü kutlu olsun ellerinden öperim

  Ayselim

  Nurdanım

  Rüyam
  Sizinde anneler gününuz kutlu olsun

  Ayselim aynen dediğin gibi hergun anneler günü

  Rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin

  Bizide evlatlarımız dan evlatlarımızı da bizden ayrı düşür mesin inşallah
  ?????????

 12. Arkadaşlar ben bugünde yazamayacağım biraz kendimi toparlayınca akşama doğru yazarım sizlere iyi sohbetler Allah’a emanet olun ❤️❤️??

 13. Aaa tamam Çiçek ?
  Teşekkürler INCEM sağol , iyiyim ben hemde çok iyiyim harikayim , sen nasilsin bakalim ?
  Sağol Saliha ablacim seninde anneler günin kutlu olsun ?
  Kizlar 1 saatden dönerim
  aliş – verişe çikicam ben ?

 14. ZÜLEYHAM bitanem senin ismini yazmayı unutmuşum yaa ben nasıl unuttum yaa çok çok özür dilerim bitanem şuan çok acele yazıyorum o yüzden oldu
  NASILSIN?
  Senin annenede benden bu çiçek ? buketi hediye ?

 15. İNCEM Hoş Geldin Bitanem Nerdeydin Dün Gözlerim Aradı Seni İyimisin. Bende Senin Annenin Anneler Gününü kutlarım Selamlar sevgiler ❤❤❤
  …..
  SALİHA ABLACIM Seninde Annenin Anneler gününü kutlarım Ellerinden öperim Canım. Melekimiz Nasıl Sen Nasılsın Ablam
  …….
  ZÜLİŞİM Çok Geçmiş olsun Dinlen Bitanem Kendine Dikkat et Görüşürüz ❤❤
  …..
  DEFNEM NURDAN ABLAM RÜYA ABLAM FİLİZİM SİZ NERDESİNİZ?

 16. MANYAM ben de çok iyim tatlım Avim de annelerimizin ANNELER GÜNÜNÜ kutladı daha da iyi oldum kibar düşünceli yeşil golüm benim ?
  GÜL ÇİÇEĞİM Hoşbuldum
  Dün çalıştım tatlım o yüzden yazamadım işten çıkınca da yola çıktım anneme doğru şimdi az sonra yine eve doğru yola çıkacağım?

 17. Saol gülüm benim

  Valla melekin daha göremedim bir haberde alamadım ikide görcem inşallah

  Bende nasıl olabilirsem öyleyim canım

  Sen nasılsın

 18. Hindistanda anneler güni bu günmi INCEM ?
  Şaşirdim …
  Yoksa sadece Türklerimi kutladi Avi ?

 19. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ

  NURDANCIM ❤AYSELCIM❤ INCEM SALIHAM ❤COK TESEKKURLER CANLARIM BUTUN ANNELERIMIZIN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN

 20. Anladım İNCEM İyi Olmana Sevindim Canım????

  SALİHA ABLACIM İnşallah Allah’ın İzniyle Melekimizin Güzel Haberini Verirsin Bizlere Görür görmez Haber ver Canım Ablam Dualarımdasın Hep ❤❤❤
  ?
  RÜYAM Hoş geldin Ablam Nasılsın iyimisin Canım ❤❤❤
  …..
  Anonim Lütfen Saygını Bozma!! Saygı Çerçevesinde Yazacaksan Yaz Saygıyla Yazmayı Bilmiyorsansa Lütfen Yorum yazma Çünkü Karşındaki Kanlı canlı İnsan Kırıla Bilir Canim

 21. ❤❤Cicegim birtanem hosbuldum sagol sen nasilsin iyimisin❤

  ❤❤MINIK KUSUM cok tesekkurler birtanem demek sizde anneler gunu onceden kutlaniyor tabi her ulkenin gelenekleri farklidir..bende Annenin gecmis anneler gununu kutluyorum❤❤

 22. OZLEM
  Gunaydin kizlar .
  Tum annelerin anneler gunu kutlu olsun
  Tum annelere kucak dolusu sevgiler.
  İNCEM GUNAYDİN NERDESİN?
  İNCEM annecicigin anneler gununu kutluyorum.anneciginin elinden opuyorum.anneler gunu kutluyorum anneciginle birlikte nice nice anneler gunune canim insallah
  insallah herkes annesiyle daha nice nice anneler gunu gorur insallah
  sevgilerimle.

 23. Evet Rüya abla bizim ülkemizde anneler güni geçti , sizin ülkenizde bu günmiş birde bizim ülkemizde çoçuklar günide sizinki ile ayni gün değil eski okulumun yaninda Türk okul vardi onlarda kutlarlardi çoçuklar günini bizde giderdik görmeye geziyorduk orda ama artik orada o okul yok bizim eski okulumuz ile birleştirildi ???
  Evet her ülkenin gelenekleri farkli tabi :)
  Teşekkürler ablacim ???

 24. Edep edepsizlerin Edepsizliyine Sabr Etmektir Demiş Mevlânâ..! Boş Ver MANYAM Takma Kafana Canım
  …….
  ❤❤RÜYA Ablam Teşekkür ederimİdare ediyorum Canım Benim Sen NNapıyosun ❤❤❤

 25. MANYOŞUM ?? bitanem Anneler günü evrensel birgün. Yani tüm dünya ve ülkelerde MAYISIN 2.HAFTASI ANNELER GÜNÜ Kutlanir. Hüzünlü bir hikayesi var. Googledan anneler gününün hikayesi diye girip okuyabilirsin kuzum. Yani dünya su günü, dünya barış günü kadinlar günü nasil tüm dünyada ayni tarihte kutlaniyorsa,anneler günü de ayni tarihte kutlanıyor. Almanya,Fransa,Marsilya,Venedik kısacası tüm dünya bugün kutluyor??

 26. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤?❣
  HAYIRLI PAZARLAR..
  ?????
  ELAM❤❤❤❤
  ????
  NIHANCIM teşekkür ederim Başak Teyzemin Allah yardımcısı olsun
  ????
  ANONİM kardeş neden nezaketli bir şekilde anlatmadın ki.. tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Bu gençler ne sert böyle ne fevri ya.. güzelce aciklarsin durumu. Güzel söz söylemek sünnettir herşeyden önce.. Pazar pazar gerdiniz milleti hayret

 27. Zülişim geçmiş olsun kuzum
  ???
  ÎNCEM bilmukabele sağol sen nasılsın canım ❤❤
  Bende senin sevgili anneni kutluyorum???????

 28. Bugün Nekadar Sessizlik Böyle Yanlız Kaldım Qaliba Bende Çıkayım Da Dinleneyim Akşama Doğru Gelirim İnşallah Görüşürüz Kızlar

 29. ÇİÇEĞİM gelen giden oluyor da yazamadım pek sen napyon kuzum dinlen sen sessiz evet ?
  ????
  MANYOŞ ben seni kastetmedim kuzum genel kavgalar için söyledim yoksa sen kimseyi germezsin?? Ha sizin ülke bugünü değiştirmek istemiş demekki bak şaşırdım buna. Normalde tüm dünya hatta Hindistan bile bugun kutluyor anneler gününü ?? ama gerçek tarih bugündür bu bilgiyi de vermeden gecmeyim.. Hayır tabiki bu site kendini aileden sanan herkesin sitesi sen canimizsin??
  ????
  ANONİM kardeş bilmukabele çok teşekkür ederim bende seni kutlarim. Havalarımız harika. Anonimcim biz nerden bilelim Manya nerden bilsin senin esprili neşeli biri olduğunu fırtına gibi giriş yaptin?Manyayi neden uyarayim ki çok nazik bi kızdır aslında ama sen bilmiyorsun hakaretler etmek için gelen Anonimler oluyor seni onlardan sandilar. Neyse bu mevzuyu kapatalim tatliya bağladık işte sen sen ol fevri çıkış yapma asla :) ve yorumlarımı okudugun beğendiğin için çok teşekkür ederim ?

 30. Teşekkürler Defoş , biliyorsun zaten Türkçem burada yazdiğim kadar bilmediğimi sana soruyorum biliyorsun , ben burdaki normal yorumlari bazen anlamiyorum esprili yorum yazdiysa anlamamam normal bence ;)
  Pompa yi hatirliyormusun , hani ben ilk olmuştum sayfada demiştinki Manyoşa pomba veriyoruz sonradan espri olduğunu söyledin no problem geçti , Inceye arzayi soruyordum demiştiki ben anlamayinca evler hava boşluğunda yapilmiyor sonradan espri olduğu söyledi buda no problem geçti …

 31. kızlar tünaydın haftasonu temizliği sonrası burdayım :D nasılsınız? manya canım anonim adıyla yazan arkadaşımızın burası senin ülken değil lafına kızdım siteye farklı ülkeden girmek suç mu? ben de hindistandaki siteleri takip edip yorum yapıyorum bu gayet normal bir şey, bu konuda davranışınız yanlıştı. Bu yorumları yaptığınız ilk ıp adresinizi engelledim çünkü kavgaya sebebiyet veriyorsunuz. Manya canım senin yaşadığın yeri bilmediği ve tanımadığı için bu şekilde yazmış anonim sen de biraz sert çıkmışsın küfür falan olayı var galiba sen böyle yapmazdın ama bu konudaki hassasiyetimizi unutmayalım ;) bu konuyu da uzatmadan kapatalım küfür içeren ve anonimin ilk ıpden gelen yorumlarını da sildim

 32. Teşekkürler Filiz canim sanada tünaydin , tamam bir daha olmaz öyle bir şey küfür filan etmem ama bende öyle durup dururken etmedimki , ülkeme laf atiyorlardi buna dayanamam gerçektem hele anneler güni önemsizmi yoksa orda demesi ? Buna göz yumamazdim ama kabul ediyorum burasi çok temiz bir site ve küfür asla hoş görülmez ama ben düzeni bozmuş gibi oldum Filiz senden gerçekten çok çok özür diliyorum bir daha öyle bir durum olmayacak benim tarafimdan ilk olarak asla küfür veya aşağilayici konuşmam zaten şu ana kadar öyle bir şey yapmadim ben tekrardan çok özür diliyorum senden Filiz ve burdaki arkadaşlarimdan :)

 33. Rica ederim Manyoş evet insan dilini tam bilmediği insanların esprisini de anlamaz??
  Pompa olayını hatırlıyorum tabi?takma artık kafana..
  ????
  FİLİZİM kolay gelsin. Tatsız yorumları da tamamen kaldırırsan müteşekkir oluruz??

 34. Selam kızlar ben meleyi gördüm dünden bugüne daha kötü olmuş ???

  Makinaya bağlamışlar

  Bir tane boru koymuşlardı boğazına

  Kızlar çok kötüyüm kendimi biraz toparlayayım

  Yazmassam merak etmeyin

 35. SALİHAM tamam sen yazma kendini toparla. Bahçede falan otur.
  Ne diycemi nasıl teselli edicemi bilmiyorum inan???

 36. Tamam Saliha ablacim çok geçmiş olsun , Melek çabucak iyileşsin onun için dua edicem ben ☺ evet serin havali bir yerde otur kendini toparla olumlu şeyler düşün canim ablam .
  Evet Defoş aynen öyle …

 37. Herkese merhabalar sitenin melekleri??????

 38. Kızlar..annelerinizin anneler gününü kutlarım???mis kokulu ellerinden öperim?

 39. Defnemm birtanem sen ah kalbime gelmeyince bende buraya seni görmek için geldim?..

 40. ARKADAŞLAR DEFNE VE DORUK GELDI AY OLUYORUMYA HEMEN GITMEK ISTIYORUM.COK ERKEN GELDILER AMA HER SEY NORMAL ŞUKUR.YA IREMSU DIYO DEFNENIN SACLARI AZ AMA KIZIL DORUKTA SARI. YA ÇOK MERAK EDIYORUM GELE GELE BUGUN GELDILER.

 41. Teşekkürler Hazalcim , seninde annenin anneler gününi kutlarim canim ?
  Nihan merhaba Defne ve Doruk
  kim ?

 42. HAZALIM çok sağol kuzum gelcem Ah Kalbime..?
  ???
  Nihanim hayırlı olsun dileklerimi ilet Bellosa.. çok mutlu oldum.. benim adaş gelmiş. Defne ismini çok önceden mi düşündüler hikayesi mi var BELLOŞ da o istiyordu bu ismi

 43. MANYOŞ IREMSU ve Bellanin kardeşleri oldu ikiz bugun
  Biri kiz biri erkek
  Defne ve Doruk :)
  Benim adaşım

 44. hikayesi sensin unuttunmu defnem.senin adin olacak dediler senin gibi olsun.seni bir omur hayatlarinda tutmak

 45. Ikiz üste ikiz hayirli olsun bizde 4 kardeşiz iki kiz iki erkek , erkekler ikiz çok tatli ikiz olunca ama benim ikizler 4 yaşlarinda daha ???
  Allah anali babali büyütsin Nihancim ??? çok tatlidirlar ya şimdi :)))

 46. Yok Nihanim unutmadım da eskiden kalma belki hikayesi vardır diye düşündüm ben vesile olmuşumdur :)
  Ay çok mutlu oldum Başak Teyzemin durumu nasılmış bebisler ne tatlıdır nasil güzel kokuyordur kimbilir?

 47. evet simdi cok tatlidirlar ne guzel kokuyorlar evet.insallah yarin gidicem.başak teyzede iyi ya ne guzel başak teyze 2 kere dogum yapti.5 evladi oldu annemde keske benimde ikizlerim olsaydi diyor ama gecti of gozleri hangi renktir acaba.

 48. herkez iyi bella.haric onun dunden beri kalbi sıkışıyor.ama asiri erken dogdular kac ay var daha zaten erken olabilir demislerdi uzulunce iste erken oldu.

 49. Ovv MANYOŞ siz de ikizsiniz demek. Senin ikizin erkek mi?
  ????
  Nihanim ikiz iyi hoştur da ikizleri büyütmek çok zor ben istemem valla :) ay çocuk büyütmek çok zor heleki tatli gece uykusunda.. Allah isteyene versin tabi. Şükür iyiymiş Başak Teyze

 50. DEFNE abla ve tum ahali anneler gununuz kuylu olsun:)
  DEFNE abla nasilsin?
  bu pazar gununde neler yapiyorunuz?
  kordugumu izliyormusu?
  Ne vahsi aile cikti bu meethinin kayin ailesi:)

 51. Nihancim Başak Teyze çok zor şeyler yaşadı erken doğum yapması normal. Ikiz olunca bu risk hep var bir de..
  Bella dün rüyasını anlatti ya malum oldu ona. Şimdi stres yapmasa bari. Ama ben herşeyin iyi olacağına inaniyorum Allahin izni ve yardımıyla..

 52. Arkadaşlar ben bir müddet yazmassam kusura bakmayın Allah’a emanet olun sizlere iyi sohbetler en azından biraz kendimi toparlanana kadar

 53. Bu kez baya ağır geçiyor gribim yazacak hiç mecalim yok biraz iyi olunca kesin aranızda bulunurum Allah’a emanet olun ?️?️

 54. aa.defnem su bunu soylememi istemisti ne yapacami dusunurken unutmuşum ogun iremsuyla bariş arkadaş olmuslar.ama çok guzel bir sekilde bunuda o anlatir sadece arkadas olduklarini soylememi istemisti.

  bende ikiz istermiyim bakici olursa olur.

 55. SALİHA ABLACIM Allah Yardımcımız Olsun Dualarım Seninle Ablam
  ❤❤❤
  NİHANCIM Tebriklerimi İlet Bellaya İremsuya Çok Sevindim❤❤❤
  ❤❤❤
  ZÜLİŞİM Çok Çok Geçmiş olsun Canım benim Çok üzüldüm Demek Kötü Hastalandın Allah Yardımcım olsun İnşallah tez vakitte iğleşirsin Allah’a emanet ol Çabuk iğleş Aramıza Dön ❤❤❤❤

 56. Hazalım Hoş geldin Canım Seninde Annenin Anneler günü kutlu olsun ❤❤❤❤

 57. MERHABA KIZLAR
  ????
  Zulisim gecmis olsun canim umarim cabuk toparlanirsin?
  ????
  SALIHACIM allah yardimciniz olsun canim insallah sagligina kavusur
  ????
  NIHANCIM basak hanimi tebrik ederim ikizlerini gule gule buyutsun insallah

 58. Yok Defoş benim ikizim yok , ikiz kardeşlerim var ikiside erkek 4 yaşlarinda şu an , evet ikiz büyütmek çok zor ya birisi hastalaninca digeride hastalaniyor birisinin bir yerleri ağirinca diğerininde ayni o yeri ağiriyor çok zor yaa ikizlere bakmak ? ama çok tatlilar gerçekten :)))

 59. Anneannem Gelecek Birazdan Annem Dâvet etti Şimdi Çıkıyorum Gittikten Sonra gelirim Bide Anneannem Telefonu elime Almaya Bile izin vermiyor Gelince Şimdiden Haber Vereyim Dedim Hadi Kalın Sağlıcakla ❤❤

 60. Hoş Buldum RÜYAM Valla Ablam Kendimi Bitkin Hissediyorum Ya Yine Yoruldum Sanki. Sen Nasılsın iyimisin Canım

  MANYAM Hoş buldum Naber Ne yapıyorsun

 61. Allahım Spama Takıldım Ya Zaten Vakitim Yok Yeniden Yazıyım Bari

  RÜYAM Hoş buldum Teşekkür ederim ablam kendimi bitkin hissediyorum ya Nedense Çok Yoruldum Sanki. Sen Nasılsın iyimisin Canım ❤❤❤

  MANYAM Hoş buldum Naber Napıyosn

 62. HERKESİNNN
  ??????
  ANNELER
  ????
  GÜNÜ
  ??
  KUTLU
  ???
  OLSUN
  ???

  ………. ……….. …….
  ……. ……….. ……….

  NASILSINIZ
  ?????
  PAPATYALARIM
  ??????

  ………….. ……… ……
  ……. ………. …………

  DERSLERDEN DOLAYI ŞİMDİ GİREBİLDİMM

  …….. …….. …………
  ……… ….. …… …….

  FİLİZ ABLOŞUM AK YENİ ÖZETİ NERDE ACABA…

 63. HERKESİNNN
  ??????
  ANNELER
  ????
  GÜNÜ
  ??
  KUTLU
  ???
  OLSUN
  ???

  ………. ……….. …….
  ……. ……….. ……….

  NASILSINIZ
  ?????
  PAPATYALARIM
  ??????

  ………….. ……… ……
  ……. ………. …………

  DERSLERDEN DOLAYI ŞİMDİ GİREBİLDİMM

  …….. …….. …………
  ……… ….. …… …….

  FİLİZ ABLOŞUM AK YENİ ÖZETİ NERDE ACABA…

  Seviyorum sizleri

 64. ??Anladim Cicegim size iyi sohbetler canim benimde keyfim yok zaten kendine iyi bak gorusuruz??

 65. Teşekkürler RÜYA Ablam. Neden Keyfin Yok Bitanem İnşallah Önemli bişey yoktur Kızların Sağlığın iyi dimi Canım
  ….
  HELİNİM Ablasının Gülü Hoş geldin Naber Napıyosn

 66. MERHABA KIZLAR. NASILSIN İYİMİSİN. İYİMİSİN. İNŞALLAH. İYİSİNİZDİR
  …..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH KOMŞU KIZI ?????????????????

 67. SIMGECIM teşekkür ederim ablam senin de kutlu olsun çok zarifsin ?
  ????
  Çok sevindim Nihancim
  ???
  Maşaallah Manyoş
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN IDARE EDERİM SEN NASILSIN KELEBEĞİM ??❤❤❤❤
  ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN CAN SUYUM S.Ç.S KELEBEĞİM ÖPÜYORUM ANNENİN ELLERİNDEN ?❤❤???
  ????
  ??NURDANIM NERDESİN ????

 68. Özlediğim ÖZLEMİM geldim ? Çok Teşekkür ederim bitanem sana da annenle birlikte nice nice mutlu anneler günü diliyorum??
  Sen nasılsın İyi misin tatlım?

 69. NURDANIM neredesin canım benim bu gün neden yoksun gözüm senin yorumlarını arıyor çabuk gel?

 70. GÜLÇİÇEK ABLOŞUM??
  İYİM SEN NASILSIN ABLOŞUMM

  …OHAA
  ŞİMDİ HABERLERDE GÖRDÜM 4 GÜN 4 GECE MUĞLA DA HİNT DÜĞÜNÜ YAPMIŞLAR YA…

  ELOŞ ABLOŞUM??
  NASILSIN ABLOŞUM BENİM YARİN BENİ OKUL SENİ İŞ BEKLER??

 71. ??????
  Hey Allahım Yarabbim yaa
  Ölüyorum yine gülmekten Allah akıl fikir versin ıslah etsin peees doğrusu
  ??????

 72. İNCEM??
  NASILSIN CANIM BENİM SENDE BENİM GİBİ BİR S U L T A N
  HAYRANISIN MAVİ GÖZLÜM SUTANIM

 73. ZÜLEYHAM Geçmiş olsun şifa versin Rabbim?
  MANYAM evet Hindistan da kutlanıyor bu gün anneler günü Avim kendi annesini de kutladı hem annesinin fotoğrafını da paylaştı yiğit evlat?
  HELİN iyim tatlım sen nasılsı EVET BENDE SULTANCIYIM???
  Deva deva deva deva ooooooo
  Dagidi dagidi daaa??
  Sultanım benim bitanecik o ??

 74. ÖZLEMİM
  DEFNEM
  Nedip zurunuz gari
  söyleyin bekeem imisiniz
  Hindi ben size bişey söyleycem ben KALK GİDELİMİ izliyom oradan sizin guzel şivinizi öyrenyom ??
  Öğrenmişmiyim baya söleyin banna hindi bakeem hadi gari??

 75. Hatunlarımm yorumların hepsini çok okuyamadım ama nasılsınız bakalım iyimisiniz. Biz alışverişe çıktık mağaza kapalıymış. Ordan alışveriş merkezine gittik yemek yedik gezdik tozduk eşceğizimin teyzesi oğlu geldi eşiyle araçla bizi aldı eve getirdi buyrun çaya desik kabul etmediler. Sonra ben bize göre çay yaptım tlfon açtılar pişman olduk geliyoruz diye birdaha bişeyler hazırladım koştur koştur yeni oturdum

  ????

  Sizlet ne yapıyonuz ne var ne yok

 76. Ben geldimm :))))
  Iyiyim Çiçeğim senden naber ?
  Rüya ablacim bu gün gündiz yazdiğim saatlerde aliş – veriş merkezinde dolaniyordum kendime çok güzel kirmizi renkli elbise aldim , ondan beri evdeyim işte bu gün pek gezmedim zaten iki gündir evde durmadim ayaklarim ağiriyor ya o yüzden evde geçirdim bu pazari sakin – sakin sizler ne yaptiniz ??
  Evet Defoş maşallah !
  Sağol Incem söylediğin için o zaman tüm Hintli oyuncular kutlamiştirlar annelerini .

 77. Bana naptimi soranlar valla kamyon geçmiş gibi üzerimden yorgunum. Koltuğa uzandim Cenneti izliyorum. Selimin yüzünü göreyim hiç değilse içim açılsın. Bazı insanları tanımasam da yüzlerini görmek bile bana huzur veriyor?
  ???
  ÎNCEM bayağı iyisin bizim gizz?
  ????
  Artık kabul etmiyoruz diyeydin NURDANIM ?

 78. NURDAN ABLOŞUM?
  İYİM SEN NASILSIN BENDE ŞİMDİ NAMAZ KILCAM SONRA UĞRARIM TEKRAR BURAYA HADİ ÖPÜYORUMM SENİ?

 79. ❤❤ELAM ❤❤❤Hoş geldin Canım benim Nasılsın İyimisin ❤❤❤
  ..
  HELİNİM İyi olmana Sevindim Güzelim Teşekkür ederim İdare ediyorum şükür bende
  ……
  İNCEM Naber Nasılsın iyimisin Tatlım ❤❤❤

  NURDAN Ablam Hoş geldin Oh ne güzel Gezmişsin Rabbim Hep Mutluluk Sağlık versinde Gez Toz iyi Ol Bitanem❤❤❤

  Hoş Geldin MANYAM Hep İyi ol Canım Bende Şükür Diyeyim ❤❤Fazilet Hanım Ve Kızların İzliyonmu Hayla Manyam

 80. DEFNEM Ne kadar Çalışıyorsun Öyle Canım Dikkat et Kendine Allah Kolaylık Versin ❤❤❤❤

 81. Ya ÇİÇEĞİM benim dikkatle bir ilgim yokki.. bahtım kötü benim hayatım çalışmakla geçti. Insanlarin evde kalip kendine vakit ayırması,tatlı tatil planları yapması nasıl bi duygu hiç bilemiycem hep imrenicem böyle şeylere.. bıktım herşeyden bıktım artik.. yok olup gitsem keşke

 82. GÜL ÇİMEĞİM iyim tatlım sosyal ağlarda dolaşıyorum?
  Sen neyapıyorsun?
  DEFNEM gıız çok mu yoruldun ben de sana İsmail YK KİBARIM izle ve halay çek İso ile birlikte diyecektim ama artık dinlenince çekersin
  İsmail döktürmüş yine bi arkadaşım onu fanı o paylaştı ben çok beğendim valla bu adam be yapsa yakışıyor ya Maşallah
  Kızlar aranızda İSMAİL YK seven varsa KİBARIM izlesin çok eğlence çok güzel?

 83. Allah Korusun DEFNEM Öyle Söyleme Bitanem Rabbim Yardımcın olsun Yarınların Geleceğin Keçen günlerinden inşallah Daha İyi Olur Mutluluk Getirir Sana Canım Benim. Bende Hep Benden Çok Çalışan kız olmaz Diyordum Burda Seni Tanıdıktan Sonra Anladımki Bitek çalışan Ben Değilmişim. Allah Gönlüne göre Versin Defnem

 84. Rabbim İyilik Versin Hep İNCEM. Bende Anneannem Bizdeydi Hizmet ettim Biraz Annemle Anneanneme Şimdi Odama Çekildim Dinlenmek için Sizlere Bakayım dedim ??

 85. Dinledim Ismaili ÎNCEM Kibarimi kız hiç dinlemez miyim ben onun herşeyin takip ediyorum kömür gözlü cengaverim?
  Ama ben şu anki Ruh halimle Ibrahim Tatlıses dinlemek istiyorum
  BEN KULUN DEĞİL MIYIM
  BEN INSAN DEĞİL MIYIM
  YA DA..
  BİR KULUNU ÇOK SEVDİM
  O BENI HİÇ SEVMİYOR
  KALBIMI ONA VERDIM
  ARTIK GERI VERMİYOR
  GIBI GIBI ???? ahaa uydu bana..

 86. İYİ AKSAMLAR KİZLAR CUMLETEN

  İNCEM giz sende mi kalk gidelim izleyip durun
  o dundu canim ordaki sakir cok komik dimi
  İNCEM bugun dahasi bu aksam canim skkn biraz fazla kalamicam bu yuzden bitanem
  SEN nasilsin nelet yaptin bugun?
  Gunun nasil gecti bakalim
  DEFNEM hemsire neden oyle dusunuyorsun tatlim calisan kiz degilmisin sen bi kac gunlugune bi yerlere gidemiyormusun
  sebep aileye yardim mi oyle ise takma tatlim anliyorum seni zor evet ama karamsar olma lutsen

 87. İYİ AKSAMLAR KİZLAR CUMLETEN OZLEM

  İNCEM giz sende mi kalk gidelim izleyip durun
  o dundu canim ordaki sakir cok komik dimi
  İNCEM bugun dahasi bu aksam canim skkn biraz fazla kalamicam bu yuzden bitanem
  SEN nasilsin nelet yaptin bugun?
  Gunun nasil gecti bakalim
  DEFNEM hemsire neden oyle dusunuyorsun tatlim calisan kiz degilmisin sen bi kac gunlugune bi yerlere gidemiyormusun
  sebep aileye yardim mi oyle ise takma tatlim anliyorum seni zor evet ama karamsar olma lutsen

 88. Offf yaa yine zar zor gönderiyorum yorumları bu sorun çözülmeyecek mi acaba bıktım yaa??
  NURDANIM sana HOŞGELDİN demek için beş takla attım be zamandan beri yorum göndermeye çalışıyorum??
  Nasılsın İyi misin?

 89. Allah şu Cennetin cezasını versin gül gibi çocuğu nikah masasında bıraktı gerzek :x
  Ahh ahh ben olmalıydım
  ???
  Öyle Çiçeğim ya umudum yok
  Ozlemcim çalışmakla herşey hallolmuyor bilmediğin şeyler var.. Ailem huzuru bulamadığı için bende bulamiycam

 90. Havalar nasil sizin sehirde
  anlat bana guzel annem
  yagmur yagiyor buralara
  durmaksizin durmaksizin
  uludag yollarinda
  marmara yollarinda
  dolasiyor seni dusunuyorum
  durmaksizin durmaksizin
  ne zaman geleceksin buralari gormeye
  bu yagmurlari dindirmeye
  evet biyorum caresizim
  fakat olsun ziyani yok ziyani yok
  seni seviyorum seni seviyorum
  hersey o kadat karanlik
  bu yagmurun altinda
  ve inan bu yollarda
  benim gibi sklmakta
  birgun elin glecek
  kista kalan bu cocugu
  yaza dogru guldurecek
  onun gozleride gulecek
  ne zan geleceksin buralari gormeye
  bu yagmurlari dindirmeye
  anlat bana guzel annem
  hava nasil sizin sehirde
  ilhan irem seni seviyorum

 91. AAA gelmişsin ÖZLEMİM ben sayfa kapanmasın diye acele acele yazayım diye görmemişim tatlım kusura bakma Hoşgeldin sevdim geldiğine ama beden canın sıkkın üzüldüm canının sıkkınlığı gitsin geçsin İnşallah
  Evet Tatlım ben Kalk Gidelimi hiç kaçırmam Şakire ölüyorum gülmekten?? Onun gülüşü bile beni kahkahalara boğuyor???

 92. Öyle Düşünme Defnem Allah Sevdiyi Kullarını Hep Sıkıntıyla Sınar Buda Senin İmtahanın Heralde Canım İnşallah Aileninde Durumu Düzelir de Sende Rahatlarsın ❤❤
  Ay DEFNEM UTC Fragmanını izledinmi Merve Kaza Yapmıştı ya Sanırım Oyada Yanındaydı Merve’nin Kafası Kanıyordu

 93. Hoş buldummmm İNCE HATUNUMMMM

  ❤️❤️❤️

  Nasılsın ne var ne yok çalıştınmı bugün

 94. İNCEM bitanem geldim ya tatlim gormedin asagida yazdim :-(

  DEFNE canim haklisin anliyorum inan bizde oyle tatle ciktigimiz yok ben neyse ablam calisiyor meslegigide iyi ama hic tatile gidemez zaval.im o yuzden biliyorum calismakla hallolmuyor biliyorum bi cok faktor var tabi haklisin benimse gelecegim ne olcak bende bilmiyorum oyle yasayi gidiyoruz defne
  Anlasilan ailene yardim ediyorsun uzulme belkide boylesi hayiyirlidir canim benim

 95. İNCE HATUNUM Şakire gıcık oluyorum. ??? diyorum ya insan onunla yaşlanmaz ama benim gibi ciddilerde beş dakkalık olur ölüverir ???

 96. ÇİÇEĞİM hergun uyandığımda bugün yeni birşey olur mu diyorum yok.. neyse alıştım artik..
  Evet UTC takipteyim fragman bildirimlerine uyeyim zaten. Oya Serhandan 2 aylık hamile.Merveyle kaza yaptılar Merve ölüme terk etti Oyayı ama Oya kurtildu Merveye hesap soracak.. Adi şırfıntılar.. Evli adamlarin koynuna girenlere hiç acımıyorum..

 97. İNCEM bitanem geldim ya tatlim gormedin asagida yazdim :-(

  DEFNE canim haklisin anliyorum inan bizde oyle tatle ciktigimiz yok ben neyse ablam calisiyor meslegigide iyi ama hic tatile gidemez zaval.im o yuzden biliyorum calismakla hallolmuyor biliyorum bi cok faktor var tabi haklisin benimse gelecegim ne olcak bende bilmiyorum oyle yasayi gidiyoruz defne
  Anlasilan ailene yardim ediyorsun uzulme belkide boylesi hayiyirlidir canim benim OZLEM

 98. OZLEM
  hos buldum gul cicek saol sen nasilsin?

  İNCEM yorum gondermekte zorlaniyorum ya gitmiyoryada iki kez cikiyor baksana tatlim
  gereksizin biri canimi skti aksam aksam sorma canim
  gunduz bi yorum yazdim ciktim aksam gelirim dedim
  ee neler yapiyorsun?
  Canim aynen sakir konusunda sana katiyorum beni gulduruyor :)
  Replikleri super :)

 99. Aynen DEFNEM Bende Evli Erkeklerle İlişki yaşayan Kadınlardan Nefret ederim Gitti Oyada Hamile Kaldı Serhandan Tamam Serhan Merveyi Sevmeye bilir Ama Bi Çocukları var nede olsa Hemde Kaç yaşında kız Salak Oya Senaristler Hep mahf ediyor Dizileri. Yasak elma Dizisi desen Yıldızı Kalkmış Dedesi yaşta Adamla Evlendirmek istiyor Senaristler Ama Onunda fragmanına Baktım Yıldız Yüzüğü Atıyordu

 100. NURDANIM zıt kutuplar birbirini çeker. Ruh kendinde olmayani ister hep..
  Ciddi ile şakacı birbirini iyi tamamlayabilir?

 101. ÖZLEMİM şarkıyı ANNELER GÜNÜ için uyarlamışsın sen süpersin yaa valla?
  Eline yüreğine sağlık bitanem cansın sen can?
  NURDANIM bugün çalışmadım dün gece ve bugünün yarısını canım annemle geçirdim?
  NURDANIM ŞAKİR den koca olmaz ama çok eğlenceli yaa insanı dizinin palyaçosu o ??
  DEFNEM gıız aç tekrar İsoyu o senin neşeni yerine getirir?
  Be tatlı gözüküyor yine klipte hele Bi göz kıpışı var Tövbe Yarabbi insanı günaha sokacak???
  Ama Rabbim güzel yaratmış İsmaili güzele bakmak sevaptır Yusuf güzeliği car mübarekte??

 102. OZLEM
  İNCEM canim tesekurler ben sadece annem yazdin baska biseyi degistirmedim annem yerinde kizim diyordu :)
  Gunun anlam ve onemine uygun olsun istedim tatlim :)

 103. Serhan zaten ciğersiz çıktı ÇİÇEĞİM ayni Abhi :) hem Oyayi seviyorum diyo hem Oya dışında herkese inanıyor başta Merveye.
  Yasak Elma Yildiz evlendi dedesiyle hatta gerdeğe bile girdiler ama Ender canlarına okuyor. Bi kadının hakkindan gelemiyorlar?

 104. NURDAN Ablacım Napıyorsun ❤❤
  ….
  Merhabalar NÂZIM hoş geldin Nasılsın İyimsin Neler Yapıyorsun Canım Pek gözükmüyon Gündüzleri

 105. Evet DEFNEM Serhanla Abhi Rollari Tam Benzemiş Abhi Pragyaya Güvenmiyor Serhanda Merveye kanıp Oyaya. Tövbe tövbe Ne Diyon Ben Kaçırmışım ya Dedeyle yıldızın Düğünün Rahatsızlık yüzünden Bi bölüm İzlememiştim Demek Onda olmuş Ender İyi yapıyor Onlara ha Gencecik kız gitti dedesi yaşta adamla evlendi İğrenç ?

 106. Aslında Benim Gözümden Düştü Yasak Elma Dizisi Ya Alihanla Zeynepin O İğrenç Gecesinden Sonra Senaristler Kaç Defa İzlediğimiz Dizileri Mahv Etti Artık Dizilerde Gerçekçilik Masumiyet Yok Ya ??

 107. NAZIM bugün nerde olduğunu biliyordum seni çok seviyorum ❤❤❤❤❤
  Evet Çiçeğim oldu bazı gelişmeler ?
  ?????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR
  ????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM S.Ç.S ❣❣❣
  Ay aklım Salihada kaldı çok kötüydü yaa..

 108. ARKADASLAR GORUŞMEK DILEGIYLE KENDINIZE IYI BAKIN.ANNEMLE BEBIŞLERE HEDIYE ALDIK SONRA ANNEMIN ADETIDIR HEDIYENIN YANINDA ALTIN OLMASSA OLMAZ KUYUMCUYA YURUDUK BAYA UZAKTAYDI ALDIK SIMDI COK YORULDUM SABAHTA GITCEM.

 109. Gul cicek halit 62 tildiz 29 yani filmlerde normal dedesi yasindada degil adama haksizlik olmasin babasi diyelim :)

 110. ÇİÇEĞİM inanki sadece dizilerde değil gerçekte de böyle oldu. Bekaretin bakireligin bi önemi kalmadı çoğu gençte. Ben üniversitedeyken nelere şahit olup neler duyardim. Şimdi otobüsteyim dibimdeki sevgili çift konuşuyor. Oğlan diyorki kiza gece iyi uyuyabildin mi
  Kız diyorki birazcık horladin onun dışında herşey iyiydi. Oğlan dediki sabah benimle banyo birlikte banyo yaparken keyif aldın mi??? kız inşallah evlenince de böyle romantik olursun diyor. Tabi oğlan onunla evlenirse tövbe tövbe ya gençlik elden gitti

 111. dukkanimin ihtiyac borclarini yatirdim iscilerin maasi sonra seraya cicek stoklattim bir kac is.bide kendimede bir seyler aldim nede olsa simdi oralar sosyete guzelleri kaynar bali yanlarinda kotu durmim of hala para yatirmam bitmedi k.bilgis.ugrasiyorum.

 112. of sorunlar gitgide birikti.bu sabaha kadar bitirsem iyi.sizlere iyi geceler bana sorunlara bol cozum.omrum curudu.

 113. Aman Allahım DEFNEM Neler Diyorsun Ya Yok Ben Hiç Öyle Gerçek Hayatta Karşılaşmadım Öyle İğrenç Kızlarla Rabbim Karşılaşdırmasında Sadece Dizilerde Gördüm ?Allah İslah Etsin Böylelerini

  Anonim alemsiniz ya HaDedesi Ha Babası yaşta Olsun Ne Farkeder Yıldız Halitin yanında çok Küçük Gözüküyor Torunu gibi Mesala Benim Görüşüm

  NİHANCIM İyi geceler

 114. Keşke Her Genç Kız Kendini Korusa Mahremiyet Değilen şey var ya Allah’a Nasıl Hesap Verecekler Allah İslah etsin Ve Böyle Kızlara Ve Erkeklere Akıl Versin Helalinden Eşi Olmayan Bi Erkekle Kadının El Ele Tutması bile Günahken Gençler Neler yapıyor Böyle Tövbe tövbe Yazdıklarını Okuyunca Tiksindim O, Kızdan DEFNEM
  …..
  Rabbim Sorunlarını Çözmekte yardım etsin Sana Nihan

 115. bende cok sahit oldum defnem.hep ayniyiz senle bu olaylar yurt disinda çığır asiyor orda utanma yok cadde ortasinda neler yapiyolar.filmler zaten gercek hayattan esinleniyor.

 116. ALLAH’A Emanet Olun Kızlar İYİ GECELER Yarın Nasip Olursa Görüşürüz İnşallah ❤❤❤❤

  Saliha Ablanı bende Merak ediyorum Ya inşallah Melek iyidir Evet Çok Üzgündü

  Rüya Ablacım Seninde keyfin yoktu Aklıma takıldı inşallah şimdi iyisindir

  Zülişim Özledim Senide İnşallah Çabucak İğleşir Aramıza Dönersin

  Nihancan Peri Kayıplardasınız Kızlar ne Zamandır Ha Ranada Yok

 117. DEFNEM BIRTANEM BILDIYIN BIR YERDEYDIMM CANIM BENDE SENI COK SEVIYORUM CANIM ❤❤❤❤

 118. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM RUH İKİZİM
  S. Ç.S AHİRETLİGİM
  KALBİMİN GÜLÜ ?????????????????

 119. sagol gulcicekcim ama bu sorunlar bitmez.of battim beynim uctu.

  bu genclerin yaptiklari ailedende katlaniyo edep adap terbiye verilse biraz cok ozgur olunmasa bunlar olmaz diyor arkadasta ders calisicam napiyolar.

 120. ÖZLEMİM gitmedim ama yorum gönderemiyorum sürekli ÇOK HIZLI YAZIYORSUNUZ mesajı çıkıyor çok sinir oldum sende zor gönderiyorsun dimi yorumları yaa inşallah bu sorun çözülür

 121. Malesef gerçek hayat acı ÇİÇEĞİM ben hayatla fazla haşır nesir olduğum için çok şeye şahit oldum. Gece kampüsün yani üniversite bahçesinin yeşil alanları boş olur ve sevgililer orada akıl almayan fantaziler yapar görsen kusarsın inan. Iyiki böyle insanları görmedin
  ????
  Nihanim aynen öyle yurt dışına gerek yok Izmir zaten Romadan bile daha Avrupai maşaallah kızlar almış başını gidiyor hey gidi..
  Hayırlı yolculuklar Nihanim. Bella,Iremsu,Başak teyze ve bizi taniyan herkese çok selam söyle benden. Iyi dileklerimizi ilet. Bebisleri adasimi öpüyorum.. Allah’a emanet ol iyi yolculuklar bitanem..
  ?HADI KAÇTIM KIZLAR.. ISIGIMI SÖNDÜRDUM

 122. GULCICEYIM BIRTANEM HOSBULDUM GUZELIM SANADA IYI GECELER TATLI RUYALAR SENI COK SEVIYORUM CANIM ????

 123. Gul cicek aynen midem bulandi tiksinc ay tamda cay iciyordum
  Allah herkese dogruyu gostersin Allah affetsin ne diyelimki onlar icin
  kiz filmlerde hem oyle babasi gibi duruyor dedesi gibi degil kizda 30 yasina gelmis zaten :)
  Hint sinemasindada oyle 55 56 58 yasindaki oyuncular 25 yasindakilerle film yapiyor cicek bende sevmiyorum aslinda yaslari.a uygun olsa daha iyi tabi

 124. ÖZLEMİM artım ben kaçıyorum yarın iş güç var
  Sana İyi Geceler İyi uykular? benim tatlı ruh ikizim öpüyorum seni?
  GÜL ÇİÇEĞİM
  NURDANIM
  DEFNEM
  NAZIM
  ELAM
  MANYAM
  ZÜLEYHAM
  RÜYAM
  MELEĞİM
  FİLİZİM
  İsmini unuttuklarım varsa beni af edin cumleten iyi geceler iyi uykular?

 125. OZLEM
  İNCEM canim ikizim bende seni opuyorum iyi geceler tatli ruyalar can
  İncem bi sohbet edemiyoruz:) bi gun belli bir saate sozledip gelelelim uzun uzun sohbet edelim seninle canim gorusmek dilegiyle .. ALLAH a emanetsin canim

 126. NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANEM

 127. ELAMM COK SUKUR YUVARLANIP GIDIYORUZ CANIM IYI DIYEK IYI OLSUN HAYATTIM SENINDE IYI OLDUGUNA COK SEVINDIM BIRTANEM ❣❣❣

 128. BENDE SENİN İYİ OLMANA SEVİNDİM HAYATIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR NAZIM

 129. Aynen Öyle Nihancım
  ….
  Evet Defnem İyiki görmemişim Böyle İnsanlar Canım Düşüncesi bile Tiksindiriyor beni .
  …..
  NAZIM Bende seni seviyorum Birtanem İyiki Arkadaşımsın Sanada iyi geceler. Bende bugün nerde olduğunu biliyorum Canım Allah Rahmet etsin Annenes mekanı Cennet olsun ???
  ….
  Ay Alemsin Anonim afiyet olsun Çayın. Evet Keşke Yaşları ayni olsaydı yada 5,6 yaş Büyük olsaydı yıldızdan Daha iyi olurdu
  ?
  .İNCEM ❤❤HELİNİM İyi geceler sizlerede Allah Rahatlık Versin ❤❤
  ..
  ELAM ❤❤❤NÂZIM İYİ GECELER CANLAR ❤❤❤❤
  Kaç Vakittir bu yorumu yazdım Bi çıkmadı ha İnşallah budefa çıkar İnternet çok zayıf Cümleten hayırlı geceler

 130. GULCICEYIM BIRTANEM SANADA IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM ARKADAŞIM BENIM ❣❣❣❣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu